• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
já myslela, že už je Filípek zas hodnej :confused:
9. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
jo já taky :grinning: ale ted dva dny se mu špatně usíná, mívá spocený čelíčko, ale je studenej a pak sebou v noci dost háže a to víš já jsem hned na nohou :unamused:
9. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Sun teda to je sen :grinning:
No mě se k ránu zdálo ža malej měl postýlku tam co je přebalovák a ve spánku se svlíknul :confused:a i pleny a vše vyházel ven i madraci a spinkal nahatej na roštu(kterej tam teda vůbec nemá) :sweat_smile: no taky děsnej sen :grinning:
9. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
no holky jak tak koukám tak ani v tom spánku si od těch našich ratolestí nevydechnem :grinning:
9. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Teda holky vy mě tu pěkně bavíte :dizzy_face: :dizzy_face: ....já teda žádný sny nemám...jestli to nebude tím, že toho moc nenaspím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: On je fakt nezmar, zas tu huláká jak na lesy, mlátí do hraček, plinky mi tu rozházel...ani u komplu mě nenechá chvilku sedět...
9. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Katy, ty jsi tu manducu měla jen půjčenou??a půjdeš do ni, nebo nositko neee???
9. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Kači, spíš zábavnej :grinning:

Heli, mě se ty sny včera zdály během těch půl hodin, kdy jsem malému vždycky nahazovala dudlíka, takže co není, může být :wink: :grinning:
9. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Dneska odpolko si na chvilku sjedu busem do města, mamka mi ho na ty necelý dvě hoďky pohlídá. V neděli je vítání občánků a já jsem zjistila, že nemám co na sebe. Jak se mi zvědšily prsa a trochu rozšířily boky, tak některý trička teď nemůžu nosit...už tak nosím několik věcí dokola, tak musím nakoupit...už se mooooc těším...
9. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
blani, tak dám pak vědět :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Heli Manducu jsme měli půjčenou,ale už máme doma svoji vlastní :wink: :slight_smile: a i jsem si objednala tu celoroční ochranou kapsu :wink: a tak je taky super :slight_smile: no tenhle sen se mi zdál v půlhodině co jsem ráno ještě stihla páč od 4 jsem odsávala kozenky a pak čumákovala v posteli do stropu a když jem zabrala tak se po půlhodině prďola probudil na papů :wink: :grinning:
Sun jj myslíme naně ve dne,v noci :wink: :grinning:
9. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Sun dobře ponožky s prasátkama :grinning: :grinning:
Holky vy máte teda sny.
tak my už jsme se vzbudili te´d mi sedí na klíně a čteme pohádku Kuřátko a obilí
9. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Heli :grinning: . Jo, a vůbec, jaká byla noc? Štěpánek spal?
9. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
já jsem mu na matraci nandala deku s hrazdou tak jsem zvědavá na jak ddlouho ho to zabaví, zatím si hraje spíš s bryndákem. musíme ho nosit protože mu mažu aft genciálkou a tak ty slinty jsou fialový :grinning: takže i vše kolem.
9. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
blani, stejně jako včera :angry:
9. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Hmm, ale tak procházka s tchýni na něho vliv neměla, ne?
9. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
ne, ne....prý ji od šesti nespal, tak asi nekecala :grinning:
9. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Heli :grinning: :wink:
9. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Tak tu byla pošťačka a malýho vzbudila :confounded: no,ale on už by asi stejně za chvilku začal halekat :wink: :grinning:
9. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Kači, ale i chvilka je dobrá. Taky to nesnáším :angry: . Mám tendenci napsat na dveře lísteček, ať na náš klepou :sweat_smile: .

Za chvilku přijede mamča. Já půjdu odnýst Marečkovu moč a nakoupit a pak do školy. Tak se loučím. Pa pa :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
ahoj...

holky jak to máte s hlavičkama když preferujou jen jednu starnu?? máte ji taky trochu slehlou?? už se jim to totiž nesrovná, zůstane to, tak na to bacha. My ji máme slehlou ale majinko!!

my dnes taky spali jakštakš, vstala v 1h a v 5h a pak spala do 7h. ale včera apala celou noc, no pořád se to ještě mění, ale to ještě furt jde!
děti totiž co spí hned zkraje tak pak začnou dýl blbnout a naopak, některým to zůstane. Ale jsou stejně ještě furt malinký na to, aby spaly pořád celou noc, to se urovná tak na roce bych řekla, nebo dýl :wink:

poklade....jsem tu, ale ne tak často není tolik času, dnes mě tak bolí hlava! A blahopřeju ke štěnátkum, ale my fááákt pejska ne, stačí nella :grinning: dyžtak se pozeptám :wink: :slight_smile: ty kamajádko!
9. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Šmoulo no tak to jsi mi teď moc nepotěšila :confounded: :grinning:
9. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tak už jsme doma..kočárek je jako nový,teda aspon kolečka,snad to vydrží..sem tam jela skoro hodinu pak jsme hodinu čekala v autě a pak zas hodinu zpět..tak doufám že to nebudu již absolovovat..akorát jsme tam koupila Sofince punčocháčky..
Blani flaška u nás stále neni oblíbená,ale trénujeme stále..
Helu protože Sofinka začla moje mlíčko blinkat a taky moc nepřibírá,tak jsme si myslela že vyzkouším ten Nutrilon že bych jí ho dala,jenže ona ho vůbec nechce,málem se po něm poblinkala...
9. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
kači - neboj :grinning: kamarádka mi zas tvrdí že její všechny děti od mala spali pořád :unamused: - lepší?? :wink: ale to jsou fakt vyjímky :grinning:
mě tak bolí ta bambeřice, asi si vezmu prášek, asi tlak blbej či co!
9. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
hani a jaky dáváš nutr?? comfort?? ten je prý nejvíc přizpůsoben mateř mléku :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Andrej, to myslíš tu - Jak to bylo pohádko? Zabloudilo kuřátko. Za zahradou, mezi poli,pípá, pípá, nožky bolí.Ve vysokém obilí bude večer za chvíli.

No možná bych to dotáhla i do konce :grinning:
9. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Smouli máme doma Nutrilon pro déletrvající zasycení 800g musí se to spotřebovat do měsíce od otevření :rolling_eyes: to jsme zvědavá co s tím budem dělat..
Tak my jdem za chvilku na procházku..dneska je tam celekm pěkně..
9. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
hm hani to mám taky.....nejdříve comfort není tak sladký.....a ted ten co ty! tak uvidíš, snad ji zachutná potvůrce, zkus třeba comfort, asi se to musí vyzkoušet i jiný, třeba si ho od tebe tamten někdo koupí, jestli tam je u vás někdo s mímem :wink:
9. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Hanko, kašli na UM, vždyť Tvoje mlíko Ti teče, tak malou netrap. Nic lepšího stejně není. :wink:
9. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
nojo nojo :grinning:
9. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
tak u nás začalo pršet jsem myslela, že se půjdem odpoledne projít a asi z toho nic nebude no uvidíme, taky si musím do města dojet pro ten foťáček :grinning: tak filip tady ted spal půl hodiny no to je rana :confounded: koukám tady po hračkách až se příbuzný začnou ptát co mu koupit k vánocům, nestojíme o nějaký plyšáky co jen pěkně vypadají radši nějaký kostky atd.
9. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.