• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlie, tak my musíme k doktorce pro výsledky odběrů, tak to spojíme s nákupem a procházkou.

Sun, tak jestli jenom během kojení, tak bych to neřešila. Mareček je schopnej si ublinknout i 2 hodiny po jídle. S krknutím toho letí ven poměrně dost a pak ještě několikrát. Vždycky je celej mokrej, když leží, tak má mokrou i hlavičku, jak mu to tam steče. A když ho držím v náručí, tak ho vykloním, ať to nemáme na sobě :grinning: a na zemi je vždycky pěknej prskanec.

Mareček taky spinká v pytli :wink:
12. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Blani no právě :grinning: :grinning: to jem včera taky konstatovala :sweat_smile: no už mam vystřihnutou šablonu na menší :wink:
My odpo ven půjdem páč musím na sociálku a tak nejdřív autíkem a pak v Manduce :wink:
12. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Kači :grinning: . Vidím, že jste si manducu oblíbili :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Blani jj docela jo páč tahat ho na rukach to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: už má přes 6 kilo :sweat_smile:
12. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
to je pocasi co.. chcije a chcije :grinning:
my jdem k dr. 15. a bude nam davat hexa..
12. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Kači, to věřím. Já jsem včera měla na rukách 10kg manžovu sestřenku, chtěla se chovat :grinning: . Prve mi přišla lehká, ale to tak 1 minutu, pak už ne :grinning:
12. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Čau holky,
tak u nás noc jako ty předchozí, ale už to neřeším...sem si asi zvykla či co...jen mě štve, že tak krásně spinkával a tak se to pokazilo, ale s tím nic nenadělám. Dnes je zas ufňákanej, tak nevím jestli fakt ty zuby mu dávají tak zabrat nebo to na mě zkouší...to mi sice moc nepřipadá, ale kdo ví...
Vy nechodíte ven když prší??? U nás by mělo být za chvilku kojo a pak minimálně na hoďku půjdem ven, chci aby aspoň ten denní režim ňákej měl :wink: Venku je to fakt ale děs běs, prší, větr :angry:

Včera na vítání byl zlatej, no jo, měl kolem sebe mimísky, tak to je pak ve svém živlu. Zas tam pokukoval po holčičkách :grinning: Dostali jsme růžičku, a mimísci papír s uznáním občánka a jídelní dětskou sadu Kouzelná školka :grinning:
S manželem jsme napekli ke kafi medovník, byl moooc dobrej, ještě mám kousek v ledničce...mňam...to si dám až dojdu z prochajdy, za odměnu že jsem vylezla vůbec ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
no blani právě mezi jedním a druhým kojením, třeba i hodinu po kojení. a klidně dvakrát třikrát. v pytli jsme taky zkoušely, ale stejně jsem mu přes to ještě zapla zavinku. já asi dneska zkusím toho dr. ale když tam bude moc lidí tak se na to vykašlu.
12. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
No ten nýš osmikilovej macík se taky pěkně pronese, ale s tím nosítkem už je to lepší. Ale když má ty svoje dny, tak je to fakt makačka na svaly :grinning:
12. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Heli my chodíme i v dešti :wink:
Blani no a bude hůř a hůř :wink: se pak budeme modlit aby začli co nejdřích chodit :grinning:
Tak malej usnul,ale ta trubka pošťačka zvonila jak na lesy a přitom ví že máme prcka :angry: no samo že ho probudila :confounded: jí to příště vysvětlím nádheře :wink:
12. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Sun, no tak uvidíš. Třeba ti to mudra sama poradí :wink:

Kači, ona už chodí :grinning: , ale pochovat se chce, je to takovej mazlínek :slight_smile:

Tak Mareček už je napapkanej a pos.anej :grinning: , tak přebalím, obleču a vyrazíme.

Umijou se vaši prcci vztekat? Mareček teda pořádně :grinning: , zrovna teď :grinning: . Tak jdeme, zatím pa :slight_smile:
12. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
heluli, jak popisujes to vitani obcank, uz se na nej moc tesim :slight_smile:
na jak dlouho to asi tak bylo?
my to totiz mame ve vsedni den a tom asi potom bude muset do prace..
12. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
já už chci taky vítání občanků.Ale zatím pořád nic.
Blani Vojtíšek s eumí pořádně vztekat.Měj s ezatím hezky a nezmrzni nám tam :wink:
Já se na chvilku taky odloučím,za chvilku tu bduu mít mamku,tak si jdu aspoň zoubky vyčistit :grinning:
12. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj zeny!
Katko, ze si ten zvonek nevypnes?! My ho mame vytazenej ze zasuvky, takze se sem nikdo nedozvoni, coz mi nevadi. Aspon nas nikdo nerusi, kdyz kojim nebo jsem s malou v patre. Kdyz sedim dole, tak vidim, jestli nekdo jde. Postak muze nas balicek odlozit k sousedum, tak to neni problem.
Koukam, ze nam ty deti vsem nejak vyvadeji. Nas pekny denni rezim sel taky do haje. Mala se rozhodla, ze se bude budit uz v 5. Teda tech 7 hodin mi vyhovovalo vic! :grinning:
12. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
My venku byli, leje tedy statečně, pořád nemám pořešený moje ruce, zase tak dlouhý rukávy u bundy nemám :grinning:
Alex usnul k kočáru až před domem, tak jsem ho jen vytáhla a oblečený a zachumlaný spí v ložnici s oknem dokořán, má to jako v kočáře :grinning: Už měl touhle dobou jíst, asi mu ten vlhký vzduch svědčí.
12. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
andrej, ja bych jim kvuli vitani radeji brnkla :wink:
ja male koupila prdacke saticky na vitani, uz se tesim, az ji je oblecu :dizzy_face:
12. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Janeke no ona dycky zvoní jen 1x a to malýho nevzbudí,ale dneska jako na potvoru 2x :confounded: a k sousedům to asi moc nepůjde páč odvedle z baráku mladý choděj do práce a starý jsou věčně pryč :wink:a v okolních barácích přes den nikde nikdo :slight_smile: no zatím se to stalo jen jednou takže to není zase taková trogoška :grinning:
Andrej jak už jsem tu psala u nás zvou až třeba po osmi měsících :wink: takže mě to teď už nechává chladnou :grinning:
12. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Andreasku u nás trvalo vítání asi 20.minut..
Vy jste teda dobrý že se vám chce v dešti ven to já teda nevylezu ani náhodou,ani psovi se nechce..
Sem včera jedla zelíčko a dobrý,Sofča si ráno pěkně zakopala nožkama,všechno zaprděla a v pohodě,takže super.. :sweat_smile:
12. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Káto čepice je super,si šikovná.. :wink: a Honzíkovi moc sluší :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
hani diky.. taky si myslim tak tu pul hodku, tak to pak tom pojede normalka do prace..
12. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
My taky včera měli zelí, ke kachně, dneska mám ještě zbytek. Teď už se prcci hodně hýbou, tak by to vykopání prdíků neměl být problém.
12. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Sem chtěla napsat že všechno vyprděla,ne zaprděla :grinning:
Tak Sofi usla,tak já se jdu konečně zkulturnit :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
jj jitko a hani, taky jim vesmes vsechno a v poho :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
holky kdy se vasi mimisci prvne otocili ze zad na bok a kdy na brisko? :wink:
taky se jdu zkulturnit, sabca taky usnula.. :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
ahoj holky jak tady ctu ta vam mazlici stavkujoou no danulka to taky zkousel vstavat v noci po dvou hodinach tak jsem nasadila na noc vlockovy vyvar a malej spi od deviti do peti pak sedmi a deseti zlkuste to uvidite mozna to pomuze :wink: :wink: jinak vazime 6300g a merime 62cm ted se mi probral jdu za nim :grinning:
12. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Andreasku Sofi se přetáčí ze zad na bříško asi 3 týdny..
12. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
andy malej se na bok toci uz dobrej mesic ale na brisko jeste nee prijde mi to brzo :confused: :confused: :confused:

Kolem 6. měsíce bych se mělo umět přetočit ze zádíček na bříško, ale bez záklonu hlavičky a bez prohnutí tělíčka vzad. V poloze na bříšku bych mělo být opřené o skoro natažené ruce s rozevřenými dlaněmi a svoje tělíčko bych mělo mít zvednuté až po třísla a střídat si podle sebe položení se zvednutím a natáčení na boky s přetočením na bříško.
jinak tady mate stranku s motorickym vyvojem http://www.balveda.net/?p=103
12. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Andreasku ten náš lenoch se jen 1x přetočil na bok :sweat_smile: :grinning: :grinning: takže klid každý mimčo je holt prostě jiný :wink:
Prckovi nevadí ani česneček :grinning:-hurá,jak jsem to zjistila tak ho máme furt :grinning: :grinning:
Hani díky :wink: :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
holky diky za odpovedi :wink:
mala se toci na bok neco pres tyden, ale na brisko jeste ne.. tak jsem prave nevedela.. :slight_smile:
jinak kaci, cesnek ja taky miluju a jim ho normalka, davam ho pomalu do vseho a sabca v poho :wink:
ted uz ty prdiky budou o dost lepsi, jak se mimisci vic melou :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Andreasku jj taky ho miluju :grinning: a teď se ty prckové pořád melou to už není jako když jen leželi a koukali :wink: :grinning: už je s nima pořádná prča :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.