• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Chicco dudlík máme,ale ten tam taky jen tak přehazuje ze strany na stranu..to korýtko nedělá.. :angry:
9. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Se ted probudila,trochu si poplakala a už zas vytuhla,tak to nevim co mělo znamenat,doufám že ted už usne pořádně..
9. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Hmm, tak třeba se to časem naučí. Asi to chce zkoušet a zkoušet :slight_smile: . Třeba se jí jenom něco škaredého zdálo.
9. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Co máte zítra v plánu?Já sjedu nakoupit a jinak budu doma,Petr je pryč,tak budu vařit a uklízet..v neděli chci udělat segedýnský guláš a vyzkoušet tu střechu s BeBe sušenek..
9. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Já jdu zítra do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak pro mě manža přijede a musíme jít koupit dárek jeho mamě, tetě a sestřenici. V neděli bude oslava. A ještě bude aji oslava u našich - děda měl narozeniny.
Segedín, mňam :sunglasses: . Takže už jdeš zkusit zelí, jo :grinning: ? Já bych chtěla koupit maso na guláš, aby nám tchán uvařil :grinning: . Ta střecha je moc dobrá :wink:
9. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Do školy jo?Tak to nezávidím a jak to zvládá Mareček a tvůj manžel když nejsi doma?
Já už trochu zelí zkusila když sem jedla halušky a dobrý,tak zkusim ten segedýn mám na něj hroznou chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
tak holky dobrou a klidnou noc.....my už spíme od 19h, takže to vidím že se vzbudí min 2x...no uvidíme....
představte si že jsem četla z odkazu od míši, že děti když spí déle a často přes den, tak spí lépe a déle i v noci, logicky to je blbost ale biologicky :confounded: :fearful: dobrý.
nerozumím otázce, nechápu souvislosti :grinning:

ale tak už brou :dizzy_face:
9. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
takže tady nigdo není??
9. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
asik ne...neba mě čekat a když zalezu do pelechu, už se mi nebude chtít vyléééézt :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
tak níííííííííííííííííííííííííííííííc se mějte :sunglasses:
9. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Šmoulo jsem tuu,ale už je asi pozdě co??? :confused: syna jsem uložila a manžu poslala do hospody :grinning: :grinning: a je tu klííííííd
Tak přeju všemka dobrou a ničím(ani dětma)nerušenou noc :wink: :slight_smile:
9. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
já ještě tady brouzdím...
9. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
no tak už jdu, nějak se mi klíží oči, hádat se nikdo taky nechce :grinning: tak papa
9. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Hani, Mareček to zatím zvládá, ale vždycky ho hlídala mamča. Manža ho bude hlídat zítra poprvé a mám z toho teda pěknej strach :unamused: . Mamča ho umí uspat, ale manža s ním bývá vždycky jenom chviličku, takže neví, jak na něho :frowning2: . A ještě určitě přijde aji tchýně (nebo v horším případě půjdou k nim) a to je to samý. Takže budu celej den na hoooooooooodně velkým trní :pensive: .

Šmouli, já už jsem to četla několikrát o tom spaní :wink:
9. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
nazdárek, tak u nás noc katastrofální. Škoda mluvit :angry: Asi nejhorší co jsme měli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
No nic, musím se hodit trochu do pořádku, dnes máme zas "stavební" den...ikdyž nevím...doteď venku pěkně chcalo..pardon pršelo... :sweat_smile:
10. říj 2009 v 06:57  • Odpověz
Ahoj.
U nás dobrý, v půl osmý byl tuhej, probral se sice ve tři a chtěl jíst, ale během chvilky vytuh a spal až do 7, pak jsem přebalila, dala najíst a teď je zase v postýlce a klimbá. My nějak neměli ten spurt, nebo možná se to projevuje u ALexe jen tím jedním nočním kojením :grinning: To asi ne :grinning:
10. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak Mareček se vzbudil o čtvrt na 2, pak o čtvrt na 7 a vypadalo, že bude spát. No, v postýlce mu to vydrželo tak 5 minut :grinning: . Tak jsem si ho vzala do postele a ještě spinká :slight_smile: . Ale myslím, že za chvilku vstane. A jak vstane, tak nakrmím a budu se chystat do školy.

Heli, a jak to? Jak často se Štěpánek budil?
10. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno,tak u nás žádná změna,noc jako každá,buzení po 2h..
Ted je Sofča v košíku čekám až usne,abych mohla vyběhnout se psem,venku je pěkně hnusně 8 stupnů a prší :frowning2:
Potřebuji zajet koupit bramborový knedlík doufám že ho v Penny nebo Lídlu bedou mít,nevíte?
Blani užij si to ve škole a at ti to uteče :wink:
10. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Ve škole se to dá si to užít :grinning: :wink: ? Tak rychle mi to snad uteče. Než se tam dostanu, tak bude kolem 11. hodiny a máme do půl 3 :slight_smile: .
U nás taky strašně prší. Kolik je stupňů nevím, došly nám baterky v meteorologické stanici, ale na balkóně byla pěkná kosa.
S bramborovým knedlíkem neporadím.
10. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré ránko holky,venku je fakt hnusně.Jsem zvědavá co dneska budeme dělat.Odpoledne jsme měli jet na návštěvu,tak uvidím.
Jinak Vojtík včera vytuhnul v osum hodin bez jídla a vydržel do pěti a pak jsme ještě spinkali do půl deváté.No nestěžuji si :slight_smile:
Včera jsem u superstar vyžehlila všechno prádlo,tak mám aspon na čas kllid.
10. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Sem vyběhla se psem a venku je hrozná zima-brr si snad vezmu zimní bundu..
Andy spánek jako má tvůj Vojtíšek můžu jen tiše závidět :pensive:
Tak já už jsme vypravená,ted jen čekám až se Sofinka probudí a razíme,ale vůbec se mi tam nechce,taky celý odpol.strávíme doma v teple..
10. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Tak u nás noc luxus :wink: malej usnul v půl 9 a spinkal do čtvrt na 6 :dizzy_face: :dizzy_face: a jelikož jsem si kozenky odsála už večír tak ráno nebyl žádný kamenolom :grinning: :grinning:
Jitu on se ten spurt muže projevit i třeba tím že prcek míň kaká :wink:
Blani manža to zvládne :wink: ale věřím že budeš celý den jako na trní :confused:
Andrej jj je tam pěknej hnus venku a horší je že lepší užto nebudééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani no snad knedlíka mít budou :wink: :slight_smile:
Heli snad další noce budou o trochu lepší :wink: a myslíš že to zlobí zoubky?
10. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Hani moc ti přeju aby Sofinka taky začala spinkat pěkně.Za to tedka tady mám protivu :unamused: a já tak potřčebuji vařit,pomooooooooooooooooooooooooooooooc,a tatka se někde loudá.
Kači tak vidím že i Honzulka spinkal krásně :slight_smile:
10. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
čááááu kozy!!

tak jak jsem říkala usla asi v půl 8(večer) a vzbudila se v 1h-5h-7h :slight_smile: jinak pohodáááá

andy taky někdy lítám od plotny k ní a tak někdy držím na ruce a míchám :grinning: a když už mě naštve šoupnu ji do postýlky a tam držkuje a řve...a pak zas pro ní lítnu :grinning: ale dnes teda hodná, byla v lehátku a udělala jsem rajskou s masovejma kuličkama...tetka mi poradila že le dobrý je zvlášt ty kuličky upéct v troubě a pak je dát do omáčky! kdysi jsem je vařila rovnou v omáčce a rozvařili se mi :unamused: tak dnes výbornej mnam oběd, co vy vaříte??
10. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
katko, tak to on míň kadí, už asi tři dny, jsem si říkala, že je to divný, většinou celý odpoledne není nic v plíně :grinning:
10. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj zeny hlasim se po dlouhe dobe snazim se co nejvice venovat danikovi takze nemam na kona cas ale absolutne nelituji radeji budu snim at mi neutece nic z jeho detstvi je to parada jak pozoruji ty jeho pokroky jinak spinkame od deviti do peti a pak jak kdy nekdy do osmi jindy do desiti takze jako andrejka nestezuji si vubec neni na co :slight_smile: :slight_smile: pa
10. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
¨Holky ti chlapi jsou hrozní,jindra odešl v osum ráno na tři hodiny na fušku,a ještě se nevrátil :angry:
a to jsme měli jít na návštěvu.
tak s vojtíkem posloucháme Maxim turbulenc a já mu zpívám a on do toho hučí,no sranda.
Ale jsem naštvaná :angry: ani v sobotu nemůže být s námi.
šmouli vojtík už byl taky hodný,uspala jsem ho :wink:
10. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Andy já jsme doma taky sama,Sofinka usnula tak půjdu tady trochu pouklízet..
Mám pro tebe ten kartáček,v pondělí to hodim do schránky.. :wink:
10. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Hani děkuji moc :wink:
no mě to štve,byl nějaký program a místo toho sedíme doma.A jestli ještě večer pojede na florbal,tak mě asi trefí.
10. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
Tak jsme udělala tu BeBe střechu,tak jsme zvědavá na výsledek,jíst to budeme až zítra..
Sofinka už je vzhůru,to spala fakt dlouho 30 minut :rolling_eyes:
10. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.