• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
max spokojenost :wink: Sice jsem ještě nepodnikla nějakou delší prochajdu ale mladej je spokojenej. Hlavně když se chodí venku :grinning:
Ty už ho máš doma? nebo jsi pořád čekatelka?? :sweat_smile:
19. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
Ještě furt čekám, asi ho sem nese pěšky nebo co. Dneska už tam zavolám.
19. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Heli, tak to se ti nedivím, že jsi naštvaná, že přivedli nachcípaný děcky :rolling_eyes:

Mareček venku taky dobře spí, když jsme doma, tak zabere vždycky jenom na chvilku.
19. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Jitu, ty ho máš taky z brány že? no já nato nosítko i plinky čekala taky dlouho (narozdíl od jiných eschopů) Připadá mi, že se to nějak zhoršilo bo co....
19. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Heluli, jj, z brány. Ve čtvrek tam naskočilo, že je objednávka vyřízena a nikde nic. Prachy přede se jim hodí. No jsem vyléčena, už od nich nic nekoupím. Ani v shopu v Praze jsem neměla dobrou zkušenost. :unamused:
19. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
dobré ránko,
tak my jsme krásně bez přerušení chrněly do půl šestý :dizzy_face: a pak ještě malej bonusek od sedmi do osmy. no takhle kdyby to bylo každej den tak si nestěžuju, taky jsem ho hned po probuzení chválila, tak si to třeba zopakuje :grinning: tak já dneska malýho jen asi šoupnu na balkon protože ven se nedostanu, dopoledne musím do města a odpoledne začnu vyklízet věci pro ty oknaře.
19. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
Oni na té bráně můžou hřešit tím, že mají nejrozsáhlejší plínkovej sortiment (aspoň se mi tak zdá z projíždění plínkových e-shopů), takže si můžou "dovolit" nějaké takové zdržovačky :confounded:

Sun, to máš fajn, že ti vleze na balkón. My máme takovej pidi balkón, že mi tam nevleze. No, korbu bych tam určitě dala, ale kdo ju bude tahat 3 patra nahoru.
19. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
tak ještě jsem to nezkoušela, ale vejde se tam no jen vození bude asi tak deset cm tam a deset zpátky :grinning: a to ještě budu muset uklidit sušák s prádlem, ale alespon tady něco stihnu. tak já jsem včera objednala hračky a jsem zvědavá, kdy dorazí pán už psal, že toho ted mají dost tak se to zdrží :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Sun, tak hlavně že napsal. To je slušnost. Kdyby nenapsal a tys čekala, tak by to bylo nefér.
19. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak náš prďola v tom marastu venku taky spí jako dřevo :grinning: a doma tak s bídou půl hoďky :pensive: včera jsme byli u načich na véče a to pořád plakal jak byl asi přetažene a pak i večer nemohl zabrat :confused: no tak jsme to změnili že tam budeme jezdit na obědy :grinning: ale jstejně jak je teď dřív tma tak bych řekla že se mu chce i dřív spát :confused: pozorujete to taky někdo nebo se mi to jen zdá?
19. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
no já jsem snad čekala 14dní než to přišlo, a myslím 4dny před posláním balíku mi napsali, že už nemají ty vkládačky, jestli nechci na ně ještě tak týden počkat :angry: To mě teda docela naštvalo...

Nic, jdu uklízet, mamka přijela pohlídat, tak musím zas pořádně vygruntovat. Táta moc nepohlídá, furt buduje bydlení, tak musím holt občas zneužit babičku :sweat_smile: ale ona ráda :grinning:
19. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Tak jsem tam volala, tak prý to přijde zítra, to jsem žádostiva.
19. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
dobre ranko holky, dnes je tam pekne pocasi, asi vyrazime brzy ven :slight_smile:
mala rano mela plny nosik a trosku kaslala, tak jsme vysavaly, snad se ji nejak nerozjede ryma a kasel :unamused:
19. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
čůs kočky

tak my máme noci zas jakýsi divoký. Zas nechceme usínat, řveme a řveme, pak se vzbudíme na jídlo a pak už nechceme spát a co čtvrt hodinku vykřikujeme v postýlce, no bezva :unamused:

Jinak já nevím co s těma eshopama je, ale já min. týden objednala granule pro kočky a zatím nic. Vždycky to přišlo do druhýho dne :confused:
19. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
charlie, asi uz zacal vanocni blazinec a lidi nakupujou jako divy :grinning:
19. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
andrej no že zrovna granule??? :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
no si nemysli, i pro mazlicky chteji mit lidi darecky :grinning:
19. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
no to asi jo, ale je to pěkně ujetý :grinning:
19. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
charlie, spis to chce kolikrat objednat ze znamyho eshopu, tam to jde vetsinou rychle, taky se mi uz stalo, ze jsem sice nasla zbozi o dost levneji, ale pak se dost dlouho cekalo na dodani..
19. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
holky na me taky vlezl nejakej bacil, boli me hlava a v krku to mam vselijaky, uvarim dnes cesnecku :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
andrej já to dycky objednala přes allpet.cz a přišlo to pokaždý hned, tak nevím o co go :dizzy_face:
19. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Tak Allpet je děsnej, mám s nima jen blbý zkušenosti.

Já beru od www.packa.cz
19. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Teda když na to tak koukam jak jsou ty e-shopy přetížený tak to asi necham synátora manžovi a vyrazím do města klasicky po krámech :grinning: :grinning:
Andreasku no teď ta chcípy budou asi pěkně řádit :confused: v tomhle počasí :unamused:
Charlie a co dostanou kočky k vánocom??? :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
no kaci, to abychom s mimiskama vubec do obchodaku apod. ani nechodily..
ja beru z ruznych eshopu..
19. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky holky,teď jsem malého na chvilku uspala,byl nějak protivný,stejně za chvilku přijede moje mamka ho vzít na chvilku ven
já si aspoň zacvičím a něco uvařím.
Chci se zeptat koupili jsme tu Vincentku ale v příbalovém letáku není napsané že je určena i tak malým prckům.Ale to je přece neškodné,že,tak to můžou,zatím jsem mu to do toho nosánku nestřikla.
19. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
andrej, s vincentkou zkusenost vubec nemam, ale mam pocit, ze to maminy pouzivaji uz pro takhle male prcky..
19. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Andrej tu Vincentku mi poradila kamarádka je to dětská sestra a dokonce dělala i na JIP :wink: takže je to opravdu bezpečné :slight_smile:
Andreaku já s malým do krámu vůbec nechodím byl tam tak asi 2x a to v kočárku kde je líp chráněný a teď už tam s ním vůůůbec nepůjdu :slight_smile:
Holky já jsem taková kráva :pensive: stříhala jsem malému nehtíčky a stříhla jsem ho do palečku :cry: samozřejmně plakal a krve jako z vola :frowning2: jsme od ní opatlaný oba dva,jsem tu řvala jako želva :cry: :cry: bych si nejraději nafackovava
19. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
kaci, jak to mluvis! :grinning: :angry: to se preci stane! ja se priznam, nehtiky u nas striha tatulda :sweat_smile:
ja se proste bojim.. to je hned.. bude to dobry, mozna mu to necim aspon trosku vydesinfikuj a neboj, honzik na to hned zapomene.. :wink:
19. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
taky jsem stříhala dneska nehtíky,je to s ním boj,furt sebou šije,ale zvládli jsme to.Nejdříve jsme to stříhali ve dvou,Jindra držel,já stříhala,ale teď to zvládám i sama a je to v pohodě.A Kači to se opravdu stane,přece jsi mu to neudělala schválně.
19. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
U nás stříhá taky manžel, já se nebojím, ale s čočkama hůř vidím na blízko :grinning:
19. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.