• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak to je super jitu. malej pořád spí a vůbec nemá hlad :slight_smile: ale asi ho budu muset vzbudit, protože odpoledne chci jít ven a takhle by potom jedl až ve tři a to je pozdě. tak jsem vyřadila zase nějaký věci některých mi bylo llíto, že už se do nich nevejde, některý neměl vůbec na sobě a nebo jednou.
7. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
hani v ohřívači i v mikrovlnce můžeš!!! nic se tomu nestane neboj! taky držím palce at ji zachutná :wink: :slight_smile:

já koupila klobásy, jdu připravit brambory a kafe si udělám, od půl3 mám nehty :unamused:
7. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
ahoj holky, venku je horko na padnutí, sice trochu větřík, ale příjemně. Byli jsme dvě hodinky na procházce s kamarádkou a jejím prckem, bylo to super.... :wink:
7. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tak jsme zpátky, oběd v troubě a Mareček na rukách :sweat_smile:

Jitu, tak to je super :slight_smile:
7. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
nás taky čeká doufám poslední prohlídka kyčlí, zatím to bylo vše v pořádku, tak snad bude i teď....Půjdeme asi tak za 3 týdny...
7. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
jo to bude evi v pohodě, když to bylo do teď, my se chystáme odpoledne na zmrzku do města, dokud je tak hezky i když u nás teda oproti včerejšku docela fouká.
7. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
tak jsme doma z prochajdy je tam teda pařák no super den na okna, ale kdo je umeje :astonished:
nehty jsem odložila na zítra , mám zas náký bolení :grinning: zas lítám na záchod....

qas\ysj...tak o to se pokusila zas nela :grinning:
7. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
sun: snad jo, tedy budu doufat že jo. včera jsme meřili Davídka. On má snad 66 cm :confused:
7. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Taky jsme byli venku,je tam fakt krásně,měla jsem sraz s kámoškou,má stejně starého Lukáška a dvouletého filípka,no na mě by toho bylo moc,docela nízký věkový rozdíl.A Filip měl nějkaou zlobivou náladu,to by nebylo na moje nervíky a k tomu ještě kočár.Ufff
šmouli,ty naše dětičky jsou ale vzdělané,tak malé a už sedí u počítače :grinning:
Vojtíka jsem teď na chvilku uspala,a já s epůjdu pustit do žehlení.No okna by se taky měly umýt ale kdo to udělá nevím :unamused:
Evi to je pkný dlouhánek,taky musíme toho našeho změřit.Vojtík má všechny kalhoty krátké,ale jinak to je jeho velikost,ale vypadáme jak kdybychom čekali velkou vodu.
7. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak jsme se byli ještě jednou projít :slight_smile: a za chvilku přije mamča, prý se jí už od soboty stýská :slight_smile:

Andrejko, to bych taky nechtěla dětičky tak blízko u sebe.
7. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Jo, holky, chtěla jsem se zeptat, proč se musí měnit dudlík? A když se musí měnit dudlací, tak asi i ten na flašce, že?
7. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
ahoooj to jo andy máme vzdělané :grinning:

okna mám už umyté ale jen zepředu :grinning: vzadu až zítra :wink:

dudáky by se měli měnit ale já je zatím jen vyvařuju......¨¨

evul - kolik a jak často pije ten tvůj davídek??? mě totiž nella pije tak 120ml ale každý 2hodiny a to by měla po 3h...ale když řve??tak ji to dám, ted jsem dala 150ml tak uvidím, nedovedu si představit, že za 2h do ní budu zas cpát 150 :astonished: co vy????????? :confused:

no a jinak jsem hodila bobana a je mi fajnéé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
7. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
teda to je pařák dámy co?? a zítra má být tepleji....teda neže by mi to vadilo, ale zrovna když se dám do úklidu tak mě to teda vadí, sem dycky zpocená jak kůň!!
na zimu se docela těším!
7. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
Jj je tam na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: teď tu byla kamarádka co žije v Brně se 7měsíční Natálkou no a malá je stejně velká jako Honzule :sweat_smile: :grinning: :grinning: jj táta má 2 metry a tak má pejt po kom čahoun :wink:
Šmouli teda ty máš tu běhavku taky každou chvilku co? :confused:
Blani no ona prý ta duma časem trochu zpuchří či co :confused: ale taky jsem je zatím neměnila :wink: :sweat_smile:
7. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
šmouli: Davča pije tak 120-130 ml. A jí každé 4 hodiny...
7. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
andrej: to je čahoun, to bude mít po mně :grinning:
7. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Tak jsme nakonec jeli na bránu kouknout na to liliputi. Prodavačka mi tvrdila, že mei tai je ergonomický nosítko, tak jsem ji říkala, že nosítjka jsou jednobarevná, že tohle je zaručeně mei tai, že nosítko je to co má tam nahoře. No komedie :grinning: :grinning:

Alex měl jen body s krátkým rukávkem a tepláčky s laclem a v tramvaji s náma jela mamina tak s roka a půl starým prckem a ten měl ještě teplou mikinu a čepičku, tu mu teda v tram sundala. No jsem si říkala, která z nás dvou není normální :grinning:
7. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
Poslete sem nejaky to hezky pocasi, protoze tady to stoji za starou backoru. Prsi a je vubec hnusne!
7. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Díky. Tak mi nedudláme ještě ani měsíc, tak ho měnit nemusím :wink: .

Jitu, a jak se ti líbilo? Tak to je blbý, když víš víc, jak prodavačka. Hlavně pro toho, kdo by se tam šel poradit a ne najistotu.

Janne, to je blbý, že máte škaredě. Ale tady je hezky jenom dneska, jinak moc pěkně nebylo. Zítra má být teplo, ale pršet.
7. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Jéžiš, ten internet je zase jak zpomalenej film :rolling_eyes:
7. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
zdravím, tak já dnes celej den bojuju s prckem. Od jedné v noci se mi budil po hodině nebo hodině a půl. Od rána s ním nic pořádně není, vesměs řve, nebo je otravnej. Spal snad hodinu a půl za celej den. To mě ještě od rána bolí hlava jak střep...Teď jsme dojeli z prochajdy s muzikou...ach jo, ať už ty zuby vyrostou nebo mě fakt jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jitu co to liliputi? mě by snad mělo dojit zítra
7. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Heli, tak ať se Štěpánek brzo umoudří :wink:
7. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Si říkám, kde mám to hodný miminko :confused: Ale věřím, že to musí být pro chudáka taky pěknej boj, když se mu ty zoubky prořezávají. Jen doufám, že už to nebude dlouho trvat :confounded:
Blani ty jdeš do toho pharmatexu? Já jsem včera chvilku koukala na netu, a nevím...
7. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Heli, to jo. Vím, jaký to je, když se mi jednou za čas rozhodnout drát ven osmičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chcu ten pharmatex zkusit. Prášky fakt nechci (třeba se k nim po kojení vrátím) a tělísko bych asi zkusila, kdyby nám ten pharmatex neseděl. To tělísko je dost drahý na zkoušku, je to na prdd :unamused: . A proč nevíš?
7. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
No nejsem si jistá úplně spolehlivostí, v jedné diskusi to většina brala jako doplněk ke kondomu a ten já nee...Na druhou stranu, se mi to zdá zas lepší než ty prášky, nějak k nim získávám odpor či co když vím, že jdou i ke Štěpánkovi. Sice se uvádí, že to prďolkům nevadí, ale dnes je všechno byznys a co bude za pár let?? to nevíme..Do tělíska se mi jít nechce, to kdyžtak až pozdějc
7. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
tchyně mi teď chvilku hlídá, to je klid :grinning: No, za chvilku ale budu muset pro něj jít :sweat_smile:
7. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
:astonished: :astonished: evi aha....tak to já čekala že napíšeš taky po 2-3h....no já mám dycky strach aby ji nebolelo bříško :unamused:

ježiš to je zas dusno :confounded:

jj nevím co to mám s tím kakiki...... :angry:
7. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
Ale ono to má fakt spolehlivost stejnou jako antikoncepce. Aspoň to jsem zase četla já :grinning: . Ve volné diskusi je o něm diskuse, i na beremku.
Právě, taky mi vadí, že ty hormony jdou Marečkovi. Podle nich to nevadí, ale ještě žádné dítě na hormonech, co brala matka, nevyrostlo, tak aby z něho pak nebyl třeba naplodnej, chlap, že...

Mareček se mi vzteká. Musím letět.
7. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Hm právě...čert aby se v tom vyznal...
Tak já valím dolů pro prcka a jdem bojovat, snad aspoň to usínání proběhne ok
7. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
no a já nevím co je dnes ve vzduchu ale nela má vztekací den.....furt rve pěst do pusy a nadává tak u toho a vzteká se, jak ji vemu tak klid ale jen chvilku a zas...ty jo že by malá nikola :grinning: :grinning:

za chvíli koupnem a snad dnešní noc bude lepší :confounded: :wink:
7. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.