• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No právě, Mareček má pod sebou taky deku a na sobě taky 2. Ale mamča určitě bude říkat, že mu ho musím dát a když mu ho nedám, tak su hrozná a že zmrzne... :pensive:

Tak už jsme napapkaní, tak se nachystáme a vyrazíme. Zatím pa :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Dobréí ráno,tak my buzení v noci opět po 2hcelou noc až do rána,jelikož nebyl doma Petr tak jsem jí nechala chvilku vyřvat jestli třeba zas neusne,vydržela jsme to 5 minut,pak jsme jí nosila,ale nepomohlo nic jen moje koza jí uklidnila :angry: mám prostě závisláka co nevydrží být 3h v klidu bez mámy :pensive:
Jinak venku je fakt kosa,my za hodku vyrážíme na ty kyčle,ale vůbec se mi tam nechce,nevim jak mám oblíknout Sofču aby nenastydla,přece jenom autosedačka je víc odkrytá než kočár...
Reni když čtu tvoji story s náušnicema tak jsme fakt ráda že jsem je nechala nastřelit,to si chudák Karolínka zkusila :frowning2:
14. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
tak filípek spinká tak jen přihodím pár fotek a půjdu vařit, tak hani at kyčle dobře dopadnou, ale když to bylo dobrý doted tak to bude taky o.k. u nás chvilku svítí pak prší pak chvilku sněží no hotovej duben, ale příští týden má být snad o něco líp mě by stačilo nějakých 15st. :sweat_smile:
14. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
:slight_smile: Ahooj maminy a deticky.
Tak my mame vsichni rymu, je to otrava.Majdulce odsavam a kapu kapicky,ale dobry, nema ucpanej nosik :wink:

Reni-teda,jak vam to pichaly? Majdulka teda taky brecela, byl s ni manzel, ale kdyz sem za par minut prisla, tak uz skoro nebrecela, nikde zadna krev,ani ouska cerveny a zadny naplasti,dostali jsme Framykoinovou masticku,tak jsem ji to tyden mazala a protacela, u toho ani nemukla a super,vubec ji to nehnisalo a nic. Proc ji to tak silene zalepili chudince maly! :confused: posilame s Majdinkou pusinky na ouska at uz to ma v poradku :slight_smile:

Smoulo-v sobotu jsme byli v Bolce,ale bez prcka-mama hlidala, potrebovali jsme koupit barovy zidlicky ke stolku do kuchyne.Tak jsme byli v Asku a tam teda nic,pak v Hyperce a samo nazrat v Mekaci :grinning: :grinning: ,no a nakonec v Baumaxu jsme sehnali barovky i se stolkem za 700Kc,coz je parada. Stolek si vzali nasi a zidlicky nam krasne pasujou k tomu nasemu stolku :slight_smile:

Andrwasku-jak jsme spokojeny s cestovni postylkou?Jo a zrcadlovku Canon ma bracha, tak nam dela taky fotky :wink:
14. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Blani no právě tam tu kapucku nemáme :confused: ale kašlu na to hold se projdem odpo do Kaufu tam mají pekařství v tej pasáži tak ani nemusíme dovnitř :wink:
Hani jj taky držím pěsti ať je na kyčlích nějaké zlepšení :wink:
Tak prcek spinkal a asi celých 10 minut :rolling_eyes: no mazec teď se vůbec přes den pořádně nevyspí a pořád je mrzutej a kňourá a poplakává :unamused:
Andaro tak ať se rýmy všichni brzy zbavíte :wink: to je teď všade
14. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
sun, pekne nove fotky filipka :wink:
andarko ahooj, dlouho jsem te tu nevidela :slight_smile:
cestovni postylka bozi, hezky v ni spinkala cely tyden, nemuzem si na nic stezovat :wink:
a ten fotacek je taky super, jen se s nim poradne naucit :sweat_smile: :grinning:
holky to je zase ledarna co..
14. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
ahoj!!

no rýmu už nemám, bylo to jen 2dny, asi alergie nějaká :unamused:
andara - to asko se má prý rušit...hm, tak to vidím na ikeu do prahy :wink: ale to mi říkala kámoška a znáš ty drby....
venku je pěkná kosa

a včera jsem šla v půl2 na procházku z tou kámoškou, no to jsme se natlemily...to jsme furt vyndávaly a zandávaly deštníky :grinning: no marast venku, stejně jsme byly mokrý :sunglasses:
14. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
holky my byli vecer v ikee a fakt supr, pomalu zadny lidi.. pres den je to tam desny.. a fakt jsme dobre poridili..
mam i takovou bilou lucernicku, uz jsem si do ni dala svicku a svitim si tu :slight_smile:
svicky miluju, co vy? taky porad zapalujete? :wink:
14. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
tak Vojtík mi spal skoro dvě hodiny až jsem čuměla
Terez tak at jste brzo všichni fit,my se zatím držíme
14. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Andreasku i Sun máte super nové fotečky :wink: :slight_smile:
Normoš jsem nevydržela muka čekání a už jsem si ohřála obídek :sweat_smile: :grinning: :grinning:
No tak teď tady šajní oskar a před chvílý sněžilo :confused: není náhodou duben???? :confused: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
kaci diky :slight_smile:
no to pocasi je opravdu blaznivy, ale musim rict, ze na me jde takovy to predvanocni citeni :grinning:
14. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Ja svicky taky miluju, u nas v praci je vyrabi kolegyne, takze pokud nejakou chci,tak ji reknu a udela mi "na miru" :grinning: Ja zas delala keramiku a pletla kosiky, docela mi to chybi,ale jenom todle, jinak prace ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
My už venku byli, jsou +4. Alex měl jako včera - body s dlouhým, punčochy, dupačka, capáčky a mikinu s kapucou, čepičku, nákrčník a tenoučký rukavice, přikrytej dekou a na kočáru nánožník, zima mu rozhodně nebyla.
14. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Jo a deticky vam sleduju pravidelne, proste sou bozi jak jinak :wink: Nekdy to tu jen prolitnu a ani nenapisu,ale jsme porad s vami :grinning:
14. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Kači,Sun ,Andrejko moc krásné fotečky :wink: :slight_smile:
Tak Vojtík tady hučí za mnou na dece,pokusím se taky dát nějaké fotky.
14. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
ahoj mamky, jak je? já se jdu pochlubit. Šimonek má 1. zub. od včerejška. obešlo se to bez pláče, teplot a průjmu:wink:
14. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
jitko, takze jeste zimni fusak nedavas?
mne se totiz pere, takze jeste minimalne dnes v kociku nebude..
14. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
jitusko tak to velka gratulace k prvnimu zoubecku :wink: :dizzy_face:
andaro tak to mas taky stigro, ze ses porad s nami :slight_smile: a at se vam ta ryma brzy vyleci, my zatim v poho, ale ono to urcite prijde.. :unamused:
andrej dekujem za pochvalu fotecek :slight_smile:
14. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
jo a jinak jsem včera teda napočitala že malá spí ve dne dohromady...5hodin :astonished: :confounded: , bych neřekla, ale jo! když byva 1,5-2h vzhůru tak to docela sedí :unamused: :wink:

nooooo hééézkééé fotečky holky!! :dizzy_face: :dizzy_face: mě nejde ten usb kabel nějak, tak musím asi poslat přes bloothu na jinej a vložit!

ted malá usla, jdu na kafe!!! :slight_smile: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
andry-no malé to dr kontrolovala a říkala,že to má hezký,ale má to teda furt červený

no to jo teda :grinning:

malá se mi budí musím za ní
14. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
je krásnej, vyfotila bych ho,a le to je Šimonkův zub a on ho nikomu nechche ukázet. já ho musela ukecat a pak mu vrazit prst do pusinky:grinning:
holky, dneska už je to na fusak, co? manžel ho byl včera objednat a bude za 14 dní. on chudák nevěděl, tak řekl že jo a dal zálohu... tak my asi budeme 14 dní doma. ještě mám fusak po mě,a le teda ten je děsnej. ale když bude nutnost...
14. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
jitusko, mala ma taky fusak po mne :slight_smile:
a pouzivat ho budu, dnes se pere, tak az uschne, jukni do meho prostredniho albicka, mel by tam byt vyfoceny s bellinkou :slight_smile:
14. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Andrej, ještě nedávám.
14. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
jitko tak to jsme dve :grinning:
andrej, super fotky, vidim, ze jste taky vyfotily vojtiska na mici :wink: :grinning:
jitusko, tak ja tu fotku fusaku uz smazla.. ja pak vyfotim sabulku v nem :slight_smile:
14. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
tak jsem přihodila nějaké fotky,i to kulaté pouzzle teď nevím s kým jsem se o tom bavila.
Jituš gratuluji Šimonkovi k prvnímu zoubku.
Já taky ještě fusak nedávám.
14. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
jj Andy taky ale vy jste byli první,my jsme se trochu opičili :wink:
14. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
andrej :grinning:
14. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
holky krásný fotky, a taky se budu s tím míčem opičit :grinning: to je dobrej nápad to by mě nenapadlo ještě, že vás mám :wink: andrej my jsme zatím s tím objevováním u kolen :slight_smile: děkujeme za pochvalu foteček, taky chci vložit z toho novýho fotaku, ale to budu muset nazmenšovat a zatím nevím jak :confused:
14. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Tak jsme zpět z prochajdy, no zima jak....zvlášť když vyjdu mimo vesnici :confounded: no za ty dvě hoďky jsem toho měla dost. Ale i tak za chvilku zas asi vypadnem...

jé jitu, vy už máte zub?? my se furt trápíme. Ale dnes máme dobrou náladu a furt se směje, tak snad nám zoubky dají chvilku pokoj.
14. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Andrej jé to puzzle vypadá skvěle :wink: a malej je krásnej :slight_smile:
My fusak ještě nemáme-mamka slíbyla ušít tak to už aby se do toho pustla :wink: :grinning: včera jsem malýho zabalila do tej zimní zavinky do autosedačky :wink: a taky mu bylo teplíčko ale dneska ho ještě trošku přiobleču páč je tam chladněji než včíra :slight_smile:
Jituško jééé gratulujeme k prvnímu zoubečku :wink: tak to proběhlo úplně skvěle co?bez plakání a teploty :wink: :slight_smile:
Tak mlaďas místo papů v půl 12 vytuhnul :slight_smile: což je dobře páč včera spal za celý den snad jen hoďku a pak byl protivnej a ukňouranej :slight_smile:
14. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.