• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
reni a budes mit hlidani jo?
13. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Reni já si taky nemohla vybírat a musela jít na 4 roky :angry:
13. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Reni, tak to ti nezávidím :confounded: . Ale zase vypadneš z toho stereotypu :wink:
13. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
tak teď sem se do toho zamotala,já beru 7600 to je co teda? :sweat_smile:
ať o něco nepřijdu,nerada bych jim něco nechala :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
budu chodit tak max.3rát do týdne udělám si ze 4 zákaznice a pošupu domů,babičky budou hlídat,takže si objednávky budu muset dělat až na odpoledne,páč sou ještě pracující,ale zas bude nějaká kačka navíc
13. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
To je podle mě rodičák.
13. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Čau holky, tak jsme zpět z prochajdy, mladej dospává, jsem zvědavá jak dlouho :sweat_smile: Už se nám to tam venku pěkně ochlazuje co?? Ale já mám pocit, že to Štěpánovi vyhovuje, jen to oblíkání je boj :unamused:

Reni, to bude rodičák, myslím že OSVČ nemaj nárok na mateřskou ne? přechází rovnou na rodičák...

Nám se zatím rýma vyhýbá, ale co dáváte prckům na kašel atd.?? Uvažuju že bych něco pro sychr koupila. Občas mu do nosánku stříknu sterimar, a mám doma Panadol baby, což na rýmu není....Někdy mi připadne že jakoby chrčí či co, ale nikdy nic nevytáhnu odsávajdou, tak nevím....
13. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Heli, máš už to liliputi? A máš to červené? Je to barva ferrari? :grinning:

Holky, mažete prckům ven obličejík? Jestli mám něco koupit. A jestli ne, tak kdy začnete?
13. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
blani, to je rodicak a jak pise heluli, ma ho rovnou, jelikoz je osvc..
13. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
Heluli, mi doktorka napsala Sinecod
http://www.lekarna.cz/sinecod-1x20ml-kapky-roztok/

Blani, zatím mazání nějak neřeším, mažu olejem celého Alexe. Jinak až bude mrznout, tak hlavně ne nic s vodou.
13. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jitu díky, ten mám myslím doma, hned se jdu kouknout :wink:

blani, mám půjčenej ten vínovej, prý si ho můžu i nechat...no uvidím, já chtěla jinou barvu, ale tato není taky špatná... :slight_smile:

já zatím nemažu :wink:
13. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Alex měl dneska body s dlouhým rukávem, punčošky, dupačky, miniku s kapucou, čepici, nákrčník a v kočárku na sobě deku a nánožník. Ruce měl teda trochu chladnější, nosánek taky, ale krček teplý, když ho víc oblíknu, tak se potí.
13. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
blani a jitko, ja koupila na zimu sabince na oblicejik kremik od nivey sos, tak snad bude fajn..
zatim se zadna alergie ani ekzem neprojevil, tak to snad bude v poho, tuk tuk!
13. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
vecer jedu pro tuhle komodu http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/94903307, nemam kam davat uz sabcio obleceni a hlavne treba to naspinene..
13. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Jitu, to je dobrej postřeh, aby tam nebyla voda :wink: . Prosím tě, ty návleky design socks, je možné je dát i na ručičky? Nejsou moc široké? Já je potřebuju dávat aji na ručičky.

Andrej, to je fajn, že je Sabinka zatím v pohodě :slight_smile: . Taky nemám kam dávat Marečkovo oblečení, ale já bych neměla kam dát ani tu komodu :unamused: . Potřebovala bych to v těch skříních nějak přeuspořádat, ale vůbec nevím, jak :frowning2:
13. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Štěpi furt spinká venku, to se dlouho nestalo, aby tak dlouho spinkal bez drncání. Přihodila jsem mu tam teď deku, byl jaksi chladnej...
Já taky zápolím s místem. Tím že máme sice bydlení spíše provizorní a místa až tak není, tak další komoda je u nás taky pasé. A já bych ji tak potřebovala na ty věcičky. No už abysme bydleli v novým :grinning:
13. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Blani, no jsou určené i na ruce. Ale ještě jsem to nezkoušela.
13. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Teď mi volal manžel, že přijdou zedníci ještě dozdívat. No to mám radost, nemám zajištěný hlídání a musím jim něco udělat na jídlo atd. Já bych ho fakt někdy picla...sem zvědavá jak to lítání zvládnu s prckem...no snad se mi to nosítko osvědčí v akci :grinning:
13. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
holky hoďte mi na ty návleky odkaz plíz :wink:
13. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
Tak jsem to zkusila a až na to, že má Alex na to asi krátký ruce to jde, jen to tam má hrozně nahrnutý.
13. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Andrej, ty chodíš na VŠJAK?
13. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
díky :wink:
13. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
Jo a budu používat na pusinu do zimy bambucké máslo.
13. říj 2009 v 15:46  • Odpověz
Jitu, a má Alex hubené nožky? Mareček jo a ručky ještě víc :grinning: . Se bojím, aby mu to nepadalo :grinning:
13. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
Blani, myslím, že padat to nebude. Alex má končetiny normální :grinning: No a pokud mu bude padat tohle, tak všechno, je to všechno na jedno brdo.
13. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Čisté bambucké máslo? Jitu, a drží to v pohodě, neklouže to? Nahrnutý to bude mít Mareček aji na nohách.
13. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Blani, jj 100% máslo.
No neklouže, ale zkoušela jsem to na oblečení.
13. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Já bych mu to taky dávala na tričko. On spává ve spacáku a jak má ty ručky volné, tak je má strašně studené. A když ho zakryju, tak si je z té deky vytáhne.
13. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
tak jsem zkoušela sporťák a nejde mi to úplně do lehu, je to mírně vyvýšený. Tak jsem naštvaná, ono asi až tak nevadí, ale štve mě to... :angry: :angry:
On furt chrní, já valím očí :confused:
13. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.