• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj.
Tady svítí sluníčko :sunglasses:
17. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Jitu, to se máte. U nás to vypadá na déšť celej den.
17. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
No už nesvítí, ale vyštvala jsem muže ven s Alexem, tak jdu uklízet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Šumava hlásí chcavec a chcavec a chcavec :confounded: no prostě hnůůůůs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj babušky,

u nás je tak jaksi jalovo, ani slunko ani déšť :grinning:

Před chvilkou jsem se probudila a Veru ještě spinkáááá, tak je ještě klid :wink:

Peču kačenu a místo zelí jsem udělala (naštěstí včera) "zelí" z cukety, už se na papku mooooc těším :grinning:

Odpo jdeme na rodinnou oslavu a to se mě teda vůbec nechce absolvovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
čau-tak Olomouc hlásí déšť,rybářské závody sme odvolali páč to nemá smysl,a tak nám zůstalo 22 špízů :sweat_smile: nechcete někdo poslat? :grinning:
17. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
jůůů reni tolik špízů? No to se nacpete :grinning:
17. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Reni já se hlásím :grinning: :grinning: na oběd bude co si ulovím páč manža je v háku a tak nevařím :wink:
17. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
dobré ránko,
reni tak to bude u vás veselo :slight_smile: tak špízy bych si taky dala já dělám španělský ptáčky, filípek spal ted půl hodiny a je nějak dobře naladěnej, zato tatka nám odpadl :unamused: po včerejšku :pensive:
17. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Sun jé španěláky budu odpo cmudit na zítra :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
blani, uzij si vitani obcanku :slight_smile:
my jdem ve ctvrtek na nastreleni nausnicek + vitani, tak jsem zvedava, jak to mala zvladne..
my dnes varime uzeny s bramborovou kasi :wink:
17. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
no já doufám, že my na zítra ještě zbydou :grinning: budu to tu muset začít chystat na ty okna tak at mám víc času. u nás občas vykukuje sluníčko no je to tu jak na jaře sníh už roztál :grinning: to budu chtít nějakou delší prochajdu.
17. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Sun jé se máte-sluníčko :wink:
Jj Blani užijte si vítání a doval nějaké foto :wink: :grinning:
Andreasku to určo zvládnete :wink: :slight_smile:
Renča špízy neposlala :grinning: a tak dlabu omeletu s brambůrkem :wink: :grinning:
17. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme byli ještě nakoupit. Vítání bylo celkem fajn, přišli jsme poslední, všichni čekali jenom na nás :grinning: . Mareček byl hodňoučkej a ze všech nejstarší, i když na to nevypadal :grinning: . My jsme nic nefotili, něco fotil nějakej fotograf, tak nám fotky snad pošlou a něco tchán. Akorát matka citlivka (jako já :grinning: ) se tam při gratulacích rozbrečela :sweat_smile:
Mareček za celej den napsal tak půl hodinky :confounded: , takže jak se za chvilku napapká, tak budeme muset vyrazit ven, i když se mi vůbec nechce. Je tam hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Manža má Marečka vedle sebe a snaží se ho uspat, ale to dřív usne manža :grinning:
17. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Blani tak to je super že už je malej přivítanej :wink: :grinning: tak snad se v kočáru udrncá :slight_smile:
My teď přišli z prochajdy malej vydržel i transport z kočíku nahoru do postýlky a ještě chrní :grinning: byli jsme zase na 2 hoďky a samo venku hnus a déšť a docela i plavec nás chytnul a teď vykukuje sluníčko :rolling_eyes:
17. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
tak jen jsme vyrazily na prochajdu tak začalo poprchávat a prší doted :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale malej se krásně prospal tak snad bude noc v pohodě. no, ale je tam teda pěkně vlezlá zima jsem si doma nechala rukavice a docela jsem litovala. u nás už se vítání taky trošku pohnullo ted jde kámoška s malým a ten je koncem dubna tak se to pomalu a jistě blíží :grinning:
17. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Sun, tak to je drsný, že to máte tak pozdě :fearful: Bydlíš v nějaké malé vesnici?
17. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Sun jj nám se to taky blíží :wink: odhaduju že tak někdy v lednu :confused: páč teď byl manžovo kolega a jejich malej je březnovej :fearful:
17. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
jo na vesnici, ale vítání je ve městě cca deset tisíc obyvatel (dačice), ale přes prázdniny se vítání nedělalo a pak nějak nestíhají nebo co, no snad to letos stihnem. :wink:
17. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
No u nás je cca 23 tis obyvatel a miminek docela doooost a stejně to dělají tak 2-3x do roka bych tipla :confused: to se tam umačkáme na tej radnici :rolling_eyes: :grinning:
17. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Sun, aha tak to jo :wink:

Kači, to jo. U nás to dělají bych řekla jednou za 1/4 roku, aby byla fotka do zpravodaje :slight_smile:
17. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Holky, mažete prcky nějakým olejíčkem každý den?
17. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
no holky my ted mame vitaci obcanku snad prvni v nove postavenem chaberskem dvore, budem se tam i brat, juknete na fotku, to vitani je primo v obradnim sale :slight_smile: http://www.dchabry.eu/obradnisal.htm
17. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
Andrejko, vypadá to krásně :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Mareček už spinká, manža pracuje ve sklepě, tak trošku uklidím v kuchyni a půjdu na superstar. Teda už začala :grinning: . Tak dobrou noc :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak my byli na oslavě, přišla jsem s malou domů něco po 19h a po cestě mi usnula, sice jen na 5 minut ale teď bohužel nemůže usnout, to je fakt na prd :cry:

Na superstar se teď taky koukám :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
jj, taky cucim na superstar :slight_smile:
blani diky :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahoj
my byly dnes 2krát venku a byla sem teda pěkně vymrzlá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Martin mi zas pláchnul do hospody,ale jel autem takže bude u pita,bydlíme na samotě takže to pěšky máme kus a taky cesta není osvětlená,takže v noci když se de z hospy je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky hledím na super star,ale tomuhle to moc nejde :sweat_smile:
mě se líbil ten Hodůr co zpíval ale luja-to byla nádhera
malá už taky od 8 chrní
17. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Tak my ještě nespíme :astonished:

No jestli mě ta oslava vůbec stála zato, že :angry: No nestála, stejně se mě tam nechtělo, malou jsem stejně měla skoro pořád u sebe a co z toho :unamused:
Božínku, jak ji mám jako zklidnit?????????????
17. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Blani já malýho nemažu vůbec ničím :wink: podle mě to ani není třeba
Andreasku jj moc pěkný :wink:my to budeme mít(snad jednou :grinning:) taky v obřadním sále :slight_smile:
Charlie držím palečky ať verunka brzy zabere :wink:
Reni venku je hnus hnusatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem zvědavá na to oteplení co hlásí :wink:
Tak já se koukala na knihu mého srdce :slight_smile: a mám radost páč vyhrál můj oblíbený Saturnin :grinning: :grinning: hurá
17. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.