• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahojjjjjjjj

taky musím ven :unamused: na nákup...rukavice mám taky už připravený a čepici taky
hexu vůbec nevím o co gou ani na co je :astonished: za týden jdem na vážení, tak nevím co ji budou píchat
15. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Andrej, Mareček právě taky ne, včera jenom večer takové nic a dneska ráno taky. A mám pocit, že to začalo po tom, co jsem mu začala dávat ten nutriton. Tak to dneska zkusím říct doktorce, co na to řekne. Já si vždycky řeknu, kolik jí toho řeknu, na co všechno se zeptám a pak prd, na všechno zapomenu :grinning: :angry:
15. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
ahááá tak už vím...dík :wink:
15. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Bré ráno kočky :slight_smile:
Jitu na ten čípek mi dětská sestra poradila fígl-chvilku mu držet půlečky u sebe tak 2-3 minutky pak se přestane ten svěrač dráždit a čípeček zůstana :wink: :slight_smile:
Blani:http://www.bejbycentrum.cz/?item=1053 :wink: my máme tuhle
Andreasku jj zimní bundu už jsem měla včera :wink: :grinning:a i podvlíkačky :grinning:
My dneska jdeme na kyčle tak snad už naposledy :wink: venku normoš poletuje sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mazec
15. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
jitko mne zas prijde, ze mala je dost pocurana porad, ale asi to tak ma byt..
blani, tys zacala davat nutriton? to ani nevim..
smouli neni zac :wink:
kaci, co jsou podvlikacky? jako puncochy? :grinning:
15. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Katko, zavinku máme stejnou :slight_smile:

Andreasku, podvlíkačky jsou podvlíkačky, prostě spodky, takový "kamaše" :grinning: Mám taky funkční.
15. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
15. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Andreasku jj jak píše Jitka takové pončochy bez ponožek takové kamaše :grinning: :grinning: mam duo od Moiry a jsou super
Blani a proč dávíš Nutroš?? :confused:
15. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Holky, to je nutriTon a je to jenom zahušťovadlo mateřského mléka, aby tolik neblinkal. Jinak pořád kojím :dizzy_face:
15. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Já mám i triko s dlouhým rukávem, je to super, v zimě je to fajn.

Já nosím ještě podzimní bundu, neprofoukne mi, po dní mám mikinu a triko s dlouhým rukávem a je mi fajn. Já musím mít v teple hlavně nohy. :grinning:
15. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
blani ja vim, ze nutriton neni nutrilon, tak to ju :wink:
jitko a kaci, diky za objasneni podvlikacek :grinning:
jinak tady jsem nasla neco o reakcich po ockovani, urcite uz jste cetly, ale tak kdyby ne.. http://www.babyonline.cz/ockovani-deti/jake-mohou-byt-reakce-po-ockovani-a-jak-je-resit.html
15. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Jitu, já musím mít v teple všechno :grinning:

Dneska vytahuju fusak, ale mám beránka, tak nevím, jak Marečka oblíct. Teď má body s krátkým a overálek a chtěla jsem ho takhle dát do té podzimní kombinézky. Nebude to moc?
15. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Blani, no to myslím moc bude. Horší je, když bude zpocenej, to ho pak ofoukne. Ikdyž nevím, jak teplou máš tu kombinézu.
15. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
blani, jakyho mas beranka? ja taky.. to mas jeste po sobe?
ja pod to dam sabce body s dlouhym rukavem, pres to dupajdy, manzestracky, na to mikcu s kapuci, cepicku a rukavice :grinning: je tam fakt kosa, dva stupne, to uz je proste normalni zima a navic silene fuci..
15. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Jitu jé tak triko mam s krátkým rukávem :grinning: a je to fakt super a mam i Moira ponožky a ty jsou taky super :wink:
Andreasku :wink: :grinning: :grinning:
Blani tak to jo :wink: už jsem si myslela že nám něco uniklo :grinning:
15. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
No, je taková teplejší :sweat_smile: . Takovej plyšák z venku a vevnitř šusťák.

Andrej, mám beránka od jedné paní ještě po ní (zadara neber to :grinning: ), když jsem od ní kupovala nějaký plínky. Je starej určo 30 let :grinning: , ale funkci splní.
Hm, tak ty budeš mít Sabulku oblečenou podobně, když bych Marečka dala do té kombinézky. Podle mě je to taková teplejší mikina a kalhoty.
15. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Kači, neuniklo :wink:
15. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Andreasku - mame stejne puncosky :wink: http://img97.imageshack.us/i/majdik.jpg/
Jo a co ten Facebook?Uz si me nasla?
15. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
blani, ja uz bych to mozna oblikla vsechno, kdyby nebyl vitr, jenze on je fakticky ledovej..
15. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Tak Alex bude mít body s dlouhým rukávem, punčocháčky, capáčky, kalhoty, mikinu s kapucou, čepici, rukavice, nákrčník a tu zimní zavinku, na kočáru bude ještě ten deklík a pláštěnka, protože chumelí.
15. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Blani-mela by sis zmenit fotku :wink: ses asi jedina,kdo ma jeste puvodni :slight_smile:
No Blanko, nievím, až chvilku pojedete, tak mu sáhni na zátylek a když bude moc horkej nebo zpocenej, tak si ho moc nabalila.
Andaro, to máš pravdu :wink: . Jenomže já su s Marečkem tak strašně málo vyfocená, že sem ani nemám co dát :frowning2:

Jitu, pro mě bude vždycky horkej, protože já mám ruce jak led :sweat_smile:
15. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Blanko, ale podle rukou se neřiď, řiď se zátylkem. Na ruce mu dej rukavičky a máš to.
15. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Tak jsem zrovna psala mail tej paní co jsem měla půjčenou tu Manducu pč záloha už je u ní měsíc a ještě si snad ani nevyzvedla balík na poště :angry: že já trubka si ji nepůjčila třeba z Brány nebo tak :rolling_eyes:
15. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: tak u nás sněží a na teploměru máme 0st.,fakt mazec..tohle už je fakt zima.. :rolling_eyes:
Dneska v noci mě probudil alarm na monitoru tak sem vylítla jen jsme si pomyslela bože at to nic neni a taky že naštěstí ne,malá si odcestovala úplně mimo destičku a oni ten kravál alarmu jí nevzbudil..
15. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Alex chrápe už hodinu, potřebuju ho oblíkat k dr., to mi dělá schválně :grinning:
15. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Jitu jo jo, ale já mám ruce jak led, takže pro mě je vždycky teplej :sweat_smile:

Mareček už je napapkanej, tak se nachystáme a vyrazíme. Snad nezmrznu :grinning:
15. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Blani malej má taky pořád ledvý ruce :wink:
Holky na příští týden hlásí teploty přes 10 stupňů :wink: bude pařák :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.