• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Holky, a jaká máte bříška? Já ho vyloženě velké nemám, je malinké :slight_smile: , ale ta kůže je taková velká, volná. Prostě to vypadá jak jeden velkej špek :angry: . To se vycvičí, když budu posilovat břišní svaly a nebo se to srovná samo? To bych chtěla asi moc, co :grinning:
29. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
stříkačkou blani, protože pak budem chtít zkusit kojení znova :slight_smile: no já mám břicho rozteklý jak lívanec, taky s tím budu muset něco začít dělat ale KDY?? :astonished: :sweat_smile:
29. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
holky,tak zase datluji jednou rukou,čekala až si malý odříhne,a prdí na mě,tak jsme ho strčila do koše a už chrupčí.
Tak z prochajdy bylo kulové :angry: udělalo s ečerno,začala buřina,slejvák,takže jsme zalezli doma,a já bych tak šla ráda ven,tak snad zítra.
My koupeme dneska,malý ze začátku řval ve vodě,ale dostal dudlana,a mokrou plínku přes bříško a je klid.A tak si pořve potom.
Holky vy kojíte z obou prsou?Nám teda stačí jedno,včera jsme mu nabídla i druhé párkrát potáh a pak se poblil.Kdyby měl hlad,tak by mi tady určo v klidu nespal,že?
Já si Jitusko taky říkala,že mlíka bude dost,kojení nebude problém,ale je to velký problém,malý u toho dělá psí kusy,já se snažím být kldiná,ale....
29. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
Sun, právě proto jsem se ptala :wink: . Já už od včera :grinning: zkouším sedy lehy a pánevní dno (ale to mi přijde celkem OK :slight_smile: ). Ale je to 10 sedů lehů na přímý a 10 na šikmý svaly. To asi účinkovat nebude :sweat_smile:
29. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
no můj pupek to je děs,ale mám zpevňující pás,tak si ho dávám,jenže než si na něj vzpomenu,tak už ho musím zase sundávat,protože jdeme papt,takže na sobě ho mám jen chvilku,ale účinek to nějaký má. :wink:
29. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
tak jsem vzhuru.. pry maji byt bourky.. tak sabco, sup ven :grinning:
holky doporucuje se lezet na brise mam pocit po porodu..
29. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
No já mám tu postavu taky zajímavou,na břichu mám úžasnej špek a krásně mi na tom jsou vidět strie :angry: a prdel a stehna mám jak krocan :angry: no hrůza co vám budu povídat ještě stále mám 13kg nahoře :frowning2: jsme zvědavá jak to půjde dolů...
29. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Sabinka čeká na středu aby měla pěkný datum porodu.. :slight_smile: Andreasku to přenášení je šílený vid?Mě z toho teda pěkně hrabalo,nejhorší bylo jak se mi každý ptal kdy už se malá narodí..
Blka ty už cvičíš jo?Já myslela že se v šestinedělí nesmí,až po :confused:
29. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Andrejko, já kojím jenom z jednoho a při dalším kojení z druhého. Než bych ho stihla přehodit, tak by mi usl a už bych mu to prso do pusy nenacpala, tak to dělám takhle :slight_smile:

Mohla bys sem hodin odkaz na ten stahující pás?

Andrej, jo, doporučuje se spát na břiše. Taky jsem první 2 noci spala, ale pak se mi tak nalily prsa, že když jsem si lehla na břicho, tak jsem je měla až u krku :grinning: a pěkně bolely :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže smůla. Ted už je to lepší, tak když se nějak podložím polštářem, tak to jde :slight_smile:
29. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
Hani, a kolik jsi přibrala celkem?

Nějaké cviky se v šestinedělí můžou a brouzdala jsem po netu a nějaké jsem našla a byly tam aji na břicho, tak já nevím. Ono to asi každej říká jinak :frowning2:
29. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
hani kolik dni jsi vlastne prenasela?
my dnes jedem 4.
29. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
hani, bohužel už vůbec. ale tak nějak jsem si zvykla na to chystání. akorát male to ještě nepochopil, že hned jak se vzbudí není jídlo :grinning:
29. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Celkem jsem nabrala 21kg :frowning2: dole mám pouze 8kg..nožky už mám ale pěkný a už jsou mi vidět i kotníky :grinning:
Akorát prstýnky na ruku pořád ještě nedám..
Holky Sofinka je teda hroznej dravec na prsa,ta usne až tak po 30 minutovém kojení,dřív neee to se po mě úplně sápe,jak kdyby mi chtěla vycucnout i v porodnicimi říkali že je hroznej savec-dravec..
29. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Andreasku přesně týden..měla jsme termín 11.6 ve čt a malá se narodila 18.6 ve čt..ale voda mi praskla ve st v noci..
Jituš a čím dokrmuješ?A jak to že jsi přišla o všechno mlíko? :confused:
29. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
Jituš, já než se nachystám, než přebalím Marečka a někdy aji přesleču :grinning: , tak to mlíko taky nemá hned :wink:

Hani, ale tak to jsi nechala dost kilo v porodnici :wink: . To půjde dolů, neboj :slight_smile:
29. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Jituš ty jsi nabrala taky něco kolem 20 kg že?A kolik už máš dole měsíc po porodu,jde to pořád samo,nebo už pro to musíš něco dělat?
29. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
holky urcite pujdou kilicka dolu.. netrapte se s nima..
uz mate za sebou tak narocnou udalost, jakou je porod, tak par kilasku shodit zvladnete urcite :wink:
29. čer 2009 v 18:19  • Odpověz
tak já jsem v porodnici nechala 10 uvidíme jak půjde ten zbytek. tak malej taky nemá jidlo hned jak se vzbudí, vždycky, když odstříkávám tak říkám, že mu vařím :slight_smile: teď už má vařeno a nechce se probrat martin ho tady budí a má největší pilno chrnět a když chci, aby chrněl tak řve. :rolling_eyes: no snad z toho vyroste :wink:
29. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
dokmuju nutrilonem, zatím dobrý. to mlíko se přestalo dělat ze dne na den,a si ze stresu, ta jsme koupila nutroš a po dvou dnech zase se dělalo, ale slabý a malej ho nechtěl, dva dny se to střídalo, jako hodně mlíka, žádný mlíko a pak jsem z toho odsávání měla tak pohmožděný prsa, že jsme to musela vzdát. stejně to mlíko nechtěl, tak to bylo.
29. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Jituš, a jak jsi poznala, že se přestalo dělat? Ty jsi jenom odsávala?
29. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
jj, jenom odsávala. malej byl línej si to vyáhnout, když ho 14 dní v nemocnici krmili flaškou. jo a k té váze... ještě mi chybí 6 kg. už to nejde dolů. musím cvičit, ale není energie...
29. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Jituš, aha, já jsem zapomněla, že byl v nemocnici. A co ten pupík, už ho má v pořádku?
29. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
taky bojuju s břichem a prdelí...nabrala jsem 15kg a dolu dala 10kg a cvičit asi taky budu muset-po prvním porodu jsem nemusela!
29. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
Holky, taky k vám chodí tak často rodiče dívat se na miminka? Naši nebo tchánovci jsou tu skoro pořád. Ale nevadí mi to, nevysedávají tu celej den, jen se podívají a za 5 minut jdou. Jenom mamča mi to tady organizuje :grinning:
29. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Blka já mám mamču 150km daleko a tchýni 80km daleko,takže k nám nikdo nechodí..
Smouli to máš dobrý jen 5kg nahoře to je super,to ještě půjde dolů vždyt máš 3 týdny po porodu...
Holky pro dnešek se loučím,malá se začíná probouzet tak půjdu koupat a krmit dravou zvěř :grinning: tatku máme v Třeboni tak jsme doma samy,tak půjdu brzo spát..malá se v noci budí tak po třech hodinách,už se těším až bude spát třeba 6hh v kuse.. :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
hani tak papa.. hezky se vyspinkejte s malou :wink:
29. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Hani, hmm, tak to jsi pořád sama, co :frowning2: . A stihl manžel být u porodu?
Tak se hezky vyspi. Pa :slight_smile:
29. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
ahojky,

sun malej je krásňoučkej :wink:

Vrátila jsem se ze cvíča a z pokecu s těhulkama, tak to bylo fajn. Teď už jsem vykupkaná a koukám na zprávy.

Tak jsem vás aspoň pozdravila a jdu ještě povečeřet.
29. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
charlie tak brou chut :slight_smile:
taky jdu veceret.. tomas uz prijel, smirili jsme se se stredou.. :unamused:
29. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
andreasku neboj, třebas to ještě zítra přijde a samo :slight_smile:

Taky si nech chutnat :dizzy_face:
29. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.