• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kači, jo, mamča to zvládla. Prý ji ještě odpoledne prospal 2 hodiny.

Sun, teda, ten Filípek tě zlobí.
2. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
myslím, že od ukončenýho 3. týdne, ale fakt moc nefunguje jak vidíš :grinning: jo blani je to dareba, ale doufám, že bude líp :slight_smile:
2. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Reni jj spař vařicí vodou tak malou lžičku kmínů :wink:
Evul aha tak Honzule už ho pak nepustí asi čeká jestli ještě něco nevydudlá :wink: :grinning: :grinning:
Blani tak to je super že to mamka zvládla :wink:
Sun koukam že se Filípek rozjel :confused:
2. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Sun, určo bude líp :wink:
2. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
ted koukám na ty kalendáře, chtěla jsem A3, ale když dám fotku přes celý tak mi to napíše nedostatečná kvalita k tisku :confounded: škoda no tak to budu muset nějak promyslet.
2. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
káťa: ,á,e asi vychcánka :grinning:
2. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
blani, no rika se 24 hodin v lednicce a to je tedka.. ja to takhle mela a vylila jsem ho, kdyz to bylo dele..
ale zalezi na tobe, nic by se s tim stat nemelo, ale nedokazu rict presne..
2. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Evul :grinning: :grinning: prostě davídek už ví jak na to :wink:
2. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
jdu si lehnout jestli to zas ve 3 začne tak at mám sílu :slight_smile: dobrou a hlavně dlouhou noc
2. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Sun nápodobně :wink: asi se dneska vyprdnu i na sprchu :sweat_smile: :grinning:
Dobrouuuuuu a ať mimískové nezloběj :wink:
2. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
káťa: to víš, je to rozumbrada :grinning:

Holky dobrou
2. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Holky tak páa dobrou a klidnou noc :wink:
2. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Zdravím holky,
malej ještě spinušká, ale já už musela vstávat :unamused: V noci nám zas krásně spinkal. Spal skoro do půl5 a teď do půl7 a zas hajá. Tak jsem se konečně trochu vyspala.
Dnes se tu zas asi moc neukážu, tak všem přeji krásnej den :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 06:51  • Odpověz
Ahoj.
Včera jsem byla na tom veletrhu ITEA, většinou tam měli hračky a potřeby pro děti, nějaký hadříky, taky pleny :grinning:
Tak jsem koupila malému punčocháčky s rákosníčkem, málem mě u ceny kleplo, pak čepičku a dvě látkovky ("hamburgra" a obdobnou denní konopku), jo 10% seva se prostě musí využít :grinning: A ještě jsem si koupila DVD Medvídek, jsem ho propásla, když vyšlo, tak jsem si udělala radost.

S tím spaním t je u nás dobrý, většinou chrní od půl 8 do těch 6 bez kojení, bez probuzení a pak ještě spinká tak do 9.
3. říj 2009 v 06:55  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak u nás noc taky docela dobrá(na to že má pořádnou rýmu) kojo ve 2,v půl7 a teď znova spinká :slight_smile:
Jitu tak to jsi pořídila pěkně :wink: kolik prosím tě stáli ty punčocháčky???? :confused:
Helu super noc :wink:
3. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Venku pěkná kosa. Já jsem včera koupila taky 2 punčocháčky. Jedny za 130,- a druhý za 160,-. Mamča mi už 2 sice koupila a i když jsou 0-7, tak jsou velký skoro jak Mareček :sweat_smile: . Tak jsem mu koupila 56, ať je může nosit :slight_smile:
3. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
Blani :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 07:48  • Odpověz
Kači :grinning: . Je to celkem mazec, co ve 3 měsících nosit 56ku. Ale jak jsem to napsala, tak jsem si uvědomila, že jsem je ani nepřiměřila, jestli mu budou, tak jsem je k Marečkovi přiložila a vypadá, že mu snad budou ještě dlouhý :sweat_smile:
3. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Za chvilku přijede mamča a já se budu muset chystat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Holky, já su normálně pako, ale včera, jak jsem odcházela do školy, tak mi ukápla slzička, jak jsem se s Marečkem loučila :sweat_smile:
3. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Blani to chápu :wink: mě se po něm stejská třeba večer jak už spí :sweat_smile: a se těším na další den :wink: :grinning:
já koupila ty punčocháče 68/74 tak snad mu budou ještě na jaře :grinning:
dneska máš zase školu?
3. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
Ni nic jdu se vrhnout na pečení buchty,převlíct postele,umejt koupelnu,vytřít....atakdále :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Jo jo, od půl deváté do půl druhé. Začátek nestíhám, ale to je celkem šumafuk, když je to až do konce 1 předmět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo jo, na ty úsměvy, co. Je to super. Nikdy mě nenapadlo, že mě bude mateřství tak bavit :dizzy_face:
3. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Už jsou tady, tak pa :slight_smile: . Hezkou sobotu.
3. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
dobré ráno holky, tak u nás se spalo do pěti :dizzy_face: pak sice trochu protestoval tak jsem ho šoupla martinovy do obýváku a spala jsem do půl devátý :slight_smile: tak punčochy máme taky 56 ono jak se to natáhne tak je to akorát. teda kačí ty máš ale aktivní plán na sobotu :slight_smile: taky budu muset něco podělat chci udělat ten dort ze zakysaný smetany, ale ten bude až na zítra.
3. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Huhůůůů kde jste kdoooooo????? :confused: :grinning:
3. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
no já tu jsem čekám až někdo něco napíše, abych nevedla monolog :grinning: hrabu se v těch kalendářích tak mám zas o zábavu postaráno, vypadá to , že by fillípek mohl zabrat tak se dám na vaření. to je jak na schvál ty kalendáře, kdyby se ty firmy spojily tak jsem spokojená jedna má dobrý rámečky atd. a druhá zase texty. :confused:
3. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Sun tak snad to Filípek zalomí abys mohla cmudit :wink:
3. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
no tak jsem stihla jen uklidit v kuchyni :grinning: dneska budeme mít obalovaný sýry s hranolema takže rychlo, tak je to v pohodě.
3. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Sun hmmm taky bych si dala :wink: ale mam smolíka jako slaměná vdova si udělam tousty :grinning:
pidižvík se dožaduje oděda :slight_smile: už jdůůůůů :grinning:
3. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Hojky holky jdu vás pozdravit,my mámme dneska nakupovací den,Jindra ráno stihl už Kaufland,pak sjme všichni jeli do teska,máme poukazky tak jsme toho využili,malému jsem nakoupoila mlíčko,čajík,ponožky,sobě podprdu atd.malý teď usnul,a Jindra jel pro moji mamku a pak jedeme do Shopingu-nakupovat :dizzy_face: už teď mi svítí oči,jdeme se podívat i do dračiku na hračky takže už dneska asi nakoupíme nějaké vánoční dárečky pro Vojtíška.
Jinak jsme taky spinkali celou noc,ráno jsme pořádně zatlačili a udělali eeee :grinning: no jo už to není čtyřikrát denně jako při kojení.
Na obídek nevím co bude dáme si něco v Shopingu.Malému taky nachstám krmi aby nějka chudák netrpěl.
3. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.