• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj kočky moje :slight_smile: my byli dneska v Plzni-jela jsem na ko na ortodoncii a pak jsme byli v Olympii :wink: oba chlapy byli kupodivu v pohodě a neremcal ani jeden :grinning: :grinning:
Heli ten Pharmatex jsem měla globule :wink: :slight_smile:
8. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
to jo jsou nadherní my mame cistokrevny ale bez papru ale jsou cistokrevny!! ale kdyby ste nekdo chtel tak reknete smoulince a ona mi da vedet jeto moje nej kamardka!!! :wink:
8. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
tak ja padim mejte se tad :slight_smile: y krasne a papapapa
8. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Kači, co to je ortodoncie?

Jdeme koupat.
8. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Čau kočky, jak se tu máte? Já využívám poslední teplý dny a lítám pořád s kámoškama po venku :grinning:

Ani vás nedočítám, je tu něco echt novýho?

blani - ortodoncie jsou rovnátka. Kači nosíš?
8. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
tak my jsme dneska taky trávily asi nejspíš poslední pěkný odpoledne venku, dívala jsem se na počasí a příští týden přes den 9 st. brrr. to bude pěkná kosa, to se mi na procházky nebude vůbec chtít :pensive:
8. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
čau-tak my byly taky celej den venku,už asi tak dlouhý procházky nehrozí,až zas na jaře :stuck_out_tongue_closed_eyes:

charlie-myslím,že nic ECHT novýho :grinning:
8. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
jo jo nejhorší je, že je tak brzo tma :confounded: a bude hůř. v zimě jen rychle objedem vesnici a šup domů do tepla :grinning: žádný zahrádky a kafíčka nic :frowning2:
8. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
sun-no mě už běhá mráz po zádech teď,já tak zimu nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
sem zvědavá ještě na změnu času,jestli to malá bude nějak registrovat,nebo spíš asi my co?se nám prcci budou budit o hodinu dřív ne?já v tom mám zmatek jak to vůbec je,stejně je to k ničemu
8. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Blani ortodoncie=rovnátka :wink:
Taky zimu néééééchci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Charlie jj nosííím jen teda dneska jsme to nestihli,ale zítra to napravíme :wink: :slight_smile:
8. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
v zimě mám ráda jen prosinec jinak by už klidně v lednu mohlo být tak těch 15 st. a začít jaro :slight_smile: normálně u nás nemůžu sehnat punčochy na malýho :confounded: většinou jsou dost velký a ty jedny co tu mají už doma máme :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak já musím malé sehnat bílý punčocháčky,páč máme to vítání občánků a budem mít bílý šatičky ale punčochy v tak malých velikostech de fakt blbě sehnat nebo sou barevný nebo obrázkováý a to já nechci

u nás začalo pěkně foukat,už se asi fakt žene ten podzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
http://www.zdravastopa.cz/puncochy-kojenecke-bambus-p-29.html reni tady jsou jedny bílý, ale jsou to 62 i když ty jsi psala, že karolínka je dlouhán viď. u nás mají v galanterce jednobarevný,ale to jsou ty klasický žebrovaný a ty se mi moc nelíbí, si pamatuju jak to pořád lezlo dolů rozkrok až u kolen a punčochy za sebou :grinning:
8. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
sun :grinning: jj taky si naty punčochy pamatuju,2 pruhy na prdely a jeden ve předu :grinning:
jinak dík za tipa,jenže naše malá má jaksik 66cm :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
nic du mrknout na zoufalý manželky a pak koupnout a chrnět,tak dobrou a klidnou noc :dizzy_face:
8. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj všem.
Jen snídám a ještě hupsnu do pelechu, Alex po koju a přebalení ihned vytuh, má ještě noc, tak to vidím, že se dneska vyprdelíme na prochajdu kdo ví kdy.
9. říj 2009 v 05:57  • Odpověz
Nazdárek,
tak u nás stejnej noční scénář jako včera :angry: Teď mi leží na hrací dece a vesele si vykládá :sweat_smile: Si říkám, jestli mu třebas to moje mlíko stačí, když je takovej macík...jinak nevím, proč se mi furt v noci budí, když předtím spinkával tak krásně. Budí se teď jen na jídlo, takže zoubky za to noční buzení asi nemůžou :angry:
9. říj 2009 v 06:42  • Odpověz
Tak druhý pokus v liliputech taky dobrý, takže půjdu do toho :wink:
9. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko holky.Co se týče preferování strany tak Vojtíšek taky spíše leží na levé straně.A i když mu ve spánku tu hlavičku přetočím tak sjtejně ji má za chvilku zpátky.
Včera jsem mu nasadila ty prasečí ponožečky,tak si přitáhl nožky a pozoiroval co to má na nožkách a uiž je měl v puse. :grinning:
Teďka vytuhnul,na to že jsme vstávali o půl sedmé,tak usnul poměrně brzo.
9. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Jsem si uvědomila, že Mareček preferuje pravou stranu, pro mě to je levá strana :grinning:

Heli, já myslím, že ty zoubky za to možná můžou, že oni se tím mlíčkem uklidňujou :wink:
9. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Reni včera jsem viděla v H&M nějaké bílé punčocháčky :wink:
9. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Blani, možná máš pravdu :confused: Už jsem si říkala, jestli, když je takovej chlapák, mu to moje mlíčko stačí :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: Ale přes den s tím problém nemám a v noci si myslím že o mlíko není taky nouze :grinning:
9. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobré ráno,tak my měli už dávno vyjet směr Kladno na opravu kočárku,ale Sofinka spí,tak čekám až se probudí,nechci jí budit,aby pak nebyla protivná..sem tam volala a pan opravář na nás počká max.do 10h tak doufám že to stihneme..cesta mi zabere tak 40 minut..
Dnešní noc buzení opět po 2h,už si na to snad začínám zvykat,jelikož jsme docela v pohodě..
Heluli mě se Sofinka taky budí jen na jídlo,nakojim a hned vytuhne..
Jo a ten Nutrilon vůbec nechtěla,nevypila ani 10 ml,takže i kydbych chtěla tak na UM přejít nemůžu..
Holky já zimu taky nesnáším,už ted mám depky že budeme pořád zavřený doma,nebo venku jen na krátkou procházku,my asi hrábne..
9. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
dobré ráno, tak my jsme taky měly noc nic moc pořád se budil je ted nějakej neklidnej na jídlo teda až v půl čtvrtý, ale stejně :confused: andrej ty jsi mě pobavila s těma prasečíma ponožkama :grinning: ponnožky s prasátkem zní líp. heli možná za tím jsou opravdu ty zoubky a pak bude dobře, mě se v noci zdálo celou dobu o malým jak má rostlli zuby jak jsem ho zapomněla v kočárku v parku :grinning: atdd.
9. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Tak to Štěpi taky, ale jak je tak půl paté a víc, tak už nemůže usnout a pofňukává, nic nepomůže, musím ho nechat chvilku se pomazlit, pokecat a pak se mi ho podaří uspat, ale jen na rukách :angry: Zkoušela jsem všechno možný, ale jen toto zabere. Ale i tak spí hrozně krátce a pak máme rozhozenej celej den...
9. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Hani, proč chceš přecházet na Nutrilon?? asi jsem to předtím nějak nezaregistrovala....

Teda holky vy máte ale sny...včera Blanka dneska Sun :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Já mám zimu ráda jenom, když je sníh. Přijde mi totiž, že i když je třeba -10, tak je menší zima, než když je -10 a sníh není :sweat_smile: . Ale stačil by tak měsíc a pak zase sluníčko a 20 stupňů :sunglasses:

Hani, a flašku si už vzala v pohodě?
9. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Heli :grinning: . Třeba zítra ty napíšeš nějakej super sen :grinning:
9. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
noj ještě, že to jsou jen sny :sweat_smile: jsem šla v tom snu s kamarádkou kecáme a najednou říkam, kde mám kočár :fearful: tak jsem letěla pro něj zpátky a ještě k tomu pršelo :confused: to mám z toho jak mě filip pořád budí :angry:
9. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.