• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Hani teda koukám že ti Sofinka dává pěkně zabrat :confused: jé vítání :slight_smile: my pořád ještě nic :unamused:
7. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
l,lůljji,,,,,,,,,,,>w>* n -
holky to vám napsal Vojtíšek :wink:
7. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
dobré ránko,
tak my spaly do pěti vypadá to, že by se to mohlo už vrátit do normálu (tuk tuk) tak hani pěkně sofču přivítejte :slight_smile: my jadýrka taky nemáme takže v půl roce ještě jednuc, ale taky máme ortopeda mladýho sympatáka tak nám to neva. filipovi se do rána udělaly takový červený skvrnky na čele a na nose má jich tam asi pět no snad to nebude nic vážnýho, jen nějaký osypky.
7. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Andrejko, hezké, ale vůbec tomu nerozumím :grinning:

Vyrazíme ven. Dnes tam bude nádherně.
7. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Já fakt nevim co Sofinka blbne s tím spaním,rýmou to zřejmě nebude..ale už 14 dní jsme se pořádně nevyspala..
My máme ortopeda takového starého pána,ale je hodnej..
Jsem zvědavá jestli něco na tom vítání dostane..čím se náš úřad předá..
7. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Andrej :grinning: :grinning:
Sun ty skvrnky má malej taky občas,ale hned zase zmizí :wink:
7. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
ahojda

andy :grinning: :grinning:

hani tak krásné vítání, máte i pěkné počasíčko :dizzy_face:

sun ahoooj holka, kdy zas přijedeš :grinning: :sweat_smile:

my spaly dnes 20h-2h-5h :grinning: mrcha-říkám pořád jinak

včera jsem byla opět na kontrole kuli tomu přetáčení hlavičky a už super, až na pasení, nejak to fláká mrška...se dožene, ona ted dává ruce vedle-natáhne- a kolíbe :grinning:
na plavání chodit nebudu, je to drahý a dr říkala, že to je takový hit jen a že ta voda taky není pro ně nej a dá se to naučit milovat vodu i ve vaně a časem prý i sprchou přes obličej se může.................no a taky na to nemám spíš čas!!
7. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Sun my ty skrvnky máme ted taky na čelíčku a tvářičkách..
7. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
hani to se časem spraví uvidíš, prostě má blbnoucí období, zkouší co vydržíš :grinning: :wink:

mě nela taky spí někdy dobře a někdy plaší :slight_smile: :angry:
7. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
tak díky za uklidnění, on byl právě u nás v sobotu kámoš podepsat nějaký papíry, ale nebyl vevnitř jen před dveřma a říkal, že je osypanej z nějaký obilý nebo co vypadalo to jak neštovice, tak jsem se lekla jestli to nějak nepřeskočilo na malýho, ale to by muselo přeze mě a já nic nemám. šmouly no nejdřív to vypadá tak za rok v létě :grinning: ted už by jsme na chatě zmrzly no a u bráchy to nehrozí :grinning:
7. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
tak za rok se zas sejdem, už se těším, to bysme mohly rovnou na koupák že!!!
7. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
a androšek nevíte něco?? že bych ji pisla do ip, chcííííí vidět fotky!!! a katulen???

taky jdu na sono ledvin s nelou....chci mít jistotu kuli těm ledvinovým pánvičkám :confounded: říkali dobrý, ale stejně!! :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
no a když jsem se tak rozepsala....jdu za chvíli až se vzbudí nela na návštěvu za Vanesskou :dizzy_face: :dizzy_face: to už bude taky velká cholka :sweat_smile: :dizzy_face:
7. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
jo to už budou dětičky velký :slight_smile: jsem ted četla nový miminko a jak tam jsou příběhy těch tří maminek tak ta jedna táhla tu holčičku v létě k moři druhá toho kluka ráchala v bazénu, já nevím mě to přijde strašně brzo na takový mimča ne? tak jsme namazaly afta tak jsme celý fialový :grinning:
7. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Sun to by ten kámoš musel být i u nás a o tom nic nevím :sweat_smile:
Tak jsme právě uvařila Nutrilon a zkusím jí dát s flašky ten,já mám prsa skoro prázdný,jak pije i v noci po 2h,tak si nemůžu dovolit odsát mlíko a pak ho vylívat,to radši obětuji ten Nutrilon,abych jí měla dyštak čím nakrmit..
7. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Holky nevíte za jak dlouho tak vyblednou strie?
7. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
tak hani držím palce at sofince chutná :slight_smile: já nevím třeba u vás byl :grinning:
7. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
My chceme jet příští rok v létě autem do Itálie ke kamarádovi,tak jsme taky zvědavá na Sofču jak přežije cestu atd..a kolik bylo těm dětičkám?
7. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
asi tak 4měs :confused: tak já si myslím, že většinu cesty prospí :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Jej no nevím,ale malýho bych k moři asi netáhla nevím no ale přijde mi to že pak z dovči nemá nic ani prcek a ani rodiče :sweat_smile: a kromě toho to děcko z toho nic nemá a nic si nepamatuje :confused: myslím že stejně dobře by mu bylo u na Mácháči :grinning: ale my i tak dycky moře sabotovali takže na tom se nic nezměnilo :grinning: :grinning:
Tak asi nandam prďolu do nosítka a vyrazíme pro chleba :wink: :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
no jsem zvrovna chtěla napsat, kde všichni jste my už máme vyžehleno, fillípek se u toho tak unavil, že usnul tak mám chvilku času a klidu a nikde nikdo :sweat_smile:
7. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
tak jo dáme příští rok sraz na mácháči :grinning:
7. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Holky poradte mi můžu ten Nutrilon ještě jednou ohřát v ohřívači lahví,zatim jsme ho pouze uvařila,ale už je a studenej tak nevim zda se může ohřát..
7. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Jinak Sofince vůbec nechutnal,včera když měla ve flašce moje mlíko,tak se trochu snažila ale Nutrilon odmítla polknout,pak i otevřít pusinku :frowning2: chci to zkusit ještě jednou až se probudí..to už bude mít větší hlad..
7. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
no jistá si nejsem, ale radši bych to asi vylila, ty jsi koupila celý balení?
7. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Koupili jsme ho hned jak jsem přišla z porodnice,jelikož Petr odjížděl na 3 dny pryč tak jsme se bála kdybych neměla mlíčko abych jí měla čím nakrmit..ale otevřela jsme ho až dneska..tak já to radši vyliju..na tý krabici je jen napsáno do 2h spotřebovat..
7. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
jdu vařit rizoto tak zatim pa
7. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
pa u nás vaří dneska martin přijel dřív z práce tak tam zase pleská polívku, já jdu přerovnat zase dětskou skříň nějak se mi to tam přestává vejít tak asi budu muset zase vyřazovat :sweat_smile:
7. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Sun :grinning: tak jo ať žije Mácháč :grinning: :grinning:
Hani no vidíš jak máš dobroučký mlíčko :wink: :slight_smile:
7. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Tak jsme doma, kyčle máme Ia, takže super a už tam nemusíme.
7. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.