• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak já už mám odcuclo na oběd tak si jdu na chvilku taky lehnout než se ten náš kulíšek vzbudí. tak zatím. :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Holky, díky za info :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
holky jak vas ctu, tak mi to prijde tedy dost jako velka veda s tim kojenim, to jsem na sebe tedy zvedava.. :confused:
29. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky.. tak se tu hlasim po víkendu.. nejak nebyl cas sem zaskocit :slight_smile: Novým maminkam gratuluji k miminkum.. a tehulkam preji rychyl porod :slight_smile:
Holky.. vsimla jsem si, ze se tu opet resi kojeni... (my zpocatku kojili dve minuty.. fakt nekecam).. ja ji vazila a vypila 60ml - 80ml.. pak nam tedy zacala blinkat obloukem.. tak jsme byli na vyysetreni a bylo to v pohode.. jen pry pila moc.. tak jsme zacali davat dudlik a kojeni se prodlouzilo na 10-15min (nevim jestli to bylo dudlíkem,ale rekla bych, ze jo), a ted nam pije tak 100ml-130ml.. a to nam doktori rikali, ze ma pit 70-75ml.

Jinak Sunsetko.. moc dobre vim, co prozivas.. ja to mela take.. tech prsou jsem se nemohla ani dotknout.. ale fakt zabira pred kojenim tepla sprcha.. po kojeni studeny obklad nebo tvaroh.. a hlavne bacha.. ten studeny obklad..nedavat na bradavky.. (to mi nikdo nerekl.. a ja si je podchaldila).
Chtela jsem to taky vzdat..prtooze to byla bolest neskutecna.. ale vydzr.. bude lip.. (i kdyz my s natalkou porad bojujeme..)
29. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Andreasku.. ja se cele tehu strachovala,abych vubec mela mliko.. a mam ho teda dooost.. i kdyz ted uz se to zlepsilo.. ale co jsme prisli z porodky.. tak jsem mela pocit, ze mam kozenky tak petky :grinning: :grinning: jak byli hrozne nality a velky :grinning: :grinning:, ja se uprimne tesím na okamzik.. az budu moct ríct, ze kojení je prijemná chvilka.. protoze u nas je to porad takové nejaké..
29. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
Blani mi taky říkali,15minut z každého,ale co ho budu mít u prsu,když už nesaje,žužlá a spí?Já jsme taky v noci kojila vleže,malý byl nějak protivný,odtahoval se,mlíko stříkalo všude :sweat_smile:
Hani aha,nám právě řekli za měsíc znovu kontrola.
má normální jednorázovku a na to mu dávám složenou látkovou obyč.plenu,tak má ty nožky více od sebe.
Ty jo,tak my takhle dlouho nekojíme,když nechce tak nechce,dostane dudlík a spinká.I doktorka mi říkala,že může klidně intenzivně sát jenom pět minut a že mu to stačí.Tak pokud mi pak neřve hlady,tak mu prso znovu nenabízím.
29. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
No, mě zatím všechny sestřičky i dr. říkaly, že má pít min. těch 10 minut (prostě podle nějakých příruček), ale já se řídím podle sebe a podle Marečka a vyhovuje nám to tak oběma :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
jste holky sikulky s tim kojenim, fakt ze jo :slight_smile:
29. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj holky tak jsem doma maly uz vazi cca 3700g a primar rikal ze mam vysku i panev stavenou i na ctyr a pul kilove dite :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: aewl nelibil se dnes tlak tak mi rikal at prijdu ve ctvrtek ze si me tam uz asi nechaj udelaj nejake odbery a zatezovy test jak reaguje deloha apak vyvolavacka takze tak

i kdyz jak tak koukam tak vas moc nezajimam :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
ahojky evco! :wink: :slight_smile:
3700 je krasne :slight_smile:
evco zajimas nas co blbnes! holky uz maji ted spoustu starosti s uzlickama a my to musime nejak dobojovat..
ja jdu na vyvolavacku ted ve stredu, myslim, ze uz si to sabca nerozmysli..
29. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
jak se jinak citis?
29. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
no a ja o den pozdejc tak uvidime
29. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
uz ti odesla ta zatka?? mne odchazi od patku od toho hamiltona, co mi dr. delala..
29. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
jj cvitim se netehotne a vubec se necitim na to ze bych mela za tyden rodit ale dnes se jim nezdaly otoky a tlak a taky proto to asi vyvolaji
29. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
nn nic mi neodchazi nejsem ani otevrena a maly neni ani dole tak nevim
29. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
to jsou evco veci vid..
ja si myslela, ze budu rodit klido v 38. tydnu, jak me moje mamca a ja budu pomalu v 42. a ono nic.. :confused:
mas ale termin az 6/7, ja uz mam po terminu..
vis co me ale zajima? jak je pak ten porod dlouhy po vyvolani.. je to ale nejspis ruzne.. blanka rodila opravdu chvilinku a andrejka do druheho dne, tak jsem zvedava..
sabinka uz je hodne dole, zatka odchazi, otevrena jsem na cca. 2 prsty, ale nejak to nemuze dotahnout do finale.. :sweat_smile:
29. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
ahoj holky, prepacte, ze vam sem leziem, chcela by som sa vas spytat, ako je to s tymi poslickami :confused: mne totiz tvrdne brucho asi cele tehu, tak sa aj troska bojim, aby som porod od tych poslov vobec rozlisila... su posly bolestive? a da sa to nejako zmiernit? citala som, ze na to pomaha tepla vana, ale tiez ze v neskorsich stadiach sa kupat v teplej vode uz neodporuca, aby to nerozbehlo porod :confounded: tak ja fakt neviem :confused:
inak cerstvym maminkam a ich drobcekom prajem len to naj :wink: a tym, co su este 2v1 hlavne jednoduchy porod a krasne, zdrave babätka :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
andy prej vyvolavane porody jsou rychlejsi nez kdyz ti nabehne sam ale o to vice boli tak nevim necham se prekvapit furt si rikam co te nezabije to te posili a ze to zvlladlo uz tolik zenskych a ja to zvladnu taky hlavne at to oba prezijem
29. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
kes poslove ustanou i po teple sprse a pokud to je porod tak se rozjede a poslky ja mela co 5 minut jakoby bolesti pri menses
29. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
a nebolelo me to moc tak normos
29. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
presne to si rikam taky, az jsme pak obe v pohode a zdrave.. prosim prosim :slight_smile:
pprosim prosim prosim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning:
evco tys uz mela posliky po peti minutach jako pri ms? to ja prave vubec..
boli me obcas v podbrisku, ale tak slabe spis no..
29. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
jj mela od deviti do jedne v noci :wink:
29. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj. Jsme doma.
Alex je hodný, spací mimino, takže mám furt prsa jak kojná :grinning:

Ještě někdo 2v1? :grinning:

Andreasku, jsem na Tebe myslela, o víkendu byl stopstav,furt se rodilo, PA lítaly jak hadr na holi.
29. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
ahojyk holky, jakpak je? u nás zase prší, už je to strašný. chudáci lidi, kde jsou ty povodně... :frowning2:
co je nového? malej má dneska nějakej ospalej den. jen se nají a spinká:slight_smile: to bude noc :grinning: normálně v noci vypil 200ml, je to můj otesánek.
29. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
miso a ja jsem pritom porad kinder vajo :grinning:
moc gratuluji k alexovi :dizzy_face: uz se tesim na fotky :slight_smile:
jdu ve stredu na prijem :confused:
29. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
dakujem evi :slight_smile: este raz vsetko dobre :wink:
29. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
ahoj jitusko, u nas porad stejne, premlouvam sabcu, aby prisla na svet prirozene, ne ve stredu vyvolanim! :slight_smile:
takze mas takhle docela klidek vid, kdyz ti maly spinka :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Evi, proč by jsi nás nezajímala :confused: ? Teda 3700g, to je pěknej macek :sweat_smile: . A ty jsi tak vysoká, že můžeš mít i 4 kiláčka nebo co?
29. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.