• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kaci jj, uz je to o necem jinem a bude to cim dal tim lepsi :slight_smile:
hani, fotili vas na tom vitani?
12. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
tak jsem sfoukla na tu gyndu a dobře jsem udělala v čekárni nikde nikdo :grinning: tak jsem to měla hned hotový a mám zase chvilku klid. tak jsem šla od auta a zdálo se mi, že tam poletuje něco bílýho :astonished: sníh ještě nechcem :unamused: tak filípek se prvně přetočil z břicha na záda v 10 t, ale bylo to spíš takový žuchnutí, ale ze zad na břicho se přetáčí nějakých čtrnáct dní a jde mu to čím dál tím líp :grinning: jen by to nemusel trénovat v i v noci :angry:
12. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Tak jsme zpátky. Potkáváte v takovým počasí jiný mamči? Já jsem v dešti ještě nikdy žádnou nepotkala :confused:

Mareček se ze zad na bříško ještě nepřetáčí.
12. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Kači, ty máš tu mam kapsu? Jakou máš? Oni mají 3 různé a mezi 2 jsem teda nevyčetla žádnej rozdíl, jen u té zimní jsem pochopila, že je teplejší, než ty 2 :grinning:
12. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Blani mam celoroční :wink: ta se mi zdála jako takový kompromis a koupit si zimní za pomalu třinácet se mi nechtělo si myslím že tuhle využuju nejvíc :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
holky co varite?
ja teda musim nejdriv na nakup a pak neco ukuchtit, dejte mi nejakej tip :wink:
12. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
my jsme taky zpět, skočila jsem ještě chvilku dolů za tchýní a najednou zas takovej řev z kočárku, no nemohly jsme ho ani zanic uklidnit. Po čtvrt hoďce se mi to podařilo, ať už něco vyleze nebo nevím...

Já taky blani nepotkávám maminy a to je tu dost na kočárkování. Ale já je moc nepotkávám ani za hezkého počasí :confused:

vítání bylo asi těch 20min jak píše hanča :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Holky:http://www.novinky.cz/domaci/181290-v-libereckem-babyboxu-nasli-holcicku-dostala-jmeno-nedele.html
ještě že ty babyboxi jsou :wink:
Andreasku já dneska budu dělat kuřecí stehýnka v troubě :slight_smile: hodim na to trochu másla a nějaké koření k tomu rýži a bude to :wink:
12. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
my budeme mít rizoto už mám hlad jak vlk :slight_smile:
12. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
kaci, to je fakt, jeste ze jsou ty babyboxy.. ale to jmeno mohli vybrat tedy lepsi :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
aha, ted ctu, ze je to prijmeni, ja myslela, ze krestni :grinning:
12. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Kači, mně ta celoroční přijde taky nejlepší :wink:

Já mám hovězí polívku a pak si dám rohlík se šunkou.
12. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Heli, tak za hezkýho počasí jo, ale jak prší, tak vůbec.
12. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak jsem si stěžovala, že bude ve středu 6 st. a už to změnily na 0 až 1 :astonished: tak to je síla. to už asi vytáhnu rovnou fusak ne? :confused:
12. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Alex se tedy nepřetočí ani náhodou, no možná by i jo, le z boku jde do záklonu, tak ho brzdím. :confounded:
12. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
my se taky nepřetáčíme, snaha by byla, ale nejde to, dycky tam zavazí ručička

holky jakou tu kapsu máte? hodíte mi link?
12. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Tak jsem zpžtky byli jsme nakonec přes hodinu venku.Až na ten déšť je tam docela dobře.Akorát asi si pořídím gumáky jsem vymetla snad každou kaluž jenže někde se vyhýbat vůbec nešlo.
Blani potkali jsme jen pár kočátků,beztak jsou všichni zalezlí doma.Vojtíškovi to ale venku svědčilo,pořád spí v kočáře na chodbě.Já aspoň umyla horu špinavého nádobí.Kolem půl čtvrté jsem si pozvala kámošku.Tak ať nás nepomluví :grinning:
Jinak co se týče toho otáčení tak Vojtíšek se taky neotáčí ze zad na bříško.Myslím si že na to je ještě čas.Už je vzhůru,tak pádím
12. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
tak to byl palný poplach,jinak na obídek jsme měli z mekáče chesburgy,ale vzali sjme si to s mamčou domů.To byla nezdravá bašta.Mňam
12. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz
tak jsem protrpěla 15minut nehoráznýho řevu, ale do ruk jsem ho nevzala. Ať jsou to zoubky nebo ne, šlo vidět, že chce spát, tak jsem si řekla, že ať pěkně usne sám. Lehla jsem vedle něho, objala no a konečně spí. Sem zvědavá jak dlouho :confused:
Blani, já někdy když je hezky taky potkávám ale většinou se jaksi míjíme :unamused:
12. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
ahoj-tak sem di početla ty vaše délky miminek a začínám být krapet nervózní,naše mlá má 66cm

zitra dem dávat naušničky-ale já budu čekat před ordinačkou,pošlu tam mamku,nemám na to prý je to strašnej řev :frowning2:

tak unás taky fukot jako prase,vubec nevim jestli půjdem ven,páč chvilku prší pak zas ne,ť už je léto :dizzy_face:

malá už 3 dny stává na kojo ve 3 a o půl sedmé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
tak už jsme taky pozvaní na vítání občanků.v sobotu na devět.nezapomnli na nás :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tak tady už neprší, za to strašně fučí. No, ale asi ještě vyrazíme ven, protože jsem Marečka uspala a spal mi celých 10 minut :rolling_eyes: . Ale je na něm vidět, že by ještě spal, tak půjdem na kyslík :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
reni, proč by jsi měla být nervozní z délky karolínky???
u nás taky fučí, prší, ale venku jsme byli a za chvilku půjdeme zas :wink: My jsme hore každý dvě hodiny, taky asi tak poslední tři dny je to probouzení jako v šestinedělí :angry:
12. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
helu-no má 3 měsíce a týden a je strašně dlouhá o proti vašim mimčům :sweat_smile: al e dr.nic neřikala,a máme 5470g holt budem mít modelku :dizzy_face:

no asi sní chvíli půjdu na vzduch,ale vůbec se mi nechce brrrrrrrrr

andry-my jdem 23.10. na 15:30 na vítání,právě musím naklusat do města a koupit malé nějaký šatečky nebo sukýnku,možná obejdu sekáče páč teda nový budou asi pěkně mastný,a jak psala Hanča kvůli půl hodině nebudu dávat za šatky majlant

holky byly ste už holčičkám píchat naušničky?
12. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
reni, my měli na tříměsíční poradně 69cm a teď už zas povyrostl :grinning: a 7,9kg :grinning:
Na tom vítání byl z mimísků největší a to patřil mezi nejmaldší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Heli tak to je Štěpánek pořádný kus chlapa,Vojtík má zhruba 6,5kg.
Vojtík bude mít na vítání džíny a košili,ketrou jsem mu nedávno koupila
12. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Tak jsme zpět od doktroky tak Sofi za 14 dní přibrala 250g,takže dobrý,ještě aby ne když se pořád cpe :slight_smile: A jinak jí doktorka prohlídla,shledala že je zdravá takže jí rovnou naočkovala hexou..
12. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Reni to je karolínka pěkně dlouhá žížala 66cm to teda roste jako z vody.. :slight_smile: A náušničky budou v pohodě,neboj já tam poslala manžela,ten řev stejně uslyšíš až do čekárny ale bude to jen chvilka.. :slight_smile:
Dneska při očkování třeba ani nezahoukla,vůbec si nevšimla že jí píchli jehlu do nožičky..
Jo a jinak má teda 5330g a 62cm..takovej můj drobík :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
reni, ja mam next saticky za stovku :wink:
12. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
hani nahodou hezke miry mate, ja jsem zvedava na sabcu, jdem ve ctvrtek a taky na hexa.. takze se ani bat nemam?
12. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.