• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ty olečku, já nevěděla že jsi už na druhý straně :grinning: a furt nadávala...tak sorrý, ty jo zas mi nejde ten usb kabel
6. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
reni to je karolínka fakt žížalka, my máme 64 a to jsem si myslela, že je dlouhej :grinning:
6. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
ty jo já už se na to vyprdnu!!

tak to jsem zvědavá jak my?? 62 :grinning: ne já fakt nevím a metr nemám :unamused:
6. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
na co se vyprdneš teta? :grinning:
6. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
nejde mi z kabelu usb na pc napojit abych mohla vložit foto :frowning2:
6. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak nic, malá už chrápe a já si pudu taky asi pucnout.....tak snad zítra bude víc času a bude tu nabito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
6. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
no tak s tím ti takhle na dálku neporadím a co manža není doma?
6. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
jdu taky tak dobrou
6. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Nakukuju při reklamě. Manža je na florbale, tak můžu :grinning: .

Jitu, vůbec nevím, jaký je dávkování nic. Ale zítra ho manža koupí, tak pak napíšu.

Šmouli, jo jo, jenom kojím :slight_smile:

Jo, Kači, to su ráda, že jsi s plínkou spokojená. To asi jenom ten náš šikula umí čůrat bokem :grinning:
6. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
sun-no jo jako 66 cm docela mazec,dnes máme přesně 3 měsíce a už nám konečně přišla pozvánka na vítání ,dem v pátek 23.10 na půl čtvrtou,toš musím začít schánět nějaký pěkný šatky :wink:

šmoulec nebuď ty už demš chrnět? :confused:
no tak se holky pěkně vyspěte,dobrou :wink:
6. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
jo a taky čtu že nemáte ještě píchlou hexu
malá dostala do jedné půlky hexu a do druhé toho pneumokoka,ale naštěstí sme neměly teplotu,ale plakala jak hro m chudina-a teď nevím jestli sem to sem už nepsala :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
hmmmmm tak sem to psala už včera-palica děravá :grinning: soráč :sweat_smile:

tak už fakt pá a dobrou
6. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Já jdu taky spát. Dobrou noc :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj všem.

Smoulo, rodičák 2 a 3 roky je tam z důvodu volby(pokud máš na volbu nárok), když nezvolíš, je to ty 4 roky.

Alex už zase chrní, dneska máme kyčle, snad už poslední, tak jsem zvědavá, jestli se do devíti vyprdelíme z bytu :grinning:
7. říj 2009 v 06:41  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: . Jitu, nemáte ty kyčle nějak často?
7. říj 2009 v 07:13  • Odpověz
Blani, ani ne, ono nám to 2x zrušil :grinning:
Byli jsme asi ve dvou týdnech, pak v šesti a teď po třech měsících, takže klasika - 3 vyšetření.
7. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
Aha, tak proto :grinning: . Mně totiž přijde, že skoro pořád píšeš, že jdete na kyčle :grinning:
7. říj 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahojky holky,tak konečně už ten koňas zase frčí.Vojtíšek se ještě rozvauluje u mě v posteli,spali jsme opět celou noc do půl šesté.
Jitu jinak my jsme na kyčlích byli,vše bylo v pořádku,ale ještě si nás pozval v půl roce,nevím proč taky jsem myslela že už to bude naposled.
Jinak dneska máme sraz s kámoškou se kterou jsme ležela v porodce,takže jdmee probrat ty naše miláčky.
7. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobr rááánko :slight_smile:
Tak prďolu asi rýma začíná opouštět :slight_smile: dneska vydržel spinkat do 6 do rána :dizzy_face: :dizzy_face: a na kyčle jdeme příští týden-už naposled snad :wink:
Blani jj plena je super :wink: :slight_smile:
7. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Katko, jaká plena?
Já koupila na veletrhu "hamburgra" na noc a je super. :dizzy_face:

Andrej, nám minule řekl, že když to bude OK, tak už to bude naposledy.
7. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
No já si to taky myslela protože týden před námi byla ta kámoška se kterou jsem byla v porodce,a jim už řekl že nemusí chodit,a nám jo.A to máme kyčle v pořádku.No tak se na něj půjdeme ještě v prosinci podívat,je to docela sympaťák,akorát mi tam vadí,na malou čekárnu strašně vedro.No co se dá dělat
7. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Teď ve snídani s novou povídají o dětských kolech a odrážedlech :wink:
7. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Jitu, AIO od cuddle buns :wink:

Tak řekli 3 věty a konec :unamused:
7. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Já na veletrhu viděla First Bike, takovej kříženec kola a koloběžky, ale za ty prchy mě to nijak neuchvátilo. Synovec dostal kolo v roce :grinning:
7. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Ještě pokračujou :grinning:
7. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Měli odrážedlo, co vypadalo jak kolo bez šlapek. Nastavitelný sedadlo, nafukovací kola. Vypadalo dobře :slight_smile:
7. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
no to byl ten first bike asi :grinning:
7. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Jmiso já tu plenu koupila od Blanky :wink:
Ono tady těch odrážedel typu First bike je víc-manža se tuhle na to koukal na netu :slight_smile:
Andrej my chodíme taky k sympaťákovi :wink: :grinning:
7. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno..tak my byli na kyčlích už 3x a příští týden jdeme zas až bude mít vyvinutý ty jadýrka tak už chodit asi nemusíme,ale zatim je nemá..
Jinak noc klasika po 2-3h buzení,ráno ve 4.30h se luxusně posrala musela jsem jí jít osprchovat a převlíct tak řvala protože se jí to nelíbilo..pak jsme si jí nechala v posteli,hodinu trvalo než usla a pak jí ráno v 8h probudil pes,sem jí nakojila a bted ještě spí..
Dneska v 17h jdeme na to vítáníé občanků :slight_smile:
7. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Jitu, asi. Ale vypadalo to dobře. Lepší, než ty hrkací odrážedla.

Hani, tak si to hezky užijte :wink:
7. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.