• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, vždyť máte koberec, ne?
Tak nenastydne. Určitě ho stejně pořádně oblíkáš :grinning:
4. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Jinak chválím prcka, začíná nám pořádně chrnět, spí od půl 8 bez přestávky do rána, dneska do půl 7, pak dostal jíst a pak jsme chrněli do 8. :grinning:

Teď jsem jedla, ležel vedle mě v lehátku a nadělal si do kalhot, jak jsem slyšela, navíc mi to začíná dávat najevo, tak jdu na něj. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Jitu, právě že nemáme. Jo, a pořádně ho asi oblíkám :sweat_smile: . Teď má overálek a na tom tričko (původně s dlouhým rukávem, ale už je to tak 3/4 rukáv :grinning: ). Ale máme tady necelých 21 stupňů.

To vám krásně spinká :slight_smile: . Mareček se pořád probouzí. Ale kupodivu je to pro mě méně náročná (únavná noc), než když spí dlouho, já se několikrát budím, pak musím jít odsát a pak se vzbudí na jídlo.
4. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky,tak Sofinka spala do 1h pak už se budila po 2h takže jsem ko. nevim co jí trápí,že nemůže spát..
Teda Heli to je teda zážitek-hrůza,hlavně že je Štěpánek v pořádku u nás by to dopadlo mnohem hůř,protože máme pod přebalovákem dlaždičky :frowning2:
4. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Hani, no, tak na dlaždičky by to fakt bylo horší :unamused:

Mareček už je napapanej, tak se oblečeme a vyrazíme do obchodu a na procházku. A pak mi PC zabaví určitě manžel, tak nevím, kdy se tady ukážu.
4. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Tak dneska je to přesně rok co jsem našla dvě čárky :slight_smile: to to uteklo.. :slight_smile:
My máme doma 23st. Sofča má na sobě bodíčko s dlouhým rukávem a dupačky..
4. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Blani, já myslela, že si jednou psala, že malej pokadil nějaký světlý koberec.

My máme aktuáně 22,5, teď netopíme, pouštím topení v obýváku kolem páté večer, aby tu bylo teplo po koupání, v koupelně máme stoupačky od topení, tak tam teplo je, no a pak to zase vypínáme.

Alex má ještě pyžamo, tedy overal, ale já tomu říkám pyžamo :grinning: a chrápe :grinning:
4. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Tak kluci šli ven a já jdu žehlit "zvracejícísmajlík"
4. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Čau kočky

teda jitu to čumím, jak dlouho ti malej vydrží chrnět :slight_smile: To je supr, úplně závidím :grinning:
Ale u nás je to taky fajn, spíme do 5h, pak když se zadaří, tak spíme i dál, většinou do 8. Když se nezadaří, tak už se holt nespí a to mě pěkně sejří, páč já na takový brzký vstávání nejsem stavěná :sweat_smile:

Teda Heli to musel být šok, ale hlavně že je malej v pohodě. Mojí kamošce taky spadl kluk z přebalováku, ale to bylo asi v roce, na chvilku se otočila a malej začal z přebalováku přelízat na skříň a spadl :confused:
4. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Charlie, no vydrí no, ale musím ho fakt strčit do postýlky do té půl osmé, jinak je přetaženej a to spaní není takový. :confused:
4. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
jitu no něco na tom asi bude, zkusím malou taky dát do postýlky dřív, většinou ji dám spát kolem 21h. Otázka co to s ní udělá, když ji dám spát o hodku dřív, jestli se nezačne budit už třeba ve 2h nebo tak...
4. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Jitu a jak ti spává malej přes den? A od kolika hodin už ho nedáváš spát?
4. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojky,
teda heli to muselo být hrozný :astonished: hlavně, že je všechno v pořádku, jo bude čím dál tím těžší uhlídat ty divočáky :confused:
no tak my spaly do jedný :angry: čím dál tím lepší a pak do šesti a pak do devíti tak jsme to dohnaly, ale v tu jednu to byla teda síla to se budil naposled snad v porodnici :sweat_smile: ale už bude dobře manžel na to přišel, prej mám slabý mlíko a mám mu dávat příkrm :angry: :zipper_mouth:
4. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Sun tak to je fajn, že na to manža přišel, u nás mi to taky manžel poradil :grinning:
A včera jsem mluvila se známou, její sestra má malýho chlapečka a údajně má mlíka hoooodně, ale málo výživnýho, tak malýmu dává sunar. Jsem byla v šoku, jak na to kdo došel a prý to říkala dr. :confused: Já tomu ale nevěřím :astonished:
4. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Charlie, no teď chrněl po 9 hod. asi půl hodinky, teď nejspíš usne na stejnou dobu manžovi v kočárku, pak ho dám spát do postýlky na polední spánek, ten máme prostě v postýlce a bez diskuse, ikdyž nespí tak ho tam dvě hodiny nechám. Ale většinou aspoň hodinu chrní. Pak jdem na prochajdu, tak to většinou taky usne během ní, ale od těch pěti už nespí, maximálně na 5-10 minut klimbne.

Jinak jsem četla, že kupodivu, čím víc spí přes den, tím líp spí v noci.
4. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
já jsem četla, že slabý mlíko neexistuje a věřím tomu bud je ho dost a nebo málo :unamused: podle mě to jsou takový zastaralý názory, kdy v minulý generaci hned jak byl měnší problem všechny nahnaly na sunar. kámoška se těšila až začne dávat kaši, že vydrží celou noc a v jednu je vzhůru :rolling_eyes:
4. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Já jsme taky četla že slabý mlíko neexistuje a doktorka mi to taky říkala,prej bud je nebo neni ale kaloricky je stále stejný..
4. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Co vaříte dobrého k obědu?Já kuřecí packy s bram.kaší :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá je na hrací dece,u náís teda vede hrací deka a jsme fakt ráda že jí máme,protože na ní se dokáže zabavit úplně nejdýl,lehátko už jí nějak neba..
4. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
hani já dělám jen takovou rychlovku vyndala jsem z lednice lanšmít se sýrem a k tomu brambor, na neděli trošku nic moc, ale máme ze včerejška slepičí polívku :slight_smile: filípek si ted taky nejradši hraje na zemi. nejlepší je, že jsem to martinovi už vysvětlovala nejmín třikrát a on mele pořád svoji jako by mě tím chtěl naštvat nebo co. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Dobré ránko, dámy. Teda ono je skoro poledne.
Heli, to teda musel být šok! Hlavně, když se maličkému nic nestalo.

Koukám, Jitko, že máme téměř stejný režim.

Holky, poraďte mi, mám odsávačku Avent Isis a nejsem schopná odsát víc jak pár kapek. Prostě nasadím, začnu odsávat, párkrát stříkne mlíko a pak nic, ani ťuk. Malá když pije, tak jí teče mlíko po bradě, ale já neodsaju ani prd. To jsem tak nešikovná?
4. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
jitu taky jsem četla, že když mimča spí dobře přes den, v noci se jim spí o dost líp.
Ale zas já mám tu zkušenost, že mi malá krásně spala dopo 2h a odpo 3h, to jsme byli v kočárku venku ale od těch 5h ráno už se jí spát nechtělo :confounded:

Hani já budu vařit kuřecí s omáčkou Uncle bens s rýží, dlouho jsme to neměli a chutná nám to :wink:

Jinak se chci zeptat, jestli jíte květák a brokolici, prý je to nadýmavý :confounded:
4. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Janneke to neporadím, zatím jsem neodsávala :wink:
4. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
janeke já jsem včera odsávala večer a skoro hodinu :rolling_eyes: stopadesátku, dřív jsem to měla za čtvrthodky hotový, strašně dlouho trvalo než vůbec začalo něco téct tak taky netuším :fearful:
4. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Janneke já tuhle odsávačku mám a odsává se mi s ní dobře,stejnej problém jako ty měla i Blanka a pak zjistila že jí má špatně sestavenou tak na to ještě koukni jestli máš opravdu vše tak jak má být,protože jinak se to odsává fakt samo ani nemusíš moc tu páčku mačkat,myslím jako domačkávat až do konce..
Charlí tuhle omáčku taky papáme často :slight_smile: Květák jsem asi zatim neměla a brokolici taky ne,ale v pátek jsme měla vepřové maso zapečené s kapustou a dobrý..teda ted si nejsme jistá jestli kapusta vůbec nadýmá :confused:
4. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
tak já jím skoro všechno jen luštěniny jsem ještě neměla, ale dala bych si. myslím si, že jak už jsou mimísci větší tak ty prdy pro ně nejsou už takovej problém, že to vykopou nožičkama. páčku jsem taky včera kontrolovala, když to neodsávalo jsem si hned vzpomněla na blanču, ale bylo to dobrý tak nevím.
4. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Já si ohřívám knedlíčkovou polívku a manža vaří maso v mrkvi.
4. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
čauky-tak malá vnoci od 4 byla co půl hodiny vzhůru :rolling_eyes: docela sem grogy,ted si jí babča vzala do kočárku tak sem poklidila umyla si hlavu a kolem půl druhé tak jdu na kafčo

já mám ze včera naloženou vepřovou panenku a udělám k tomu opékané brambory v troubě to je mňamka,koupila sem od kotány koření na staročeské brambory tím se to posype a polije máslem a šupne do trouby a to je žrádlo :sweat_smile:

jinak už se taky těším na luštěniny,nemám na ně odvahu jen dělám čočkovou plívku ale z červené čočky,ta prý nenadýmá
4. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Jitu, jo, světlej koberec mi pokadil, to máš pravdu. Ten ale máme jenom v ložnici, jinak koberce nemáme :wink:

Charlie, já jsem měla brokolici a v pohodě, tak teďka v týdnu chcu udělat nějakej zapečenej květák, tak uvidím.

Reni, červená čočka nenadýmá? Tak to je super, to bych mohla taky udělat čočkajdu :slight_smile:
4. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
teda reni ty brambory zní skvěle taky někdy vyzkouším díky za tip :slight_smile: no teda to jste se moc nevyspaly co? my si dneska u našich ke kávě dáme ten dort ze zakysaný smetany tak už se těším mnamky
4. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Dort ze zakysanky bych si taky dala. Pořád přemýšlím, jestli dneska něco upíct nebo ne a furt nevím :grinning: . Ať to zase neže.u sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.