• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak prádlo se už pere,Vojtík chce strhnout na hrazdičce zvířátka,tak zatím je klid.
Andy to se budete mít :wink:
Tak hračky do vody budeme pak taky pořizovat dneska jsem něco občíhla,jen mít ty penízky,to ybch ten obchod s hračkama vykoupila celý.
3. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Sun my jsme koupili to puzzle ve tvaruu kola,takže to bude mít dobré zakončení,měli tam i ty čtverce ale to s enám líbilo více.
3. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
tak to jsem ještě neviděla, ale já budu pořizovat asi ty čtverce, chci časem pořídit i ohrádku tak aby to k tomu šlo.
3. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Jé tak to kulatý jsem taky ještě neviděla :confused:
3. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
andrej tak budeš muset dodat foto at jsme v obraze :grinning:
3. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
jj holky já vám to pak vyfotím :wink: hledala jsme to na netu,ale nikde jsem to neobjevila :frowning2:
3. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Andy Vojtík bude mít speci puzze :wink: :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Hani, já taky nemám nápady, co nakoupit na vánoce :unamused:

Charlie, ty to máš dobrý, že máš zahradu. Marečkovi se venku taky dobře spí, ale já ho nemám kam dát. Leda že bych celej den chodila po venku :sweat_smile:

Andrej, jo jo, zvládli jsme to oba i mamča :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Teď jsem Marečka uspávala přes půl hodiny a spal celých 10 minut :rolling_eyes:
3. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Jo, holky, pánev se mi taky rozšířila. Sice, jak jsem se dostala na přetěhu váhu, tak je to lepší, ale myslím, že to není co to bývalo :sweat_smile: . Ale i tak ji mám úzkou, myslím, že 90 přes boky nemám.
3. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak Sofča spala 20 minut,na to že jsem jí hodinu uspávala nic moc..ted už je vykoupaná a za chvilku jdu uspávat znova..
3. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
holky jdu Vám pochválit ty vaše poklady!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

andy Vojtíšek je kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: jste katalogová rodinka opravdu moc Vám to sluší :slight_smile: :dizzy_face:

sunsetko to samá Filípek je to fešák :sunglasses:

hani a Sofinka je princezna!!!!!krásnááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

všechny dětičky jsou tak kouzelní!!budte rádi že už je máte u sebe!!!!! :sunglasses: :sunglasses:
opatrujte se a at Vám rostou!!
3. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
já měla před těhu taky 90cm přes boky,ted nevim,neměřila jsem se-radši :rolling_eyes: ale rozšířená jsem všude,včera to konstatoval i Petr :frowning2:
3. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Blani teda ty jsi jak oteklá nit :astonished: :grinning: no jsem zvědavá do čeho se narvu až shodi všechny kilča :wink:
Tak se taky pomau vrhnu na koupačku :wink:
3. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Hani nebuj holka zase bude líp :wink: někdo hubne hned a někdo dýl :slight_smile:
3. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Káto to doufám,já si dávám za cíl březen 2010 to bude 9.měsíců od porodu tak doufám že bude vše tak jak má..ale měla už bych konečně začít cvičit,jenže kdy když je Petr věčně pryč a mě nemá kdo pohlídat :frowning2:
Ahoj Mury koukám že budeš mít holčičku taky Sofinku :slight_smile:
Sem šoupla Sofču do postýlky ale nějak se jí to nelíbí :unamused:
3. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Hani mě to taky štve plná skříň hadrů a se do ničeho nevejdu :unamused: ale taky mam v plánu se na jaře do všeho narvat :wink: :grinning:
Tak my jdem plavčit :wink: a krmit a spinkat(špunt :slight_smile: )
3. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Jdu nakouknout. Koukám, že tu smutníte nad váhou :grinning: Já mám teda přes zadek míň asi o dva cm než jsem měla, ale 90 cm jsem měla někdy v 25 :grinning: to jsem byla pěkně vychrtlá a vážila asi 53 kilo při 170cm.

Jinak Alex už chrní. Dneska jsme spolu trénovali ve vaně na kurz plavání, jde mu to moc pěkně a i já se zlepšuju, ale to bude tím, že když jsem s ním uvnitř vany, tak se cítím jistější.

Teď jsme si s mužem udělali kafčo, já sežrala balík sušenek. Muž jen konstatoval, že o není fér, že jím víc než on a hubnu :grinning: Jsme ještě měli knedlíčkovou polívku :grinning: No a teď si dá to červené vínko a vidím to ještě, že padne ten hermelín :grinning: Jdem koukat na superstar.
3. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Hani, neboj, to se spraví :wink: . A od Petra to není moc hezké, že ti to řekl :frowning2: . To moc nepotěší, co.

Jitu, tož tos teda byla vychrtlina :confused: . Jitu, jenom si dej :wink: .

Taky se chcu dívat na superstar, ale do 11 teda nevydržím.
3. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Murynko, jinak děkujeme za pochvalu miminek :slight_smile:
3. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
murynko děkujem za pochvalu :slight_smile: tak malej usnul u koja tak jsem ho jen přenesla do postýlky tak to bylo dneska v klidu :grinning: jen doufám, že se najedl dost, aby vydržel :sweat_smile: teda jitu to bude fajn večer taky bych si dala. martin kouká na video a já budu chvilku na pc pak půjdu taky na superstár, ještě bych chtěla zkusit něco odsát, uvidíme ted už se mi vůbec nechce :grinning:
3. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Pidižvík je uložen tak doufám že brzy vytuhne :wink:
Holky dobrou noc a ať vás pinďové nechají vyspinkat :wink: :slight_smile:
3. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Čao holky,
tak mám za sebou probděnou noc :frowning2: :unamused: Včera navečer mi Štěpula spadl z přebalováku. Vůbec nechápu jak to dokázal, hlavičku měl na tom přebalováku jakoby u zdi, kde si vždycky vykládá se zvířátkama a nožky směrem ven z přebalováku a na zemi jsem ho našla hlavičkou (obličejík dolů) vpřed a nožky u přebalováku...ke všemu to bylo snad během tří vteřin co jsem se otočila pro mikinku. Nikdy ho tam nenechávám, hlídám ho a jedno blbý otočení... No krve by se ve mně nedořezal když jsem slyšela tu ranu a pak řev. Sice netekla krev, nic nebolelo, ale i tak hned jsme jeli pro jistotu do Brna na pohotovost, naštěstí asi miminka berou přednostně, protože čekárna byla plná a nás brali hned. Poslali nás ještě na RTG, chirdu a neurolu. Naštěstí šlo všechno dost rychle a hlavně jsme v pořádkuuuu!!!!!!!!!! Ale celou noc jsem musela po hodině na něho koukat, takže jsem grogy. Nedá se nic dělat, on mi zato stoji. No ne?
4. říj 2009 v 06:30  • Odpověz
helulicku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
to si umim predstavit, jak jsi byla vydesena.. teda to je hrozny.. :unamused: oni jsou to takovi mali prcci, ale tak zivi..
dobre jste udelali, ze jste jeli na pohotovost, pro sichr.. ja uz tedy malou take samotnou nenechavam, i kdyz pro tu mikinku obcas taky sahnu a potom co tu pises, si vzdycky radeji vse nachystam dopredu nebo si ji dam na sebe, tak hlavne ale ze jste v poradku!!! :slight_smile:
z jake vysky to bylo? u nas by to byl fakt prusvih, mame totiz prebalovak s tou tvrdou podlozkou na postylce..
a taky bych nespala.. uz to bude jen dobry ale, neboj! :wink:
4. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
Já nevím, máme ten klasickej (jakoby komodu) tak metr?? No já si taky vždycky chystám dopředu, ale jak jsem ho nechávala hambalatýho prokopat, tak si mikču na přebalováku počůral, chtěla jsem vzít novou a bylo to...taky jsem ji mohla vzít až potom, no všechno hned a tak to dopadá....Toje zákon schválnosti, pořád si ho na tom hlídám a jen otočka a už je to...Ale chlapec je teď po ránu až moc živej, vykládá, směje se. Tak jsem ráda :grinning:
4. říj 2009 v 07:03  • Odpověz
to vis ze jo, to mu nic nebude :wink: je to fakt mzik no.. ach joo.. jsem zvedava, kdy budem mit my nejakej prvni karambol, sabinka je taky cim dal tim vic ziva..
no u nas by to byl asi vic jak metr prave, jak je prebalovak polozeny na postylce..
4. říj 2009 v 07:06  • Odpověz
no my máme už taky pěkný šidlo :grinning: Ke všemu je to kus chlapa, tak někdy je kumšt ho zpacifikovat :grinning:
Já myslím, že u nás bylo taky trochu štěstí, že je to chlapák a máme na zemi docela silnej koberec...Ale i tak, už i při sebemenší otočce ho budu brát do ruk :confused:
4. říj 2009 v 07:14  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Teda, Heli :confused: , chudák malinkej. A věřím, žes byla vyděšená. Manža určitě taky, co? Hlavně, že je Štěpánek v pořádku :slight_smile:
Já se právě děsím toho, až se začne otáčet a přiznám se, že ho nechávám dost často samotnýho. Odběhnout pro plínku, na záchod,... :pensive: . Ale on se ještě ani neotáčí moc na bok. V noci nebo když si hrajem tak jo, ale když leží sám, tak ani ne.
Teďka tady usl vedle mě s plyšovým medvědem, bobánek můj malinkej :dizzy_face:
4. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj.
Heluli, tak hlavně že to vypadá OK.

Já taky někdy sáhnu proplínu, Alex se sice neotáčí, ale jak se mrská, tak se posunuje. Tak se snažím ho nenechávat a po tomhle co čtu, už ho tak nenechám, já bych se zbláznila :frowning2:
4. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Mareček se kopáním taky pošunuje, ale nahoru (za hlavičku). A já ho mívám položenýho na posteli, takže to má místa dost. No, děsím se toho. Už jsem v noci přemýšlela, že za chvilu budeme muset mít roztaženej gauč, protože jak ho tady mívám položenýho, tak už má čím dál tím míň místa kolem sebe, tak aby měl prostor. No, ale až se začne kutálet tam a zpátky, tak mi asi aji roztaženej gauč bude malej. Pak jedině zem, ale to mám už teď :sweat_smile: strach, že mi od zeme nastydne.
4. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.