• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Heli, tak to je super. Dnes to manžovi řeknu. A bude s nama lítat k doktorovi, jak ho znám :grinning:

Jitu, to máš super. Já jsem vždycky řekla, že chcu řídit a manža akorát dnes ne a tak to bylo několikrát a pak už jsem se ani neptala. Takže moje frekvence řízení je 1x ročně :sweat_smile: . Tu jsem si už letos vybrala :grinning: .

Jinak ta panenka byla strašně těžká, jsem úplně hleděla, jak může být panenka těžká :grinning: a hlavně těžší než moje miminko :grinning: . A kdo z nich byl větší, to netuším, ale asi panenka :grinning: . Myslím, že jí z toho liliputi čouhala hlava ven a to Marečkovi teda nee.
8. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Ta zádová přezka je blbá, že? Mně ju zapla paní prodavačka. Až to budu dělat sama, tak si asi vykloubím ruku :sweat_smile:
8. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Hlava panenky končila současně s tím rantlem.

Blani, to jako by byl oheň na střeše, kdyby měl muž řeči kvůli řízení. My se zkraje nemohli taky nějak dohodnout, až pak muž přišel s tím, že každej jednu cestu. :grinning: A po Praze většinou řídím já, protože on je nervní v kolonách :grinning:
8. říj 2009 v 08:26  • Odpověz
Tak to je fajn, že on sám přišel s tím nápadem :wink: . Manža má taky vždycky tendence mi do toho kecat (vždycky - jednou za uherskej rok :grinning: ), ale já ho nevnímám nebo mu řeknu, že bez něho se mi jede líp a hned je ticho :grinning:
8. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Budu dávat Marečkovi ten nutriton, su zvědavá, co to s ním udělá. Akorát je blbý, že toho vypije určitý množství a mlíka vypije o to míň :unamused:
8. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Blani, vždyť se to dává do mlíka ne?
8. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Buď a nebo do převařené vody. Takže když budu kojit, tak mu to dám do vody a když ho bude hlídač krmit z flašky, tak mu to zamíchá do flašky. Otázka je, jestli to pak proteče tím dudlíkem :sweat_smile: . No, uvidím, jak to bude hustý.
8. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Tak mu to dávej i tak do Tvýho mlíka, tak trochu odstříkneš, vždyť to máš hned, kor když moc nezvyšuje váhu, tak každej hlt mlíka dobrej.
8. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Už jsem mu to nějak vpašovala. Nic neříkal :grinning:
8. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
A kolik tedy vyjde jedna dávka?

Už jsem nosítko objednala a k tomu ty chrániče popruhů. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Já mám stříkačky 20ml, tak jsem mu to dala do toho. Oni píšou na 100 ml mlíka, takže je to naprd.

My už povalíme. Tak pa :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Tak už jsem to i zaplatila. Jsme zvědaá, jak jim to půjde, jsem z většiny shopů rozmlsaná rychlostí, kor slune.eu je fofrník.
8. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
dobré ráno,
tak noc v pohodě, no po ránus se trošku rozčiloval, ale snad dobrý, tak já to mám zas úplně opačně s tím autem :grinning: já bych se nechala radši vozit, a martin pořád at jezdím sama, když mám auto. už jsme byli samy dvakrát a v pohodě, malej většinou po chvilce usnul. jen se bojím v zimě, já jsem totiš letní řidič a v zimě nemám žádný zkušenosti :confused:
8. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Já dělala autoškolu na sněhu a ledu, tak mám náskok :grinning:
8. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Dobré ráno tak dnešní noc celkem ušla po dlouhé době spala 4h..za to večerní usínání byl jeden velkej hysterák,fakt šílený.. :frowning2:
Včera jsme byli na tom vítání,tak to bylo dobrý,Sofinka dostala medailonek a knížku a já kytku..
Dneska mám sraz s těhotnou kamarádkou tak už se těším..
Petr odjel do soboty pryč tak jsme doma zas samy..
8. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Hodila jsem si nějaké fotky do alba tak koukněte.. :wink:
8. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
ahojky holky,Hani moc hezké fotečky z vítání občanků :wink:
My jsme měli opět bezva noc,malý se vzbudil 5.15,pak jsme ještě zalomili.Tedka sedí u mě a slintá mi na ruku.V poledne jedeme navštívit babi.Doma se mi sedět nějak nechce,a s nikým nejsem domluvená,takž se sbalíme a frčíme.
Včera jsme Vojtíkovi koupili k jeho čštyřměsíčním narozeninkám,co bude mít ponožky-prasátka,jedna chrastí,druhá píská,už se těším až mu je dám,nebot nožky jsou ted jeho velká zábava.Zrovna se perou
8. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
hani krásný fotky sofince to moc slušelo :slight_smile: tak to máš dobrý jitu, že jsi dělala jízdy v zimě já v létě a to ještě v sedmnácti takže jsem pak rok nesměla řídit pěkná blbina :confounded: člověk to zapomene a pak má strach. malej začínal být protivnej tak jsem ho šoupla do kočáru a chrní.
8. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Já mám Sofinku v košíku,ale už taky začíná být pěkně protivná..
Já dělala autoškolu v 18.letech sice v létě ale začla jsem hned jezdit takže jsme se dobře rozjezdila,když jsme přišla do Prahy tak jsme se ze začátku bála,ale ted už mi to nedělá žádnej problé,dostanu se kamkoliv..
8. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Hani, hezký fotky.

Venku je pěknej vítr, Alex spal jen půl hodinky v kočárku, nejdřív koukal, kde co lítá a že toho lítá dost a pak chvíli spal a zase koukal. Teď tu do mě kope v lehátku a žužlá žábě nohy :grinning:
8. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
tak liliputi dobrý :grinning: Trochu jsem v tom malýho ponosila a zatím ťuk ťuk koukal a nic neříkal. jen musím vychytat oblečení, je v tom horko jak na mě malej leží. Tak snad další nošení bude taky ok.
8. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Heluli, no horko je i v šátku, tady máš aspoň volná záda :grinning:
8. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
no to mi je jasný, že v šátku to musí být horší. Ještěže mu malej nepřišel na chuť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Ty jo u nás fouká hroznej vichr :confused: ale jinak je tam celekm teplo..
Včera nás na tom vítání fotil profesionální fotograf prej nám pošle fotky na cd tak jsme zvědavá :slight_smile:
8. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Tak jsme volala na reklamaci s kočárkem,blbnou nám přední kolečka,na rovince se samy rozvibrují a vůbec s tím nejde jet,tak pán byl strašně ochotný,hned věděl o co se jedná,prej tuhle sérii Poláci odbyli,takže tam má nějakej zpevnovací systém,prej to neni žádnej problém,akorát tam musím zítra ráno zajet,udělají mi to na počkání,tak to jsem zvědavá..
8. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
ahoj holky...

moooc hezký fotečky hani, šluší ji to :wink:

tak vy už máte všici papíry, no já si je chystám udělat na jaře!! se teda bojím jízd, no a pak si koupím malý auto nějaký, se mi líbilo ford ka - ale zas není tak bezpečný pro děti, tak nevím....uvidíme!

zas jdu ven, je tam příjemně, musím do knihovny holce pro knížku kuli čtenářskýmu denníku!!
tak papa
8. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
tak my půjdem ven odpoledne, já tady ted na netu hledám nějakej ten foták, rozhodla jsem se, že prstýnek za porod nechci a radši at mi martin přispěje na foták :slight_smile: jo a taky jsem dostala tip na dobrou fotografku u nás tak se půjdem i s malým vyfotit. jé hani tak to je nepříjemný s tím kočárkem, no ještě, že to máte kousek to u nás by to bylo horší :sweat_smile: ale zatím všechno dobrý (tuk tuk :grinning:
8. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Tak jsme zpáftky. Krásně jsem to zvládla :sunglasses: . Mareček na krvi zase hrozně plakal chudinka :frowning2: a koupila jsem ten sáček na moč. Díky, Jitu, za tip :wink: . Venku jee hrozný dusno. Jak se Mareček napapá, tak vyrazíme ven, ať se prospí. Moc toho nenaspal. Jo, a raní dávku nutritonu vyblinkal. A ještě nekakal, tak doufám, že ho to neucpalo :unamused:
8. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz
Holky, kde se všechny touláte :confused: ?
8. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
blani: chudáček Mareček, ještě že to má za sebou, brouček jeden. :wink:

my jedeme dneska k mamce a zítra se vracíme,tak papa
8. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.