• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
taky vám rvou tak ty ruce do pusy?? ještě neví že něco v ruce drží, když ji tam dám hračku, spíš s ní mlátí sem tam a pak bum do hlavy a řev :grinning: tak radši ruku!
7. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
Liliputi dobrý, přišlo mi spíš jako ergo ale jinak je to na jedno brdo.
7. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Šmouli jj ruce má teď v puse porát :grinning:
Heli já ten pharmatex taky používala a musím říct že to bylo úplně v poho :wink:
7. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
Šmouli, jo jo, taky si tam strká ruky.

Kači, jo. A byla jsi teda spokojená? Vrátila by ses k němu? A používali jste jenom to nebo v kombinaci s kondomem?
7. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Zítra zajedeme na tu krev, tak nevím, jestli se stavíme aji v práci. Ještě uvidím.
7. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Blani používali jsme ho samotnej já totiž pláštěnku nemůžu-kvůliva mykóze :wink: a musím říct že byla spokojenost :slight_smile: teď ho mam doma taky :wink: :grinning:
áááá tak se nám tu teď někdo parádně zesejřil :confused: a já to teda nejsem :grinning:
7. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
no to doufám kačí :grinning: my jsme nechaly nadílku u bábiny, aby nám to doma nesmrdělo :grinning: ten náš vyšťour si nějak zvykl na nošení a když leží tak řve achich jo to ho naučily návštěvy a co já pak chudák sama s ním no nic jdem koukat na telku a pak koupat. taky vaše mimča koukaj na telku? :sweat_smile:
7. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Kači, jenom aby :grinning: :wink: . A nepálí to? Já mám strach, že to bude pálit, mě pálil aji lubrikant na vodní bázi, kde nemá co pálit :sweat_smile:
7. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: néé fakt to byl mlaďas :sunglasses:
Blani mě to nepálilo :wink: bylo to úplně v poho :slight_smile:
Tak jo jdu žehlit plííííííny :wink:
7. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
Sun, jo dívá se :sweat_smile:

Kači, ty žehlíš plíny? To neděláš nic jinýho, ne?
7. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
kači a mělas globule nebo krém? Já bych šla asi do globulí :confused: Jinak to je fajn, že tu máme někoho se zkušeností :grinning:
U nás zas bylo řvaní, ale zkusila jsem mu dát dnes zas po hoooodně dlouhé době čajík a vzal si ho a je chvilku klid, no je hambalatej a čeká na koupání...tak zatím
7. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
no holky dala bych si na to bacha káta už má honzíka a kdoví jak to bylo :grinning:
7. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
šmouli: naštěstí s tou dávkou vydrží docela dlouho. Jak ti spí malá v noci? Budí se na krmení? Kolikrát denně vy papáte a jakou dávku tedy?
7. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
čauky-tak já sem dnes byla s malou celej den venku od 10 až do 7 do večera,mám v nohách dost kilometrů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale né odpo sme seděly s kámoškama na vínečku tak bylo fajn,počásko úplně ukázkový :sunglasses:

tak mě malá valí do pusy teď uplně všechno,pěsti plínku a i mikiny no mazec,všechno to musí prozkoumat :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Zdravím!
tak dnešní noc jsme se budili už po dvou hodinách, ne jak včera po jedné...takže zlepšení :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno o půl paté se vzbudil na kojo a už ne a ne zabrat, tak jsem to už vzdala a teď ho udrncala, tak snad bude ještě chvilku spát. :confounded:
Sem zvědavá, kdy zas naběhne na to svoje krásný celonoční spinkání :confused:

My co máme v dosahu, tak taky rvem všechno do pusiny :grinning:
8. říj 2009 v 05:55  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Helča je ranní ptáče, teda spíš Štěpánek :grinning: . U nás by byla noc OK, až na výjimky :grinning: . Vzbudila jsem se v 1 (manžovi hrála televize), ale ještě byl vzhůru, tak jsem si aspoň skočila na WC a napila se. Pak jsem se vzbudila ve 2, manža už spal, tak jsem telku vypla a šla jsem odsávat. Mareček se vzbudil ve 4 a pak jsem mu snad co půl hodiny nahazovala zpátky dudlíka. To se ještě nikdy nestalo, že by ho chtěl nahazovat. A v 6 se vzbudil na jídlo.

Taky jsem měla "supr" sen. Zdálo se mi, že se mi teď narodil druhej kluk :confused: :sweat_smile: , vážil 4,2kg stejně jak Mareček, tak jsme je přirovnávali k sobě :grinning: , ale já jsem ho nechtěla, protože bych to nezvládala, tak jsem ho chtěla dát k adopci :pensive: . Mamča mě v tom podporovala, ale manža si ho chtěl nechat. No, ještě že to byl jenom sen :grinning:
8. říj 2009 v 06:58  • Odpověz
Teda Blani, ty máš ale sny :confused: Já si myslím, že by sis ho stejně nechala :grinning: :wink:

Tak jsem konečně trochu zabrala a just mi hned volali z PPL že mi dovezou balík z brány. Tak nevím jestli se mám radovat nebo být naštvaná, že mě ještě chvilku nenechali :grinning: :pensive: :angry:

Sem zvědavá, jak se malej bude chtít nosit v nosítku :confused:

Jéééé už zas řev, tak bych to stejně nedospala :angry: :angry: :angry:
8. říj 2009 v 07:08  • Odpověz
Heli, já jsem o tom hnedka ráno přemýšlela :grinning: a taky jsem si říkala, že určo jo :wink:
Objednala sis to liliputi? Já ještě budu muset chvilku počkat, ale těším se, až si ho objednám. Jo, a s tím pharmatexem, já chcu jít spíš do toho krému :wink: . Tak pak si můžeme podat reference :grinning:

Dneska pojedeme na tu krev, asi autem, busem se mi jaksi nechce, i když manža říkal, že by byl radši, kdyby jsme jeli busem. No jo, když mě za ten volant skoro vůbec nepouští, tak se pak bojí. A ještě furt nevím, jestli se stavíme aji do práce nebo ne. Ještě se rozmyslím, ale možná jo :slight_smile:
8. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
Jo jo, liliputíka na těch 8kg a 70cm to už určitě bude :grinning: . Už se těším. ale musím ho to naučit v tom být, chlapák se už docela pronese a i na to chování je už jakési velkej :grinning: :grinning: :grinning:
U nás mám manžel auto hlavně do práce, takže já teď s malým ještě za volantem nebyla :angry: Musím to napravit.
Tak ať vám to dobře dopadne :wink:
8. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Heli, to určitě bude :wink: . Třeba se mu v tom bude líbit. A to máš na zkoušku nebo sis ho koupila?
Manža jezdí do práce firemním. Já bych tím autobusem i jela, ale bojím se toho, že ho budou budit lidi, otvírání a zavírání dveří a že třeba na cestě zpátky dostane hlad. Přece jenom bysme tím autobusem jeli 20 minut a to je podle mě dost. Auto je auto :grinning:
8. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
Jo jo, já taky busem neee. Chodím hodně pěšky s kočárkem a k doktorům jel s náma manžel. Měl milion důvodů proč jet s náma :grinning: Ale určitě ho to přestane bavit, a auto mi někdy nechá doma :grinning: U nás to cestování busem je blbý, lidi tu jsou jaksi málo ochotní a hlavně jezdí dopo jen důchodci a ti nepomůžou

Mám ho na zkoušku, ale nevím, jestli si ho i tak nenechám. Někdy se v tom dětem třebas líbí později. Uvidím...
8. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
A když je na zkoušku, tak ti pošlou nový?

Tak kdyby jsme chtěli jít pěšky, tak jsme měli vyrazit už někdy v noci :grinning: . Manža taky říkal, že se vezme dovolenou, ale já jsem říkala, že si přece nebude brát dovolenou vždycky, když pojedeme k doktorovi a navíc už má málo dovolené a nějakou bude potřebovat na školní pátky.
8. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
Blani vždyť dovo k doktorovi nepotřebuje ne? potvrdí mu propustku ne?

Nevím, jestli tomají psaný i u liliputů (dali tam tu nabídku k půjčení až když jsem to měla objednaný) ale třebas manducu půjčují novou a když si ji chceš nechat, tak si ji prostě necháš. tak si myslím, že je to i tady. kouknu se nato..
8. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahoj

Myslím, že tam maj, že půjčují jen červené, takže to nové nebude. Ale možná to změnili.
8. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
koukla jsem se, nezměnili. Kdyžtak jim písnu a domluvím se s nima. Jitu a ty sis nějaké koupila nebo ne??
8. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Heluli, nekoupila, měli jen červené a zelené a navíc jim nefunguje platební terminál a jako jít někam do bankomatu se mi nechtělo, takže jsem ušetřila i za plíny :grinning:
Jsme se s mužem dohodli, že objednáme modré.

Já tam včera dala tu jejich těžkou panenku, když jsem ji pak dala vedle Alexe, tak byla kratší, takže Alex tam už bude v pohodě, navíc než to dojde, tak mu budou ty 4 měsíce :grinning: Akorát musím k tomu ještě objednat ty chrániče popruhů na slintání, on furt oslintává i šátek. Alexe jsem tam do toho nesoukala, protože jsem měla obavy, aby to nepoblil :grinning:
8. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Heli, jo? Když jdeme s malým k doktorovi? To já neznám takový věci :sweat_smile: . Ale to by se pak musel vrátit do práce, že?
8. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Tak jdeš do toho taky jo? Nepoblil :grinning: :grinning:

Manžel si to normálně nechá potrvrdit :wink: No záleží jak mu uznávají propustky v práci, pokud na půl dne jednoho dr, tak by měl jít do práce :wink: My jsme měli všechny dr zatím odpolko, takže manžel dojel z práce :wink:
8. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Blani, no na doprovopd k lékaři by ho uvolnit měli, ale v dnešní době si na to firmy moc nehrají. Na druhou stranu, když jdeš hned po ránu, tak si může přijít do práce pozdě a pak napracovat ne?

Jinak s tím autem - to já jsem tedy tvrďák, auto je hezky doma u baráku, abych ho měla k dispozici a když ho v týdnu muž chce, tak je to stejně večer. A když jedeme oba, tak se hezky střídáme, jeden cestu tam a druhý cestu zpátky, tedy krom cesty do nákupáku, tam řídí většinou on, protože sedačka je za spolujezdcem a můj tlustý muž se tam blbě vejde.
8. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Heluli, jj, koupím si ho. Přišlo mi to jako Ergo, co jsem taky na sobě měla a tohle je podstatně levnější.
Jinak Alex často blinká, páčto se přežere a když ho zvednu z kočárku a zmáčknu mu v tom břicho, protože jsem to měla na sobě docela utažený a předělávat se mi to nechtělo, protože zapnout tu zádovou přezku je pro mě dost výkon, tak jsem si nebyla moc jistá a raděj zkusila toho panáka.
8. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.