• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kateřino, jo jo, v 37+4tt přesně :grinning:
29. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Ipusko, neřeš to, proč blbec. Já jsem posly nezažila a taky nevím, jestli bych to poznala, jestli to je ono nebo ne. Tak se tím netrap :wink:
29. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
ipusko me taky jemne boli podbrisek, ale to je cely :grinning:
29. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
no ja ty posliky taky nemivam.. jen ten podbrisek me trochu boli.. ale nic vic.. jsem z toho fakt blazen..
blani tobe tedy porod vyvolali tabletkou? a maly se narodil prirozene? ted nevim, jestli jsem tvuj porod cetla..
29. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
ahojky holky :grinning: teda maminky a zbytek těhulek :wink: dočítat asi nebudu :grinning: nějak jsem se v tý porodnici zasekla, domů nás pustily až ve čt a v pátek jsem jela zpátky s teplotama a mám zánět prsu :confounded: aby toho všeho nebylo málo. jen jsem projela albíčka nových miminek všechny jsou moc krásný a velká gratulace maminkám.
29. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
juu sunset :slight_smile:
ahoooj, vitame te!
zanet prsu au au, pry je to hoodne bolestive.. chuderko :frowning2:
at je brzy lip :wink:
29. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
jee a ty uz mas v albicku fotecky filipka.. je to moc krasnouckej chlapecek :dizzy_face: a krasny miry.. takovy akuratni :slight_smile:
ja porad nic :sweat_smile: 1/7 na prijem to vypada..
29. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
no nejhorší byly ty teploty a ještě se k tomu starat o malýho, nasadily mi antibiotika a už je to dobrý, prsa mám dost rozkousaný takže kojení dost bolelo, tak teď odstříkávám a jsme spokojený všichni :slight_smile: jinak koukám sabinka a amálka se šlechtí co? :wink:
29. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky..tak dneska manžel zajel na matriku vyzvednout rodný list a na VZP přihlásit Sofinku a ve 13h jedeme k ortopedovi na prohlídku kyčlí,tak jsme zvědavá,doufám že to bude mít v pořádku...
Ahoj Sun..už jsme ti chtěla psát co je s tebou,že se ani neukážeš,no koukám že sis pěkně užila-chudinko..Filípek je krasavec :slight_smile: a taky má pěkný datum narození :grinning:
29. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
no snad už jsme si toho peška vybraly :wink: a už bude jen dobře. jo datum je pěkný jen začátek rodnýho čísla má jak telefonní číslo 0906 :grinning: jsme se pěkně sešly co? :wink:
29. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj Sun, vítám tě :slight_smile: . Filípek je krásnej. A zánět prsu teda nezávidím :confounded:
29. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
holky ja mam zas rc... a za lomitkem 0606 :grinning:
29. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
Andrej, mě porod vyvolávali kapačkou a Mareček se narodil přirozeně :slight_smile: . Ale po porodu jsem si říkala, že nechápu, jak někdo může mít víc, než 1 dítě :sweat_smile: a druhej den, jak mě strašně bolelo šití, jsem si říkala, že je určitě lepší císař :sweat_smile: . Ale ted už chápu ty, kdo mají víc, než 1 dítě a císaře bych nechtěla :grinning:
29. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Mareček má taky krásný rodný číslo :sunglasses: . Jenom si ho nepamatuju, ale to neva. Hlavně, že si pamatuju, že je hezký :grinning:
29. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
blani :slight_smile:
kapackou tedy.. ja si myslela, ze prirozene.. ale melas tedy rychlovku porod vid :wink: tak bych si to taky ve stredu prala!
29. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Andrej, jo takhle. Já jsem myslela, jestli jsem nakonec nešla na císaře. Tak kapačkou. Myslím, že ta je asi účinnější, než tabletka. Andrejka dostala tabletku a chuděra rodila dlouho. Tak se modli, at ti dají kapačku :wink: . Já myslím, že to byla rychlovka díky té kapačce. Sice jsem už byla otevřená na 2 prsty, ale půl hodiny po kapačce jsem byla na 3, pak mi rupl vodu a do další půl hodiny jsem byla na 5. A kontrakce (malinké) mi začali až po rupnutí té vody. A pak mi někdy tu kapačku zrychlila (prý :sweat_smile: ). Předtím jen tak malinko kapala a pak prej skoro tekla a to už prý jelo rychle.
29. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj Sun, vítej, Filípek je nádhernej :slight_smile:

Blani: děkuju
29. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
blani ja jsem taky uz na dva prsty podle toho, co mi v patek rikala dr..
tak by to take mohlo jit rychleji, ale urco mi spis daji tabletku.. :-/ vsak uvidim.. tys to mela opravdu krasne rychle.. diky moc za info :wink:
29. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Holky, jak to máte s matrací v postýlce máte na ni igelit a pak prostěradlo?
29. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky holky,tak jak tak čtu Andy pořád v celku :wink: jj na mě taky nic nezabíralo,ale aspoň budeš vědět že toho 1.7už to bude najisto
vítám Sun doma,Filípek je moc krásný :slight_smile: povedl s eVám
Hani vám nekontrolovali kyčle v porodce?Nám jo,a na další kontrolu jdeme až za měsíc.Máme kyčle v pořádku ale preventivně jsme nasadili ještě jednu plenu-široké balení.Malý ne a ne zabrat,pořád ho vozím v košíku,dopadne to tak že on usne,těsně před kojením,takže ho budu zase budit. :frowning2:
Včera nám konečně vyšla ta prochajda,vyjeli jsme k našim,nabalili i kočár,ale pršelo a pršelo,najednou přestalo,a to byla blesková akce rychle se obléct nabalit malého,vzít psisko a vyrazli jsme :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
děkuji :slight_smile: blani a co kojení? u nás to je teda, boj no na půl jsem ho vzdala a odsávám mě to nebolí a vím kolik malej vypije tak teď koukám na netu na nějaký odsávačky. mám tady jednu ruční,ale docela to trvá. navíc v tom nemocným prsu mám mlíka jen malinko a strašně blbě se to z něj tahá. :confounded:
29. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
katerino ja mam matraci, na ni chranic matrace a pak prosteradlo.. :slight_smile:
andrej jj, porad v celku :slight_smile: ja uz s tim taky pocitam toho 1/7.. aby to ale nebylo na vice dni.. :cry:
sunset, tchyne mi rikala, ze mela zanet v prsu pri tomovi i jeho brachovi a ze to je bolest pry silena! :confounded:
29. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
no to kojení je věčný boj,my stále bojujeme,pořád hledáme ideální polohu,kdy s emalý pěkně přisaje,nebude se odtahovat ani dělat jiné opičárny,ale zatím je to beznadějné.Potřebovala bych ještě navíc dvoje ruce,abych to všechno zvládla.
V noci se mi krásně poblil :frowning2:
29. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
ale pořád si říkám že hlavní je že nejde váhově dolů
29. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
tak já jsem měla jen počínající, nejhorší byly ty teploty a jak mám antibiotika tak se to nestihlo ani pořádně rozjet :wink: naštěstí.
29. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Andrej, nevím, na základě čeho se rozhodují, jestli dají tabletku nebo infúzi.

Kateřino, já mám matraci, chránic matrace a pak prostěradlo :wink:
29. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
no já jsme měla málem taky zánět,v jendom prsu se mi udělaly tak velké zatvrdliny,musela jsme to pořádně rozmasírovat,bolelo to,až jsme si udělala modřiny,jak jsem s esnažila to mlíko dostat ven,ale povedlo se
29. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Andrejko, nám Marečem blinkal včera ráno a pak večer asi 3x po sobě :frowning2:

Sun, kojení nám snad jde. Malý pije, sice to není, jak říkali v porodce min. 20 minut z každého prsu, ale tak 10 z jednoho, ale hlavně, že pije a že mu chutná :slight_smile: . Odsávačky mi přijdou dobré (na pohled) od medely.

Andrejko, v noci kojím v leže (a do včera jsem tam kojila), tak to mu to mlíko teče asi moc rychle, tak pije fakt chvilku. A ted praktikujeme v polosedě a to přijde lepší i mě a asi i Marečkovi. Neteče mu to mlíko tak rychle, takže nemusí hltat :grinning: .
29. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Andy kontrolovali,ale doktoka nás poslala ještě k jednomu ortopedovi,prej se to tak dělá,tak já nevim,byla bych radši kdyby jsme tam nemuseli,je to skoro přes celou Prahu :unamused:
A jakou plenu mu tam ještě dáváš?Já nedávám nic,pouze papírovou pampersku...
My jdeme k dětské doktorce zítra,tak jsme zvědavá kolik za ten týden nabrala u nás je kojení vždycky na dlouho,kojím třeba 20 minut,pak máme pauzu,malá už pít nechce,po 20 minutách se probere a chce zas kozu,tak kojíme opět a někdy se to opakuje ještě do třetice takže u kojení strávím hodinku..
29. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Hani, tak někdy Marečkovi taky nestačí (většinou večer) a dokojuju 2x i 3x a už pak mám zmatek v tom, které prso jsem mu dala a které mu mám dat :grinning:
29. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.