• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andreo, to spíš půjde do hospody na fotbal :grinning:
Já vyštvala manžu s Alexem na procházku a musím tu uklidit, což se mi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
tak mě trefí,on fakt odjel,když jsem mu říkala kdy bude s Vojtíškem tak prý až s evrátí,a to bude po osmé když malý půjde spát.Jsem fakt nasraná,sobota on celý den v prd....
10. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Andy klid s tím stejně nic nenaděláš.. :wink:
Sofinka usla,chudák zas s tím usínáním bojovala aspon hodinu,já došla rychle se psem a ted se cpu chlebem..
Nejhorší je že ani večer nedávají nic v telce-ach jo..měla bych jít žehlit ale fakt se mi nechce..to je zas sobota..příští víkend jedu k mamče tak aspon na něco se můžu těšit..
10. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme zpet z dovolene, bylo to moc fajn :slight_smile:
nejake novinky tady?
10. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Hani já vím,že s tím nic nenadělám,my zítra odpo jedeme k našim,taky se už těším.I když ty určitě více,protože svoji ammču vídáváš málo :slight_smile:
jj v telce je prd,ráda bych si dneska dočetla knížku-no uvidíme.
10. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
a on hraje fotbal andy??
dáváš už malému nejaký příkrm?? já ji dnes poprvé dala mrkvičku, jsem uvařila a rozmixovala, byla sama o sobě sladká tak ji to kupodivu chutnalo :wink:
10. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
andry na jaké dovče :astonished: :sweat_smile:
10. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
jo už to čtu....florbal, no jo cholka, to jsou chlapy hm, oni si potřebujou taky někde podrbat....ale bejt furt doma sama je taky vopruz....naštěstí jsem si už zvykla.
Radek chodí o vik pomáhat tátovi na zahradu a ted ho prej škrábe v krku, chtěl čajíček, no děs....služtička
10. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
jj šmouli florbal,já si taky zvykla bý sama,ale dneska mě to štve,měli jsme nějaký plán a ono nic.Už si ani nepamatji kdy byl celý víknd s námi.Jinak příkrmy ještě nedávám,myslím že na to má ještě čas
Tak malý mi vytuhnul na chvilku,tak toho asi využiju a půjdu si zacvičit.Ten dnešní den byl nekonečný,když jsme nebyli vůbec venku.
víš šmoli nejvíc mi vadí ž mi řekne že to bude na dvě tři hodinky a kdybych mu ve tři nezavolala kde je tak se ani neozve.No nic nebudu tady na vás přenášet moji špatnou náladu.Jdu to vybít na orbitrack
Andy a jak jste se měli?
10. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
jen se vykecej...jsou to někdy zmetci :angry: ale tak at někdy pohlídá a zajdi si taky na kávičku ke kámošce!!Já teda chodím pravidelně- so-ne a třeba i večer....na 2h!! to je relax...žádný že jen on, z toho jsem vyrostla a jsem na to alergická, když mě někdo řekne já nemůžu nikam, můj nepohlídá, tak to jsem hysterka hadr :grinning: tolerance!!

ježiš klíííííd markéto!!
10. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
uff tak mám za sebou deset minut,a teče ze mě hrozně.Tak je pravda že já ještě nikde večer bez malého nebyla :sweat_smile: já ty kávičky absolvuji i s prckem.Ale asi začnu chodit cvičit,tak bude hlídat.Marki hlavně se nerozčiluj :wink:
No já si jdu dát ještě pětiminutovku,dokud se tady spinká.
10. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
tak pěkně šlapej at jsi jak proutek!! já jdu něco zobat! :wink:
10. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
holkýýýýý našla jsem katulen!!! a hned ji vynadala, že se ani nestaví!!! :angry: :angry:
10. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
no proutek tak to nebudu asi už nikdy,to bych potřebovala fakt do těla ne tady doma 1x týdně.
Ale už jsem i osprškovaná,tak jsem voňavá.
A kde jsi na ni natrefila,jakto že už nechodí tady za námi baba jedna.
10. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
tak to je andy nejvyšší čas aby přišel mladej a šup na to :grinning: :sunglasses:

katulen jsem našla v tématu o brnění v rukou nebo co....nepsala, já to našla před chvílí :unamused:

tak já zas jdu, uložim malou jestli se nevzbudí teda, spí mi tu v lehátku ....aha tak ic ona čumí a já si toho nevšimla, tak nic, už hysterčíííííííí
10. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
ten můj zatím spí,ale už by s emohl probudit budeme koupat pak papat.
no tak na mladého nemám dneska vůbec chuť ani náladu :grinning:
10. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Tak u nás už se chrní, Alex vytuhnul s položením do postýlky.
Manža šel na fotbal, tak se aspoň nebudeme dohadovat, co pustit v telce. Neodhadujem se většinou jen u Superstar :grinning:
10. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
ahoj holky,

dneska jsme udělali tak hewzkou procházku s kamarádkou, bylo to moc fajn. teď už u nás leje
10. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
jéjé udělalY pardon za hrubku :grinning:
10. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
evi já si hrubek nevšímám...sama je dělám taky a pak se mi nechce opravovat :wink:

tak se malá najedla ale je trochu protivná, asik bude hajat....si říkám jestli ji nebolí břicho z té mrkvičky. jo andy já ji ty příkrmy taky ale nedávám každý den, zatím jen tak třeba dvakrát v týdnu..pomalu :wink:
tak radek uspává no tak na to jsem zvědavá :unamused: :slight_smile:
10. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
smouli my byli v jesenikach vis tyden :wink:
10. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
aha tak to jsi si to náramně užila vid...tak já žádný vejlety nekonám, tak jen snad k mamce 18km...jinak nemám teda čas, furt někde lítám s dětma. To jedině o víkendu, ale to jsem ráda, že je radek s malou a já si pořádně uklidím... ale jela bych taky někam na čerstvý vzduch!! :wink:
10. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Market tak to jo :wink:
No půjdu toho našeho prďolu přenést,to s emi určo vzbudí,tak zahajíme to koupání.
Tak všem přeji krásný večer a hlavně poklidnou noc.Papa
10. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
dobrou andy!! :slight_smile:
10. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Tak já jdu dožehlit, pustím k tomu Dům u jezera, už jsem te slaďák viděla několikrát na HBO, ale nic lepšího tam stejně není.
Tak brou nocku.
10. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
čus bus všici...já zas hltám film Lady-XXl muším ho vidět znovu to je taky prdééél ale na HBO2...tak papapapapapapapapapa
10. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
nazdárek, tak už jste asi všichhni u telky co? my jsme dneska byli v kiku tak jsem pořídila malýmu troje punčochy a sobě mikču a dva svetry jak se ochadilo tak jsem zjistla, že nemám co na sebe :sweat_smile: žehlit bych taky měla, ale už se mi dneska nechce vůůůůůůbec nic dělat.
10. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: , tak manža to zvládla :slight_smile: . Mareček prý byl neobvykle hodnej :grinning: . A tchýně přišla naštěstí k nám a nééé manža k nim. Mareček už spinká.

Sun, taky potřebuju trika s dlouhým rukávem. Dneska jsme lítali a kupovali dárky na zítřek (manža to neměl vymyšlené, tak jsme jen tak bloumali) a chtěla jsem si koupit nějaký trička, ale když jsme byli v olympii, tak nic nekoupil, tak jsme jeli ještě do tesca a už jsme tam byli fakt dlouho a už jsem nechtěla, aby byl Mareček tak dlouho ve vajíčku, tak nic. Někdy příště.

Manža šel na fotbal. Ale vůbec se mu nechtělo, radši by spal. Fakt ho někdy nechápu, je unavenej, jak sviňa, zavolají kluci, jestli jde a on že jo :rolling_eyes:
10. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
:grinning: blani tak můj manžel kouká na fotbal, a spí :grinning: a to to ted začalo. tak to je fajn, že to zvládl bez problému. já bych se chtěla co nejdřív domluvit s holkama a taky někam vyrazíme, aby mohl tatka hlídat, nemusí pořád chodit jen chlapy ne? :wink:
10. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Sun :grinning: . Jasně, že nemusijou, taky se musíme bavit :wink: . Ale já jsem na to nikdy nebyla, já mám ráda tu svou pohodičku a klídek :sunglasses:
10. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.