• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj.
Dneska byla noc děsná, teda do tří OK, pak se Alex probudil a chtěl jíst, tak dostal a pak zse do pelechu, usnul, ale asi se mu něco zdálo nebo nevím, byl neklidnej, kňoural, ale spal u toho, jenže já byla vzhůru každý zakňourání. Teď se probral lehce po šestý, tak je přebalenej, nakojenej a spí. Dojím a půjdu si ještě hodinku schrupnout. Venku je hnusně.

Naši ani tchýně nekupují žádný skleničky, já budu vařit jídlo svoje, neba mě studovat ty etikety. Co jsem si všimla na Hamánku nebo jak se to jmenuje, tak tam píšou od 4. měsíce a je tam cukr no děs běs.
12. říj 2009 v 06:39  • Odpověz
ježiši míšo ty s tím naděláš.... na to se neumírá a nemocný kuli tomu nebude...

jináč čáááu...musím dočíst :wink: :slight_smile:
12. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
tak jsem vás lemo dočetla...takže já na malou šišlám pošééém ty moje holšiškooo :grinning: anebo -dáme pínu vit? :grinning:

hooolky to byste mě mušely zabit :sweat_smile: no jo je to moje prdelka majinká,musím si ji užít :slight_smile:

jinak nic novýho, malá mi blbne akorát než zabere večer, to lítám třeba 5x nandat dudu, ale zatím spí :wink:
12. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
jooo a jsme ji měřili s radkem a naměřili 60cm.... :grinning: tak bud máme blbej metr. nebo nevím, bude mrnous po mě :sunglasses:
12. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . U nás taky prší a asi bude celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A lepší to nebude, ve středu má být 6 stupňů :astonished: . Kosssssssssssssssssssssssssa :zipper_mouth:

Jitu, já chci taky vařit sama, ale sem tam i koupit skleničku (třeba na cesty). No, uvidíme. Hlavně ty skleničky jsou drahý, jak prase. Mamča myslím říkala, že za 1 dala 40,-Kč :fearful:
12. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
dobré ránko tak u nás hned po ránu hroznej slejvák ted to už přestalo, ale stejně je tam pěknej hnus :unamused: no a ve středu těch 6 st. si nedovedu ani představit. tak malej se probral zase po půlnoci no naštěstí se mi ho podařilo bez koja upat do čtvrt hodky no pak kojo v půl čtvrtý a od sedmi jsme zase vzhůru takže nic moc. přemýšlím jestli nezajedu na gyndu, když je martin doma, ale moc se mi teda nechce.
12. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Smouli, jistě neumírá, ale jako sajrajt do mimča rvát nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já čtu etikety i pro sebe, by jeden neřekl, jak je omezenej výběr, když si chci koupit skutečný jogurt a ne nějaké mléko zahuštěné škrobem atd. Když koupím např. mrkev s bramborem, tak chci mrkev s bramborem a ne ještě škrob, sůl, a další věci, který do těch konzerv rvou. To si raděj tu mrkev a brambor uvařím, zase taková práce to není a vyjde to levnějc.
Ale to je každýho věc.

Blani, já bych vzala na milost tak asi skleničku z Alnatury, tedy DM :grinning: Ale zase si to můžu připravit na cesty doma :grinning:
12. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky holky,tak u nás noc klidná,ale než nám večer zabral,děs běs.A teď ráno zase nechtěl jíst,kraviny u toho dělal,no moje nervy.A za hodinu přijede mamka si ho vzít ven, i když je tam docela hnusně,ale na vduch potřebuje.Tak mu musím dát ještě najíst,no snad tentokráte nebude stávkovat.Z čeho ten kluk to nechápu.
12. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Jitu, to máš pravdu :wink:

Sun, a proč bez kojení? On neměl hlad?
12. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
tak já to asi nejspíš budu nějak střídat něco budu vařit, když bude čas no a něco koupím, když nebude zbytí, je fakt, že je to dost drahý. no uvidíme, myslím, že máme ještě čas, pokud všechno půjde dobře tak by jsme začaly tak před těma vánocema si myslím.
12. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
asi ne, neřval jen dělal kraviny točil se na břicho i se zavinovačkou a tak. dřív vydržel bez jídla v pohodě do pěti, tak se nechci zase vracet zpět, a taky v tom článku od jíti psali, že mu nemáš hned dávat jídlo v noci máš vyzkoušet prvně vše ostatní a taky ne v době, kdy předtím nebyl zvyklej jíst.
12. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Sun, aha, tak to potom jo :wink:

No, já s příkrmama chcu začít nejdříve od toho ukončeného 6. měsíce.
12. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Čau kočky,

tak já taky budu něco vařit, něco kupovat, uvidím jak bude nálada a čas

my měli noc supr, hezky jsem se vyspala, holt jsem si musela zas zvyknout na to, že vstávám, což jsem už nemusela. Včera večer měla malou tchýně, takže ji přivezla v kočárku spící, probudila jsem ji, nakojila, vykoupala, nakojila a dala spát asi ve čtvrt na deset. Trošku teda odmítala usnout, ale myslím, že jedno nahození dudlíku a bylo. Pak se probudila ve 4 na kojo, v 7 a pořád spinká. A to je co říct, protože od 8 u sousedů mlátí zbíječka a palice. Já teda ještě ráno zabrala a lekla jsem se jak prase. Jsem si myslela, že nám padá barák :angry:
12. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
tak jsme se ted vážily a on váží už čtrnáct dní stejně :confused: 6,2. dost ted taky ublinkává tak jestli to nebude tím no musím se poradit s mudrou. vám blani ten nutrilon pomohl? proti tomu ublinkávání?
12. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
smouli my máme taky 60cm :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
Čao berunky :slight_smile:
Jsem tu byla už v sedm,ale než jsem stačila něco napsat padnul net :angry:
12. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré ráno,tak u nás je mega hnusně,prší a 6st.to je zase den..takhle už se na pořádnou procházku asi nedostaneme :angry:
Já chci Sofče taky vařit,mrkev s bramborem zvládne každej na tom nic neni,takže na tom začátku určitě a začít chci až po 6.měsíci,ted jestli jí do té doby bude moje mlíčko stačit..sousedka krmí příkrmama z krámu už od začátku 4.měsíce,přitom jo ještě kojí,jenže Oliver flašku nechce a jelikož ona nastupuje od prosince na 1 den v týdnu do práce tak chce aby aspon jedl ty příkrmy..no at si to každej dělá jak uzná za vhodný..
12. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
tak mi usnul,u falšky takže jsem do ěnho zase nic nedostala,tak snad jak se vzbudí,než půjdou ven.No i když nevím,když tam lije¨.
Tak já budu něco kupovat něco vařit,uvidíme.
Sun tobě Filípek spí v zavinovačce,my bychom se už do žádné nevešli.Všechno má malé.
12. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Sun, dávám nutriTon :wink: . No, nevím, jako možná blinká o trošinku míň. Dneska zkusím zvýšit dávku. Ale zase mi přijde, že ho to ucpává, že nekaká. Ale bolení nemá, tak mamča říkala, že to mlíko možná líp stráví.
Sun, ale jestli ublinkává, tak je to možná zbytečné. Doktorka říkala, že když mu jenom tak koutkem pusy vyteče mlíčko, tak to je v pohodě, ale nesmí to lítat ven a být velké louže, což u nás je. Ne vždycky, ale jo.
Sun ty máš doma váhu?Já právě musím jet na převážení k doktorce..
Sofča měla před 14 dněma 62 cm a 5080g..
Kači, hezká čepička :wink:

Andrejko, já jsem teď zkoušela dát Marečka do rychlozavinovačky a je mu tak akorát :grinning: . Ze začátku mu byla hrozně velká, tak jsem ho tam nedávala a teď jsem to zkusila jenom tak ze srandy a je mu :grinning: . Ale spát ho v ní dávat nebudu. On si v noci vždycky lehne na bok, přitlačí se k mantinelu a spinká :dizzy_face:
12. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
no a my máme zhruba 6,7ale to ho většinou vážím oblečeného,dneska ho snad konečně zvážím nahatého,taky nám nijak nepřibírá,.20.10jdeme k doktorce tak jsem zvědavá co nám řekne,a jestli ho už konečně naočkuje.
12. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Tak Sofi taky ublinkává dost často,ale teče jí to pouze koutkem,žádné velké louže to nejsou,tak uvidim..
Blani a jak mu ten Nutrilon chutná?Sofinka ho vůbec nechce,ani stříkačkou,vyplivává ho ven..
12. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Blani ale Mareček je pořád drobek.Náš už má okolo 70cm,to by mu ty nohy trčely ven :grinning:
12. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
holky co budete dělat? Venku je fakt odpor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Blani díky :wink: ale zdá se mi ta bambule strašně velikááááá tak přemejšlím že udělám menší :sweat_smile: :confused: :grinning:
Jinak prcek je zase naopak docela v tej zavince zvyklej páč jinak jak má ručičky venku tak se budí páč s nima šermuje sem a tam :sweat_smile: a teda nožičky už mu z ní trocha koukaj :grinning:
12. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
ne váhu nemáme vážím ho se mnou na normální, no taky asi koutkem, ale třeba třikrát mezi kojením. no zavinovačku máme na šířku je to ok. a na dýlku ten spodek má otevřenej tak ho přikrývám ještě dekou jde spíš o to jak to má kolem sebe takk ho to uklidňuje.
Charli to mi povídej,asi budeme celej den zavřený doma a odpol.sjedeme k doktorce samozřejmě autem,takže se fakt krásně provětráme :angry:
tak já ho mám ve spacím pytli
charlie já bduu doma,a ještě se uvidí,jestli si moje mamka vezme Vojtíška ven do toho nečasu,anebo jen tak poklábosíme a pojede zase domů.A jinak mám v plánu troxhu uklízet,musím dát do pucu obývák.A chci Vojtíškovi poksládat to pěnové puzzle na zem.
12. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Hani, to není nutriLon, ale nutriTon, to je jenom zahušťovadlo ze svatojánského chleba. A je to takové bez chutě. Já mu to dávám stříkačkou, když ho kojím, takže nic neříká :grinning:

Andrejko, to jo, to máš pravdu :wink: . Teď jsem ho změřila a má cca 58cm (měří se to po patu, že?).

Kači, no, je ta bambula trošku jak Honzíkova hlavička :grinning: . Ale to neva :wink:
12. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.