• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahoj holky, tak jsme z5 z ikey, mame zrcadlo a tu komodu, taky stetku na wc, deku, svicky a pro sabinku kos na pradlo :grinning:
13. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj kočky,

teda reni tak to malou lituju, chuděrka, to píchání je fakt morbidní.
Teď jsem teda stopro rozhodnutá pro nastřelování, to píchání je fakt humus :confounded:

Dneska jsem byla s malou celej den u našich a byli jsme se na chvilku projít i se synovcem, kterej tam byl taky. Byl to pohodovej den.

Jináč Veru se dneska poprvé smála až se za břicho popadala. To vám bylo tak miloučký :wink:
Asi se jí ten smích zalíbil, protože dneska nechtěla usnout, když jsem ji šla utěšit a podat dudel, tak se na mě hned začla křenit a byla celá šťastná, že mě vidí, to bylo taky moc krásný :wink:
Už snad ale spí, to usnula tak před čtvrhodinkou, jsem teda zvědavá, v kolik se vzbudí na jídlo :confused:

Jdu chrnět, tak páááááááááááááá
13. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj.
Tak klasika budíček ve tři a pak po 6, teď opět spí.

Už se hezky otáčí ze zad na bok, na vevý bok mu to jde ukázkoě, na pravý bok sice hezky přitáhne nohy k bříšku, ale hlava se mu trochu zakloní, tak ho mučím :grinning:
14. říj 2009 v 06:44  • Odpověz
Jo a v Tescu maj ode dneška v akci nějaké hračky od Fisher Pice (snad se to tak přesně píše), taky kdyby někdo jako já chtěl nakupovat vánoční dárky, tak...
14. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
Nazdárek,
tak jsem se dívala na počasko, tak má být jen 3-4st. brrrr a déšť se sněhem :angry:

Jitu, já zkoukla letáky teď na netu do Tesca a nic jsem nenašla...asi jsem slepoň, zkusím to ještě prolítnout...
14. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
14. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Jitu díky, před chvilkou jsem to taky našla, to víš, jak jsem říkala....slepoň...
14. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
ahojky-tak malá spinkala dnes až do půl sedmé-po tom včerejšku se chudince ani nedivím :slight_smile:

jmisa-díky za tip,taky se na to mrknu,chci aby malá taky pod stromečkem něco měla i když z toho nebude mít takovej rozum :dizzy_face:
14. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak já měla taky budíček o půl sedmé,teď zase spinká.
Jitu díky za tip slevových hraček v Tesku :wink:
No holky teď jsem vykukla ven a je tam déšť se sněhem,no v takovém počasí mě teda nidkdo nedostane ven.Stačilo včera ty kroupy.Asi se zazimujeme jako medvědi :grinning:
14. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
u nás kojo ve 2 a apk v půl 8 :sunglasses:
Reni to se nedivím že se malej odsávání líbilo :wink: po tom píchání náušnic to musela bejt brnkačka :slight_smile:
No tak u nás v Tescu určo budou mít zaze kulový :confounded: jako dycky
Charlie jé tak to muselo bejt super ten smích :wink: :slight_smile:
14. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . U nás kojo o půl 4 a o půl 8 a teď jsem ho zase uspala. Jak se probudí, tak nakrmím a pojedeme do Olomouce na kontrolu ramínka po píchancu TBC a mrknu se asi do Taka na nějaký trika s dlouhým a zkouknu aji ty hračky v Tescu :slight_smile: .

Teď tady někdo začal do čehosi mlátit. Doufám, že mi ho vzbudijou :angry:

Reni, chuděrka malinká :frowning2:
14. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Blani kam jedeš stím pichancem na kontrolu?na to plicní k Bystřičce?já totiž zapomněla kdy se tam máme jít ukázat,byla sem tam v těhu a mám dojem že říkali mezi 2-4 měsícem :sweat_smile:

malá mi teď usla v kočárku v kuchyni,asi bude celej den dospávat :slight_smile:

já jdu zitra s kámoškou do Brna do Ikei,mrknu tam na nějaký hračky,páč máme v rodině 3 těhule a 2 ztoho mají termín už v listopadu,tak jim musím nadělit nějakýho malýho Ježíška

začínáme se pěkně množit,příští rok bude v rodině už 6 dětí ,3 sou na světě a 3 sou na cestě,tpo bude mazec až se všichni slezem,to nás s dětma bude asi 18 :grinning:
14. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
dobré ránko tak my dnes měly noc jak za starých dobrých časů, pěkně bez probuzení od osmi do pěti a pak ještě malej přídavek do osmi :slight_smile: kdyby to tak chtělo nějakej čásek vydržet. teda reni to muselo být hrozný s tou náplastí chudinka malinká, to nastřelování je určitě lepší, mě taky píchaly v šesti a taky jsem dost zkusila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu mrknout na ten leták z teska na střechách se usadilo trošku sněhu tak už se vánoční tipy hodí :grinning:
14. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Reni, jo jo, na plicní k Bystřičce. Na papírku mám psané, že se má jít na kontrolu ve 3 měsících, ale protože nás píchali později, tak jsme měli přijít ve 4. To ještě sice nemáme, ale zítra mu chce dr. píchnout hexu, tak chci, aby to zkoukli. Dr. ramínko taky kontrolovala, tak jsem se jí ptala, jestli tam máme jet nebo ne a říkala, že jo, když nám to říkali. Ale vy už hexu máte píchlou, ne? A jakto, že tam jedete na kontrolu? Jsem myslela, že jenom já, když nás píchali později.
To vás bude pěkná tlupa :wink: . A až budou dětičky větší a všechny budou brebentit, to bude něco :grinning:
14. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak u nás jsou s bídou 3 stupně :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrr to je hůůůůs
Jo, Reni, a kontrola jenom ve středu od 7 do 14 hodin.
Blani-no já totiž nevim jestli tam mám jít,říkali mi to tam když sem tam byla jako těhu cosik vyplnit,ale moje dr mi teda nic neříkala,já sem se jí teda zapomněla zeptat :sweat_smile: a to není na objednávku ne?

jj hexu už máme píchlou,to se nesmí očkovat kdyby to měli nějaký špatný to ramínko?

no to až budou všichni naši prcci chodit a vykládat tak to bude supr slepičárna :grinning:

ještě že má babča s dědou velikou terasu a ještě místo půdy budou dělat hernu,je to mega prostor,tak to bude teprv mazec,je tam všecky zavřem a bude klid :grinning:
14. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Reni, na objednávku to není, ale když už máte hexu, tak to neřeš :wink: . Hexa se nemůže píchnout, když není zahojený ramínko nebo se neudělala reakce (to by se TBC muselo píchnout znovu). Takže předpokládám, že tvoje dr. ramínko kontrolovala :wink:

Tak to máte super babču a dědu, že prckům udělají hernu :slight_smile: . Ale nechtěla bych tu hernu vidět po tom, co tam všecky prcky zavřete... - no, stačí 10 minut :grinning:
14. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Kači, nám furt nefunguje met. stanice, ale mluvila jsem s mamčou a ta říkala, že jsou 3 stupně. Jsme odvážně vylezla v tričku na balkón, abych zjistila situaci :grinning: a je tam faaaaaaaaakt kosa. I když kosa by až tak nebyla nebýt toho hroznýho ledovýho větru.
14. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
reni my třeba ještě nejsme naočkovaní,protože to ramínko neměl úplně zhojené,tak doktorka to odložila.Nevím teda v jakém stavu to musí mít,aby se naočkoval,pořád se mu tam dělá stroupek pak sloupne a pořád dokola.
reni to si pak můžete založit vlastní soukromnou školičku :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
ha tak my máme jen 1,5 :sweat_smile: už se tam zase zatáhlo, no ven budem muset vyrazit at se prospí včera mu to svědčilo, ale asi sjedem jen k našim a tam ho nechám prospinkat na terase. reni to je super, že budete mít tolik dětí v rodině, si budou spolu pěkně hrát. :slight_smile: my máme sice od sestřenky o měsíc mladšího, ale bydlí od nás 100 kiláku, takže nic.
14. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Andrej, asi ten stroupek, to by se tam asi dělat nemělo. Nám to 2x zhnisalo a po každé se udělal stroupek, kterej se sloupl a teď už nic. A dr. vždycky říká, chráničku má suchou. Co to znamená nevím :grinning: , ale asi je to dobře.
14. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Blani tak mu to nehnisá,jen ten stroupek,jak s esloupne,tak to má pěkné.No nevím,jdeme tam kvůli toho teďka 20tak uvidím,co nám řekne.
Sun my taky budeme muset ven,musím do obchodu,tak to spojíme s prochajdou,i když s emi ale vůbec nechce.Než takové počasí,tak ať už fakt napadne sníh.Pořád lepší než toto. :unamused:
14. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Andrej, však uvidíš :slight_smile:

Holky, a už jste vytáhly fusaky? Mamča mi přiveze, ale je beránkovej, tak nevím, jestli na něho není brzo.
14. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Blani ni já se jen kouknu na teploměr a mam husí kůži :grinning: :grinning: holky mazec u nás padá snííííh :astonished: :astonished: :astonished: teď jsem jukla z okna :rolling_eyes:
Sun no jo u vás je Sibiř :wink: :grinning: :grinning:
No tak jsem chtěla dát malýho do manduky a jít koupit chleba,ale takle asi vyndam kočár :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Kači :confused: . Však máš na té mam kapse kapuci nebo ne?
14. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
blani já už jsem mu ho včera dala, mám tam teda ještě jeden teplejší ten nechávám na mrazy. jsem mu tak včera záviděla jak si tam spinká v tom teplíčku a já tam pěkně vymrzla :grinning:
14. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Já jsme mu taky záviděla :grinning: . Já právě vůbec netuším, jak moc ten fusak může hřát, ale asi dost, když je do mrazů :grinning: . A když mu ho dám teď, co mu budu dávat v zimě :confused:
14. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
tak já Blani ještě fusak nedávám,přesně jak píšeš,co mu budu pak dávat jak bude mráz,takže ho ještě mám schovaný ve skříni,v kočárku má pod sebou zavinovačku,takže je krásně v měkkém,dám dvě dečky a je to.
14. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
musíme pöčítat s tím že budou fakt mrazy,brrrr,nechci na to ani myslet
14. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.