• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
no tak asi před 10 minutama jsme konečně usnuly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem z toho mírně nasr.tá, že se mě ani nechce jít spát. Příště si rozmyslím, jestli na takový oslavy vůbec chodit :fearful:

jináč blani já mažu malou po koupání lékárenským olivovým olejem (teď mám i slunečnicový) a když má suchou kůži tak pak kdykoli podle příležitosti
17. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz
jsem chtěla napsat kdykoli podle potřeby a né podle příležitosti :sweat_smile:

Jo jo, už jsem přetažená taky :grinning:
17. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
No tak už jsme zas vzhůru, mě jebne :confused: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz
Ahoj všem.

Blani, já mažu po koupání slunečnicovým olejem z lékárny. Já se taky po koupání mažu, tak mažu i malého.

Můžete mi někdo vysvětlit, co jako má za význam to vítání občánků? Nás sice ještě nezvali, ale furt nechápu, proč bych někam měla chodit, když mě to nebere, muž by ve všední den ani nemohl, kdyby to bylo ve všední den a Alex by z toho rozhodně nic neměl. Navíc teď v době, kdy začnou chřipky.
18. říj 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: , tak Mareček se mi na jídlo vzbudil už v 9 a pak o půl 1, o půl 5 a v 7 :confused: . Doufám, že to dneska byla výjimka, protože jestli to tak bude bude pokračovat, tak bych neměla kdy odsávat.

Já jsem právě mazala Marečka včera večer a říkala jsem si, jestli z toho neudělat večerní rituál, když nekoupeme denně. Já ho koupu v olejíčku, takže potom je krásně promaštěnej, tak po koupání vůbec nemažu.

Jitu, význam vítání nevím, jakej je. Asi se to jenom tak prostě dělá :sweat_smile:

Charlie, a co to bylo za oslavu? Že se ti tam nechtělo, nikdo si malou nepochoval.
18. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
A voní nějak ten slunečnicovej olej? Mně dala ségra na mazání johnson´s baby. Nadšená nejsu, ale když to mám, tak to přece nevyhodím :pensive:
18. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
No je to trochu cejtit jako olej, ale minimálně, jen když si čuchnu k plné lahvičce, na mimču nic necítím.
18. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Jitu, dík :slight_smile:
18. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Jsem dala zadělat těsto na knedle, v obchodě nebyly. Ale stejně jsou ty domácí lepší :sunglasses:
18. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Děláš ho v pekárně?
18. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
dobré ránko, tak my taky noc nic moc ve tři se rozhodl, že už je vyspanej a začal dělat kraviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teda charlii ty jsi teda včera užila. hani všechno nejlepší sofince k čtyřměsíčkám, my taky budem slavit :slight_smile: jsem si přečetla v máma a já co jsme fasovaly v porodce, že ve 4 měsíci se děti při dobré péče stále smějou a už moc nepláčou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to má asi ten náš péči špatnou protože řve pořád. :unamused:
18. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Jitu, jo jo :slight_smile: . Ručně jsem kynutý těsto nikdy neuměla. Neměla jsem v rukách dost síly, abych to utáhla tak, aby se v něm začaly dělat bubliny. Pekoška je na to super :slight_smile: . I když teď, co je Mareček na světě, to pečení zanedbávám, což mrzí hlavně mě, protože pečení miluju :sunglasses:

Sun, tak to je taky dobrý :sweat_smile: . A pak usnul? To máš máma a já od narození po 1 rok? To jsem taky dostala :slight_smile: a jako jedinej časopis z těch boxů nevyhodila, protože mi přišel fakt dost dobře napsanej.
18. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak na to, jak to včera beznadějně vypadalo, tak noc nakonec ušla.
Papali jsme v 5h pak v 8h :wink:

Jitu tak vítání moc smysl nemá, je to jen asi tradice, či co. My tam taky ještě nebyli a je mě to vcelku fuk. Na druhou stranu, když teď stejně počasí nebude nic moc, tak by mě ani nevadilo tam jednu sobotu zajít.

Blani slavila teta a švagr narozeniny, šli jsme tam na 17h, což pro mimčo není ideální čas, ale zas se nedivím, chlastat od oběda by se mě moc nechtělo.
Nevím čím to, jestli byla malá přetažená nebo lidí jestli na ni nebylo moc... Nevíte co to mělo za příčinu????
Jinak právě že malou chovala střídavě tchýně a teta, ale malá když bečela, stejně jsem si ji vzala, aby se zklidnila. Nevím, proč vlastně tak vyváděla :confused:

Sun tak to si Filípek může s Verunkou podat ruku, teda ne, že by se rozhodla od tří nespat, ale jinak my taky řveme skoro furt :grinning: :grinning: :grinning:
Mámu a já jsem snad ani nedostala.. teda aspon mě to nic moc neříká. Je ale možný, že v boxu něco takovýho najdu bo jsem to ani nečetla ani neprohlížela, nechala jsem to v krabici na neurčito :slight_smile:
18. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
jo jo to jen on jsem ho přelouskala hned v porodce a ted ho mam v nocním stolku :grinning: no potom usnul o půl pátý a v sedm byl zas vzhůru ted se ho tady snažím zase uspatprotože začína být protivnej
18. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Charlie, aha, tak to bylo fakt pozdě. Už jste u nich byli a vždycky byla Verunka v pohodě? Mareček je takovej hodně umrčenej a rozmrzelej u tchánovců a u manželové tety. Oni jsou totiž strašně hluční a to Marečkovi zřejmě dost vadí. Nebylo tam moc hluku? Hodně lidí a všichni štěbetali, klábosili a zrovna potichu asi ne... Ono i tchýně, když na Marečka mluví, tak mluví dost nahlas. Ale zas jí to nemůžu mít za zlý, má to ze zvyku, manža špatně slyší. Ale Marečkovi to teda dobře nedělá a ona si už ani neuvědomuje, že mluví nahlas.
18. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Sun, hmm, tak to nic moc teda :confounded:

Charlie, vy budete kupovat novej kočárek? A proč? A jakej? Su baba zvědavá, co :grinning:
18. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
sun tak to se musím juknout do toho boxu a přečtu to taky, baví mě to pročítat, co nás jako čeká :grinning:

blani byli jsme u nich už stokrát, i když v patře, kde jsme slavili nee. Lidí tam bylo dost a hluku samozřejmě taky. Jinak mě přijde, že u tchánovců malá řve furt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Asi to s ní prostě neumí či co.... nevím fakt.

Jo a malá se naučila chytat zvířátka na kolotoči a myslím, že za chvilku ho zničí. Křupe v tom jak se to nemůže točit a Veru drží osla za ocas jak kdyby ji za to platili :grinning:

Co máte dneska v plánu??

Já půjdu asi na fotbal, manža hraje, tak se projdem a odpo asi taky nějaká vychajda :wink:
18. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Blani už ho mám koupenej, cca 3 týdny. Mám Mikrus Alu Sprint a jsem mooooc spokojená. Mám ho v podstatě jako cestovní kočár. Ten patron mám do terénu a Mikruse do auta :grinning:
To tak dopadá, když si těhule vybírá kočárek a vůbec nedovede tipnout na co všechno bude kočár využívat :grinning:
18. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Charlie, to Mareček u tchánovců právě taky dost brečí. Tak jsem si řekla, že tam mají pro něho špatnou auru :grinning: a je to. Snažím se k nim chodit co nejmíň.

Manža je dnes zase na fušce a bude zřejmě celej den :unamused: , takže po obědě půjdem na procházku možná k našim, jestli nás budou chtít vidět :grinning:

A ten patron byl moc těžkej? Nebo se špatně nakládal.
18. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Vypadá dobře :slight_smile: . Ale asi jste dali za kočárky dost, co? Tento cca 8-9 tisíc a ten patron určitě taky.
18. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
tak já jsem zatím s kočárem spokojená, ale je to tím, že nejezdím autem sama protože složit ho a naložit by byl asi pro mě samotnou masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak martin za chvilku odjíždí na hokej, vařeno mám tak se dám pomalu do uklízení věcí, aby mohly v úterý konečně namontovat ty nový okna.
18. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Já jsem taky se svým kočárem spokojená, ale já tomu fakt věnovala hodně času a viděla jsem kočárů hodně a hodně a hodně.
Muž mi říkal, že nevyužiju nacvakávání autosedačky, no a teď je rád, že to máme, ono se to nezdá, ale on se malej s autosedačkou pronese, ikdyž jsme šli v nákupáku jen do jednoho shopu :grinning: Prý to už chápe :grinning:
18. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Už máte nějaký dárečky k vánoců pro prcky?
Já už 3, jeden si tedy odë mě koupila tchýně, ale to i neva, já bych nakupovala a nakupovala :grinning: Teď rozmýšlím, jestli nevzít malému ten válec
http://www.detskydum.cz/detail/chicco-roller-hrajc-292001/
Chci, aby měl hračky vyloiženě od těch půl roku, ne aby se nám to doma válelo a čekalo to, až mu bude rok apod. až z toho bude mít nějaký prospěch.
18. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
jo to teda, usnést malýho v sedačce je už fakt záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem dost vybírala, ale teda hlavně přes internet. a ted cokoli kupuju studuju na iternetu a porovnávám ještě, že ho máme :grinning:
18. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
blani určitě vás vaši rádi uvidí :grinning:
Jo peněz jsem za to dala dost, to jo, ale co se dá dělat? To fakt člověk nikdy dopředu neví, když jsem nad kočárem přemýšlela, tak jsem si říkala, tohle využiju, tohle ne, no a teď je to takřka naopak. Co jsem si myslela, že využiju, dneska si na to nevzpomenu a tak.
Patron není ani tak těžkej (píšou 14kg) spíš se nedá odklapnout korba od podvozku a tím je pak moc velkej do kufru. A pokaždý kolečka oddělávat je fakt opruz. Já ho do kufru sice dala i se všema kolečkama, ale pak ho vytáhnout to bylo hrozný. A když jsem ho tahala denně i 2-3x, došly mě nervy :grinning: Nejdřív jsem si myslela, že rozkopu auto a pak i kočár :slight_smile:
V zájmu zachování mého duševního zdraví jsem se rozhodla investovat do druhýho kočáru :grinning:
18. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
jitu já žádný hračky zatím nekupuju :slight_smile:
I když se tchýně už ptala, co má malé koupit :grinning:
Ten válec je dobrý k čemu?
18. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
jitu o tom válci taky uvažuju :slight_smile: zatím teda nemám žádnej dárek, ale už bych měla začít objednávat. chtěla bych to leporelo, válec, nějaký kostky, pak vkládačku ty kroužky a pak jsem si říkala, že by mohl mikuláš donést nějakou jídelní sadu atd. protože pak začneme s těma příkrmama.
18. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Sun, já si na jídlo koupím v Ikea, není to tam tak drahé a já jsem na to úchylná.
Charlie, no prý jim to pomůže v lezení a pak i jako sedátko, až bude větší. Zase to tolika nestojí.

Sun, takový ty kroužky, coi se skládaj na tyč? To jsem už koupila, pak mám mluvící hrnec a mluvící klíče.
18. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
No ono je problém před vánocema, že eshopy nestíhaj, žádaný zboží nemaj atd.
18. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Včera manža už nestačil včas zasáhnout a tchán mi položil otázku, jestli nemaj koupit chodítko :grinning: Jsem viděla muž jak gestikuluje, že jako nee :grinning: Tak jsem řekla, že jedině přes mojí mrtvolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.