• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahojky..jsme tu jen naskok Sofinka se rozčiluje v košíku,už je protivná,dneska asi půjdem koupat dřív..jinak venku je mega hnus..sem si ráno umyla vlasy a než jsme dala Sofinku a kočár do auta tak mi krásně zmokli :angry:
Jinak my máme taky fusak Emitex a jsme s ním fakt spokojená,takže doporučuji :wink:
Jinak koukám že vám dětičky krásně rostou,to je dobře.. :slight_smile:
15. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
jitko no to jsem, spis bych misto peceni mela psat bakalarku :sweat_smile: ale to ne :grinning:
15. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Teda Andreasku ty máš ale pomocnici to cukroví bych sidala hned mnamky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
ahojky tak my jsme se nakonec nechaly na srázek dovést protože to se fakt nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pak jsme se prošly pěkně ve městě to nebylo tak hrozný. teda andrej mnamky linecký mám nejradši taky jsem říkala, že letos jiný dělat nebudu. :rolling_eyes: nikdo to nejí :rolling_eyes: a pak to dávám do mrazáku. a máš dobrou pomocnici asi šikula po mamce :grinning: normálně mě taky chytá z toho sněhu nějaká vánoční atmosféra, ale už se těším na ty patnáctky příští týden :grinning:
15. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Andrej, a jaký máš téma? Já si musím nějaký vybrat a jsou to samý debilní :angry:

Jinak nevím, jestli se sem ještě dneska dostanu, manža to tady okupuje :grinning: . Tak se kdyžtak loučím, pa :slight_smile:
15. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
koukam nikde nikdo :confused:
tak na kyčlích jsme dopadli na 1 :sunglasses: a už tam vůbec nemusíme-huráááááááááááá :grinning: a pak jsme courali 2 hoďky na prochajdě takže jsem pořádně vymrzla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale brouček krásně dadal a co bych pro jeho spánek neudělala že :wink: :grinning: a fusáček už jsem objednala a i už zaplatila :grinning: a teď už jen čekat až přijde :slight_smile:
Andreasku teda ty jsi nadšenec-lineký :astonished: jsi dobrá :wink:
15. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Katko, tak hurá. Je to úleva, co?
15. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak jsem tu byla poslední a zase i první, to jsou věci.
16. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
Ahoj všem.
Koukala jsem na bráně, že balík už mám hotov, tam je to teda na dlouhé lokte. Je to tam jak v blázinci, v potvrzujícím emajlu přijde napsáno, že platbu provést na účet číslo to a to, variabilní symbol číslo objednávky. No a teď zabalí balík a vystaví fakturu s úplně jiným číslem jako variabilní symbol. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Kači, tak to je super.

Jitu, toho jsem si nikdy nevšimla :confused: . A co sis objednávala? To liliputi?
16. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
hezkej den všem :grinning:

tak my měli zas po dlouhé době krásnou noc, spinkal do tří, pěti, v půl sedmé se jen trochu probral ale nepapal a teď furt chrupká. Tak snad to bude dobrý, ťuk, ťuk. Je fakt, že poslední dva dny je úplně zlatej, samej smích, blbosti a žádnej pláč :dizzy_face: krom oblíkání :sweat_smile:

jitu, teď jsou na té bráně pěkně pomalí, mě než došli ty plinky s nosítkem tak to trvalo snad 10dní :angry: Jo a máš pravdu objednávka a číslo balíku se liší :wink:
16. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Blani, jj, liliputi a chrániče popruhů :slight_smile:

Heluli a platila si to na to číslo objednávky, co přišlo hned v potvrzujícím emajlu? Nebo si čekala, až Ti pošlou fakturu.
16. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
platila jsem to nato číslo objednávky, vždycky to tak bývalo, teď mi připadne, že tam mají trocha zmatek...já to radějí platím hned, abych nezapomněla a taky aby to došlo co nejdřív....
16. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Hel, tak si mě uklidnila, už jsem si říkala, že tam budu muset psát :grinning:
16. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
ty už to máš taky objednaný dlouho ne? nebo se mě to zdá??

Jo a včera jsem narvala malýho do fusaku a vlezl se mi ještě do kočárku.Já myslela, že už to nepůjde...překvapil :grinning: Možná do listopadu v tom ještě vydrží :grinning:
16. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Hel, no objednávala jsem to minulý čtvrtek.
16. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Heli, tak to je fajn, že se Štěpánek umoudřil :wink:
16. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
blani, co se tematu na bakalarku tyce, tak mam: problematika domaciho nasili, uz ho mam odsouhlasene vedoucim prace a hotovou osnovu, vse podepsano, jen zacit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
dobré ráno, tak dnes jsme měly budíček ve čtyři, ale taky dobrý jen ted je tady nějakej protivnej :confounded: tak co ještě u vás sněží? u nás jo a asi bude zase celej den.
16. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak musíme se pochlubit, druhou noc spinkáme úplně celou, cca od 21h do skoro 7h, no krááááása. Snad už spurt máme za sebou.
Zato přes den nespíme vůbec, teda u prsu, jo a to se zas nelíbí mě, tak je pak řev. Včera usnula až když jsem s ní vyjela ven v kočáře, jinak pořád křik, oči jak angorák, no psycho fakt... :confused:
16. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj sun a charlie,
tady ted neprsi ani nesnezi, sabinka vejska v postylce, zatim zadna reakce po ockovani tuky tuk..
charlie, zkus ji unavit pres den, davej ji na brisko, pak zas pod hrazdicku, pak s ni blbni, zpivej ji apod., na chvilku dej treba do lehatka, ja to stridam a ona je pak unavenejsi a poznam to na ni, ze si zacne mnout ocicka.. tak ji polozim do postylky, treba chvilinku breci, kapnu ji na dudanka sab simplex, to zacne krasne dudat a spi :slight_smile: ptala jsem se vcera dr. na ty kapicky a rikala, ze klido muzu davat 5x denne 15 kapek, ja davam tak 4x maximalne a vzdycky jen tak 3 kapky na dudanka a fakt to zabira, uklidni se tim :slight_smile:
16. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
andrej já ji včera dávala spinkat asi 4x, pokaždý si mnula očička, tak jsem ji šla uložit, pohladit, dát dudla, ale jak zjistila, že leží v postýlce, tak strašnej řev. Nechala jsem ji tam, pořád uklidnovala, ale prostě neusnula ani na 5 minut.
Jinak si hrajeme téměř non-stop, teď si hraje pod hrazdičkou a mlátí do hraček
Je fakt, že s tím sabem jsem to nezkoušela, možná že včera by to i zabralo.
No byl to nějakej divnej den...

Jo a teď přidávám fotky na svůj web, tak se můžete juknout. Jsou tam i fotky z našeho prvního cvičení...To byla hrozná sranda, my to cvičení takřka prokojily :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
charlie pekny fotky, vas tam bylo maminek :slight_smile:
my tu mame utery a ctvrtky setkani maminek s detickama, tak se tam chystam vyrazit, akorat si rikam, jestli uz tam nebudou s vetsima mimcama, ale tak za podivani se tam nic nedam :wink:
16. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
andrej rozhodně běž, já taky byla a bylo to fajn.
a to tam máte jako pravidelný setkání? V mateřským centru?
16. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Jitu,Blani jj jsem fakt ráda že jsou ty kyčle už za náma :wink: :slight_smile:
Jitu já to měla s tím V.S. úplně stejné :wink: a pak jak mi paní psala to druhý tak jsem jí odepsala že už je to zaplacený a že V.S. je č.obj. a napsala že to neva že ten první mail píše automat :wink: :slight_smile:
Heli jj taky to platím hned :wink: :grinning:
No mě přijde že to teď trvá dlouho všade tuhle jsem objednávala ze Slůněte a taky se to táhlo dobře týden :confused:
Charlie krásné fotečky :wink: :slight_smile:
Andreasku j tak to by mohlo být prima takle poecat s mamčama :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
charlie, jj, je to takove centrum, kde je vsechno, i treba to vitani obcanku, svatby apod. je to uplne nove, moc hezke :slight_smile:
16. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
jo taky máme u nás bejby klub, ale je to spíš pro starší děti, no a taky je to od 9 ráno :confused: a to my se opravdu z domu nevyhrabem :grinning:
16. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Sun :grinning: tak to jsme na tom stejně :wink: pokud nemusíme k doktoru tak většinou minimálně jeden z nás spí(většinou malaďas :grinning: )
16. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
sun tak na 9h ráno bych se nikam taky nehnala, pokud to není doktor

my máme tady i hudební školu a je to pro děti od 4m, tak zvažuju, že tam půjdu, by mě totiž zajímalo, k čemu to pro tak malý dítě je :grinning:
16. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
jo jo přesně tak, třeba příští rok to udělají i odpoledne :grinning: anebo si s holkama uděláme svůj bejby klub :wink: tak asi začnu objednávat hračky přes internet http://www.korunka.cz/hracky-pro-nejmensi/lamaze-vesele-leporelo?v=427198 tohle by se mi moc líbilo a ta cena oproti jiným obchodům je super.no ještě to prohlídnu ted už jdem bobýšek papat.
16. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.