• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak já už ted taky :slight_smile: ale kolikrát si říkám, když vypadne do hospody, že příště půjdu já :grinning: jednou za čas je dobrý se odreagovat, stejně si myslím, že jestli vyrazíme tak hlavní téma budou opět dětičky. :grinning:
10. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
čůůůs ženský o čem je řeč?
10. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
jo o hospodě jo?
10. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
jo jo charlii o hospodě :slight_smile: já už jsem večer v hospodě nebyla ani nepamatuju, jen má trošku strach, že až někam vyrazíme, abych nezačala zase kouřit :pensive: nechci, ale až trošku popijem tak nevím nevím :zipper_mouth:
10. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
sun mě teda hospoda nějak nechybí... Možná že až nebudu vůbec kojit tak si to začnu užívat a zase vyhledávat. Ale radši se vyspím, když vím, že jsem jediná, kdo se musí o malou postarat. Jasně je tu rodina, ale víš jak to myslím..

Jináč mě se chce chrnět už teď, asi to zalomím

dobrou noc
10. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
Sun, to máš pravdu. Já jsem v těhu byla společenská, prostě jsem potřebovala mezi lidi, což mě hodně překvapilo. A je fakt, že bych si s kámošema (manželovi kámoši jsou i mí kámoši) šla taky posedět, poklábosit, zasmát se. Ale to jaksi nejde, že když máme Marečka. A sama bez manži bych za něma nešla. Takže budu muset asi počkat až na jaro, až se bude dát sednout na zahrádku :sweat_smile: . Ale to už bude Mareček hooodně velkem čipera (doufám, že ještě nebude chodit :sweat_smile: ), takže to už bude zase o něčem jiném.

Hmm, kouření je na prd. Mě přijde, že kuřák by si třeba ani nezapálil, ale jak si zapálí někdo vedle něho, tak to je pro něho prohroma a musí si zapálit hnedka taky.
10. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Charlie, dobrou noc :slight_smile:
čáááuuu

já vám ani nenapsala že jsem byla před 14dny pařit na KOlibě a jako jsem tam byla od 21h...seděly jsme na salonku, 7holek...neviděla jsem na chlapy :angry: a před sebou měla 2dcl bíleho vína a colu...vypito 1dcl...a ve 23h zpráva: ahoj, malá ještě nespí, ale klidně se bav!! a já?? nevěděla jestli to je rejpanec nebo sranda...tak mi pak napsal že už usla, ale at se fakt bavím...uf. Jenže to je ono...já o půlnoci jela domů a vůbec jako nebyla moc nadšená, trsala tak 3x a jak jsem našla dudák v kabelce tak jsem tuplem chtěla dom :grinning: no a doma jsem byla v klidu.

příště prostě ji dám mamce a budu vědět že je to v lepších rukám, ikdyž radek se taky umí postarat, ale bála jsem se že se v noci nevzbudí...a to mě teda narušovalo párty a žádný vzhůru do bezvědomí nebylo :confounded: :slight_smile:
nííííc jdu taky hajííí tak zítra čus bus
10. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
jo tak myslím, že to bude u nás to samý až poprvé vyrazím :grinning: v listopadu jedem do toho sklípku a naši budou hlídat tak to jsem taky zvědavá jak to zvládnem, abych nestrávila celej sklípek na telefonu :grinning:
10. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
no právě.....to já taky si plánuju že až bude u mamky tak pohoda...to bude to samý :grinning: no uvidíme!!
si pak poreferujem :wink:
10. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Sun, určitě je budeš "kontrolovat", ale to je asi už náš úděl :slight_smile:

Už jdu taky spát, mám težký oči :grinning: . Tak dobrou noc :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
dobrou a dlouhou :wink: noc
10. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
dobrou noc, holky :slight_smile:
10. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Krásné ráno holky,
tak tu zas straším jako první :grinning: :grinning:

U nás stejná noc jako včera, usínání v osm, kojení asi v 10,45, 0,30, pak se vzbudil v půl druhé a půl třetí, ale to jsem nekojila jen ho utěšovala, pak kojení ve tři, v pět a zas chrní. No včera to bylo horší, to se mi budil víckrát a hůř pak usínal.
Mě by ani nevadilo to vstávání, ale spíš mi vadí, že se jakoby vrátil do doby po porodu, kdy mimísci vstávají po těch dvou hoďkách. Acho jo, pořád doufám, že si najede zpět na svůj režim. Nevím, jestli zato můžou ty zuby či co...jsem zvědavám, kdy nám konečně vylezou...už tři týdny jsou noci o ničem a ve dne mi taky poplakává. Já myslela, že zoubky třeba bolí pár dní, pak klid a třebas znovu...u nás je to imrvére :angry:
No ale je fakt, že když se na mě pak usměje, tak mu všechno odpustím. Holt ví jak na mě :grinning:

Dnes máme vítání občánků, tak jsem zvědavá jak to ustojíme :sweat_smile:
11. říj 2009 v 06:20  • Odpověz
Ahoj.
Tady prší. Dneska Alexek chrněl až do půl 6, pak do půl 8 a teď usnul opět, je tam velký ticho, ani světluška a ani pes nešustěj :grinning:
11. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ráno,tak u nás byla noc celkem dobrá,buzení ve 23h,pak ve 2h,v 6h a v 8.30h takhle kdyby jí to vydrželo..
No nic,jdu uklízet a vařit,odpoledne čekáme návštěvu...
11. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak ym jsme mlěi opět superní noc,Vojtík spinkal až do osmi,to s enajednou začala zvedat peřina a brptal si s úsměvem na tváři.Tak dlouho mi ještě nikdy nespal.
Počasí zase hnusné,dneska nás čekají nákupy,tak si zajdem někde na oběd,nechce se mi vařit.
Jo a na Jidnru jsem už zase hodná :sweat_smile:
Heli užijte se vítání občanků,my zatím ještě nebyli.Pozvánka nepřišla,tak nevím.
11. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
no hrůza ten můj pravopis,já tady do toho ještě Vojtíkovi zpívám Maxim turbulenc,deset malýh černoušků,tak to takhle dopadá
11. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoooj,tak konečně jsem zase tu :slight_smile:

Máme to teď náročné,jsem od rána do večera v práci, ale už to omezím protože Kačenku to tam neba a koho jo že?

Jinak my spinkáme lehce po deváté uložit pak ve 3 kojo a v 7.
Máme už přes 4 kila a 54 cm :slight_smile: tak to pěkně doháníme.
11. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
dobré ráno, no my jsme na tom čím dál tím hůř :confounded: vzbudil se ve dvanáct a do tří tam vyváděl :rolling_eyes: a pak se vzbudil v sedm. venku fouká hroznej vítr, odpoledne pojedem asi jen k našim nic v plánu není možná se po čtrnácti dnech objeví tchýně, ale nevím rozhodně nedává vědět předem :sunglasses:
11. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Holky tchýně na malou hrozně šišlá a fakt nevíme jak ji to říct,protože nám to hrozně vadí :confounded: :frowning2:
11. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Katy a kde pracuješ?
Sun to mě mrzí že Filípek tak nechce spinkat.Určitě se to brzo zlepší.Ten můj pr´dolka spinká,jak s evbduí tak pojíme a vyrazíme na ty nákupy.Už tady píšu seznam :slight_smile:
Jj s tím šišláním to taky nemám ráda,naštěstí moje mamka na Vojtíška mluví normálně,tak to jsem ráda.No a druhá babička,s tou se moc nestýkáme,spúíše vůbec,nemá nějak zájem.Vojtíka viděla tak asi pětkrát a to byli kousek od nás.No ale co naděláme,že?
11. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Andrej, naštěští seběhnu schodu z domova a jsem ve firmě, ale dělám účetnictví a teď jsem měla i kontrolu, tak to byla honicka a ještě dotoho máme novou asistentku, tak zaučuju :confounded:

Přesně tak co naděláme, šetrně se to říct prostě nedá, tchýně by se totiž urazila.

Jo a moje mamka ta sice nešišlá, ale moc nás nevidí a to bydlí od nás 1 km. Prostě nemá čas což nechápu.
11. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
jo jo andrej je to na prd :confounded: ale snad bude brzo líp. fakt nevím co ho trápí napadají mě jen ty zuby, ale nic jsem zatím nenašla.
11. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Čus kočenky :slight_smile:
Kači tak jí to prostě řekni já tuhle taky tchyni něco řekla a to jsem se opravdu překonala páč jinak si nechám fakt vše líbit :sweat_smile: :wink: ale co je malej tak jem někdy matka medvědice :grinning: :grinning: a taky s váma tchyňa bydlí??? s náma jo :rolling_eyes:
Sun a chybí ti cígo????mě někdy jo ale jináč mi to teď děsně smrdí :sweat_smile: :grinning:
Včera jsem byli u známích pouštět draky a péct brambory v ohýnku :slight_smile: a prcek byl v Manduce dobře 2 hoďky a byl úplně milionovej a dokonce v ní i usnul :slight_smile: :grinning:
11. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
jé to jste včera měly takový ladovský podzimní odpoledne co :grinning: no kačí jako nechybí, ale mám strach až něco popijem, že budu mít chuť, jinak mi to teda taky hrozně smrdí, dřív mi to tak ani nepřišlo, ale stačí, když martin přijde z balkonu to je jak chodící popelník :sweat_smile:
11. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Kači: asi jí to budeme muset říct nějak v klidu, protože by se mohlo stát, že to po delší době manža neustojí a pak bouchne a to by bylo ještě horší. Naštěstí nebydlíme, je hodná, ale to bych nezvládla ona má prostě zastaralé názory a nějak tu dnešní dobu nechce pochopit.
11. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
ahoj
tak my už druhou noc vstáváme ve 3 a o půl sedmé :confounded: pro mě mazec páč spávala až do pěti :confounded:
včera sme byly u tchánovců na 50tinách a dojeli sme domů až v půl jedenácté :sweat_smile: mi máme fakt kočovný dítě :grinning:
tchýni bych to řekla na rovinu,že si nepřeju aby na prcka šišlala,podle mě se žádná snad urazit nemůže ne?

pučila seem si pro malou šatečky na vítání občánků,ale vidím to bledě,docela do noch zapadla,takže budu muset vyrazit na nákup,ale to bude asi ranec za šatičky a pak teda nevím kdy je donosíme :unamused:
11. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.