• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrej, tak na Marečka pochování taky okamžitě platilo, ale nesměla jsem ho položit. Takže jsem ho oblíkala zase s obrovským pláčem :frowning2:

Jitu, co to :confused: . Buď na sebe opatrná :wink: nebo kopni kafe :sunglasses: . A kolik váží Alex?
15. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Alex má 6450g. :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
jitu já malýho včera vážila doma a máme 6, 4 :wink: tak bud v klidu.
15. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Majda mela pred tydnem 7kg :wink:
Jinak holky, s tou novorozenou holcickou m to rikala mama (sestrenka dela u Apolinare,tak se ji pak zeptame jestli o tom vi) a hned me taky napadl babybox,ale po precteni, ze dite bylo pred kostelem si myslim, ze to musela byt nejaka verici asi, ale stejne to nechapu :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Andreasku-beranek super a zachumlana Sabnka taky - ma krasny ocka :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jitu, ten teda řádně dohání tu nižší porodní váhu :wink:

Andaro, jsem si říkala, proč jí nedala radši do kostela. Ale tam by možná trvalo dýl, než by jí našli :frowning2: . Ale v Praze musí být hodně baby boxů, ne?
15. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Blani, no to jo :grinning: Jdu si udělat to kafe. Alex totiž ležet zatím nechce, pere se tu se světluškou :grinning: A když si ho dám k sobě do postele, tak mě tahá za vlasy a za řetízek a buší do mě ručičkama a ječí mi do ucha.
15. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jitu, a to se ti jako nelíbí takovej relax v posteli :confused: :grinning: :wink: . Jinak jestli nemáš koupenou ještě žádnou kapsu na nošení, tak v diskusi nošení jedna holčina nabízí, že ušije. Mrkni se, jestli chceš, na předposlední stránce. Kapsa vypadá dobře a dost vážně nad ní uvažuju :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
a v čem to nošení je, to nevidím.
15. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
ahoooj...ty jo tak spala do 13.20h čumím normálně!! ted se napapala a ségra si s ní hraje....

andry je moc pěkný ten fusak, co já vím , tak mám u našich takový starý taky beránek vevnitř, ale z vrchu je šusták myslím...tm modrá-se mi nelíbila!!
já ji dnes měla nabalenou v kompletu semiš vyteplený a taky jsem ji ještě zavinula do lehčí deky a pak na ni ještě jednu -no nebyla v kočáru skoro vidět :grinning: a jak foukal vichr, tak mi ho málem překlopil :sweat_smile: a to je bitelnej :slight_smile:
my vážíme 5850g žere jak mlejn-za měsíc 700g :astonished:
15. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
15. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Šmouli, já mám taky šusťák z vrchu. Žádná nádhera to není, Andrej má hezčí, ale účel splní a to je hlavní. Navíc je schovanej pod nánožníkem :grinning:

Mareček ještě spinká. Dr. říkala, že ho mám dneska hodně kojit, abych mu doplnila tekutiny, ale nevím, jestli ho vzbudit nebo čekat. Jedl naposledy o půl 10, takže už to je skoro 4,5 hodiny :unamused:
15. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Blani, jo tak to už jsem viděla v bazárku. To nebude nic pro mě, mně by v tom bylo horko a Alex by se rozčiloval, že je tak "utemlovanej".
15. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jitu :grinning: . Já jsem to v bazárku neviděla, ale líbí se mi :slight_smile: . Ale to bude v každé kapse tak moc utemlovanej, ne?
15. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jo, Jitu, v jakým obchodě jsi koupila tu zavinku Emitex? Přemýšlím, jestli ji objednat z netu nebo ji mají v Puntanele. Jinej dětskej obchod tady není. Ještě sam baby, ale tam to asi nebude.
15. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Blani, ta kapsa od MaM mi přijde volnější, tohle vypadá spíš jako ty vesty.

Zavinku jsem kupovala v krámě, chtěla jsem ji hned :grinning: Ale maj i net www.eshopbaby.cz
15. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
jitko, to ma malej lexik peknou vahu tedy :wink:
15. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Aha, no já bych ji právě taky brala hned. Je možný, že je to víc "na tělo".
15. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj ženy.
Teda koukám, že máte všichni pěknou váhu, my jsme hubený a dlouhý. Nojo, když maminka a tatínek mají oba skoro 2 metry a jsou jak národní píseň, jak by řekla naše babi. Po kom by ta holka měla být tlustá.
A taky se budí zase v noci a hltá, prej má hlad. Nějak se vytáhla.. možná jsme krapet opožděný a máme spurtík teprve teď. Co já vím. No hlavně že jí chutná.
15. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Mareček se se mnou dívá na Chirurgy a ani nedutá :grinning:
15. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
Janne, a kolik váží? A jak se vlastně jmenuje ta vaše holčička (pokud to není tajné :wink: )
15. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
holky, linecke hvezdicky uz jsou v troube :grinning:
15. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Blani, teď nevím, kolik přesně váží, něco málo přes 5 kilo. Na kontrole ve 3 měsících měla rovných 5.
Je to naše Drahunka.

Teda Andrejko, nechceš poslat vzorek? Po lineckém se můžu utlouct! Tak si nech chutnat!
15. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
Andrej, mňam :slight_smile:

Janne, zajímavé jméno :wink: . A tak to je tak akorát ta váha :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
janneke klido pido :grinning:
15. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Andrej, ty jsi nadšenec :wink: . Ale hvězdičky vypadají úúúúúžasně :sunglasses:
15. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
blani diky, ja tu fotku nakonec zmenila na jinou s moji malou "pomocnici" :grinning:
15. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Už jsem si všimla :grinning:
15. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Andrej, ty si cvok :grinning: Já se letos nedokopu asi ani k upečení na vánoce :grinning:
15. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Jitu, já to taky vidím bledě. Hlavně jsme furt někde fuč, cukroví se najíme u jiných a to doma potom jenom leží a jíme ho na sílu. Ale zase ho mám ráda. No, uvidíme.
15. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.