• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
my jdem jitko na 11 h a sabca taky spi, ale mame to pres ulici, ja jeste musim do sprchy..
holky, asi jsem cvok, ale dneska upecu linecke.. chci si priblizit vanoce :grinning:
15. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Se musim pochlubit co sem dostala od manzilka k svatku: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26412902&tab=0 i s tema sperkama :dizzy_face:
15. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
teeda terez, krasa :dizzy_face: a zaroven vse nej! manza je sikulka :wink:
15. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
nazdárek mamči,
tak u nás je úplně bílo a mínus jeden stupeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc pořád padá, už se na těch deset stupňu nemůžu dočkat, v bytě máme zimu a to je všude topení naplno, okna nám budou měnit až příští úterý. :angry: andrejko tak filip ted taky kandí mín tak jednou za dva dny. teri všechno nej k svátku :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Teri všechno nej,nej,nej k svátku :wink:
Sun páni tak u vás už je fest zima :confused:
15. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Tak jsem teď volala paní do Slůněte ohledně té kapucky co chyběla u tej kapsy a paní mi slíbyla že to hned napraví :wink: :slight_smile: jo a taky mi psala naše mami už od ledna se kasá že mi ušije zimní fusak z beránka :slight_smile: no a teď mi poslala sms že jsou ty fusaky složitý a ať si ho koupím :rolling_eyes: :grinning: tak holky hoďte inspiračku jaký máte vy :wink:
15. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
15. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
mam ten cerrnozluty a vyhodou je ze tam je ten nadstavec do ktereho muzes dat honzulu i s botkama jak uz bude chodit
15. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahojky holky,venku je šílená kosa,no ještě jsme tam nebyli,uvidíme odpoledne.
Kači máme ten stejný fusak co Evča,černooranžový
Evi moc krásné fotečky Danečka
Terezko všechno nejlepší k svátečku :slight_smile:
malý usnul,je dneska nějaký mrzutý a to sjme krásně spinkali do půl sedmé a pak do devíti,tak nevím jestli an něho něco neleze. :unamused:
15. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Evi teda to je strašný :astonished: to ji ta píííííííp namohla dát aspoň do baby boxu? :angry: :frowning2:
Jinak na emitex jsem teď taky koukala :slight_smile: a asi to vyhraje :wink: jen jsem si říkala jestli spíš napořídit ten exluzive:http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi-exklusive.php že by se dal použít nejen v zimě když bude mrznout,ale i na podzim a na jaře když nebude taková zima :slight_smile: že bych prďolu nemusela tolik navlíkat :slight_smile: no ještě to proberu s manžou :wink:
15. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
diky andy tak malej i uz treti noc spinka desne neklidne ma asi hlad ale na prikrmy je brzo nevim co delat asi zkusim nutrilon extra a uvidim je hladovec uz ani vlockovej vyvr mu nestaci za chvili na s sni :grinning: :grinning: :grinning:

jinka my s jirkou mame rymu takze je jen otazka casu kdy to chytne danula
15. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
jj kaco takove postavit ke zdi a praaaaaaaaaaaaaaaaaask
15. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
tak jsem si taky přečetla ten článek,děs a hrůza fakt na místě odstřelit,vždyť teďka jak už je možnost dát dítě do baby boxu by si člověk řekl,že už takové hrůzy být nemůžou ale dějí se denně.
Nám včera Vojtík v deset večer hysterický křik předvedl,který trval dvacet minut a pak spal.Nevím co ho to popadlo.
Ty jo mě se tak ven nechce ale musím jít vybrat penízky.
Evi a vy chodíte každý den s daníkem ven?
15. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Evi a nemá malej růstovej spurt??? jsou mu 3 měsíce takže by to mohlo být ono :wink: jinak my máme první rýmu za sebou :confused: kup si v lékárně Vincentkuve spreji a klíďo mu ji můžeš preventivně stříkat do nosu :wink:
Jinak ohledně té krávy nemám slov :unamused:
15. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
jj kacko je to no coment

on jeste rymu nema ale my s tatkou jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a co s tim spurtem kdyz mu dam castejc nez min dve hodiny tak ho boli brusek a stejne vypije tak dvacet a kdyby to byl spurt tak je hladovej i pres den a to neni pres den vydrzi klidne i 3-4 hodiny :confused: :confused:
15. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
andy nn uz jsme nebyli dva dny venku brrrr dej pokoj :wink:
15. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tady je taky kosa...jsem dala malou z kočáru do lehátka přes ní pěřinu a otevřela okno v ložnici a chrní už od 10h-to bude tím vzduchem :grinning: jdu pryč nebo tu umrznu, pak dočtu :wink:
15. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak venku je to teda hustý :grinning: Jsem asi měla nasadit i nepromokavý kalhoty :grinning:
Naočkovaný nejsem, máme ještě týden odklad.
Podle naší dr. prý pase Alex dobře, tak se v tom vyznejte.
15. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Holky ještě dotázek,vy máte i zavinovačku do sedačky?Nebo jak to řešíte?Uvažuji že dneska zajdu koupit od Emitexu.S těmi nožičkami,ať ho můžu normálně zapnout
Tak prdelka pořád spinká,tak sna vydrží ještě chvilku ať s emůžu v klidu najíst.
Jo a ten náš zase odmítá jíst vůbec,furt dělá u toho kraviny a vypije fakt minimum
15. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Adrej, dávám ji i do autosedačky.
15. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jo a za 3 týdny Alex přibral 450g, ani mi nechtěj věřit, že jen kojím :grinning:
15. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jitu ale ty máš tu zavinku s těmi nožkami že?Spíše jsem myslela kdo má normální bez nožiček :slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Evi aha tak to asi spurt nebude :wink: no nebo možná se začínají ozývat zoubky :wink:
15. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Andrej, aha, no jo no, já mám zavinku do autosedajdy, takže s nohama.
15. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
teda u nás chumelí od rána, no ven musíme jsem domluvená s kámoškou, a taky se mi zdá, že když spí takhle venku tak potom je to v noci v pohodě, dneska až do 5 bez probuzení prostě paráda, jen po usnutí nějak plakal asi se mu něco škaredýho zdálo,protože vzhůru nebyl :frowning2:
15. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
nic holky koncim jdu neco ulklidit a taky se prevlect z pyzama a prevlect postele atd :grinning: papapapa
15. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak jsme zpátky. Mareček váží 4350g - za týden jsme přibrali 150g :sunglasses: . Hexu dostal a straaaaaaaaaašně moc u toho plakal :cry: a já jsem měla na krajíčku :pensive: . Byli jsme ještě na procházce a teď ještě dospává, tak jsem mu otevřela okno. Aspoň se snad stihnu najest :slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
holky tak jsme zpet od dr..
vazime 5500 g a merime 62 cm :slight_smile:
pri ockovani brecela, ale dalo se to, pak jsem ji hned pochovala, kocicku moji :slight_smile:
do albicka jsem dala fotky beranka po mem brachovi :slight_smile: myslim, ze sabince bylo teploucko :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Koukám, že ALex je buřtík.

Já se jdu natáhnout, bo jsem tu vymetla podlahu, jsem tak trochu omdlela. Přitom mám tla relativně v normě 100/60 :confused:
15. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.