• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak jsem ho vzbudila.
16. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
to byl urcite mrzutej blani vid..
teda to je fakticky pekna doba teda.. sabca uz ale taky spi tak dve hodinky..
holky objednala jsem ted sabince k svatku tuhle hraci deku :wink: http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=185157
16. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
16. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Andreasku-zrovna vcera jsem si taky rikala, ze by si ji Blanka mohla dat do profilu :grinning: Jo a jeste jsem si vzpomnela, co to tvoje siti vlastne,uz to mas zahojene?Ja uz o tom vubec nevim. :wink:
16. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Andrej, mrzutej je až teď. Neví, jestli chce spát nebo ne :unamused: . Dík za tipa na foto do pasu :slight_smile:
16. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
andaro, taky uz o tom ani nevim, trvalo to dele, ale moje pece o bebinko se vyplatila :grinning: uz po sestinedeli na kontrole mi dr. rikal, ze uplne v poho :slight_smile:
16. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Štěpi už dvě hoďky spinká v postýlce, tak jsem se dala do třídění jeho fotek. Uf, už ti mám hotový, ale dalo to zabrat. Manžel mi to jaksi nechtěně domíchal, no co už...

Ráno jsem byla s malým venku přes tři hoďky, měla bych jít odpo ještě, ale nějak se mi nechce :unamused: Venku je čím dál větší hnus..no uvidím, kdy a jak se malej probudí...
16. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
teda blani, teď koukám, tobě spal Mareček tak dlouho :confused: Nestýskalo se ti už :grinning:
16. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
hel, taky premyslim, ze dam ted kojo po probuzeni male a pujdem, ale nevim nevim..
16. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
no už je hore, tak počkám do kojo, a budu muset ven, aby ještě do večera trochu zchrupnul....no co už...
16. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
hel a kde jste vsude chodili ty tri hodky? to chodis i nekde po obchodech nebo ciste v prirode? :slight_smile:
16. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Heli :grinning: , tak z toho spal 1,5 hodiny venku, pak jsem jedla, hledala věci k diplomce, abych to mohla pořešit, umyla a utřela nádobí, zalila kvitka a relaxovala :grinning:

Teď jsem ho po 10 minutách na rukách uspala, přišel manžel a hned ho rachocením klíčů a otvíráním dveří (strašně divně lupou) vzbudil :confounded: .

Foto jdu hned změnit :slight_smile:
16. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Už to je :slight_smile: . Fotka je pěkná, ale já na ní vypadám příšerně. Ale to není vidět, když je to tak malinké :grinning:

Já chodím jenom po dědině a vyjde mi to, když se hooooooooooodně snažím a i s nákupem na 2 hodiny. Ale už bych ráda změnila trasu, jenomže není kam :unamused: . Leda přes několik dědin a to netuším, jak dlouho by to trvalo.
16. říj 2009 v 15:39  • Odpověz
blani, prave ze ti tam nahodou slusi, jinak bych ti ji preci nedoporucila do pasu, tak nezlob :grinning:
16. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
no blani, ja to prave taky nikdy na tak dlouho nenatahnu..
to bych musela courat kdo vi kde..
u nas je fajn, ze je ta zahrada, ze kdyz se mi joo nechce, tak proste dam kocik na zahradu, jenze ted v desti a snehu asi tezko ze..
16. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
http://aktualne.centrum.cz/video/?id=275564

ty vole holky maras bych se asi po...a
16. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
tak to je teda fakt husty tohle :confused:
no nastesti vlak jel pomalu na nastupiste.. ale teda to je desny.. ja kocarek radeji porad brzdim..
16. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
tak my jsme dorazily z nákupu tatka hlídal a jezdil a já nakupovala, no chtěla jsem něco pro sebe do tohodle počasí a samozřejmě jsem koupila malýmu kombinézu rukavičky teplý ponožky atd. :grinning: a mamka jen jednu mikču no už to asi jiný nebude :wink: malej usnul v autosedačce tak jsem ho dala do ložnice a otevřela okno snad mu to ještě chvilku vydrží. blani pěkný foto. :slight_smile:
16. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
tak jsme byli venku na pul hodinky, aspon neco, tatka mezi tim dorazil a ted resim, zda jet do globusu s nim a malou dat na pohlidani prababicce anebo ho vyslat samotnyho se seznamem..
16. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Andrej, jo, to máte fajn s tou zahradou :wink:

Sun, díky :slight_smile:

Malej se vzteká, dala jsem ho vedle manži a uzmula jsem mu na chvilku počítač, tak pořád Marečkovi vykládá, že ho mama nechce, že mám radši počítač :angry: :grinning:
16. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Čus bus :grinning:
tak jsem byla odpo s mlaďasem venku zas bezmála 2 hoďky a teda tam byl super humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: chcalo,sněžilo a foukalo no přišla jsem dom a měla jsem mokrý i kalhotky a držku zmrzou jako blázen :rolling_eyes: :grinning: :grinning: a pak jsem jela nakoupit do Teska normoš lidí jak o vánocích a neměli ani rohlíky :astonished: no mazec jsem myslela že bych koupila malýmu zimní čepici,ale tam měli opět kulový :stuck_out_tongue_closed_eyes: prej se mam zastavit v neděli tak snad něco budou mít páč teď mu musím dávat 2 čapky :sweat_smile:
16. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
čáááááu-hlásím se po trochu delší době,spaly sme s ,malou včera u našich a odešla jim bedna od pc tak sem ani nemohla kuknout :unamused:

co je novýho,du vás dočíst
16. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tak jsme měli uspávací maraton :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mareček usl, položila jsem ho, hysterák, ale přííííííšernej :pensive: , pomohl až fén a houpala jsem ho další půl hodinu. Usl, dala jsem do postýlky a šla jsem se sprchovat. Přišel manža, že má nožičku mezi šprušlema, tak ho z postýlky vytáhla a kontroloval, jestli ji nemá zlomenou :confused: . Tak ho samozřejmě probudil a uklidnila jsem ho až u prsa. Tak teď snad už spí.

Kači, teda mokrá až na kalhotkách :confused: . To seš dobrá, žes tam vydržela tak dlouho :sweat_smile:

Reni, čau, novýho asi nic :wink:
16. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak my jsme taky dneska měly zdlouhavý uspávání, taky pěknej křik naštěstí ted už chrní tak jsem zvědavá jaká bude noc, tatka ho uspal a už se zdejchnul do hospody :angry: no a já jsem na pc protože v telce nic není :rolling_eyes:
16. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Sun, manža šel taky do hospody :wink:
16. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Blani-ty ho uspáváš fénem? :sweat_smile: :grinning:
sun-Martin šel o půl sedmé cvičit a taky skončil v hospodě,tchánova manželka slaví 50 tak tam skysnul i s klukama,ale je autem takže bude u pita a zitra máme rybářský závody tak sem zvědavá kolik dojede v tomhle počsí rybářů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máš recht v tv je úplný kulový :rolling_eyes:
16. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Reni, ne, ale když už brečí uplně strašně moc hystericky a dlouho a nic nepomáhá, tak fén nebo vysavač ho uklidní :slight_smile:

Mám hlad, tak jdu spát :grinning: . Dobrou noc :slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
to je dobrý řešení blani tak dobrou, no v tomhle počasí někde sedět to by se mi teda vůbec nechtělo, ale chlapy mají výdrž, třeba se jich pár sejde :wink: já jsem ted objednala martinovi k narozeninám friták :slight_smile: tak zas o jednu starost míň. reni není tchánova manželka tchýně? :confused: moje tchýnka má 50 za čtrnáct dní :grinning:
16. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
sun-jj :grinning: ale on je podruhé ženatej,tchýně říkám Martinové mamce a tahle ta oslavenkyně jeněco jako macecha :grinning:
to máme krapet komplikovaný-ona má syna a dceru a oba teď čekaj rodinu a Martinův brácha čeká rodinu,takže sou 3 mimča na cestě,nás bude jak psů :grinning: a ztoho už 2 miminka mají přijít na svět teď v listopadu,no když se pak všichni sejdem tak nás bude asi tak 18 :sweat_smile:

no nic martin v nedohlednu pudu asi do hajan,dnes sem se moc nevyspala,malá dnes spala mezi mnou a mamkou v posteli a každej můj pohyb jí budil než pořádně zabrala,já bych prcka v posteli mít v noci nemohla,fakt sem se nevyspala
16. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Dobré ránko, holky :slight_smile: . Tady prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska máme vítání občánků, tak su zvědavá. Je na 10:15 a Marečkovi vychází krmení na 10, tak to teda nevím, jak to skloubíme :sweat_smile:
17. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.