• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahoj holky :slight_smile:
vidim, ze se bavite o jidelich sadach kvuli prikrmum :slight_smile:
ja uz dostala nadhernou sadicku od mamcine kolegyne z prace a vcera mi mamka privezla sadu priboru :grinning: vsak ono to utece :slight_smile:
holky, bojite se kvuli sobe i mimiskum te praseci chripky? :confused:
18. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
aha, tak chodítko doma taky nechci vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Já se jdu chystat na ten fotbal, tak pááááá zatial :slight_smile:
18. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
Andreasku, nebojím. Tak jako se nebojím normální chřipky.
18. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky já jen na skok,nějak není moc času,pořád někde lítáme.Dneska nás odpoledne čeká návštěva tak musím uklidit.Jindra jel do Chiccka pro jídelní židličku,mají ji v akci tak snad ještě bude,včera jsme ji viděli a moc s enám líbila.
My byli na vítání občanků včera.Jitu je to taková tradice,jsme zapsaní v kronice,starosta k nám mluvil a vítal nás -nebo spíše prcky.Tak pro ně to není,ale já jsem ráda že jsme šli,aspoň jsem viděla komu se zase kdo narodil.Myslím že ve velkém městě je to o něčem jiném,než va malém.Vojtík byl celou dobu hodný,brečel až v kolíbce ale to proto že ho vzala od maminky nějaká pro ěnho cizí ženská,tak začal řvát,ale nakonec jsme se i v té kolíbce vyfotili,i my máme nějaké fotky,tak až bude čas tak nějaké přidám
Co se týče Vánoc tak my máme pro Vojtíka asi tři dárečky,a babička asi čtyři,takže Vánoce budou pro Vojtíška bohaté. :slight_smile:
Ten mluvicí hrnec máme taky,včera jsme ho koupili,ještě s emi líbí ten pejsek,to s ezase učí názvy těla.
18. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
holky, tak choditko u nas taky nee.. moje mamka mi nedavno licila, ze me do nej na balkone postavila a ja kousek poposla a pak jsem se pry do nej jaksi skripla, zacal rev a od te doby mi ho nedala, takze taky nebrat!
jitko, diky, ty me vzdycky uklidnis, tak uz se taky nebojim :grinning:
a zvysila jsi nejak prisun vitaminu nebo delas neco "spesl", aby se vam chripka vyhnula? tomas je ockovany, ja ne, tak nevim, jestli bych se nemela dat.. ale jde to vubec pri kojeni?
18. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
asi mě ukamenujete, ale já o chodítku přemýšlím :sweat_smile: já sama jsem v něm byla od půl roku a myslím si, že se na mě nijak nepoznamenalo, malej už poslední dobou v lehátku moc nevydrží tak nevím co bych si s ním potom počala. no uvidíme.
18. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Čus kočky :slight_smile:
Sákryš vánoce tak mam zase o čem přemejšlet :sweat_smile: :grinning: vůbec nic mě nenapadá :rolling_eyes:
Charlie no možná tam fakt bylo na malou moc lidí a velký hluk :wink: a možná byla přetažená a nemohla zabrat :confused:
18. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Charlie, tak to jo. Já su s kočárkem spokojená. Sice nějaké mouchy by se našly, ale převládá víc kladů než záporů. Ale stejně budeme kupovat potom nějakej sporťák, tak to už abych vybírala, když vím, jaká to byla kovbojka si vybrat kočár :grinning:

Andrej, já se prasečí chřipky nebojím. Navíc ten mediální humbuk jaksi utichl :wink: . Nevím, jestli se můžeš nechat očkovat proti chřipce, když kojíš, ale zase to není, že chřipku 100% nedostaneš. Můžeš dostat jinčí typ, na který se očkování nevztahuje :wink:

Já na vánoce budu chtít koupit to puzzle na zem, potom asi ohrádku a jaký hračky, to ještě fakt nevím. Ale tyto 2 věci bych sto pro chtěla. Chodítko kupovat nebudeme. Ale když jsem řekla manžovi, že to není zdravé pro zádíčka, tak argumentoval tím, že jeho sestřenky v tom byly strašně rády a líbilo se jim to :angry: . Stejně máme na chodítko malej byt.
18. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Jo, a jinak jsem soutěžila o hračky fisher-price, jak je tady na boku ta reklama. Ale beztak nic nevyhraju :grinning: . Jo, a asi bych chtěla nějakou hračku do vody. Ale to je otázka pár korun :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Tak knedle, i když vypadaly relativně nevinně, narostly do obřích rozměrů :confused: :grinning:
18. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
ahojda...jak se vede??

řešíte už vánoce?? mno já taky...my teda chodítko jo a určitě nějaké drobnosti, už taky začneme s nakupováním :wink: jinak se strašně těším a hlavně že už budeme čtyři :dizzy_face: kompletní rodinka :dizzy_face:

mě se taky nechce na vítání občánků, ale manžel, že ji musíme přivítat :unamused: tak tam budu muset zavolat. pozvání jsme už dostali, ale nešli, radek byl pryč.

a co vaříte dámy?? já teda polévku s drobením a roštěnou s hk!!
18. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
šmouli a proč ase ti nechce?vždyť to ani dlouho netrvá,Vojtík si tam našeol slečnu,seděli jsme vedle holčičky,a ti dva se pořád na sebe koukali.Dostaneš kytku nějaký dárek.Kdyby to trvalo dvě hodinky tak neřeknu,ale je to otázka aspoň u nás 45minut.
Tak Vojtíka jsem uspala,tak jdu dát trochu do pořádku obývák.Jindra přiveze i obídek a to chesburgy,tady nic není co bych vařila,a maso z mrazáku jsem nevytáhla :unamused:
18. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
blani, do obrich rozmeru jo? :grinning: to bych rada videla :grinning:
my budem mit pangasia s rozmarynem a nivou a bramburky + zeleninovou oblohu :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
tak já jsem dneska nevařila protože, jsem měla toho španěla ze včerejška martin zdrhnul na hokej tak jsme tu s filípkem samy. tak já se na vítání docela těším no a je to tak jak říkala andrej na malým městě je to trošku jiný, většinu těch mamin znám, ale třeba se s nima tak často nepotkávám. :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Šmoulo já včera ucmudila ptáky španěláky :wink: budou s rejžíííííííííííííí
Andrej pěkná nová fotečka :wink:
No já počítám že my půjdem na vítání až fakt někdy v lednu :pensive: no jestli malej poroste takovým tempem jako teď tak doufám že se jim ještě vleze do kolíbky :grinning: :grinning: když jsem chodila do školky tak jsme na vítání občánků zpívali a říkali básničky :slight_smile: jóóó i já s hudebním hluchem :grinning: :grinning: taky si myslím že je to takový milý zvyk prostě přivítat nové obyvalele :wink: :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Tak já vařím ten obří knedlík :grinning: a játrovou omáčku.

Andrej, tak vydrž, vyfotím :grinning: . Ale už je nakrájenej.
18. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Blani no taky jsem na ten tvůj knedl zvedavá :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Jsou tam :grinning: . Ale na fotce tak velké nevypadají :grinning: . Na 1 jsem dala i vidličku pro porovnání.
18. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Blani nó to si teda dáte do nosu :wink: :slight_smile:
koukam že už se asi všichni cpou taže přeji dobrou chuť :wink: :slight_smile:
18. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Kači díky za pochvalu,to je z toho vítání,nejdříve sjme se fotili před kolíbkou,to drží kousek toho dřeva,a pak se umoudřilže se teda jako vyfotí i v ní.
Taky všem přeji dobrou chuť. :wink:
18. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Kači, jo jo, teď jsem si nandala na talíř :slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
Taky všem přeju dobrou chuť :wink:
18. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
taky přeju dobrou chut všem my jsme ted s filípkem uklidily kuchyn a musím se pochlubit já mám tak šikovný dítě, chtěl spát tak si hodil hajánka přes oči a do minuty chrněl no prostě už ví co chce. :grinning: no ještě, aby mu to tak do jedný vydrželo.
18. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
blani :grinning: to jsou teda knedle! :grinning: diky za ukazku :wink: :grinning:
18. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
taky vsem preji dobrou chut :slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Sun, tak to máš dobrý :slight_smile: . Mareček po půl hodinovým houpání na rukách usne na půl hoďky a můžu být ráda, že se mi nevzbudí, když ho položím :angry:

Andrej, nemáš zač.
18. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
kaci, diky za pochvalu fotky :slight_smile: uz je to sranda ty dve pozorovat spolu :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak my se půjdeme vypravovat k našim :slight_smile: . Tak hezké odpoledne. Pa pa
18. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
blani nemysli si, tohle byla jen vijímka :grinning: no my počkáme na toho našeho tatu a pak taky vyrazíme ven je tam dneska docela pěkně.
18. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.