• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani, vždyť se malej musí naučit i samostatnosti, nemůže Tě mít stále za zadkem. Já tedy výčitky nemám, to bych se pomalu ani nenejedla nebo neuvařila, nevyžehlila.....
5. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
Andrejko, poprvé mi to nešlo spustit a zhodilo mi to celej net :sweat_smile: . Tak tu písničku fakt neznám.

Jitu, to máš pravdu :wink: . Asi su hodně ovlivněná některýma maminama tady, co píšou, že se malým věnujou celej den a doma téměř nic neudělají :pensive:
5. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
to já bych taky nic neudělala,neříkám,že denně ukjlízím,ale něco se udělat musí.a jak píše Jitus,musí se ti naší prckové naučit samostatnosti.
Jéé to mě mrzí že ti net vypadl,já tu písničku taky neznala ale je taková veselá,tak se mi dobře zpívá.Tak Vojtík tomu spaní moc nedal. :unamused: Holky sledujeteSuperstar?Já si říkala nebudu na to čučet ale sedím až do jedenácti u telky :sweat_smile:
5. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Jo, dívám se, ale do 11 teda nevydržím.
5. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
Blani, určo se celej den nevěnujou, protože by to nemohly psát na koníka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Jitu, to máš pravdu :grinning:
5. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
ahojky tak jsme doma z nákupu, jsme dobře pořídily už máme fusak na zimu a dvoje otelplený lacláčky a ještě pár věcí na zimu. blani z toho bych si vůbec nedělala hlavu, já si s malým většinou hraju ráno a večer přes den se snažím, aby se zabavil sám a já u toho něco dělám (a nebo sedím u pc :grinning: ) jo taky malýmu zpívám, je jedinej komu si troufnu zpívat nahlas :grinning:
5. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Tak tos mě uklidnila, Sun :slight_smile: . Tak můj zpěv se dá i poslouchat :grinning:
5. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
tak teď si s malým hraje taťka,a já dostala hroznou škytavku,Vojtíšek to na mě přenesl,dneska ji měl on a teď já.
Taky si právě říkám,kdyby se celý den někdo věnoval prckovi tak by nemohl sedět u PC. :wink:
5. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile: nějak nestíhám mam chlapa od včera doma a ač dělá venku tak i tak mě zaměstnává :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
jen tak letmo jsem dočetla :wink:
Helu teda to musel bejt šok :astonished:teda co sis musela zažít strachu :astonished:
Jinak my stále bojujeme s rýmou :confounded: ale i tak chodíme ven :wink: sice tam většinou fouká,ale do kočíku nee :wink: :slight_smile:
Sun jj Honzule je taky jedinej komu zpívám nahlas :grinning: ještě se nemůže chudák bránit a tak mu nic jiného nezbejvá :sweat_smile: :grinning:
Jo Blani už jsem testla plenu a je super :wink: nikde žádný únik :slight_smile:
5. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
blani díky za odkázek, zdá se mi to mnohem lepší než Azalka. Doufám, že i spolehlivý :confused:

Byla u nás ta paní na plavání ve vaně. Bylo to super, malej už je tuhej v postýlce. Sem zvědavá, jestli se mi ještě probudí. Vždycky když šel spát dřív, tak se třebas do půl hoďky vzbudil. No a kdy v noci se vzbudí?? no uvidíme. Chudáka to myslím pěkně utahalo. Byl ale zlatej, krásně všechno zvládal.
5. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Heluli, Alex po plavču chodí taky spát dřív, minimálně o půl hodiny.
5. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Teď už taky chrní a táta s ním.
5. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
tak se probudil, najedl se a zas usnul, tak doufám, že až do rána :grinning:
5. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Heluli, kolik to stojí ta docházka dom?
Mě se taky ptali, jestli chci návštěvu doma, ale do naší koupelny se nevejdem :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahoooj

nejak mi padá pc....tak mám album , ale nějak mi nejdou otočut fotky :unamused: příště si dám záležet.¨

jinak u mě dobrý....malá ještě čučííí, tak dobrou holkýýýýýýýýýýýýý :wink: :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
300,- ale i s cestou cca 30km, byli jedni z nejlevnějších :wink: Sice pálka, ale stálo to zato,jelikož tu nemám možnost vaniček, což mě štve,ale co už :confused:
5. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahoj

tak my máme za sebou očkováni-malá dostala chudera 2 včelky :frowning2: první tu hexa vakcínu a do druhé půlky dostala ten senflorix,první si s dr vykládla a jak jí tak fikla tu injekci tak strašně plakala na tu druhou sem se nemohla divat,za měsíc dem znova a za 14 dní půjdem dávat naušničky,ale to si sebou vezmu mamku,páč to já nedám,prý je to hroznej řev :cry:
zatím teplotku nemáme,tak doufám,že ani mít žádnou reakci nebudem

tak zatím pá a dobrou :wink:
5. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Heluli, tak to máš levnější než já, když tam dojedu, nás stojí lekce 350.
5. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj.
Tak jak? máte uklizeno, když nešel kůň? :grinning:
My ne, my byli pro změnu venku, když je hezky.
6. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
My taky byli celej den venku, malej ještě dospává na dvorku :grinning: a za chvilku zas půjdem :grinning:
Jitu, já se včera překlepla, platila jsem taky i dopravou 350,-
No nic, kouknu za tchánovcama, nakrmím a povalím, tak zatím!!!!
6. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Heluli, jak si na tom s půjčením toho Liliputi?
Já uvažuju, že to risknu a koupím, stejně něco potřebuju :confounded:
6. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Čau holky, konečně to funguje, co :grinning: . Byli jsme u dr., tak Mareček váží 4,2kg :slight_smile: . Ale poslala nás zase na krevní obraz a taky chce moč. To su zvědavá, jak ji budu do zkumavky chytat :confused: :grinning: . A máme přijít příští týden a to už mu píchne tu hexa. Jo, a taky si mám koupit nutriton, jestli bude to jeho blinkání lepší. A prej ho mám v noci budit, že nemůže být dýl jak 5 hodiny bez jídla :confounded: . Ale to teda nevím, to se mi moc nelíbí.

Heli, u toho pharmatexu jsem četla, že je spolehlivost srovnatelná s antikoncepcí, pokud se dodrží, to co píší, tzn. neumývat se 2 hodiny před a po mýdlem a aplikovat to znova i při opakovaném styku.
6. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Blani, a on málo zvyšuje váhu? Jinak tedy tohle Alex vážil v šesti týdnech a to byl při narození prcek.

jo a prodávaj se myslím nějaký pytlíčky na chytání moči miminek.
6. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
blani: jojo Davídek je celej táta, to máš pravdu :grinning:
6. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
6. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Ale jsou i jiný značky, minimálně v nemocniční lékárně by je mít měli a pokud chodíš na dětské na polikliniku a je tam i lékárna, tak by je taky mít měli, maximálně Ti je objednají.
6. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Jitu, přibírá hezky. Za 14 dní měl teď 190g. Ale on má průměrně těch 100g na týden.

Jo, a málem bych zapomněla. Zachránila jsem andulku :dizzy_face: . Byli jsme s Marečkem na procházce a vidím, jak sedí andulka na jakési zahrádce. Tak jsem se koukla kolem a všude byly zavřený okna (že bych jako na někoho zazvonila, když by bylo otevřený, jestli není jeho). Tak jsem šla domů pro krabičku a šla jsem ji chytnout. Myslela jsem si, že má zlomené křidýlko, že lítat nebude, ale to jsem se spletla :grinning: . Tak si sedla na plotek a já jsem čekala :grinning: . A ona chtěla prolízt tím čtverečkem v plotku a zaklínila se v tom, tak jsem ji chytla. Ale doma se z té krabičky pořád snažila dostat ven a nadávala :grinning: . Teď ji manža odvezl k jeho rodičům. Oni už nějaký ptáky mají, tak ho nechají samostatně v kleci a uvidíme, co dál. Jestli si ji nechají nebo napíšu na papírek, že jsem našla andulku, kdo ji ztratil a chce zpátky.
6. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
Jitu, to jsem ještě neviděla :confused: . Já nechodím na polikliniku. Ale jak pojedem na tu krev, tak se můžu zkusit zeptat, jestli to mají. To by snad nevadilo, že místo ve zkumavce to donesu tady v tom. Díky :slight_smile:
6. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
190 za dva týdny je málo ne? Ikdyž já už si to nepamatuju, jak by měl prcek později růst.
6. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.