• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blanko, to přeleješ a je to. Já si nedovedu představit, jak to budeš lovit.
6. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Jo už jsem si to našla, za měsíc by ve druhém čtvrtletí měl zvyšovat váhu o 500-600 g a růst o 2 cm.
6. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
6. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
Jo a jinak ALex tedy taky blinká docela furt, ale já myslím, že se prostě přežere a pak si ublinkává. On ale blinká kdykoli, ne jen těsně po jídle.
6. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Ale on přibírá od začátku těch 100g týdně. Někdy měl víc, ale teď se to tak nějak ustálilo.

Já si právě taky nedovedu představit, jak to budu chytat.
6. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
On taky blinká pořád, ale po jídle toho vyhodí dost. Uvidím, jestli to po tom nutritonu bude lepší, ale je pěkně drahej :confounded:
6. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
No, tak 700g za měsíc teda nikdy nepřibral.
6. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Tak konečně zase koníček pádí :slight_smile: a prcek začal jako na potvoru řvát :rolling_eyes: nic no už jdůůůůů :grinning:
6. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Tak koukám že jsme nebyla jediná bez koníka :slight_smile: my byli nakoupit v Globusus a mají tam pěknbý punčocháče za 99kč a super teploučký,akorát měli jen vel.62-68 takže nám budou až dýl..
Jo a dnešní noc Sofinka udělala rekord a budila se po 1h až po 1 1/2 :angry:
6. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Blani nic si z toho nedělej Sofinka přibrala 180g za 3 týdny-to je ještě mín.. :frowning2:
Koukám že už skoro všechny dětičky mají píchnutou hexu kromě nás,my jdeme až 20.10 ve 4.měsících..
Jinak dneska jsme zkoušeli flaštičku Chicco tak žádnej zázrak,ale zatim největší úspěch od ostatních dudlíků..vypila asi 40ml ale jak to nevim protože si to tam jen tak převalovala,při dalším krmením to zkusim zas..
6. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Hani, to musela být noc :unamused: . A dudlíka už si bere?
6. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Ne dudlíka nechce,to už ani nezkouším,potřebuji aby se naučila na flašku,aby jí Petr mohl pohlídat..
Blani noc byla šílená,se divim že ještě funguji a to jsme ještě ve 3h ráno honila komára :angry: sem v noci říkala že zítra jí dám Nurilon a kašlu na to,jenže jak jí ho mám dát když flašku nechce..no musíme zkoušet zkoušet a zkoušet..
6. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Jitu, zítra by mi ho měli poslat, tak uvidím. Mají na půjčení jen červené, to jsem nechtěla, ale uvidím, třeba se mi zalíbí, nebo to pak vyměním....Měli tam trochu problém s plinkama, tak to posílají až teď :angry:

My přibíráme snad pořád, raději už nevážím :grinning: a hexu taky nemáme ještě píchlou :grinning:

Ať už mu ty zoubky vylezou, to je někdy fakt děs...
6. říj 2009 v 17:43  • Odpověz
Hani, u nás ta flaška byla podmíněna tím, že si vzal dudlíka. Proto jsem se ptala :wink:

Heli, prý ta červená je jak barva ferari :grinning:
6. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
My taky hexu píchlou nemáme a vůůůůbec mi to nevadí, není kam spěchat.
6. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Aha,já právě vím že Mareček taky nechtěl flašku ani dudu,ale nakonec si ho to naučila,tak musím taky,doktorka říkala že kdybych jí den,dva nic jiného nedala než flašku že se to naučí,jenže já zas nemám srdce nechat jí tu řvát hlady..
6. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
blani :grinning: :grinning:
6. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Hani, to ti věřím, to bych taky neměla. Však ona se to naučí :wink:
6. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
no konečně už jste mi chyběly holky jsem neměla ráno s kým pokecat :grinning: a kafíčko jsem pila sama. tak my jsme dneska spaly dobře zase do pěti tak snad už jsme se zase zklidnily (tuk tuk) hani my taky nemáme hexu, ještě nemá zahojený rameno a má tu rýmu.
6. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj, holky.
Tady se můžete mrknout, jestli vám dětičky rostou podle tabulek.

http://www.who.int/childgrowth/standards/en/index.html

Váha pro děvčátka 0-6 měsíců:
http://www.who.int/childgrowth/standards/cht_wfa_girls_z_0_6.pdf

Váha pro kluky 0-6 měsíců:
http://www.who.int/childgrowth/standards/cht_wfa_boys_z_0_6.pdf

Já na to koukám spíš pro zajímavost. Pro mně je důležitější, jestli je dítě spokojené a zdravé a nééé jestli pasuje do nějakých statistik.
6. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Tak u nás se spí.
Blani, kolik se toho nutritonu musí dávat? Nebo spíš, jak dlouho vydrží to balení, nevíš?
6. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
ahoj já nějak nestíhám, nešel mi koník :unamused: musím dočíst
6. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
šmouly to nikomu tak toho není tolik :slight_smile: u nás už se taky spí. teda už mě zase honí mlsná to je hrozný ty večery :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
jan tak jsem jukla a my jsme teda čumím zatím přesně.... :wink: ale taky se podle toho neřídím, hlavně že je zdravá!!
6. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
čau tak po očkování sme ok a měříme 66cm a vážíme 5470gr,mazec jak sme dlouzí

du vás dočíst
6. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
teda ještě že mě přešla ta mlsná, ale prý kdo kojí tak má chutě :wink:
mě tady ted nella předvedla co umí....tak ji má tatka a je klid, takže spát pude za chvíli potvora :confounded: :slight_smile:
dnes jsem myslela že půjdu umyt okna a nestihla jsem to, byla jsem na úřadě si zařídit výši mateřský...3roky-na tiskopisu mají na výběr 2 a 3 roky...kde maj 4?? nevím :astonished: že by zrušili :confused:
6. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
čau miluno, mno já ani nevím jestli moc vyrostla....až za 14dní mi ji změří, tak mi radek tvrdí, že má náky krátky nohy, že by krpatá po mě :astonished: :grinning: neva!!
6. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
blani prdolka to jistě dožene .....a jen pořád kojíš??nebo dokrmuješ??
6. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
no tak dámy :angry: co to má jako zas bejt :rolling_eyes:

nikde ani noha nikde ani ruka :angry: :wink:
6. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
zdarec šmoulec,mě nešel kůň celej den,naše malá je zas krapet velká,má dlouhý nohy i ruky :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.