• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak my už půjdem taky papááát(malej už je po o):slight_smile: a pak ven u nás je docela pěkně aji vykukuje sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: a taťka slíbil že půjde na prošku s námi takže to je svátek :sunglasses:
Tak páááá kočky nevím jestli se sem jěště dneska dostanu a tak přeji všem krááásnou nedělu a ať vás míma a taťkové nezloběj :wink: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Já mám ko chodítku stejně vztah jako ke klokankám a posazování dítěte, dokud ještě nesedí. Je fakt, že za našich let to nikdo neřeišl, ale taky většina nás má problémy se zády apod.

Andrej, vitamíny jsem zatím nijak neřešila, jím hodně ovoce a zeleniny, chtěla jsem si koupit echinaceu, ale na jednom produktu bylo psáno, že v kojení ne, na dalších to nebylo, tak to musím někde nastudovat, zatím jsem se k tomu nedostala.
Očkování proti chřipce považuju za pro nás zbytečné, jednak zase není proti všem kmenům a druhak moje sestra dostala to očkování před lety jako sestra v nemocnici a bylo to prvně, co měla tak neuvě+řitelnou chřipku, že se nikdo neočkujem. :grinning:
18. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Alexek je teď na zemi na dece a hraje si s hrazdičkou, pak nakrmím a půjdem na prochajdu.
Manža vaří na zítra a pozítra, pak pojede do domava důchodců za babičkou, tak já vezmu psici a malého a zakočárkujem si.
18. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Andrej, co dělá malá psici? Alex naši psici tahá za chlupy asi jako mě za vlasy a pséka drží :grinning:
18. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
míšo a když už samo sedí tak by to neměl být takovej problém ne? :confused: my se taky proti chřipcše neočkujem jak říkáš bráchu očkovaly na vojně a taky okamžitě marodil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsme byli na prochajdě, podívat se na taťku fotbalistu a už jsme i po o a malá chrní v kočáře jak oteklá :grinning:

Andrej pěkná foto

Já se na očkování proti chřipce taky nechystám, jednou jsem se naočkovat nechala a odnesla jsem to hnusnou chřipkou, takže díky neeeee.

Prasečí chřipky se taky nebojím, stejně jako všech jiných nemocí. Prostě když přijdou, bohužel přijdou a nic s tím nenadělám

Jo a k chodítku mám stejný postoj jako Jituš, taky mi to připadne jako klokanka a s chozením to nemá moc společnýho. Navíc to zabere moc místa a co pak s tím?? Na prd. To doma fakt nechci.
Viděla jsem na obale Maminky nový typ chodítka a je to spíš pro oporu dětí a právě to motivuje k chození, tak to se mě třeba líbilo. Žádný takový - hodím tam dítě - a ono bude viset a šoupat nožkama po podlaze :zipper_mouth:
18. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
no já si myslím, že když dítko ještě nechodí nebo si minimálně nestoupá někde u nábytku zcela samo, tak to může jen uškodit, třeba začne blbě používat nožičky, bude to mít vliv na klenbu apod.
18. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jako unesla bych tohle
http://www.eshopbaby.cz/katalog/choditko-activity-chicco-p2824/

to mi přijde spíš jako strkátko :grinning:
18. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
tak ten náš kulíšek se teda uspal řádně :grinning: ještě chrní, jo na to jsem taky koukala jitu no uvidíme, já tady ted projíždím jeden e-shop objednám už asi to leporelo na postýlku tak k tomu chci něco ještě přihodit. :slight_smile:
18. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
jo tak něco takovýho bylo v tom časáku :wink:
18. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
jitko, mala bellcu taky chyta za chlupy a snazi se do ni uz placat rucickou a taky uz se ji povedlo drzet ocasisko :grinning:
18. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
jé tak s pejskama a dětičkama to musí být sranda, to u nás jsou 2 kocouři a ti si malé vůbec nevšímaj :grinning:
18. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
prcek pořád chrápe, no jo, zmohl ji venkovní vzduch a taky to, že včera hulákala do půl 12 :grinning:
18. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Tak jsme tu z prochajdy :slight_smile: chvilku pršelo,ale nakonec přeci jen svítil oskar :sunglasses: byli jsme tak na 2 hoďky a malej chrápal sotva hodinu :confused:
Si taky myslím že to očkování proti chřipce je blbost :confused: je jich tolika druhů že člověk stejně nějakou chití :fearful:
Charlie koukam taky nová fotečky viď? :wink:
18. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj ženy.
Mně ty plastové hračky od Chicca přijdou teda fakt hnusný. Vypadají vyloženě levně (ačkoli jsou pěkně drahé) a kvalita je taky nijaká. Moje známá má tu hrazdičku a to je rozhrkaná, vrzající příšernost. To mi do baráku nesmí.
My ujíždíme na dřevěných hračkách. Jediné plastové v baráku bude asi jednou jen Lego.
18. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Taky jsem byla venku. Alex chrní v kočárku, tak jsem ho vyvlekla do bytu. Kdyby sundala korbu, tak by se určo vzbudil, protože ta konstrukce cvakne, když se korba sejme, tak jsem se vlekla po schodech s kočárem a teď chrní v chodbě, tak snad ještě nějakou dobu vydrží, poslední dny spí tak po půl hodinách, pak se hodinu směje a pak půl hodiny řve :grinning: pak je jídlo a tak furt dokola. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
Janneke, mně se dřevěné hračky taky líbí, ale to je až pro větší děti, aspoň, co jsem viděla.
18. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
Jitko, zrovna tvoje oblíbená IKEA má spoustu dřevěných hraček i pro menší děcka:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/series/11672/

Mají i dřevěnou hrazdičku pro miminka. Té dávám rozhodně přednost před tou hnusnou od FisherPrice:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70108177
18. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Pardon, od Chicca.
A ta dřevěná je dokonce levnější.
18. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
No krom těch kelímků není nic v Ikea pro děti od 6 měsíců.
18. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
Tak a máme po návštěvě,malý z toho usnul,předtzím jsme byli venku,taky spinkal.
Já chodítko taky nechci uvažuji o tom z toho Chicca,co tady dávala Jitka nebo něco podobného.Něco takového dostane od babičky k Vánocům.
Tak my hrazdičku od Chicca máme a jsem s ní velmi spokojená a Vojtíšek taky,z té Ikey,to s emi moc nelíbí.
My jsme měli včera v plánu Ikeu,alenějka jsme se zdrželi v hračkářství dračik pak na obědě a Vojtík už byl potom protivný,tak sjme to odložili zase na potom,chtěli sjme tam nějaké doplňky.
18. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
tak jsem konečně doobjednala nějaký hračky :slight_smile: už mě v emailu upozorňovali, že toho mají ted dost tak se to možná trošku zdrží, asi už se přípravy na vánoce rozjely ve velkým. jsem tak chvátala, protože malej tu pořád řval, že jsem si zapomněla připsat dárek za nákup nad tisíc korun :angry: tak nic zadáčo nedostanem jdu to tam omrknout asi už bude chtít jít chrnět tak pak ještě nakouknu.
18. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
U nás už se spí. Jsem zvědavá, co s ním udělá změna času, to bude asi chodit spát v šest :confused:
18. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Čau holky, Mareček už taky spinká, ale u mě v posteli, tak ho budu muset jít za chvilku přenýst. A začíná superstar, tak se jdu dívat :slight_smile: .
18. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahojky, tak my usínáme, ale nějak se nedaří..
Nechápu to, někdy ji dám do postýlky a spí a ted zas poslední dobou stávkuje, potvůrka.

Taky koukám na superstar :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
andrej, my mame taky tu hrazdicku od chicca jako vy a jsme spokojeni.. mame ji pujcenou od sestrenky po jejim vojtiskovi :wink:
18. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak u nás se ještě chrní, ale já už nějak nemohla zabrat či co. Dneska mi spinkal od osmi do půl paté, tak jsem se zas hezky vyspala :grinning:
V sobotu jsme slavili tchýnini narozky, bylo tu zas veselo. Jenže jedna švagrová dojela s děckama, který jsou nachcípaný, sice ne moc, ale jsou po nemoci a ještě celkem pokašlávali a druhá přijela s tím, že se synovec ráno probudil bez teplot, tak ho vzala. Bílej jak stěna..no snažila jsem se nenápadně se Štěpim odcházet, pak jsem ho dala ven spinkat, protože jsem fakt nestála o to, aby se od nich nakazil. No a just, začíná nám pokašlávat. Sem pěkně nas.aná :angry:
A taky se švagrový divily, že chodím v takovým počasí s malým dvakrát denně ven, tak jsem si to pěkně obhajovala...no popravdě nevím, co bych s ním celej den doma dělala....a čerstvej vzdoušek mu jedině prospěje :wink:
Včera jsme chtěli nakupovat, jeli jsme do globusu, no lidí jak v mraveništi. Nevím jestli už předvánoční horečka či co??Tak jsme jen letmo prolítli a vypadli jsme rychle ven. Pak ještě sjeli do tesca, tam jsme koupili ty hrací klíčky od FP, čepičku a body s dlouhým rukávem a nějaký drobnosti. Malej začal být už nervní, tak jsme taky celkem rychle vypadli.

Jo a jinak, my chodítko určitě taky nééééééé!!!!!!
19. říj 2009 v 06:01  • Odpověz
Ahoj všem.
Heluli, taky chodím 2x denně ven, ikdyž je hnusně. Malej kupodivu daleko víc spí v tom hnusným počasí než za sluníčka.
U nás noc nějaká divoká, celou ji provrtěl a provzdychal. První budíček byl před třetí a druhej v půl6, teď už zase spí, ale když já mám už takhle ráno hlad, tak prostě musím z toho pelechu. :grinning:
19. říj 2009 v 06:05  • Odpověz
Mě právě taky připadá, že Štěpánkovi to víc vyhovuje, čím hnusněji, tím je v kočárku spokojenější :grinning:
19. říj 2009 v 06:25  • Odpověz
Heluli, co nosítko?
19. říj 2009 v 06:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.