• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tož já to asi risknu :grinning: . Ale vykukuje tam sluníčko :slight_smile:
13. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
čágos tak u nás zatím nefučí, ven půjdu za chvili taky. Včera teda lilo, bylo nějak pochmurno a no a dnes to vypadá že nebude snad zatím pršet.

my spali dobře vcelku, ted zas vytuhla a já si dám rychle kafe!!
dnes si chci měřit dělku jejího denního spánku...
13. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Šmouli, jo jo, nebýt větru a zimy, tak je dneska hezky :slight_smile: . A proč to chceš měřit? A chceš měřit, kolik ti naspí celkem za den nebo na 1 spaní?
13. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Tak u ns opět leje jako z konve :rolling_eyes: no ale snad to bude odpo lepčí :wink:
13. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ráno..tak Sofince jsme ve 21h naměřila 39,1 v zadečku takže po odečtení 38.6st.dala jsem jí půlku čípku a horečka naštěstí ustoupila,ale celou noc spala hrozně neklidně,pořád se převalovala,poplakávala atd..takže taková u nás byla reakce na očkování..
Venku svítí sluníčko,ale zima je tam šílená..dneska ve 14h jedeme na ty kyčle..
13. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
dobrý ránko tak u nás se spalo docela dobře asi třikrát jsem mu nahazovala dudlíd a pokaždý zabral a pak jsme kojily v pět. teda, ale měly jsme v ložnici pěknou zimu a to jsme měly topení puštěný na plno :frowning2: doufám, že až vymění okna tak bude líp.
hani tak snad už bude dobře, chudák sofinka. jinak zima je venku hrozná, ale ven půjdem musíme si zvykat, jen přemýšlím jestli nevytáhnout fusak :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
ahoj-tak malá je dnes od rána nějaká uplakaná,asi tuší že de píchat odpo ty naušničky :frowning2: jen doufám,že na ní nic neleze,nějak moc pčiká a řekla bych že má skleněný očenka,no uvidíme co nám dr řekne,jen jí tam nechám s mamkou a prchám

tady svítí slunko,do toho prší a pořád se to honí :unamused:
13. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Holky poradte mi jestli mám jet se Sofčou na ty kyčle,zdá se mi zas nějaká horká,jenže spí tak jí nechci budit,změřím jí až se probudí,ale nevim jestli je dobrej nápad táhnout jí ven když by měla teplotu..
Sun já zimní fusak vytáhnu určitě..teda ža půjdeme na procházku s kočárkem,k doktorce jezdíme autem...
13. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Reni tak držíme palečky aby to nebolelo..a ty jí je necháš nastřelit nebo píchnout?
13. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky holky,chci se zeptat do čeho oblíkáte prcky když jdete ven v takové zimě,
13. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Andy já jí včera dala bodíčko s dlouhým rukávem,punčocháky,rifle-takové teplejší,mikinu a přes to ještě bundu a čepici a capáčky..měla jsme jí v autosedačce a ještě jsem přes ní přehodila slabší deku,kterou jsem v autě samozřejmě sundala..
13. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
hani-deme ty ušinky píchnout,vy máte jít na kontrolu s kyčlema?co malé dáváš když má teplotku

malá když kýchne tak jí vyletí ten bílej soplík,ale na odsání to není,tak nevím jestli nekoupit vincentku a jen jí ten nosík vytírat,hlavně žádnou odsávajdu nemám :sweat_smile:

já dávám malé dlouhý bodýčko teplý tepláčky podkolínka mikču a mám takovou chlupatou teploučkou kombinézku,čpku,capáčky a dávám 2 deky a nánožník.ted budu kupovat takovou teplejší deku na zip do kočárku
13. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Na teplotu jsme jí dala půlku čípku Paralen 1000 poradila mi to doktorka..Sofinka když měla rýmu tak měla takové ty zelené soplíky,nic jí z nosánku nelítalo,takže jsme museli odsávat a že toho bylo..měla takovou tu zadní rýmu a ta se odsát musí..jestli nemáš odsávačku tak doporučuji tu na vysavač Baby Vac je fakt super a odsátý jsme to měli za pár sekund..
Tak mě právě volali z ortopedie že pan doktor je nemocný,takže máme dorazit zítra prý za sebe bude mít zástup,tak tím se to vyřešilo samo..
13. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
tak to je dobrý hani :slight_smile: kdyby se takhle vyřešilo samo všechno co. my odsáváme pořád třikrát denně, máme i otrivin tak stříkáme a rýma se nás nějak drží. tak já jsem včera dala body s dl. r. punčochy fleesový lacláče, fleesovou bundu čapku a tapky a v kočáru mám dvě teplý deky. dneska přihodím ještě jednu vrstvu hore bud slabší mikču nebo dám teplej kabátek, ale ten mu bude ještě asi trošku větši :sweat_smile:
13. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Holky díky :wink:
tak Vojtíka jsem na chvilku uspala,byl nějaký mrzutý,teda nevím co budeme dělat až bude malý koš,a to bude za chvilku,je tam zyvklý přes den spát.
My vyrazíme ven odpoledne,teď už to nemá cenu,za chvilku budu vařit,dneska to bude dlouhý den,nic nemáme v plánu a ani nikoho domluveného,takže budeme netrpělivě čekat na tatínka.
Včera jsem tady měla kámošku,přinesla Vojtíkovi plyšového medvídka, a když si ho chtěla vzít do náruče to byl řev,hold už pozná že ho nechová amminka ale najaká cizí ženská,a to se mu vůbec nelíbilo. :grinning:
Hani tak ať Sofince je brzo lépe,nás teprve očkování čeká,posunuli nám to,tak snad už tentokráte dostane včeličku.
13. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Sun kup si ten Libenar to je na zvlhčení sliznice na přírodní bázi,já jí to tam vždycky po odsátí kápla a fakt dobrý..tím odsáváním se ta sliznice vysušuje a ten otrivin mu to nezvlhčí..bude se mu pak líp dýchat a možná se mu i pěkně spustí ta zbylá rýma..
Sestra chtěla aby jsme dorazili v pondělí,ale to já jdu k zubaři,tak máme přijít zítra,ale nejdřív si mám zavolat jestli ten zástup vůbec dorazil..Já měla zítra mít spicha s kamarádkou,už jsme to 2x zrušila a ted jí budu muset opět zavolat a zrušit to,to už je teda pěkně blbý.. :unamused:
13. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
dobre dopo, tak my uz byly se sabcou venku hodku a pul, mam z toho skoro rampouch u nosu :grinning: pekna ledarna tedy!
13. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Tak jsme Sofince naměřila 38.2 po odečtení,takže dostala další čípek,chudinka moje malinká..
Dneska budeme zalézlý celej den doma,ani ven radši nepůjdu,tady prší tak je to nanic,Rozárka se opět nevylítá,takže ta je taky chudák..Tatka nám odjel takže jsme doma samy,no prostě všechno naprd.. :frowning2:
13. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Andrejko tak s tím košem to máme stejně :wink: malý je v něm celý den a jen na noc je v postýlce :slight_smile: nědělají se náhodou nějaké koše pro dlouhány??? :grinning: :grinning:
Na tu rýmu je lepší Vincentka :wink: Libenar je jen obyčejnej fiziologický roztok,ale v tej Vincentce jsou i minerály a tak :wink:
Holky Honzík se teď pořád hrozně zaklání a dycky je napnutej jak luk :confused: a pořád zaklání hlavičku :pensive: dělají vám to taky prckové???
13. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Kači tak to máme stejně.A když s ebou začne v něm mrskat tak se obíjí :grinning:
Jinak holky nevím s kým jsem se to bavila o tom pěnovém kulatém puzzle ale už ho mám vyfocené,takže v průběhu dne vám ho dám do alba ať se mrknete :wink:
Tak my djeme vařit,Vojtík je vzbuzený,to mi dlouho nespal.
13. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Hani jj jak měl malej teplotu po hexe tak jsme taky byli sami doma :confounded: to tak většinou bejvá :pensive: tak snad bude zítra Sofince líp :wink:
13. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
jo kačí taky se takhle prohejbal a chtěl se otočit tak se u toho dost vztekal ted už se přetočí, ale zase se chce posunout dopředu tak se u toho zase vzteká :sweat_smile: ted jsme měly veselý kojo tak pil pak se odtrhl něco řečnil pak si cuc a zase se smál pak si ještě chvilku cuc a zas pusu dokořán :grinning:
13. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
hani, sofinka je nemocna? :frowning2:
jsem zvedava, kdy nas to taky prvne ceka.. :confounded:

jdu pect jablecnou buchtu, uz se tesim, az si dam ke kavicce :wink:
13. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
ajo hani vlastne, to je po hexe.. tak to jo.. to urcite brzy prejde, my jdem ve ctvrtek, tak se taky docela bojim, jak bude mala reagovat..
13. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Ted spinká,tak doufám že až se probudí tak jí bude líp..
My máme v kuchyni taky oš-přes den je Sofinka jedině v něm,někdy když nemůže usnout tak jí v něm vozim,takže jsme taky zvědavá co budem dělat bez koše,podle toho že už jí v něm moc místa nezbývá tak ho budemem mít ještě tak měsíc..
Káto a jak dlouho měl teplotu?Malá měla včera večer 38.6 a dnes ráno 38.2..
13. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
tak to my místo koše máme hlubokej kočár a je to úžasný přes den spí jedině v něm, pěkně ho uhoupu a je klid a můžu si ho vozit po bytě podle potřeby, jedu nakoupit tak jsem zvědavá na tu zimu brrrrrrrrrrrrrrr :confused:
13. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z venku a su zmrzlá, jak ho.no z nutrie :sweat_smile:

Hani, tak ať je Sofince brzo líp :wink: . My jdeme ve čtvrtek a v sobotu máme vítání občánků, tak su zvědavá, jak to Mareček ustojí.
13. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Jinak Mareček byl oblečenej v body s krátkým, přes to tričko s dlouhým, punčošky, dupačky, chlupatou kombinézku. Samo že aji čepku a rukavičky. V kočárku má jednu deku pod sebou a zbylej cíp přes sebe, na to jsem mu dala další deku a nánožník.
13. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
ahoooooooooooooooooooooooooj

teda reni to ji tak balíš??? :astonished: já ji dám jen body s dlouhým rukávem, punčošky slabý a dám ji do overálku teplýho, deku, nánožník a frčím :grinning: teda i čepici :wink:
já jak ji takhle moc ustrojít tak mi moc nespí a je zpocená na zádičkách :confounded:
13. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
no ááá vid...to je jedno, hlavně at jsou v teple!!

tady už se pěkně ochladilo a vichr, pak mám jít s kámoškou ještě na kafe se projet, ale mám nááákou rýmu a slzej mi voči tak na to asi dlabu! :unamused:
13. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.