• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evule, jo jo, ale nebylo to poprvé, tak já jsem byla psychicky připravená.
Tak si to hezky užijte :wink:
8. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj. Jsme doma od neuroložky. Jak jsem předpokládala máme problémek v krční páteři, máme dva cviky, teda spíš jeden "chvat", aby se při pasení nedělal na krku vzadu faldík a pak nějaký základní cvik Vojtovky, který bude nutit Alexe zvedat nožičky a posilovat bříško.
Pak měla trochu přípodotky k látkovkám, že má moc mezi nohama a že mu to brání v pohybu a přitom měl HD pastelku :confounded:
8. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Jitu, ty jsi byla na neurologii? A proč? Asi jsem to nepostřehla. Tak mě pastelka zrovna štíhlá nepřijde :sweat_smile:
8. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
No mně docela jo, třeba onesize popolini jsou širší :grinning:

My máme možnost neurologie v rámci toho plavání, je to jako bonus a zadarmo.
Chtěla jsem toho využít kvůli tomu, že víc preferuje levou, používá strany obě, ale levá vede a je to vidět i na makovici, jak ji má slehlou.
8. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Tak jsem chtěla zkusit opět nosítko a tchýně mi Štěpánka sebrala, ach jo :frowning2:
Jinak jsem společně s tím nosítkem koupila i pár plen. Koupila jsem i ty tencel a konopnou ellas, tak jsem zvědavá, jak se u nás zaběhne...
8. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Tu konopku mám taky a pak hamburgra, ten je super. Konopka je normál :grinning:
8. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Jak normál??? :confused: :confused: Je dost savá nebo ne??? jitu, ty tenclovky bych mohla dát na noc ne??
8. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Heluli, no ty tencel máš one size?
8. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Jo a konopka - savá tak normálně, srovnatelná s jinejma - třeba s one size, aspoň mi to přijde, akorát pro prcka je to asi lepší pocit.
8. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Jitu, aha, levou stranu máme taky sleželou.

Tu konopku máte L a na patentky? Já nevím, jak ji zmenšit. Když ji zapnu, tak má volno kolem nožiček :unamused:
8. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
jj ultrafit a onesize...
8. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
A překopali nám celej rozvrh :rolling_eyes: . Měli jsme mět zítra od 13:45 do 18:45 a máme od 12 do 14, ale na 12 se tam nejspíš nedostanu. A ten předmět, co jsme měli mít nám hodili na příští sobotu, kdy máme vítání občánků :unamused: . Navíc je to diplomový seminář, kde se bude rozhodovat o diplomkách... :angry:
8. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Tak už jsme doma..Sofinka ztropila v kavárně hysterickou scénu protože chtěla spát,ale nešlo jí to,takže jsem musela rychle zaplatit a jít jezdit aby usnula..
Blani, já mám L, ale vzala jsem na sucháč, přijde mi to líp zmenšitelný, okukovala jsem oboje.

Heluli ultrafit dávám na noc, ale onesize nee.
Hmm, já mám právě na patentky :unamused: . Teď se biju do hlavy, že ten sucháč by byl lepší.
8. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
No já počítala s ultrafitkama na noc, takže až je vyperu, tak to zkusím...
Ellasku mám na patentky...já myslím, že nám kolem nožiček sedět bude, máme totiž pořádný nožiska :grinning:
8. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
Blani, máme taky L ellasku,musela jsem se kouknout :wink:
Tak to máš blbý s tím rozvrhem. Proč to na tu dvanáctou nestíháš???

Tak už měla být tchýně s malým doma a furt nic. Chjo, když spí dýl než do šesti, tak mi zas neusne...a to spal předtím od jedný do čtyř (to se nám poslední dobou tak nestává)...to zas bude :frowning2:
8. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Já ani nevím, proč jsem brala patentky, když mám raději sucháč :confused: :confused: :confused:
8. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
Protože mamča si bere půl dne volno a přijde na čtvrt na 12. Ale už jsem s ní mluvila a říkala, že půjde z práce v 10. Tak jsem se jí ptala, jestli to nebude nikomu vadit a prej, že se nebude nikoho ptat :grinning: . Že v práci nebude, že je unavená a že se těšila :slight_smile:

My máme hubeňoučký stehýnka. Ale možná, kdyby se to utěsnilo kalhotkama, tak by to šlo - teď mě napadlo. Taky mám radši sucháč, ale mám víc patentek :grinning:

To ti dneska spinkal krásně :slight_smile: . Třeba bude spinkat krásně :wink:
8. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Jinak mě to s tím rozvrhem moc nepřekvapilo. Loni sice udělali rozvrh, ale po každé nám psali změny :angry:
8. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
No nevím, jestli bude spinkat, Tchyně se ještě nevrátila a já su teda pěkně naštvaná :angry: Já ji ho myslím dám večer na uspání...hlavně že ví, že musí byt v šest vzhůru a doma...
8. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Achojky holky pjosim je tady smoulinka???? :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Heli, tak to je blbý, když jí řekneš, kdy se má vrátit a ona to nedodrží :unamused:

Poklade, není. Ale třeba se objeví :slight_smile:
8. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
No, už jsou konečně zpět. Prý se vzbudil za pět šest a od té doby nespal. No budiž, tak snad nekecá.
8. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
Heli, to jsi ráda, co :wink:
8. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Jo a holky chtela sem se zeptat nechcete nekdo pejska vcera se nam rodily stenatka Labradora jsou fakt nadherna!! :slight_smile: :grinning:
8. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Blani ani nevíš jak :grinning: On je sice zlobivka, ale vždycky odpolko jsem zvyklá, že už ho mám jen já a přece jen ten režim ňákej máme...hlavně to předkoupací hraní :grinning: :grinning: Teď jsem už dobitá, jak mě furt osahává obličej, už ví i na co jsou vlasy :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Labrador je opravdu moooooc krásný psík, ale my ne :frowning2:
8. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
Blka mno jo skoda ja sem se jen ptala.... ale fakt nemuzu odnich pustit oci jsou upa k sezrani!! :wink:
8. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Labradoři jsou fakt nádherní, jednoho máme doma, ale není bohužel úplně čistej :frowning2: ale i tak je hezkej...takže my taky ne...ale jinak bych brala :wink:
8. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.