• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
sun taky přemýšlím co koupit malé..... hm hračky určitě něco málo, asik hadry že a dál?? chodíííííítko!!! :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
už to vidím, kytky půjdou nevím kam :confounded:
9. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Už jsem sem jednou dávala článek k nočnímu buzení a kojení, ale
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=109523
9. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
jo o chodítku taky přemýšlím no uvidíme, já bych mu chtěla sehnat tu ohrádku do toho ten pěnovej koberec a nějaký ty hračky, no už mu bude o vánocích půl roku to už bude velkej kluk :grinning:
9. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
to jo to už budou drandit, bude klid :grinning: :wink: ale těch odřenejch rohů :grinning:
9. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
jo ohrádka je taky super

asik mě ted pomluvíte, ale nikola byla v chodítku od 4,5měsíce :astonished: jenže ta byla hrozně uřvaná hysterka a v noci nespala a já grogy, tak to vyřešilo chodítko!! nohy klouby a páteř má v pořádku, ale je to fakt brzo!!
9. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
já jsem byla v chodítku od půl roku a taky v pohodě. :slight_smile: filip ted už taky nechce ležet nejradši by seděl, no a vysvětly mu, že je na to ještě malej :grinning:
9. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Já chci koupit takvou tu židličku na sezení,abych jí v tom pak mohla krmit a taky chodítko+hračky a oblečení,takže budeme muset zapojit i ostatní Ježíšky :slight_smile:
Dneska jsme začla s krmením po 2h,dřív jí nedávám,aby neblinkala,ale stejně blinká a v pondělí jedeme k doktorce tak tam uvidím kolik za těch 14 dní přibrala když jí ve dne v noci krmim po 2h..
Mě se Sofča v noci vzbudí a má hroznej hlad,já jí kolikrát chci jen pochovat,uklidnit ale ona se uklidní až když se napije a pak zas vytuhne..
9. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Známá má kluka narozenýho 19.5 takže mu je 4,5 měsíce a už ho nechává sedět v tý židličce na krmení..at si každej dělá co uzná za vhodný..já kvůli tomu nikoho odsuzovat nebudu :wink:
9. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tady je zatim pěkně tak já jdu ven i když bych šla nejradši spát..jenže Sofinka potřebuje usnout a pes vyvenčit,takže já mám opět smůlu.. :frowning2:
9. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
jj taky bych chtěla tu židličku, už se strašně těšíme na vánoce, já je sama miluju, ještě furt chodíme na balkon sledovat ježicha, ale nigky jsem ho neviděla divný :grinning:
tak to bude sofi asik pěknej hladovec :grinning: já se teda někdy divím tomu, že když takhle miminka maj pořád hlad, že vám nedoporučej příkrmy :unamused: ...ale to asik záleží na přibírání, tak uvidíš hani!!
9. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Šmouli jj je to lepší :slight_smile: už jsi mě opravdu potěšila :wink: :grinning: :grinning:
Tak teď jsem dožrala belgický pralinky co jsem včera koupila :sweat_smile: no jem prasárius :grinning: ale kdo by odolal :wink:
9. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
prasárius to je dobrý :grinning: :grinning: mnam taky bych si dala, dnes nemám vařeno mařeno-nevím co, už dochází fantazie

takže bude rohlik
9. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
ted se tady malej chechtal jak blázen a tak nahlas :grinning: martin na něj házel medvídka a on se vždycky tak krásně zachechtal jen přijdu s telefonem, že si to nahraju a prd :confounded: já jsem uděla k obědu polívku z pytlíku a ted čekáme na kapra. šmouly alespoň si ten rohlík namaž :wink:
9. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
nic nebude! bude na sucho :sunglasses: nasucho :unamused: :grinning:
9. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
ted se zrovna učí nikola v čj předpony a donesla štouru :grinning: takže bude suchej :angry:
9. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Teda Katko, ja kdybych snedla krabicku belgickych pralinek, tak budu ucpana tyden. A nejen ja, ale i moje mala.
9. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
Janeke no malýmu neva ani česnek :wink: :sweat_smile: když jsem to napsala kamarádce tak mi odpověděla že jsem potvora dítě mi spí celou noc a můžu žrát co chci :sunglasses: :grinning: ale těch pralinek bylu asi "jen"6 kousků :wink:
Šmoulo no tak aspoň máslo si na ten rohlik dej :wink: :grinning: :grinning:
Sun jé to muselo bejt prima :wink: my máme stále ještě němohru co se úsměvů tíče :wink: :grinning:
9. říj 2009 v 16:19  • Odpověz
hojky holky,taky jsme byli venku,je tam docela fajn.Na Vánoce sec moc těším,ale lepší budou ty příšrtí to už prckové z toho něco budou mít.Vojtík dostane určo hračky,babi mu už koupila chodítko a další věci.Vánoce jsou už jenom pro něho,my se odbydeme maličkostma
9. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Vojtík se strašně chcetá když mu prdím na bříško nebo na krk a přitom ho lechtám
9. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Čau holky, už jsme dávno doma. Jela jsem tam zbytečně, přijela jsem jediná :fearful: . Já vůbec nevím, co necháme koupit na vánoce, ale taky bysme už měli pomalu přemýšlet.

Hani, třeba ti doporučí ten nutriton, jestli blinká hodně :wink: . My ho teď máme, ale výsledek moc nevidím :confounded:
9. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Jituš jj to je ta básnička Kuřátko...... já to umím nazpaměť,ale moje mamka to kouzpila tu knížečku Jindrovi aby ji mohl číst malému,pro něho je to moc dlouhé na zapamatování :grinning:
9. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
Jo, a k té hlavičce, já jsem četla, že lebka roste do roka, takže když potom mimčo leží na hlavě různě, tak to doroste a vyrovná se :confused:
9. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Tady v NL se pouziva na placatou hlavicku takova helma, priserne. Dite ji musi nosit cely den, aby se to srovnalo. To si nedovedu predstavit!

My dnes jeli na "Polamal se mravenecek". Tu umim taky zpameti.
9. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
A jak se v té helmě ta hlava srovná :confused: ?
9. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Tak Sofinka už je vykoupaná a spí v postýlce,byla vzhůru od 16h takže když v 18h začla být unavená a chtěla spát,tak jsme jí zkusila vykoupat a uložit o hodinu dřív a uvidím co v noci..
Ježiš holky vy jste dobrý s těma říkankama,to já jsme ostuda,neumim skoro žádné,já už to všechno zapoměla..
9. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Hani, koupila sis tu Mam flašku? A bere ji nebo ne?

Na říkanky je tady téma v kojencích myslím a jsou tam nějaké napsané a jsou i odkazy. Už jsem se 3 naučila :grinning:
9. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
A když jsme se chlubili tatínkovi, tak se mě ptal, kde jsem se je naučila :grinning: :sunglasses:
9. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
Koupila ale Mam jí taky nechutná,nejvíc u nás měla úspěch flaštička Chicco,ale pít z toho stejně neumí,jen jí v puse tak různě převaluje,ale nesaje..ale stále trénujeme,někdy se to snad naučí.. :unamused:
9. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Tak jí zkus koupit chicco dudlíka, ať se ho naučí tahat :wink: . A udělá si v jazyku už to korýtko? Asi ne, co.
9. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.