• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak jsme Sofinku uspala a když jsme se šla taky natáhnout tak za 20 minut byla vzhůru-ach jo..ted už zas usíná,ale spát už nejdu,to nemá cenu..chtěla jsem jít ven,ale fouká tu hroznej vítr,tak se bojim aby jí neofouklo,přece jenom rýmu má pořád..Petr se jel projet na motorce-blázen..tak sem si udělala horkou čokoládu a jdu se nudit k telce :unamused: to je zase neděle..
4. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Hanko, je tam teplo, klidně si jít mohla. Když dáš čepičku na ouška, tak se jí v kočárku nic nestane.
4. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
My jdeme ke tchánovcům. Vůbec se mi tam nechce. Budou tam 2 malé holky a to jejich pištění teda Mareček nedává :pensive: . A upekla jsem bábovku a tchýně volala, že mi upekla štrúdl a ještě dělala jablečnej dort :sweat_smile: . Tak to teda nevím, kdo to bude jest. A já jsem se zrovna těšila na bábovku. No, ale proč si stěžuju že jo, kdo má tak hodnou tchýni :slight_smile:
4. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
Blani, pošli mi to poštou, já se klidně přecpu :grinning:
4. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
ahoj holky dneska jsme měli vítání občánků, akorát to Davídek celý prospal :grinning:
4. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
teda vy už máte všichni vítání nebo alespon pozvánky, to my nemáme zatím nic a asi dlouho mít nebudem tady je ten úřad na baterky fakt :confounded: my jsme byli ted s našima na pizze tatka nám ujel na hokej tak budem večer samy.
4. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
ty jo pizza mňam, hned bych si dala :wink:
4. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
neboj taky se jednoho dne vítání dočkáte
4. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Sun, my taky nemáme ani pozvánku, ale mně to tak netíží. Malej z toho stejně nic mít nebude a mě na tyhle blbosti moc neužije.
4. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
Alex mi usnul při koju u prsa, no jak by ne, když odpoledne spal tak maximálně hodinu a to ještě po chvilkách. Tak teď už chrní asi 15 minut. Tak jsem vyexpedovala psici do pelíšku, protože ona by mu jistě chtěla poskytovat ochranu a ještě by ho přidusila.
4. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
sun my taky furt nic, asi nás přivítat nechcou :sweat_smile:
4. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
jitu taky je mě vítání tak nějak šumák :confused:
4. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
no snad se někdy dočkáme malej tady ted zkouší jaký různý zvuky umí vydávat :grinning: občas se lekne i sám, no většinou to jsou takový vzteklý pokřiky.
4. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Evul, tak to je super. Se bojím toho, že Mareček bude mít třeba hlad nebo tam bude brečet.

Jdu se dívat na superstar. Ale pěkně mě teda se.e, že zazpívají 2 lidi a dají čtvrt hodinovou reklamu :angry: . Jo, a bábovka je mňamozní, nakrájela jsem do ní čokoládu na kousky :sunglasses:
4. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
sun-nás taky nechcou přivítat,nic mi ještě nepřišlo :confused:

Blani-bachaale ta červená čočka je strašně rychle hotová,ať jí nerozvaříš :wink:

malá přes den docela v poho sem zvědavá jaká bude dnešní noc,jestli se zas bude budit po půl hodině tak mě asi jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zitra dem na první očkování,tak sem zvědavá jak to malá snese,snad nebude mít teplotu

já du dělat albumy,koupila sem tchánovcůmalbum dětskej a dám jim tam fotky malé od narození jak roste a popíšu to,a mám dárek na Vánoce vyřešenej :sunglasses:

tak zatím pá a dobrou a snad klidnou noc :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
tak dneska bylo uspávání rychlý tak jsem zvědavá jak dlouho mu to dneska vydrží, ted jsem si nalila skleničku růžovýho vína a poslouchám superstar, jo blani s těma reklama je to trapný, ale potřebujou rejžovat. myslím, že fotky atd. našich miláčků budou hlavním tématem letošních vánoc :grinning:
4. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj
Já taky čučela na superstar, reklamy my až tak nevaděj, většinou jdu hledat do kuchyně něco na jídlo nebo na pití nebo na wecko :grinning: :grinning:
5. říj 2009 v 07:12  • Odpověz
Krásné ráno :grinning:
včera jsme byli skoro celej den pryč. Courala jsem s malým po venku, zašla jsem do vedlejší vesnice k našim, kouknout na zápas ve volejbale holek (už se těším až se vrátím :grinning: ) a pak courali po okolí..Štěpánek byl zlatíčko.
Včera jsem zjistila, že se mu neklube jen jeden zoubek ale rovnou dva. Tak snad budou brzy venku ať se chudáček už netrápí.
Dnes máme objednanou paní do domu na plavání. Se moc těším. Na vaničky chodit nemůžeme, tak aspoň tak...
5. říj 2009 v 07:36  • Odpověz
ahoooj tak vás zdravím...

byl to super víkend u našich...tentokrát ale ten biftek co mamka udělala, se nedal nějak rozkousat :grinning: ale i tak to bylo mnam mnam

nicol je už ve škole a nela se mi před chvílí vzbudila a ted se tu pere s plínou!! jinak ted 2dny spí celou noc, tak uvidíme, ještě se to mění!

ted zas snídám nugetu, furt jim říkám at mi ji nekupujou, ale to oni ne!! musím vás ještě pořádně dočíst!!

malá má kašel vždycky po ránu, jinak nekašle a teploty nemám, tak to asi nic nebude! jinak ok!!
5. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ráno, tak Mareček spal až do třičtvrtě na šest :confused: a pak ještě do půl osmé usnul :slight_smile:

Heli, takže to jsou fakt zoubky, jo? Teda. A proč nemůže Štěpánek chodit do vaniček?
5. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Hm, vypadá to že jo. Má nateklý dásinka a na dvou místech jde vidět, že by se to už mohlo vyklubat :grinning:
Na vaničky nemůžem, protože bych musela dojíždět asi 23 km a auto potřebuje manžel do práce :frowning2: A autobusem se mi nechce, ještě když vidím kolikrát tu ochotu pomoct....

Ty jo do třičtvtě na šest, vy se máte. Štěpi do 2, 5 a teď zas chrní.Ale i tak se občas budí ze spaní a kňourá, holt ho ty zoubky bolí. Ale stačí ho jen hladit po tvářičce a držet ručku a zas v klidu spinká.
5. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Heli, aha, já jsem myslela, že spíš nějakej zdravotní problém. Tak to potom jo. Autobusem by to bylo naprd :unamused: . Ale nemysli si, to dneska byla výjimka. Jinak se mi taky budí v noci. Teď neví, jestli usnout nebo ne, chvilu vypadá, že bude spat, pak zase otevře oči...
5. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Mě zas kňoural asi před hodinkou, pohladila jsem ho a zas spinká. Nejsem nato zvyklá, vždycky vstával v osm a já dnes potřebuju ráno na poštu a při prochajdě ho i uspat, s takovou to neklapne :sweat_smile:

Co víš blani, třeba ti už bude spinkat krásně celou noc. Já v ty dvě musela zas odsávat :angry: zjistila jsem, že mi poslední dobou míň jí a vydrží už někdy i 3,5hod nejíst (přes den), asi už čerpá ze svých faldíků a nebude už tak přibírat :grinning:
5. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
helu nelinka má dole dva bílé váčky a taky furt slintá, tak nevím jestli se z toho něco vyklube....uvidíme :wink:

blani to je božííí se takhle vyspat co :slight_smile: :dizzy_face:
5. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
miluno - nás zas pozvali na vítání, ale nešli jsme páč byl radas na služebce...

musím zrušit foto a dát nový ale mám jiný tel a nemám ten usb kabel, asik zajdu do krámu...jdu :sweat_smile:
5. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Smouli, my je máme nahoře :grinning: na každé straně jeden a jestli mu vylezou, bude jak upír :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mě právě připadne, že jeden už trošilinku leze, ale jistá si nejsem. On si do té pusiny ne a ne nechat chytnout.
5. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Heli, myslím, že ani ne. On sem tam spí třeba do těch 5, ale zatím se většinou budí aspoň jednou v noci na jídlo. Taky jsem odsávala o půl 3. Přemýšlela jsem, jestli odsát nebo se za chvilku vzbudí. Ještě že jsem odsála. Bych jinak vybuchla :zipper_mouth:

Šmouli, mě to noční vstávání na krmení ani moc nevadí :sweat_smile: . Já se dobře vyspím, když vstává až tak kolem té půl 8. Jak vstává kolem půl 6 až 6, tak to mi nevyhovuje, i když bych spala celou noc :sweat_smile:

Heli, tak mu asi fakt rostou, když si tam ani nechce nechat chytnout a má ty dásna jako opuchlý nebo jak? Ať vím, co mám později pozorovat :grinning: . Tý jo, já ale doufám, že ještě bude dlouho bez zubů, chci kojit co nejdýl a se zubama to teda asi moc nepůjde :sweat_smile: . Už teď je někdy jak upír. Chytne mi bradavku, zcvakne dásna a protahuje se a protahuje se na všechny strany :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
5. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Má tam takový dva velký bílý váčky a připadnou mi i ty dásinka nateklý, já se ale vždycky zaměřím na ty váčky ať vidím, jestli něco leze nebo ne. Dnes to zkusím znovu. Mamka mi poradila klasickou kovovou lžičku mu dát do pusinky, a fungovalo to. Ono to přeci jen chladí, takže chvilku vydržel...
No taky se bojím toho kojení, on se vždycky s takovou vervou vrhá k prsu...mi ho snad těma zubama neukousne :grinning: Ony prý děti nekoušou u kojení, ale co vím, tak švagrová kvůli tomu musela přestat kojit, jak měla dokousaný prsa, ale to bylo až v 8měsíci, tak to by už bylo ok :grinning:
5. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
ahojky tak my jsme se dneska docela vyspaly první kojo ve čtyři a pak v půl devátý tak pohoda, mě dnesk čeká úklid je to tu jak po boji po víkendu :sweat_smile: heli tak to stou lžičkou mi taky radily budu to muset vyzkoušet, protože on jinak tu pusu moc neotevře jen když řve :grinning: holky já jsem si říkala, že taky budu stávat v noci a odsávat , ale vůůůůůůůůůůbec se mi nechce :pensive:
5. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Heli, nekoušou :confused: ? Tak to su zvědavá, jestli to potvrdíš :grinning: . Možná u kojení ne, ale potom, když si s tím prsem hrajou.

Sun, mně se taky nechce, ale ty prsa by mi praskly a nejspíš zatvrdly. To se mi stalo aji v pátek ve škole :confounded: .
5. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.