• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Heli, ty jsi Štěpu už chtěla dávat do sporťáku? Ale není to nijak extra moc vyvýšený nebo jo? Já jsem to právě zkoušela v té prodejně a přišel mi to leh, takže to nemůže být až tak moc nebo jo?
13. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Blani, mě asi nic jiného nezbyde. Ono přitom navlečení na zimu je ta hluboká tak akorát. Ještě v ní může být, ale je to taktak a s fusakem nemám už vůbec šanci :unamused:
Já právě myslela, že jde úplně do lehu ale nejde. je tam mírný vyvýšení, což si myslím není zatím dobrý :angry: tak nevím :frowning2: :confounded:
13. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
tak jsme zpátky z venku,to jsme si dali,obloha byla jasná a najednou začaly padat kroupy no mazec.Tak jsem přišla zmrzlá jako hovínko.
Ohledně té vincentky do nosu,používáte to pravidelně?a to normálně koupíám v lékarně?Já jen odsávám,nic mu tam nestříkám,tak nevím
13. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
Heli, aha. Ale možná v těch vrstvách a tom fusaku to nebude až tak moc poznat pro ty zádička nebo je to tak moc? Ono i ta hluboká korba je mírně vyvýšená, ale teď, jak mám pod Marečkem deku, tak je, jak kdyby byla rovná.

Andrejko, kroupy :confused:, fuj
13. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Andrejko jj Vincentku koupíš normoš v lékárně :wink:
Taky jsem na prochajdě vymrzla a to jem měla aji rikavice a čelenku :rolling_eyes: a taky nás chytnul lijavec,vichr severák a do toho kroupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hnůůůs
Sun tak to jsem ráda že máš s tím prohejbáním taky zkušenost a to s tím blbnutím u kója tak to malej dělá taky :confused: chvilku pije a pak se začne pouštět koukat všude možně a u toho se ještě hrozně hebí :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Hani tu teplotku měl jen jeden den :wink:
13. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
holky no ja toho mista taky nemam moc, ale jeste se nam sem neco vejde.. :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Kači a jak často mu to stříkáš do nosánku?
Blani jj kroupy to byla síla
13. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Tak Sofie od 12h nespí,už jsme jí několikrát uspávala ale nikdy se nepovedlo,ted je přetažená jako prase takže řve jak tur,ale já už jí vážně nedokážu pomoc,když už ani nošení nezabralo,tak už fakt nevim.. :confounded:
13. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
Jinak u nás leje a jsou 2st.prej má v noci napadnout až 70 cm sněhu,no máme se na co těšit..
13. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
My máme +5 stupňů. No vedro vypadá jinak.
13. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Jitu my taky máme 5 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andrejko no když měl tu rýmu tak snad každou hoďku :wink: a teď tek 1-2x denně :slight_smile:
13. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
tak to máme zasebou,sem ted u našich a máme návštěvu,tak jen rychle píšu

mrkněte mi do alba,dala sem tamm fotečky z píchání naušnic,šla sem brečet ven,normálně sem se rozbrečela,sestřička jí držela hlavu a mamka nohy no mazec a já brečřela v čekárně :sweat_smile: alre už je to naštěstí zanáma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Reni :astonished: chuděra malá :pensive: se ti ani nedivím že jsi bulela já mala při hexe taky na kahánku :sweat_smile:
13. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Jů,Renatko,co té naší princezně to provádí :frowning2: Ale hlavně,že už je to za ní.Kubík i teta posílají loubaneček :slight_smile:
13. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Ježiš Reni co jí to provedli?Proč to má zalepený?To Sofinka na to nedostala ani náplast a krev taky žádná,se Karolince nedivim že plakala,když to vidim tak bych brečela taky :frowning2:
13. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Jo a Sofča usla ted v košíku,takže bomba,by mi zajímalo kdy usne večer a jak bude spát a to jsme jí chtěla jít v půl sedmý vykoupat..
13. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Náš malej je mamlas :grinning: Leží pod hrazdou a místo rukama strká do hraček nohama :grinning:
13. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Tak holky teď tu byl venku super humáč :confused: normoš sníh se sněhem a takovej vichrák :rolling_eyes:
Jitu je to šikulka :grinning:
13. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Katko - sníh se sněhem? :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Jéééé :grinning: nééé déšť se sněhem :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
Jejky oni dávají Macha a Šebestovou :slight_smile: supééér :wink:
13. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Reni, to je hrůza, chudinka malinká :frowning2:
13. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
renčo no co to udělali malinký :rolling_eyes: ...chudinka-no zlatý nastřelování....beruška malá...tak at se ji to brzy zahojí :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak já mám šílenou rýmu, teče mi i z očí...malá se budí jdu uspávat, to bude noc z tou rýmou :unamused: pa
13. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
tak my jsme taky dneska pěkně vymrzly a sněhu jsme se taky dočkaly brrr. malej byl jak malá koule v tý oteplený bundě a do kočáru a do fusaku byl tak tak :sweat_smile: ale hlavně, že mu bylo teploučko. jo mach a šebestová taky jsme minule s filípkem koukaly zrovna byl první díl. teda reni chudák malá, no alespoň to máte za sebou. :wink:
13. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Šmouli, nemělas rýmu nedávno :confused:

Sun, u vás sněžilo :confused:
13. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
jo odpoledne trochu fuj fuj :confounded: bych se ani nedivila, kdyby bylo do rána bílo my máme ted dva stupně. jdu koukat na ordinaci tak zítra pa pěknou noc
13. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Sun, tak to je fakt mazec :sweat_smile: . Taky pokukuju. Dobrou noc :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
ufffffff,holky kdyby ste viděly ten řev při sundávání těch příšerných náplastí,měla to chudera na vlasech a až za krkem :frowning2:
musela jí to sundávat mama s druhou babičkou a mě jen tekly slzy,namočenou žíňkou sme jí to musely trochu odmočit no hrůza,to bylo horší než celý píchání uší :cry: :cry: :cry:

teď sem ještě frčela do Olympie pro odsávajdu a tu vincentku,tak odsávání soplíků se jí naštěstí líbí,si u toho povídala,ale jinak teda si dnes chudera zažila,ale naštěstí to už máme za sebou :pensive: a už spinká
tak dobrou
13. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.