• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jo nás taky vzbudilo eee :grinning: to byla řacha až jsem se lekla. tak dobře pořidte andrej šla bych hned taky, už se těším na nakupování dárku pro malýho k vánocům.
3. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jé Andrej taky záááávidííím :wink: taky bych někam vyrazila :slight_smile:
A eána jsme měli v půl 7 ráno po kóju :wink: počkal až mu sundám plínu a omeju zadeček a pak ho pustil :grinning: :grinning:
3. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak to je honzík šikula :grinning: my už jsme po o chlapy si šly zdřímnout tak počkám až se proberou a vyrazíme ven, vypadá to tam dneska krásně. tak jsem našla další kalendář, snad do třetice to bude o.k. :grinning:
3. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky, už jsme doma :slight_smile: . Dneska se asi nakupuje ve velkým, co :wink:
3. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Kači, my jsme měli ráno hooooooooooodně velký ee v plínce a pak aji když jsem ho rozbalila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mamča říkala, že Mareček na oběd vypil 120ml a taťka, že 180ml vyblinkal :grinning: :confused:
3. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Katko, cena punčocháčků s rákosníčkem byla 189 Kč :angry: ale jsou teplé. Ségra mu koupila normální a cena 145 korun :confused:
Ale všimla jsem si v C&A, že maj sady po třech, tak se kouknu tam na cenu.
3. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Jitu páni 189 kaček :astonished: ale zase jsou s Rákosníčkem :wink:
Blani :grinning: :grinning: někde slavili???
Sun tak snad do třetice všeho dobrého :wink: :slight_smile:
Jsme přišli z prochajdy a šmudla ještě chrápe venku :slight_smile: sluníčko sice krásně hřeje,ale zase tam hnusně fouká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
rano jsme byli kupovat darky tete a mamce toma a ted balim :slight_smile:
zitra rano frcime smer jeseniky :wink:
3. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Kači, neee, že Mareček 180 vyblinkal :grinning:

Jitu, to je teda pálka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No jo, vydělávat na dětech a těhotných je novej byznys :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrej, tak si to užijte :wink: . Jak dlouho tam budete?
3. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Blani aha :grinning: :grinning: já to pochopila že táta 180 vyblinkal :sweat_smile: :grinning: :grinning: no nic inu těhudemence :dizzy_face:
Andrej jé to se máte :slight_smile: tak ať se vám tam líbí :wink:
3. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Kači, kojodemence :grinning: . Nebo čekáte sourozence :wink: ?
3. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahoj holky,tak my byli dnes taky po krámech,tatka mi koupil nádherný kozačky-huráá tak zima může začít,ještě si musím koupit nějaká pohorky ke kočárku..Sofče jsem koupila bodíčka s dlouhým rukáívem,těch neni nikdy dost a sobě svetr a tričko,akorát Petr si nekoupil nic..lidí bylo všude hrozně moc..Taky scháním pro sofču punčocháčky,jediný měli v HM ale za 199kč jedny tak to jsme odmítla dát..tak musím hledat dál..v CaA měli ale samý velký velikosti..
3. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Blani jéééé já sem jelito :grinning:no jo KOJOdemence jak vyšitá :wink: :grinning:
Hani tak až na ty punčocháčky jste koukam pořídili pěkně :wink: :slight_smile: taky se chci kouknout po nějakej botkach na zimu na prochajdy :wink: ve čt jedem do Plzně tak snad manžu zlanařim abysme zajeli do Olympie :wink:
3. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Hani, tak to sis dobře nakoupila :wink: . Taky si musím koupit nějaký zimní boty, ty loňský se mi roztrzhly :rolling_eyes:
3. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
hááááááááj, my máme dneska narozeniny, teda jen ty 3měsíční :grinning:
A vrátili se z prochajdy, lítali jsme po polích 2 hodiny, teď si Veru hraje na dece a já ji nohou žduchám do hraček, aby se hýbaly :wink:

Punčocháčky budu taky muset pořídit, v CA jsem viděla sety po 3 a byly jen o pár korun dražší než ty sety po 2. Tak nevím, jestli to byl třeba jinej matroš...
3. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Charlie jééé tak to mooooc gratulujem k tříměsíčninám :wink: :slight_smile:
3. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
tak jsme zpátky peněz utracených,já mám dvoje rifle,a Vojtíškovi jsme koupili už k Vánocům dvě hračky,no my jednu a babi taky jednu,nesmíme naráz ať z toho máme taky nějakou radost a ještě jsme mu koupili pěnové puzzle na zem.Vojtík byl moc hodyný,jen já jsem šíleně uchozená.A to zkoušení těch kalhot,no nakonec jsem dobře pořídila v New Yourku.Vidím že hanča byla moc úspěšná,já jsem Vojtíkovi v týdnu koupila taky dvoje punčocháčky,jedny stály 125kč.
Tak teď ještě potřebuji nějaké botky na zimu.Kozačky mám,tak nějaké sportovní.
Jsme s Vojtíkem sami doma,myslela že bude spinkat ale on nic hučí na mě,prsty v puse,dneska si pořádně nacpal do pusy prsty u nohy :grinning:
charlie,blahopřeji k Verunčiným malým narozeninkám :wink:
3. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
katy díky, to jsme už velicí, co? Jak to letí, no masakr.

Teď už to každým dnem bývá s malou větší sranda, teprv až teď začíná reagovat a smát se, předtím to bylo tak nějak náhodný :confounded:
A taky už nemáme ty ukřičený večery, to jsem taky ráda... Asi ne nadarmo se říká, že ty 3 měsíce jsou jistý zlom.

Dneska jsme chrněly jakž takž dobře, až na to, že se vzbudila v 5h a pak už nechtěla spát, povídala si, břinkala kolem sebe ručkama :confounded: Takže z toho vstávání jsem ko. Naštěstí jsem pak něco po sedmé ještě usnula a myslím, že hodku a půl jsme schruply, takže super. Asi je ten spurt už fakt za náma a netrval ani týden. Ale zatím nespíme tak dlouho jak jsme spinkaly před tím, třebas se to zas prodlouží :wink:
3. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Charlí blahopřeji Verunce :slight_smile:
Tak se snažím Sofinku uspat už je vzhůru přes 4h tak je protivná,ale moc se nedaří..
Andy koukám žes byla taky úspěšná v nakupování..
Ty jo vy mi tady ale znervoznujete s těma Vánocema,já nemám nic ani nápady.. :frowning2:
3. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
andrej tak to jste pěkně běhali po nákupech

my byli nakoupit ráno, ale to jen potraviny, no peněz jsme tam zas nechali :confounded:
3. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
To mi jídlo ani nenakoupili a stejně jsme tam nechali peněz-hrůza jak to lítá..ted by jsme ještě potřebovali nakoupit to jídlo,jsme docela bez zásob..
Já potřebuji akutně schodit ještě 7kg a pak mi bude hej budu mít hadrů tři prdele ne jako ted pár kousků,který pořád peru dokola :angry:
3. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Jéé tak Sofča už zabrala tak já jdu rychle vařit večeři-těstoviny s kuřecím masem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
andrej, hani díky :slight_smile:

koukám na babicu, koukáte taky? Mě jeho pořad fakt baví a už mám na vánoce objednanou od manži jeho knížku :grinning:
3. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Mě doma Veru nechce přes den spát, nevím, jak ji uspat, vemu ju pak do kočáru a tam spí jak špalek. Doma na to nemám nervy, usne, do 10 minut je vzhůru a bud se tváří, že ji to stačilo a nebo řve únavou a naštváním :sweat_smile:
3. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
jj charlie byl to mazec a to ještě dopo jsme byli v tesku a Jindra sám v kaufu,tam už koupil Vojtíkovi dvě takové plastové bedýnky s barevným víkem na kolečkách na hračky.
Hani taky potřžebuji shodit ty kila,ale pánev se rozšířila tak nevím jestli se vůbec do těch starých riflí vejdu, i když to shodím. :frowning2: tak já probrala šatník a plno věcví jsme dala na burzu,pochybuji že se do toho vlezu.
No tak má prtdelka spát nebudu,jdu ho dát na hrací deku a musím jít dát věci do pračky.
3. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
charlie mám ho sice puštěného ale nějak to jde mimo mě,a ještě k tomu mi tady Vojtík furt něco povídá,takže poslouchám jeho :grinning:
3. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
u nás si veru povídá s včelkou od Lamazze, ale naštěstí vedou jen tichou rozpravu :grinning: Takže já sleduju tv :dizzy_face:
3. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
hani a andrej, to jste fajnove poridily :wink:
blani, jedem na tyden :slight_smile:
jak bylo vlastne ve skole? zvladlas to urcite bravurne :slight_smile:
charlie, babicu ja taky rada :slight_smile:
my dnes koupili v tescu sabulence hracky do vody se sitkou na chytani :grinning:
3. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Hani tak posledních 7 kilo mi taky zbejvá :wink: :grinning: hlavně musím shodit na prdelce a na stehnech abych se vešla do nějakých kalhot :sweat_smile: :wink:
Charlie Honzula taky usne snáž v kočárku,ale aji doma se to někdy podaří :slight_smile: babicu taky jen tak lehce poslouchám asi tak jako Andy :grinning:
3. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
teda dneska byl opravdu nakupovací den :slight_smile: tak hlavně, že jste všichni dobře pořídily, my máme punčošky zatím jedny obyč a dvoje teplý, ale budem muset pořídit ještě protože ted jsou zrovna všechny na šnůře :sweat_smile: to pěnový puzzle mám v plánu taky pořídit, malej ted nejradši leží na zemi na matraci a koulí se tam :grinning:
3. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.