• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Já taky nejsem zrovna nadšená v noci vstát a jít odsávat, ale ono se to už fakt nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale naštěstí nemusím každou noc :pensive:
5. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky..tak my spánek opět po 2h,už to fakt nepobírám,dřív spala tak krásně a ted hotová katastrofa,aspon že se vždy napije a hned vytuhne....tenhle týden jedu k doktorce na převážení tak jí o tom povím..dneska zkusim zas dát jí z flašky koupila jsem na doporučení Blanky MAM tak jsem zvědavá..
5. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
tak to mě už se ty prsa asi přizpůsobily jak spal celou noc tak bez problému, žádný zatvrdliny jen trošku plný. :slight_smile: takže jsem nemusela, a když člověk nemusí tak se mu nechce :grinning:
5. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Já v noci taky neodsávám,na to jsme moc líná.max.až ráno,ale jak ted Sofča pije každé 2h tak ani neni co..
jdu ostříhat manžela :slight_smile:
5. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Dobré ráno, ženy! :grinning:
Právě jsem se nasnídala a malá mi tu huláká v boxu. V 10 dostane svačinku a doufám, že si i kákne, neb už zas 3 dny nebyla. Abych jí pomohla, dala jsem si švestkovou štávu, jogurt a jablko..
Jinak spala do 6 a pak do 9. Ale já jí krmím ještě v těch 22 hodin, než jdu spát, jinak si myslím, že by se mi taky budila kolem 4.
5. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Čau kočky,

tak dneska jsem učinila pokus a to dát Veru spát o něco dřív. Normálně ji dávám kolem 21h a spává do 5h. Včera jsem ji uložila něco po 20h a schválně v kolik se probudí, no překvápko - byla vzhůru ve 2h. Tak to je na prd, radši se vrátím zpátky k ukládání kolem tý 21h :confused:
No je to zvláštní.

Janneke docela obdivuju to, že malou budíš. Já si nejsem jistá, jestli bych Veru vůbec probudila, když spí, tak je fakt tuhá a kolikrát jsem ji i přes den potřebovala probudit a nakrmit, ale to se kolikrát nedalo :confused:
5. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj holkyy, zdravim z jeseniku, za chvilku jdem na rozhlednu cvilin a pak na obidek, z male jsou vsichni hin :grinning:
hezky den vam preju :wink:
5. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
jé andrej vy jste na výletě to se máte :dizzy_face: já už mám uklizenou ložnici a kuchyň ted jen ten zbytek filípek usnul tak snad mu to chvilku vydrží. no já myslím, že bych ho vzbudila, ale to uspávání by bylo horší :grinning:
5. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Andrej, užij si Jeseníky!

Já jí budím, aby vydržela pak déle spát. No vlastně nebudím, vezmu jí spící z postýlky a přiložím, ona pije, krkne si, sice se maličko probudí, ale položím do postýlky, dám dudu a zhasnu a spíme.
5. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Takhle to dopadne, když mi neschovají foťák.
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_4._mesic/
5. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Kdybych takhle vzbudila Alexe jako Janneke, tak ho akorát naseru :grinning: s prominutím. Ale už jsem taky četla, že to někteří dr. doporučují.

Janneke, nic mi do toho není, ale jogurt? a jablko? :confused:
5. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Jitko, tím nekrmím malou, ale sebe. Vláknina a tak. Je na tom něco divného?
Vypozorovala jsem, že když mám zácpu já, má jí i ona. Takže proto.
5. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tak jsme zpátky z prochajdy a Mareček ještě dospává :confused: . Aspoň se najím :slight_smile:

Hani, vidím, že jsi tu flašku už koupila. Jsem ti zrovna dneska chtěla navrhnout, že až bych koupila novej dudlík, tak bych ti poslala ten můj na zkoušku, abys ho nemusela kupovat, ale teď už to je jedno :wink:
5. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jitu, krásné fotky :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Janneke, já myslela, že to dáváš malé :grinning:
5. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Já čtu jen letem světem s řvounem za zády.
5. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Haha, tak to jo. To už bych jí pak mohla k obědu místo prsa dát guláš. :grinning:

Já totiž užívala ty vitamíny pro kojící, což teda bylo naprosto úžasný, až na to, že díky vysokému obsahu železa, jsme se obě "zacpaly" a teď se tomu snažím pomoct. Takže vitamíny jsem přestala brát a snažím se jíst potraviny, které mi pomáhají a doufám, že to pomůže i maličké.

Jdeme ven, zatím žádné ho.. v plínce, ale i kdyby se pokákla venku a zadělala mi celý kočár, tak bych z toho asi vážně měla radost.... že už konečně.
5. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
ahoj holky, tak my dneska vstávání ve 4 a pak v 8. takže to šlo. Budí se mi ale po 4 hodinách a ne a ne si to prodloužit...
5. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Evi, Davídek mi přijde celej taťka :wink:
5. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Holky, když už si nenechám napsat antiko, tak to nemusím doktorovi říkat nebo jo? A myslíte, že pak dostanu menses? Já o něho nestojím :sweat_smile:

A nevím, jak se věnovat Marečkovi :frowning2: . Když nemá dudlíka, tak to je v pohodě, to si hrajeme. Ale pak chce dudlíka a je s ním tak spokojenej, že mě přijde, že mě už ke hraní nepotřebuje. Dám mu hračku k němu a on na ni chytá nebo se tulí k medvídkovi, prohlíží si prsty. Ale já mám pak výčitky, že se mu nevěnuju... :pensive:
5. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky holky,tak Vojtíšek nám opět krásně spinkal celou noc.Před chvilkou jsem ho fotila jak si strká celou nohu do pusy,bez plíny mu to jde lépe,taky mi počůral postel :unamused:
Blani já se Vojtíškovi taky pořád nevěnuji,tak neměj výčitky.Dám ho mezi hračky,a jdu něco dělat a on se na chvilku zabaví sám,kope do hrazdičky atd.
Teď při papu mi usínal,tak jsem ho dala do košíku,ale on mi spát už zas nechce,kouše dudlík a kecá.
5. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Andrejko :slight_smile: . Počůranou postel znám :grinning:
5. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
a zrovna ta moje půlka,chci mu dopřát trochu vzdoušku na tu jeho dupku a on mi to takhle oplatí.
5. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
blani, já myslím, že nemusíš. Podle mě je to jen tvá věc. A půjdeš do něčeho jiného?? já totiž taky nejsem moc nadšená se teď při kojo cpát hormonama, ale kondom neeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nevím...
5. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Andrejko :grinning:

Heli, já jsem původně chtěla jít do tělíska, ale rozmyslela jsem se a zkusím pharmatex. A když nám to nebude vyhovovat, tak zkusím to tělísko. Mně hlavně vadí, že ty hormony jdou do mlíka. Sice je to minimální množství, ale i tak.
5. říj 2009 v 15:24  • Odpověz
co je to ten pharmatex? :confused:
5. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
No teď jsem Vojtíkovi krákorala,Beruško půjč mi jednu tečku a tři čuníky,no fakt sranda,kdyby mě tak někdo poslouchal :grinning:
5. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
Heli, je to antikoncepční krém nebo čípky http://pharmatex.cz/

Andrej, berušku neznám :confused: . Mareček má rád Hajha husy ze pšenice :grinning:
5. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
pošlu odkaz,vydrž
5. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.