• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andreasku fotil nás profesionální fotograf a fotky nám prej pošlou na cd a možná to vyjde v našich Chýnských novinách.. :slight_smile:
No ona se divila i doktorka že vůbec nezaplakala,holt mám moc statečné dítě :slight_smile:
Tak já jdu Sofču vykoupat,už začíná být protivná..
My ještě kombinézu nemáme,musím nějakou koupit,sem se právě chtěla podívat v tom Berouně..
12. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Blani, tak Štěpula se snaží taky přitahovat, stačí jen podat prst do dlaně, tak už se zveda, když ho chovám v kolíbce, tak se snaží furt jít do sedu. Ale snažím se ho k tomu neprovokovat, ještě jsou nato malíncí a svalíky ještě nato nejsou stabilní :wink: Já mu to pokaždý říkám, ale on néé, vždycky si něco najde aby se mohl přitáhnout :grinning:
12. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Kája už by taky nejrači seděla,ale taky si nedá říct,teď máme období,že valí všechno do pusy,oblečení plinku deky pěsti,no je to komedie
když jí přebaluju a vyhrnu jí nahoru dupajdy tak už si je rve do pusy :grinning:
12. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Reni, já to nezkouším, ale mamča ho tak před měsícem za ty ručky vytáhla, tak jsem hnedka říkala, že se to nesmí a včera to dělala manžova babička. A když jsem jí řekla, že se to nesmí, tak říkala jenom trošku a furt ho táhla nahoru :rolling_eyes: .

Heli, aha, tak samostatně to Mareček nedělá, zatím :slight_smile: . To přijde :grinning:

Dnes je nějakej strašně umrčenej, pořád chovám a chodíme po bytě. To už dlouho nebylo :confused:
12. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
blani, braň marečkaaaaa!!!! jinak bude mít špatný zádíčka!!! musí nato dojít sám :grinning:

reni, tak mi žužlem taky všechno co je po ruce...teď to právě schytává světluška, chudera je už celá mokrá :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
tak máma to dělá s malým od malička, ale netahá ho jen mu podává prsty, aby šel a poslední dobou fakt jde :slight_smile: taky s ním občas trénuju jakmile se přitáhne tak hned šup můj palec do pusy. já vím, že jsou na to asi malý, ale on si nedá říct no.
12. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
sun, to náš taky ne, ale ono se to vážně nesmí :wink: já právě musím hledat furt způsoby jak ho v tom nepodporovat, je totiž strašně vynalézavej :grinning:
12. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
ČUS MILUNO...NO ŽERU SI, TO MÁM TIP OD KÁMOŠKY A TO BYLO TEDA ŽRÁÁÁDLO :slight_smile:

jináč ted přijel radas tak mu jdu ohrřát papu....

malá se taky přitahuje...neotáčí se, povedlo se ji to jen jednou, jinak nic novýho a fláká pasení :unamused:
12. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky,potřebuju radu

Kačenka měla v 17:45 jíst po třech hodinách a v tu dobu začala tak strašně řvát a cucat si ruce, ale když jí dám prso tak u toho řve ještě víc a nejí.

Může to být, že jí bolí bříško?, ale tohle se mi ještě nestalo, že by si ani necucla.

Nevím co s tím? Ještě počkám.
12. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
kateřino-vypadá to že třeba nemá hlad tak chvilku počkej a jestli jí bolí bříško tak jí ho namasíruj pupíkem a zacvič nožkama,mě to malá taky někdy dělá,musíš na to přijít proč to prso necgce,spíš si myslím,že třeba ještě nemá hlad
a ona ti musí jíst pravidelně po 3hodinách? :confused:
12. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Heli, bráním, co mi síly stačí :wink:

Kat, Mareček mi to někdy dělá, když ho chcu uklidnit prsem nebo je po jídle, po prsu se sápe, ale s jekotem se odtrhne. Tak to chce jenom dudlat a stačí mu dudlík. Asi se rozčiluje, že mu teče mlíčko :grinning:
12. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
A kdyby jí bolelo bříško, tak by si k němu přitahovala nožičky. Aspoň to dělal Mareček.
12. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Kat nevim co bych ti poradila může to být cokoliv,bolení bříška,ale třeba i ten hlad jen už je prostě třeba unavená tak se rozčiluje že jí to prso dáváš dělá drahoty že ho nechce a pak se přisaje,tohle mi občas dělá Sofie,řve jak tur a při třetím nabídnutí prsa se přisaje a hltá jak divá,přitom předtím dělala scény že nechce..
Sem jí dala do postýlky a je tam nějaké podivné ticho,se půjdu podívat co tam dělá,ale že by sama od sebe usnula to se mi nezdá..
12. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Kat, Alex to dělá, když je přetaženej, třeba dvě minuty si klimbne a pak se nají.

Alex dneska šel chrnět už před sedmou, od šesti byl zralej do postele.
12. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Tak zatim kouká,ale už je oblblá..kéž by takhle krásně sam usla,potřebuji jít žehlit,mám taky mega hromadu prádla-pro představu asi 5 praček :confounded: :frowning2: :cry:
12. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Hani :unamused: . Mně žehlení bavilo, když jsem si mohla žehlit odpoledne, teď večer po celým dnu už to není ono. Ale třeba si zase zvyknu. Já teda nežehlím moc často, cca jednou za 14 dní. Ale pak je toho vždycky kopa :grinning:

Mně Mareček usl v šátku, tak su zvědavá, kdy se vzbudí. Kdybych ho vytáhla, tak hned :grinning:
12. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
V Krkonoších sněží :confused:
12. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
tak já sem malou koupla,teď se nabaštila,Martin si sní teď vykládá a po správách de spinkat,naštěstí ji dycky uložíme,dáme dudyna a plínečku do ruky a sama usíná :dizzy_face:

ále už nevydrží do pěti a stáváme už ve 3,no co už lepší než každý 2 hodiny :dizzy_face:
12. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak to já ještě uspávám. Ale teď asi 3 večery nechtěl v náručí, ale leželi jsme spolu v posteli :slight_smile: . Mareček se budí tak různě.
12. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
katko tak přesně tohle mi malej udělal už asi třikrát, no poprvní jsem vůbec nevěděla co se děje a nakonec dostal rozmrazený z flašy, no a pak třeba mu dám na chvilku dudlík musí se uklidnit a zkouším ho přiložit znova. dneska to udělal odpoledne taky, čím víc mu tam to prso dám tím víc řve, tak ho martin nosil chvilku po bytě, aby se uklidnil a pak tahal jak blázen, nevím co to je a nebo proč to dělají, ale snad tě potěší, že v tom nejste sami :wink: tak já jdu čučet na superstar, doufám, že filip už zabral
12. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Holky tak Sofi fakt v té postýlce usla,to úplně čumim.. :confused:
Já koukám na Superstar a žehlim..tak přeji dobrou noc všem papa
12. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
mě už prcina taky spinká :dizzy_face: tak se mějte dobrouuuuuuu :slight_smile:
12. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak já se taky loučím,dobrou :dizzy_face:
12. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak koukam že už stihnu jen dobrou noc :wink:
Tak páááá :wink:
12. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
tak já vám taky přeju dobrou :wink:
12. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj.
Asi si začnu řídit podle Alexe budík, opět úderem třetí chtěl jíst, ale on hned usnu, takže dobrý, teď po koju už zase chrní.
13. říj 2009 v 06:23  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak nevím, jestli dneska půjdeme ven, protože tam fučí, jak blázen :unamused:
13. říj 2009 v 07:34  • Odpověz
Blanko, co budeš dělat v zimě? To nebudeš půl roku chodit ven?
Pořádně Marečka oblíkni, dej na kočár nánožník a když se bude zdát, že fouká i do kočáru, tak prostě aplikuj pláštěnku :wink:
13. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Jo, budu, ale v zimě tak nefučí, ne? Kdyť se tam úplně ohýbají stromy :confused:
13. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Brééé ránko :wink:
Blani do kočíku nenafouká nebuj :wink: my taky chodili ve fujavci a v poho :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.