• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani - chci si jen tak spočítat kolik hodin spí přes den.... :slight_smile:
13. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
tak se vrátím z nákupu a tady se chrní :grinning: do kočáru jsem naistalovala zimní vložku a fusak tak ho odpoledne prubnem. no nechci zase malýho oblíkat na maximum musím si nechat nějakou rezervu až budou mínusy ne :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
smouli, mala dnes mela overalek s dlouhym rukavem + nohavem :grinning: na tom manzestracky, nahore mikcu s kapuci a na ni bundu s kapuci a cepicku.. pak deku a nanoznik.. snad to staci! :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
sun já fusak ještě nemám, je teda dobrej že neodkopu deku, ale ten nánožník ji docela drží :wink:
no a ještě jsem přemýšlela že bych koupila k vánocům tu hrací deku

ty jo už je vzhůru, to toho moc nenaspala :angry:
13. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
já jsem koupila v sekáči mám dva jeden šustákovej teplejší a tenhle je s tím kožíškem tak jsem začla tím slabším. odpoledne jedem do vedlejší vesnice za kámoškou tak jsem zvědavá jestli zmoknem, je tam sice kosa ale přehánky jen občas.
13. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak my společně s Vojtíkem vaříme,teď nám to pěkně na plotně prská :grinning: a Vojtík mezitím sundává ponožky s prasátkama z nožek a cucá jim ouška.
No ptala jsem se na to oblečení,ale myslím že oblíkám Vojtíka tak akorát.Včera měl body s krátkým rukávem,teplejší mikinku,chlupatou bundičku s kapucí,na nožkách punčočky riflíky a chlupaté capačky a čapku.Na to deku a nanožník
13. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Šmouli, tak to jo :wink:
13. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
holky jak casto posilate tatuldy s mimiskama na prochazku, abyste treba uklidily nebo si odpocinuly?
13. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
já si taky někdy myslím že ji bude zima, jednou jsem ji dala jen bodinko a hned so teplého overálu a už nic, jen ta deka...jenže já si dycky představím to vedro pod tou dekou ještě....ale paciny má dycky teploučký a nosánek taky, tak ji zima není.

to už budou mrazy to bude jinak nabalená :slight_smile:

taky zavítám do sekáče, ale štve mě že tam má schody a dost...s kočárem se tam nedostanu a nemám hlídání...tak to budu muset nějak vyřešit přes kámošku
13. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
:grinning: tak to se stalo asi jednou, ven moc s malým nejezdí, ale doma ho pohlídá, zabaví, abych mohla něco dělat.
13. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
no blani...bude půl jedný a zatím od rána spala dohromady 2h :unamused:
13. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
ten můj jezdí jen o víkendu.....tak to taky není moc, ale on jezdí jinak z práce až večer.
13. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak u nás petr ještě nebyl ani jednou sám,protože když už konečně vyrazíme tak spolu,aby jsme se taky trochu užili,většinou o víkendu,přes týden vůbec nemám šanci..mě nikdo nevozí,takže já odpočívám nebo uklízím pouze když Sofie spinká..
13. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Blani pře léto jsme většinou chodili společně ven,abych si taky Jindru užila,teď jak už brzo tma a on se každý den vrací až večer,tak jsme doma.Ale jinak jak píše Sun taky si s ním doma hraje tak většinou něco udělám,ale spíše si hraji s nimi.
Tak mám doma hysterku,brečí a brečí,tak ho vozím v koši,napůl jím a ještě tady píšu.
13. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
no holky mam to podobne jako vy.. tomas obcas o vikendu, ale mam na nej spadeno a naridim mu alespon tu hodku pravidelne tydne.. :grinning:
13. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
no a uklízím že jezdím s Vojtíkem po bytě,a on uklízí se mnou.Tak už zase zabral.Jsem zvědavá jestli aspoň dojím ten oběd.
13. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
ja ted zdlabla celou pizzu a upekla tu jablecno-jogurtovou buchtu :slight_smile:
sabca spi, ale uz se zacina vrtet, tak to na dlouho nebude..
13. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Šmouli, já to taky počítám :grinning: a Mareček taky spal 2 hodiny a to z toho 1,5 hodiny venku. Teď jsem ho uspala, tak su zvědavá, na jak dlouho.

Andrejko, já jsem se neptala, ale nevadí :wink: Manža s Marečkem na procházce sám ještě nikdy nebyl. Vlastně jednou, když hlídal, když jsem byla ve škole, tak s ním byl asi půl hodiny venku a četl si noviny :grinning:
13. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jé promiň Blani to se ptala Andrejka :slight_smile: :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
blani no aspon neco :grinning:
13. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
tak sem malou po hodině a půl uspala,budila se chudera co 20minut,myslím,že na ní něco leze,je celej den umrčená a chce spinkat a nemůže zabrat,sem zvědavá jak dlouho teď bude spinkat

kolem 3 máme být u dr,tak jen doufám,že jí zas nebudu muset budit :confounded: to je den

smouli-balím jí takhle jen tady vtom marastu,jinak jí oblíkám jak ty lehký dlouhý oblečení pod teplej overálek,páč zas není dobrý když se zpotí a pak jí ofoukne

k dr pojedem autem,šupnu jí do sedajdy a pojedem,máme to autem tak 5 minut ale prochajdou tak 20minut a vidím to tak že budem muset pěkně kopnout do vrtule :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Andrejko, to nevadí :wink:

Andrej, no jo :grinning:
13. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
tak sabik porad spi..
holky uz jste se rozhodly, kolik let chcete byt doma a zazadaly o rodicak? ja jeste ne a asi jdu na to..
13. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
Andrej, já jsem ještě nežádala, času dost :grinning: a půjdu na ty 3 roky. Kdybych plánovala brzo dalšího mimíska, tak bych šla nejspíš na 2, ale já chcu dalšího až později, takže ty 3. Ale do práce se mi teda chtít nebude, to vím už teď :grinning:
13. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
no napodobne.. taky se mi do prace nechce :slight_smile: aspon ted ne.. taky si dam tri roky :slight_smile:
ja si rikala, ze budu posledni, co si zada a ono prdlajs, tak to jsem rada, ze nejsem jedina hrisnice :grinning:
13. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak já jsem to rozhodování měla jednoduchý, na dva roky nemám dost vysokej příjem a čtyři je na nic, takže zlatá střední cesta, já si jen ještě musím u zaměstnavatele domluvit to vybrání dovolený, za chvilku mateřská končí tak abych to stihla dokonce se mi o tom už dneska zdálo :grinning:
13. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Andrej :grinning: . Ono je na to moře času, jenom kdybys chtěla na ty 2 roky, tak se musí zažádat brzo.
13. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
vy ještě neberete mateřskou? :confused: já sem si to šla vyřídit hned jak měla malá asi 14 dní,ale začala sem to brát až po šestinedělí,do té doby sem měla nemocenskou,která mi ale přišla až v srpnu :confounded:

za mě to vyřešily úřady-musím mít tu na 4 roky :angry: páč jako OSVČ sem pozdě začala platit nemocenskou tak nemám nárok ani na 3 roky,no hnus

jinak já musím do práce už v lednu,ale jen pákrát do týdne na pár hodin,ale teda se mi fakt nechce,už to nebude taková pohoda :unamused:
13. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
no reni to se ti ani nedivím, že se ti nechce, no mě ta sociálka doplácí k mateřský tak paní říkala, že potom ten rodičák naběhne automaticky a už nemusím nic vyplňovat, tak filípek je vzhůru zachvilku nakrmíme a vyrazíme na tu sibiř.
13. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
reni, materskou jo, ale rodicak ne :wink:
13. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.