• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Čau kočky,

tak já bych to taky tchýni řekla, že mě to šišlání vadí, na tom není nic špatnýho. Já taky prababi řekla, ať se pořád dokola neptá, kdy dám malé sunar a čaj, už mě tím tak vyvádí z míry, že jsem se neudržela a prostě jsem ji to řekla sama. I když jsem už i manžovi řekla, ať ji to řekne, že mě otázky tohoto typu dost vadí. Prostě sunar a čaj malé podávat nehodlám a ona na to jaksi do další návštěvy zapomene a mě to zas vytočí :confounded:
11. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Teda to počasí je dost naprd..
Já bych to tchýni taky řekla na rovinu že nechci aby na ní šišlala,samozřejmě ve vší slušnosti.. :slight_smile:
Tak já mám vařeno a Petr se vykecává před barákem se sousedem a mě už kručí v břiše :angry:
Tak moje mamča viděla Sofinku 4x a Petrovo mamina 3x takže chudák Sofinka ani neví co je to babička a nějaké rozmazlování :frowning2:
Reni my jak byli na vítání tak tam byli 3 holčičky i se Sofinkou a ona jediná měla šatičky ostatní holčičky měli růžové kalhoty..já jí tam taky vezla v kalhotách a tam sem jí převlíkla,počasí na šatičky už vážně neni a kupovat nové šaty kvůli 30 minutám by se mi fakt nechtělo..
11. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Moje máti taky na malého šišlal, tak jsem jí říkala, aby s ním nemluvila jako s debilem a byl klid :grinning: Jako tchýni bych to neřekla já a nakázala bych manžovi, aby si matinku srovnal. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak jsem Alexe oblíkla, muž se oblík, došla jsem pro kočár a kluci se zase svlékli, protože tam byla děsná průtrž, ale už to ustává, tak půjdou ven, už prší jen drobně, tak pláštěnka to jistí.
11. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Já jsem ve fázi učení malou spát, no mě asi klepne :confounded:
11. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Charlie, vydrž prťka vydrž :grinning: Týden útrap a pak si představ tu pohodu :grinning:
11. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
jitu takhle jsme to praktikovali při nočním spaní a vyšlo to, malou večer položím a spí
ale přes den to ještě neumíme...
Chuděrka ale začla být šíleně vzteklá, zfialovělá, musela jsem ji zklidnit mlíkem a ve vteřině mě už aji tím hodinovým řvaním vytuhla v náručí. Sotva jsem ji ale dala do postýlky, začla zas nanovo, ale to spravil dudel :grinning:
Sice jsem nechtěla aby to dopadlo takto, ale to je fuk, hlavně že spí...
11. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jitu jak jsi to vlastně dělala s Alexem?
11. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Charlie, Alex se přes den taky někdy vzteká, ale dávám ho na spaní do postýlky jen na noc a pak v poledne, jinak je mi jedno, jestli usne na dece nebo v lehátku. Večer v 99% usne bez problému a odpoledne někdy huláká, ale já ho z té postýky prostě nezvednu, ikdybych u něj měla hodinu a půl sedět a držet ho za ruku nebo mu po dvou minutách chodit nahazovat dudáka apod.

Teď jeli kluci na prochajdu, tak já jdu utřít prachy, vyluxovat a vytřít a pověsit prádlo a žehlit to suchá, co sundám, přijde mi to dokola :grinning:
11. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
jitu tak to já dělám stejně, až na to, že ji občas zvednu ale to jen z důvodu zjištění, jestli si nepotřebuje říhnout. Skoro pokaždý mi říhne... pak ji hned pokládám, žádný chování, chození atd.

Veru se mi po půl hoďce probudila, tak jsem ji nakojila a sleduju, že je zas nějaká tuhá. Dala jsem ji znovu do postýlky, pohladila a šla dolů. Zapla jsem chůvičku a vypadá to, že znovu usnula, protože neslyším žádnej řev.
Já ji právě původně dávala do postýlky jen na noc a přes den mi spinkala buď na gauči nebo v dolní postýlce, jenomže už se dole rušíme...

No tak jsem to zakřikla, už zas pláče, chjo, to je boj.
11. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
no tak tchyně podle očekávání dorazila opět neohlášeně :grinning: v bytě bordel jak v tanku :rolling_eyes: a navíc tady s náma bude opět až do večera :pensive: ted odjely s martinem na pozemek a já čekám až se mi ten budulajs vzbudí a vyrazím za nima i když je tam teda vichr jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Tak jsme byli na prošce a brrrr tam je vichr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jsem zvědavá kdy budeme mít výtání :confused: páč kamarádky synovec šel teď v 8 měsících :confused: no to už si tam ten prcek pomalu dojde sám :grinning: :grinning:
11. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
no káto u my na tom budeme asi úplně stejně, už se smiřuju s tím, že to asi letos nebude :sweat_smile: no u nás taky hrozně fouká moc se mi nikam nechce, no tak to vemem asi hopem.
11. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
no tak u nás se opět rozpršelo tak nikam nejdem malej stejně ještě pořád spí :slight_smile: doufám, že je pravda to v tom článku, že když spí dobře přes den tak i v noci a my se dneska vyspíme :slight_smile: za chvilku zas dorazí tchýně s martinem tak budu mít o zábavu postaráno martin lehne k telce a já budu mít na starost konverzaci :confounded:
11. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
Tak Sofinka zas dneska nespala skoro vůbec dala si max.3x 20 minut takže se mám v noci na co těšit..
Venku fouká hroznej vítr,koukám že je to všude stejný..
Zítra jedeme k doktorce tak jsme zvědavá kolik za těch 14 dní přibrala když papá ve dne v noci po 2h..
11. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Sun držim palečky at to večer vydržíš,nebo si lehni na gauč ty a nech Martina konverzovat by asi tchýně čuměla co? :grinning:
11. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
tak už jsme tu s filípkem zůstaly samy :slight_smile: no to by koukala, doufám, že svýho syna vychovám tak, aby si se mnou měl i v dospělosti co říct protože tohle je fakt síla :confounded: hani vy už máte tu hexu? nebo jdete zítra jen na vážení a tak? třeba to dneska v noci bude lepší :wink:
11. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
čau kočky,

tak jsme doma a Veru jsem šupla tchýni, tak chodí venku :wink:

Hani mě Veru dneska spala jen půlhodinku a snad spí i teď v kočáře. Jinak ani ránu, no to jsem taky zvědavá, jestli bude spát :unamused:

Sun manžel si se svou mamkou jako nepovídá??? :confused:
11. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Jo a koukaly jste na Velkou pardubickou? Já jo a bylo to božíííííííííííí, Váňa je fakt borec :slight_smile:
11. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
no nijak zvlášť se spolu nebaví, já jsem viděla jen předávání cen :slight_smile:
11. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
sun tak to je blbý, jestli nemají nijak zvlášť dobrý vztah, ty to pak máš zachraňovat jo? Já osobně bych se na to asi vybodla
11. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
ahoj holky, to je dnes pocasi co..
my byli venku jen chvili, sabca uz usnula a tatka s bellinkou taky :slight_smile:
jedinej, kdo nespi, jsem ja :confused: mam hlad a jsme nejaci vyjedeni po te dovce, mysleli jsme, ze pojedem nakoupit, ale nechtelo se nam, takze vecere bude co dum da..
11. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahojky holky,tak my jsme dorazili od našich,malý ještě spí.Byli jsme na procházce,kosa a vítzr teda pořádný,ale lepší to už nebude,už aby bylo zase jaro.Dneska jsme jenom lítali,nejdříve na nákupech,pak obídek v restauračce pak hned s nákupem domů a už jsme zase frčeli za babi a dědou.Uff.Teď jsem spořádala rohlík se šunkou a ještě mám na něco chuť.
charlii jj koukali jsme na pardubickou,je to fakt třída ten Váňa všechny tam rozmetal. :slight_smile:
11. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
ahoj andrej, taky me prave ted chytla silena mlsna, ale nic moc tu neni :unamused:
11. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Alex už taky chrní, jsem se lekla, že nebude spát, protože mi vytuh v půl 7 na gauči, když jsem koukala na Itala v kuchyni nebo jak se to jmenuje, probral se v 7, tak jsem ho jen osprchla, protože se mi zdál horkej, navlíkla do spacího, nakojila a šoupla do postele, podle toho, že je tam absolutní ticho, tak nejspíš zabral.

Andrej, my na nákupu byli a nemáme tu nic taky :grinning: Já budu mít večer asi pomelo a k tomu červený vínko, máme tu nějaký moc dobrý, tak než ho muž vychlastá. Ale asi se rychle ještě vrhnu na žehlení, abych si mohla k Superstar lehnout.
11. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Andy tak já slupla banán,sladkému jsem odolola,mlsala jsem u našich.tak Jindra měřil toho našeho spicího prďolu a má zhruba 70cm.
Jé vínečko,tak to bych si taky mohla někdy dát,neměla jsem ani nepamatuji,to spíše si vždycky ucrcnu černého Kozlíka,když si jindra otevře.
11. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
tak u nás se taky chrní usnul mi u prsa, tak jsem zvědavá na tu dnešní noc, po tý minulý jsem docela ospalá tak bych se ráda vyspala. charlii on řekne, že se nemá o čem bavit a jen tak něco povídat to ho nebaví tak se nenamáhá, no on je od patnácti samostatnej tak ani není zvyklej se mámě svěřovat atd. no i když ani se mu nedivím občas je to záhul :sweat_smile: dneska mi říkala, že bude za měsíc dlabat pribináčka :astonished: tak jsem jí to musela vysvětlit :zipper_mouth:
11. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: . My jsme dneska byli u našich na oslavě, to bylo v pohodě, Mareček si krásně pospal venku v kočárku a pak jsme jeli ke tchánovcům a to bylo horší. Už byl strašně unavenej a nemohl zabrat, tak nám na chvilku usnul v autě a teď po koupání byl taky hrozně rozmrzelej. Ale už spinká, tak snad to vydrží :slight_smile:

Koukám, že tchýně by ty vaše prcky už cpaly vším možným co :sweat_smile: ? Moje mamča už koupila 2 jakési přesnídávky :grinning: . Ale jsou až do roku 2011, takže se u ní můžou dloooooooooooouho sušit :grinning:
11. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
blani, moje mamka uz ma taky choutky nakupovat ruzne detske vyzivy :grinning:
11. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Andrej :grinning: . Mamča chtěla koupit i jakousi skleničku s masem a lžičky, ale to jí taťka zatrhl :grinning:

Dám počítač manželovi. Tak dobrou a nikým nerušenou noc :grinning: :grinning: . Hezké sny, holky :wink:
11. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Sun zítra jdem jen na vážení,na hexu jsme objednaný 20.10..
Tak Sofča usla v 19.30h a zatim musim zatukat spinká,tak doufám že jí to aspon do 2h vydrží,kéž už by začla spát dýl..
Tak dobrou..zítra ahoj :slight_smile:
11. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.