• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
sun už jsem si taky říkala, že na korunce mají dětský zboží a to leporelo vypadá božsky :wink:
16. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
charlie, odkud ty vlastne ses? :sweat_smile:
16. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
kousíčíček od Brna :dizzy_face:
16. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
bydlela jsem v centru Brna a s manžou bydlíme 10km od Brna, jezdí sem MHD, což je fajn, ale spadáme už pod Brno-venkov, ale vesnice to není, spíš městečko :slight_smile: Obyvatel cca 6tisíc :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
tak to ju, ja prave nevedela :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak jsme byli na procházce a Mareček ještě dospává, tak jsem si uvařila kakajo na zahřátí :slight_smile:

Andrej, to máš dobrý téma, já právě nevím, co si vybrat, protože jsou samý debilní témata a teď po cestě mě jedno napadlo, tak se zkusím mrknout na net, jestli o tom něco je a napsat ho. Jenomže prof. chce aji osnovu a to teda nedám a chce to do dneška :confounded:
16. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Na to leporelo jsem se dívala ještě když nebyl Mareček na světě a moc se mi líbilo a ta cena je fakt super :slight_smile:
16. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
já jsem právě prvně narazila na cenu 490 :astonished: a to se mi zdálo moc, ale tohle je super jdu to ještě projet jestli mě tam něco zaujme. no my budeme muset příští uterý se s malým přesunout k našim co nejdřív protože přijdou měnit ty okna tak jsem zvědavá jak se vypravíme :sweat_smile: to, aby jsme začly už po tom kojení v pět.
16. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
za ty hračky chcou ale hříšný prachy, i když jinde to je třebas ještě dražší, no hrůza.
Zatím si těma hračkama děláme radost my, ale až prcci vyrostou, tak to budou jiný nároky na hračky :wink:
16. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Sun, už vám je konečně vymění na 100% nebo to zase odloží :angry: . Tak jeďte k vašim den předem, otázka je, jestli by se Filípkovi u nich spalo dobře.

Charlie, to máš pravdu. Reklama pěkně masíruje :angry: . Ale když to vidím teď s odstupem věku, tak to jsou takové koniny, co v těch reklamách ukazují za hračky, ale jako dítě bych ji určitě hnedka po shlédnutí reklamy nutně potřebovala :grinning: :rolling_eyes:
A co teprve až začnou chodit do školy? Mami, všichni mají to a to a já jedinej ne, já to chci taky, kup mi to, atd... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
taky mě to blani napadlo no ještě uvidíme, ale myslím si, že by se mu spalo dobře, když to zvládl i na chatě. jo radši ty děti nenechat koukat na ty reklamy, ted to projíždím a to jsou teda občas pálky.
16. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
Jo, vy už jste absolvovali spánek jinde, tak to jo, to bych možná zkusila. Ať pak nemá narušený režim od rána, náhodou bude spat dýl nebo něco. A v kolik vám je mají dělat?
16. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
no kolem osmý, tak uvidíme. no spíš bych se já moc nevyspala, ale budu muset tu ložnici připravit, plachty atd. takže to bude asi nejlepší spát u našich.
16. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Hmm, tak to je blbý, to fakt bude lepší. A kdo jim otevře byt? A to je nemusí nikdo hlídat? Nám okna sice vyměňovali, ale já si nepamatuju, kdo je hlídal. Možná sousedka :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Ježiši, mně je kossssssssssssa. Mareček má v ložnici otevřený okno, protože je oblečenej, jak byl venku a tím pádem netopím a je mi fakt kosa.
16. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
no my topíme a kosa je tu taky :grinning: martin s nima bude doma, potom až to vymění tak to bude dodělávat kolem těch oken, asi bych pak malýho nechala u našich a vyrazím na úklid :grinning:
16. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Tak to jo. No, uvidíš, jak to uděláte, hlavně ať ty okna už máte, co? Se to táhne aspoň půl roku, ne?
16. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Dala bych si loupáčky, ale u nás nemají a nemám mák, že bych si je upekla :unamused: . No, aspoň nebudu žrat :grinning: . Na oběd jsem si dala chleba s paštikou :sweat_smile: . Nechtělo se mi nic vařit, hlavně proto, že jsem netušila, na co mám chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
evcoo pekny novy fotecky! :slight_smile: a co ta posledni? :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Sun tak super že se konečně těch oken dočkáte :wink:
Blani ohledně té reklamy-souhlas :wink: :grinning:
Charlie no docela se děsím co všechno se ještě pro ty prcky nezačne vyrábět :wink:
Teda holky u nás se teď venku čerti žení :astonished: fuj taková chumelenice :confused:
16. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Fakt? U nás vůbec nesněžilo, celej týden :grinning: . Jsem vyhodila prádlo na sušáku ven na balkón.
16. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Andrej, ta poslední fotka byla pro mě :wink: . Jsem se ptala, co to mají za super mantinel k sedačce a tak mi Evča ukazovala, jak to mají připevněné.
16. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Blani no to víš my už jsme tu pomalu na Šumavě :wink: :grinning:
16. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Kači :grinning:
16. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak teď jsem zjistila že neteče voda :angry: tak snad ji zas brzo pustěj :confounded:
Bambula se probouzí a tak asi nakrmíme a hurá ven :wink: a dneska se raději navleču ještě víc :grinning:
16. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
blani aha :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Kači, mně tam dneska přišlo tepleji než včera, ale to proto, že nefučelo.

Mareček ještě spinká :confused: . Naposledy jedl o třičtvrtě na 9.
16. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Blani :astonished: :astonished: teda ty máš doma spáče :grinning: tak u nás to fouká fest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No už fňuká takže zatím paa :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Kači, já taky hledím. To není normální, nemysli si :grinning:
16. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
blani tak to je teda sila :slight_smile: sabca vcera taky spala 3 a pul hodiny! :confused:
16. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.