• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ja se nakonec pustila do trizeni veci, sabinka porad spi :sweat_smile:
14. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
Taky bych potřebovala udělat v té skříni pořádek. Ale vůbec se mi do toho nechce, když ty věci nemám kam dát :rolling_eyes: . Jinak ten spánek Marečkovi vydržel půl hodiny :unamused:
14. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Tak jsme byli venku 2 a půl hoďky a jsem zmrzlá jak sobolý hovňajs :grinning: prďola krásně spinkal-hurá :slight_smile:
Blani no já taky myslela že to přijde i s kapuckou a ono kulový :confused:
14. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
kaci klobouk dolu, dve a pul hodky :confused:
ja byla 3/4 a stacilo mi to.. asi jsem se mela vic obliknout..
blani, to ja tridim papiry spis dneska, takze nepotrebne rovnou vyhazuju :wink:
14. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Kači, tak to jsi machr tam v takové kose vydržet tak dlouho :grinning: . A mají tam tu kapucku psanou? Jestli jo, tak se to může reklamovat. A manduca nemá kapucku?

Andrej, tož to jo :wink:
14. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Blani manduca má kapucku a u tej kapsy no teď jsem koukala že tam psaná je :confused: no teda :angry: zítra tam zkusím zavolat
No já byla docela navlečená spodky pod riflema a zimní bundu :wink: :grinning:
14. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Tak jsme byli taky na hodku a půl venku,Sofince se krásně spalo,dala jsem jí fusak a spala jak šípková princezna,já si vzala zimní bundu,rukavice a stejně mi byla zima,tady fouká hrozně studenej vítr..
Jdu si udělal kýbl čaje a chleba at se trochu posilním po takové námaze :sweat_smile:
14. říj 2009 v 16:35  • Odpověz
Mně taky bývá největší zima na nohy. A teď aji ruce, když je nemůžu mít schovaný v kapse :grinning: . Hmm, tak snad budou solidní a nějak se to vyřeší :wink: . A není tam třeba někde schovaná pod nějakým zipsem?
14. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Jo, ten vítr je dneska hnusnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Taky jsme byli hodinu venku,spojila jsem to s nákupem.Kosa je tam teda šílená.Teď na mě tady Vojtík vříská.Už aby mluvil :grinning:
Hani kartáček přišel,moc děkuji,zítra ti pošlu dopísek :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Blani nee není :unamused: on tam není ani žádnej zip,ale jsi mě tak nahlodala že jsem ji teď důkladně prohledala a prd :confounded:
Hani to je super že má Sofinka ty kyčlíky v pořádku a že už tam nemusít :wink: my jdeme zítra
14. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Káto to jsem taky ráda že už tam nemusíme,ani už nemusím dávat látkovou plínu mezi nohy..
Andy tak to je dobře že přišel :wink:
14. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Hm, tak to je naprd. Tak uvidíš, co ti řeknou :wink:
14. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
tak mě teď malá předvedla asi hodinovej hysterák,nechtěla prso ,tak sem udělala nutroš,to taky ne,masírovala břicho,taky nic-a nakonec vytuhla v kočáru,asi nemohla zabrat páč měla oči jak angorák-no to byl mazec,je asi pořád nedospaná z toho včerejška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 17:26  • Odpověz
jéé vy jste toho naplkaly, no, dočítat se mi nechce...jsem zmrzlá jak ho.no, za dnešek třikrát venku, no stačilo...to je teda počasíčko :angry:
Malej ještě dospává, no jo, tomu je hej v teplíčku v kočárku, a já jdu na čajík...Dneska je zlatej, tak jsem zvědavá co v noci...
14. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
Heli, prosím tě, má to liliputi na zádech kapsičku? Na obrázku to tak vypadá, ale v obchodě jsem se zapomněla podívat. A jestli jo, vleze do ní něco?
14. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Reni, to už bylo asi z únavy. To taky znám :confounded: . A na tom plicním to zapsala do očkovacího průkazu a ptala se mě, jestli jsme už naočkovaní. Tak jestli se ti bude chtít, tak tam můžeš zajít :wink:
14. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Ne nemá, ono to sice vypadá, ale po odepnutí sucháčů jsou tam jen cvočky na přidělání té kapucky pro fixaci hlavičky...
14. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
blani-dík jak pudu kolem dr tak se tam skáknu zeptat jestli je potřeba tam jít

tak sem si lákla nehty a počítám že se jak naschvál malá vzbudí :sweat_smile:

zítra jí odpo odevzdám mamce a frčím do Brna do Ikei,a asi tam vyřeším nějaký dárky na Vánoce ať mám pokoj a můžu se pak oddávat jen punčům :grinning: na ty se letos těším,vloni sem nmohla to sem byla tak 10týden takže si to vynahradím :sunglasses:
14. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Blani no taky jsem zvědavá co mi na to poví :confused:
Manža přišel dom a tak jsem byla na chvilku exkomunikována od PC :grinning:
14. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
holky ja ted uvarila cockovou polivku mnam a nadlabla jsem se pekne, snedla jsem hlubokej talir, myslite, ze to pro sabcu uz bude v pohode a nebude mit prdiky? :sweat_smile:
14. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Andreasku no těžko říct,ale našemu prckovi už nevadí ani česnek :wink: :slight_smile:
14. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
ahoj hoky pridala jsem nekjake foto a zaroven se s vami jdu rozloucit pac za chvili budeme koupat a pak jsou preslapy a pak jdu do kanafasu pac jsem za posledni dve noci nenaspala :slight_smile: :slight_smile: holky to je nadhera jak ja si vzpomenu ze zrovna ted pred rokem jsem lezela v olmiku s danulkou pod srdem je to paradni pocit a ted tu za mnou zblekota 12.10 mi odebirali vajicka a 14.10. mi vkladali Danulku (jako embryjko) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
evi-tak to máte takový malý výročí co?
je to mazec ,taky sem teď přemýšlela že přesně před rokem sem držela pozitivní těhu test a malinká už má čtvrt roku :dizzy_face:

andry-já čočkovou dělám z červené čočky,ta nenadýmá
já rači ještě luštěniny nee,jednou sem si dala 2 lžičky zelí a malá málem vybuchla :grinning: ale jinak jím všechno,kromě luštěnin
14. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
tak jsme dneska zase pěkně vymrzly ted už máme na teploměru nulu, zítra beru rukavice jinak mi ty ruce upadnou. evi daník je krásnej vlasatej fešák. jo letí ho holky jako blázen. my dneska jen omejváme a pak kojo taky bych to ráda stihla do přešlapu, abych z toho taky něco měla takže pádím do sprchy tak zatím pa
14. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Tak my jdeme taky koupat :wink: tak páááááá a dobrou noc :slight_smile:
14. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
U nás už se spí. Jsme doma bez tatínka, ten šel s bráchou na fotbal, tam zmrznou na tom stadionu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
čau

taky už spíme....
to je prdel jako vás číst :grinning: jak bojujete s tím počáskem, vás normálně vidím jak ve vánici jdete ven, prostě musíte :grinning: a táhnete ten kočár a rampouchy na nose :grinning:sorrýýýý :slight_smile: :fearful:
a já kámošce sebe zapřu :grinning: ta by taky chodila ikdyž padaj trakaře...já malou fláknu v tý kose na balkon a chrní tam teda tak 2h...furt lepší než doma :wink:

jinak mě dnes docela bolí krční páteř, půjdu si lehnout :wink: pááááááááááááááááááááááá
14. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Já jsem na chození venku v každém počasí zvyklá, chodila jsem i v těhu. Prostě se psem se ven musí, no a když jdu se psem, tak to přeci nebudu upírat vlastnímu dítku. Díky tomu mám už outdoor výbavu :grinning: Takže mě nic nepřekvapí. Rukavice jsem vytáhla už dneska a teď večer jsem si našla i čelenku.
14. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
holky malá mi nechtěla nutroš byl mírně zahřátej ve vodní lázni,myslíte,že jí ho můžu dát zítra ráno?jako že ho ještě jednou zahřeju,myslíte že to vadí?
14. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.