• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
reni to vubec netusim.. mozna na noc do lednicky.. fakt nevim..
14. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
reni nneeeeeeeeeeeeeee nutros se smi spotrebovat jen hodinu po udelani takze nekopromisne vyliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
14. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
14. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahá to já nevěděla,tak Eviku dííííík :wink: a dobrou :dizzy_face:
14. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj všem.
Venku zase něco padá, jen to slyším, raděj neotvírám okno. Muž přišel z fotbalu zmrzlej ja ho*no, když jsem se ho ptala, jestli mu to stálo za to, tak prej jo :grinning:
15. říj 2009 v 07:00  • Odpověz
Nazdárek,
tak u nás taky slyším pořádnej větr a že něco padá. dívala jsem se u nás na předpověď a má taky být celej den, déšť se sněhem vítr a 1st. No i tak půjdem prochajdou k našem do vedlejší vesnice. Ven stejně musíme :sweat_smile:

No jo Jitu, chlapi a fotbal :grinning:
15. říj 2009 v 07:07  • Odpověz
Holky, máte některá tu kuklu z merina s tím nákrčníkem?Já jen jestli se to vyplatí...
15. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
Helul, furt to zvažuju koupit, zatím to řeším tak, že má čepičku a na ní kapucu od mikiny a na krku nákrčník. :grinning:
15. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
Tak nám tu sněží.
15. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
Klika, že jsem včera koupila rukavice
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=1481506
15. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
já to zatím řeším čepičkou, mikina s kapucí a rolák, nebo mikinka s vyvýšením u krku, ale nevím....
Já mu včera dávala rukavičky, no to byl boj :unamused:
15. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
Když vidím co je venku, tak nevím, jestli ho hodit do fusaku na tu cestu, ale zas bych asi musela do sporťáka...no nějak to ještě musím pořešit...máme tam 2st :angry: a furt chčije
15. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
holky tak dnes uz vytahuju zimni bundu a sabince fusak, je to fakticky siberie, kdyz se kouknu z okna, fuker a snih, moc se mi do toho nechce, k dr. jdem na jedenactou..
drzte palecky, budou nam dobat hexu..
15. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
Nám by taky měli bodat hexu, ale já to asi ještě oddálím :grinning:

Jinak dneska budu muset taky aplikovat tu zimní zavinku.
15. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
jitko dneska na ni jdete?
proc ji oddalujes?
15. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Andreasku, no nevím, přijde mi to dost pro tak malé mimčo, tak nikam nespěchám. Jsem moc četla :grinning: Tak se bojím těch horeček. Nejsou nic dobrého pro neukončený neurologický vývoj. Přijde mi tam hodně vedlejších účinků, tak si myslím, že čím starší děcko, tím líp to zvládne.
15. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
jitko ty ses jak ja, mozna jeste horsi (v dobry slova smyslu) :grinning: s tim ctenim..
minule mi neco dr. rikala a ja ji necim argumentovala a ona: vy jste ze zdravotnictvi? :grinning: :grinning: a ja ne ne, ja si obcas neco poctu :grinning: se smala :slight_smile:
jinak mas recht, nic moc to neni, ale proc uz je to doporucene tedy tedka hyml hergot? :grinning: budes davat pneumokoka? ja ti nevim a rozhoduju se mezi prevenarem a synflorixem..
15. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Pneumokoka rozhodně ne, nejdřív až půjde do školky. Pokud vůbec. Zatím dostane jen povinná očkování. Jinak hexu lze píchnout až do osmého měsíce, tedy tu první dávku, takže mám ještě legálního času na oddalování :grinning:
15. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: .

Andrej, my jdeme k dr. dneska taky na 11 na hexu. Taky se bojím té horečky :unamused: . Budu muset aji do lékárny něco na ni koupit, kdyby náhodou. U nás teda nic nepadá, ale kosa tam je pěkná. Fusak vytahuju, akorát nevím, kdy ho aplikuju do kočárku. Asi, jak mi Mareček tady na chvilku usne, tak budu muset rychle vletět do sklepa :pensive:

Jitu, chtěla jsem se tě zeptat, na tu zavinku do autosedačky (v noci jsem o ní přemýšlela). Ona má popruhy na pásy, že? Ale když tam ty pásy nainstaluju, tak asi nejde rozbalit nebo jo? Jsem si říkala, že bude teď v zimě asi fakt dobrá, protože než přeneseme Marečka z bytu do auta, pak třeba do obchodu a auto než se zahřeje...
15. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
Já jsem si minule četla u dr. letáčky o nepovinném očkování. Už nevím, co tam všechno bylo, ale prevenar určitě (to je asi ten pneumokok, že), pak ještě nějaká vakcína na neštovice a ještě další 2 nemoci a pak ještě cosi a přišlo mi, že to není až tak nutné. Tu vakcínu na 3 nemoce určitě ne, pak ta 1 my přišla úplně zbytečná a u jedné psaly, že je dobrá, když je mimčo do 1 roku hodně nemocné, má záněty ucha a tak, takže to bysme dali, kdyby býval nemocný. Teda já jsem se o tom s manžou ani nebavila :sweat_smile: a píšu v množným čísle :sweat_smile:
15. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Blani, ty záněty ucha je pneumokok. Problém je, že mimčo neudrží tak dlouho ty obranné látky a proto se furt musí dokola přeočkovávat, zjednodušeně řečeno.

Zavinka rozbalit jde, ty pásy vedou přes tělíčko.
15. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Koukni sem, je to dolejc
http://www.detskyruzek.cz/fusaky/
15. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Ještě k těm zánětům ucha - problém je, že ty vakcíny, co se dávaj mimčům jsou jen na 10% těch různých variant a na zbytek neúčinkují, takže můžeš mít naočkovanýho pneumokoka a dítě ho klidně chytne, jen prostě v jiné variantě, stejně tak záněty uší, záleží, jakým kmenem jsou způsobené.
15. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Jitu, přesně, mě přijde, že skoro všechny očkování jsou tak dělaný, že nejsou proti všem virům. Stejně jako očkování proti chřipce, rakovině děložního čípku,...

Díky za odkaz. Tak to je super, asi ji koupím :slight_smile:
15. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
blani, my mame ten panadol baby jahodovy sirup, kdyby neco nahodou..
15. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Já mám taky ten sirup. Čípek musí nějakou dobu v zadečku vydržet a když něco strčím Alexovi do zadečku, tak to během chvilky vykadí, ten náš posera. :grinning:
15. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Andrej, děkuji. Já se zeptám dr., co doporučuje ona.
15. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
jj blani, je to s paracetamolem..
15. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
holky sabinka uz vubec tolik nekaka co driv, tak jednou denne jenom nebo ani to ne..
15. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Andreasku to se máš, Alex kadí furt jak na závodech.
15. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.