• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andreasku :grinning:

Jé sun už je tady taky??? Tak vítám též i s Filípkem :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdu krájet hříbky, ať se někam pohnu, protože pak valím na sraz s jednou kamoškou a od tama rovnou na cvíčo :dizzy_face:

Večír se snad juknu :grinning:
29. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
andrej, citim se dobre prave :slight_smile: ale mam z toho vyvolani trochu nervy no :unamused:
charlie, mas to nabity.. tak vecir jukni.. papaa..
29. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky.Koukam co Andrejka a furt nic jooo? :grinning: To budes mit ale krasnou nacancanou holcicku :wink:
29. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
A pekna nova fotka posledniho briska, moc ti to slusi :wink:
29. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
andarko ahooj :slight_smile:
jj, porad nic :sweat_smile:
hlenova zatka odchazi nebo odesla.. boli me jemne podbrisek.. ale vic nejak nic..
dekuju za kompliment, ne ze bych to brisko uz nechtela, ale uz si chci chovat ten vonavy uzlicek :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
Blko, no nezhubl nijak výrazně, zhubl zcela v normě, za celou dobu nedostal žádný dokrm nic, jen to, co si nasosal ode mě.
No mlíko se samo asi neupraví, musím tomu pomoci, teď jsem trochu odstříkala, ikdyž jakmile začnu, spustí se mi automat na druhém prsu a teče to z něj samo :grinning:
29. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
jdu si zdrimnout.. :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Jen pro zajimavost,toto je moje predposledni zprava z kontroly (vse jsem si naskenovala i prukazku, teda jen posledni zpravu jsem nestihla, ta byla z 21.5,ale bylo tam to same), takovy nalez jsem mela jeste ve 22h v porodce a za hodku uz nalez k porodu a za dalsi hodku byla mala venku :wink:
http://img40.imageshack.us/i/18509.jpg/
29. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdeme na prochazku :wink: sviti slunicko :dizzy_face:
29. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
Andy mi už dlouho doktor psal do zprávy že hlavička je natlačena na vchod,jenže nějka po prasknutí vody,přešly kontrakce,a malý přestal sestupovat,aspoň mi to bylo takhle sděleno,ale já vím,že jsme asi i špatně nebo málo tlačila,ale hlavní že je Vojtík v pořádku
Blani já vždycky mám malého uprostřed postýlky a podepřu ho polštářem,přes den ho mám v koši,tam monitor nemám,ale cestuje tak po bytě se mnou a mám ho na očích,v postýlce je jen v noci.
Teď mě malý pěkně obhodil,ale šlo to spodkem :grinning: to budu mít štěstí,měla bych si jít vsadit :grinning:
po páté přijde Jindra z práce a vyrážíme ven.Akorát ho budu muset nakojit dřív,nějak nám to časově nevychází.
29. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Blani když s ekouká,tak ho mám buď v košíku a kukáme na sebe,nebo ho chovám,ale to jen chvilku,taky ho nechci moc na to zvykat.Teďka po kojení si pobrečel a usnul hnedka. :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
My jmse taky dost v porodce ¨shodili,porodní váha byla 3590a odcházeli jsme z porodky a měl 3420g,to je tím že byl v podstatě jen na příkrmu,a moje prso jen žužlal protože z něho nic neteklo :unamused:
Tak my váhu máme ze začátku jsem ho vážila pravidelně teďka jenom občas,chtěla jsme hlavně vědět jestli nejde dolů,ale šplháme se krásně nahoru tak to je fajn
Evi gratuluji ke kontrole. :wink: Kolik tady máme vlastně ještě těhulek,už vás moc nezbývá co?
29. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky,tak malá mi usla ,tak mám chvilku čas si vám tady vylít srdíčko..normálně jsme dojeli k tomu ortopedovi a on měl pro nemoc zavřeno :angry: jsem myslela že se zblázním,takže jsme malou táhla úplně zbytečně..došla jsem si aspon zažádat o porodné a rodičovský příspěvek..no ale k tomu jsem malou nemusela táhnout přes půlku Prahy to mi mohl zařídit i Petr..
29. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
Míšo vítám tě i s Alexem zpátky :slight_smile: už se těším na fotky :slight_smile:
Andy to už se nám taky stalo,že mě malá krásně ohodila spodem,zrovna o víkendu kdy tady byla mamča.. :slight_smile:
My jsme měli porodní váhu 3080 a když jsme odcházeli z porodnice tak malá měla 2900g na příkrmech nebyla,ani ted je doma nedávám,dostává pouze mlíko z kozy nebo jí ho odsaji do lahvičky,abych viděla kolik toho vypije..
29. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
koukám že se tady pěkně míjíme :frowning2: tak já zkusím nakouknout zas večer..tak pa :wink:
29. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
hani a kolik pije malá? já dávám 50 každý tři hodiny, no snad to bude stačit, zatím si nestěžuje. ve čt jdeme k doktorce tak uvidíme jestli mu to stačí nebo ne. teda tady byla taková pěkná buřina akorát nato zalést do postele a malej zrovna ne a ne usnout. :angry:
29. čer 2009 v 16:45  • Odpověz
Sun někdy vypije 70 někdy 50 je to různé,když kojím z prsu tak vůbec netuším,ale já si mylsím že se má dobře,nemá si nač stěžovat..kojím každé 3h někdy i dřív..
U nás svítí sluníčko,ale já už nikam nejdu,jsme se úplně unavila z té zbytečné cesty k doktoru..
Sun a jak malého oblékáš,já s tím mám docela problém,bojim se aby malá nenastydla,tak jí spíš navlíkám,máme spoustu krátkých bodíček,ale to jí nedávám vůbec,doma nosí bodíčko s dlouhým rukávem+tepláčky a venku má ještě mikinu,čepici,pak je zabalená do zavinovačky a někdy přes ní hodím ještě deku..
29. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
tak my hlavně ve všem plavem :grinning: jak nás strašily, že bude velkej tak jsem těch malejch věcí moc nekupovala. já dávám bodíčko s dlouhým, doma má na tom takovej tenkej kabátek a polodupačky a ven mu ještě jeden kabátek přihodím a čepku a stejně jako ty zavinku a do autosedačky deku. no mě přijde, že poslední dobou nedělám nic jinýho než jen odsávám mléko teď zase :sweat_smile: pročítám tady diskuze o odsávačkách, abych si to nějak usnadnila, ale zase se mi za ní nechce dávat několik tisíc. :confounded:
29. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
čau ženy!!!

ahooooj míšo!!!!! tak je dobře jak tak čtu a jestli nemáš komu dát mlíčko-můžeš mě :grinning: já ho mám na prdlačku :grinning:

ahoj evi-jsme stále s tebou tak at to máš vše ok :dizzy_face:

blani to mě malá zhubla víc...měla asi 5den 2560 (porodní váha 2820) takža šla dolů a pak jsme museli dát teda ten příkrm, protože s prsu nic nevytáhla!! a ted už papá o sto šest...ve středu jdu k dr na váhu, tak písnu kolik přibrala, když jsme šli domů tak měla 2690g a ted nevím počítám že ke 3000g by mohla mít!!

reni - to ti teda musí vyjít, já si myslím že při porodu roztahuješ nohy dost a jestli ti vadí to šahání dovnitř tak to si užiješ!! at ti to vyjde, to není prdel pokud máš problémy :unamused:

teda tady je pařák celej den a koupalište jsou plný!! snad to vydrží-neslibují moc parný prázdniny!!
29. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
ahooooj sun...krásný klučík, musím ´juknout k míše!!
29. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
míííííííííííííííííííííííííííííííííšoooooooooooo :astonished: koukej dát prcínka do alba :angry: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
29. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
díky šmouly jo dávali jsme si záležet :grinning: jen co se trošku vymotám tady z toho odsávání tak popíšu porod. holky máte tady někdo tu odsávačku? myslím jíta si jí pořizovala? jaká je dobrá?
29. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
ty vogy ted čtu...hani tak to by nelle 50tka nestačila :confused: to ji dám pajdu z kozy když vytáhnu odsávačkou a to se stalo jen jednou a pak ještě řvala a hledala....tak 60tku nutrilon a pak chrněla s pusinou dokořán no prostě spokojená...
tak to se máš že jí to ale stačí!!!
29. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
já mám tu ruční balonkovou a jde to, ale mám někdy fialový bradavky :grinning: já ale už odsávám tak 2x za den :wink:
29. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
no já právě odsávám na každý kojení, bojím se mu ty rozkousaný braďoury dát do pusy au au :frowning2: takže počkám, až se zahojí zkusíme to znova a pokud to dopadne zase stejně tak budem odsávat no. :confounded:
29. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
tak mi zase nešel net. to je o nervy fakt. šimonek konečně usnul, dneska nás čeká koupání, tak doufám, že to nebude s muzikou. zatím byl v klidu jen jednou. ve vodě neřve, ale jak ho vyndáme, to je siréna:slight_smile:
s tím kojením to je normální věda, co? jsem to brala jako samozřejmost, jako že porodím a budu kojit a ono nic...
29. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Andrejko, já ho uprostřed postýlky taky podpírám, ale on se stejně přes tu deku nějak probojuje a není to ta pravá poloha na boku, jak si představuju :grinning: . TAk jsem ho dala k tomu boku.
29. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Já mám odsávačku od Adventu a fakt super-doporučuji :wink:
Já teda odsávám tak 1x za den,abych viděla kolik toho malá vypije většinou tak 60-70 ale někdy jen 50,bradavky mám zatim dobrý ale když mě malá skousne dásněma tak to je fakt pěkná bolest..
Jítuš a ty už vůbec nekojíš?U nás se po koupání taky řve,vodu zbožnuje,ale jakmile jí vyndám tak to je kravál na celej barák :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
Sun, a pak Filípka krmíš z lahvičky nebo stříkačkou?
29. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.