• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun jé my jsme taky s objevováním u kolen :wink: :grinning: :grinning: jak ho přebaluju tak šup zvedne prdílku a ruce na kolena :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
jo jitu taky gratuluju k prvnímu zoubku, tak at jsou takhle v pohodě i ty další :wink: andrej to puzzle je super, že by jsme šli nakonec taky do kulatýho? já jsem ho teda zatím nikde neviděla.
14. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Holky počkejte až zjistí že mají prstíky,já mu musím sundávat ponožky,protože pak jsou celé oslinatné. :grinning: ale preferuje levou nožku,ta pravá mu vždycky před pusinkou uteče.No tak na chvilku vytuhl já si jdu udělat něco na jídlo.
14. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Sun my jsme ho koupili v obchodě Dračik,ale hledala jsem to na netu,a a tam to nebylo.Mě se líbí že je to ěnco jiného,akorát už tam nemůžeme přidělávat další,ale stejně si myslím,až mu bude malé,tak stejně nebude na něm chtít být :grinning:
14. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
14. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jitu moc pěkné fotečky
holky tak jsem tam ještě přidala jednu,jak si cucáme tu nožku
auž valím,nebo se mi vzbudí a mě kručí v břuchu
14. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
tak my taky fusak ještě ne......ani nemám...asi pak dokoupím, nebo od ježicha

tak už je vzhůru potvora, zub taky ještě žádnej :grinning:

teda tady chvílu sněžilo :astonished: tam je brrr kosa!! půjdu odpolko jen do krámu a pak hned šup domůůůů do tepla :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Andrej, tak nohu do pusy si teda Alex nedá ani náhodou, ruce tam rve furt, deku, plínky, hračky, ale nohy nee. :grinning:
14. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
jitu pěkný foto :dizzy_face:

andy ty taky a jak je na tom míči...sem se lekla že má ve rtu piersing :grinning: a von slintááá
14. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
smouli ja ti nevim, ale jezich je az za dva mesice, aby nelca do te doby nemela nekolik rampouchu u nosanku :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
14. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
ježiši ta zas jede nella, mi zs cumlá ruku až to někdy bolí jak stiskne :confounded: :slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
já už asi pomalu ten fusak malé dám,třeba jí míň oblíknu,ale na deku už se mi zdá sakra kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no my dne sven nejdem to se nehodí je tam fičák jak blázen a prší,Martinovi nechám malou až dojede a zajedu si aspoň do Olympie nakoupit,ruší tam nějaký věci a sou tam slevy na kojenecký potřeby tak se mrknu
14. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
holky my jdem ven brrr.. beru s sebou i bellinku, to bude :grinning:
14. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
holky jak zmenšujete ty fotky? :confused:
14. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak jsme z kyčlí zpět..máme všechno v pořádku takže už tam nemusíme..venku je zima jak v ruským filmu,fouká hrozně ledovej vítr..Sofinka ted spí v autosedačce na chodbě,nechci jí vyndavat jsme ráfda že na chvilku zabrala..odpol.ještě chceme vyrazit na procházku..jo a dostala jsme před poliklinikou pokutu za špatné parkování a to jsme ve vnitř byla pouze 15 minut-idioti,hlavně že máme na autě samolepku dítě v autě tak jim muselo být jasný že tam stojí nějaká mamina s dítětem,tam prostě neni kde zaparkovat a táhnout se kilometr s autosedačkou v ruce se mi fakt nechtělo..
14. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Já hromadně ve photofiltre, dá se to volně stáhnout na netu.
14. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
tak už jsem po obídku,malý pořád spí,pak s enají a tyk vyrazíme do té ledárny,musím nakoupit.
Jituš neboj taky bude Alex za chvilku cpát nožky do pusy,aspoň máte slušné dětičky já mám čuňátko :grinning:
Hani to jsou ale...ti policajti prostě musí někoho načapat :angry:
14. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
díky jitu jdu hledat, tak hani to je teda bech, ale už tam nemusíte tak je to dobrý ne :wink:
14. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
jo tam patří pech :grinning:
14. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
šmouli :grinning: :grinning: :grinning: já ti dám piercing :grinning: :grinning: :grinning: to my tak slintáme
14. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jíto gratuluji Šimonkovi k prvnímu zoubku..
Andy krásný fotečky,malej je šikovnej že už si strčí nožky do pusinky,To Sofinka zatim objevila pouze ruce..
Došla ti ode mne ta obálka?Posílala jsem to v pondělí..
Holky všechny máte krásný fotečky a hlavně dětičky,koukám se vám do albíček průběžně a všem už pěkně povyrostli,už to nejsou jen ty ležící miminka co jsme si přinesli z porodnice :slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Hani nevím,já ještě ve schránce nebyla ale jak půjdem ven tak se mrknu a dám hned vědět :wink:
14. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Aloha damy zdravime
gratulujeme simonovi k zoubku
a jinak vsem ostatnim musime pochvalit fotecky jste sikulky vsichni do jednoho a abychom nebyli pozadu pridali jsme taky foto

jinak danula ted spinka nemocim se prozatim vyhybame ale tatka dneska volal z prace a rikal ze ho boli v krku a hlava no co nedelame z domu ho vyhodit nemuzem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

andy promin ze jsem ti uz nenapsala do IP ale uz jsem pak vypinala pc :wink: :wink: :wink:
14. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
hani to teda s tou pokutou nastve, ale co nadelas.. :unamused: mohli by brat ohled..
sun, kazdy ma to zmensovani jinak.. zalezi co mas za programek.. :wink: ale kdyz das pravym tlacitkem mysi upravit, tak tam to bude pod zmenit velikost..
14. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tak jsme zpátky, ramínko zahojený :slight_smile: .

Andrejko, to puzzle vypadá moc zajímavě :wink:

Kači, aha, já jsem myslela, že ta kapsa má i kapucu.

Jituško, supr, že máte zoubek a bylo to bez bolesti :slight_smile:

Mareček za dnešek naspal max. hodinu, tak su zvědavá, jestli usne a na jak dlouho. A jestli ne, tak potěš koště :rolling_eyes:
14. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
blani, sabik usina tedka, tak si jdu dat kaficko a kinder bueno :wink:
14. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Všechny máte moc krásné fotečky :slight_smile:

Andrej, tak ať ti chutná :wink:
14. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
blani kujuu :wink:
14. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
Andrej :wink:

Tak po půl hodině natřásání jsem ho nakonec uspala u prsa. Su zvědavá, jak dlouho mu to vydrží.
14. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.