• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Já vím,ale stejně si to vyčítám :frowning2: volala jsem tej kamarádce tak už to má zalepené já mu totiž těma štípačkama uštípla kůžičku :pensive: už o má zalepené a až to zaschne tak to mám mazat Framykoinem :wink: chudinka má od krve u dudlika :cry: už mu je nikdy sama stříhat nebudu :unamused:
19. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
presne jak pise andrejka, to se proste stane..
holky, vcera jsem jen tak nahodou nakoukla do diskuse tady na konikovi zemrelo mi dite, radsi jsem to vubec nemela delat, pri pohledu do jednoho albicka jsem slzy neudrzela, tomas byl vydesenej, co blbnu, tak mi zakazal se na takove veci divat.. je to hrozne.. ale obcas to tak proste je.. :frowning2: ale clovek musi myslet spis pozitivne, ze?
19. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Katko, takhle jsem jednou střihla psici, stříhala jsem jí drápy a zdálo se mi, že málo, tak jsem stříhala a stříhala a stříhala, až jsem ťala do živého, krve všude, by člověk neřekl, jak maj prokrvený drápy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Holky no prostě jsem trdlo a krkavčí matka :sweat_smile: :grinning: :grinning: od teď stříham jenom v tandemu
Andreasku no ani se nedivím že jsi brečela :pensive:
19. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
jitko, tom kdyz strihal bellinku, tak se mu to taky stalo, ze strihnul do toho luzka.. krev ji tekla trosku, ale knourala..
19. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
No my s mlaďasem řvali oba dva :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky,tak už jsme zas ze Sušice zpět doma,ten víkend vždycky tak rychle uteče..jinak spaní u Sofinky stále stejné,dneska v noci se dokonce začla budit po hodině,tak to už jsme řekla že fakt nee,tak jsme jí nechala v postýlce brečet a za 5 minut bylo ticho a zas spala dál-potvora jedna,ona je pěkně vychcaná,chce se spíš jen tak pomazlit,cucnout si mlíčka a usnout u bradavky,jenže když tohle dělá po 2h tak je to na palici..
Co je tady nového,jdu si vás dočíst.. :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tak příště si vás dočítat už nebudu,tady všem dětičky spinkají přímo ukázově jen my jsme ostudy :angry: :cry: :angry: :cry: :pensive: :pensive:
Káto z toho stříhnutí si nic nedělej,to se stane..
19. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tak jsme zpátky venku a pěkně jsem vymrzla, tak jsem si uvařila kakajo. Mareček ještě dospává, tak si půjdu udělat jídlo. A začalo tam svítit sluníčko, tak uvidím, jak dlouho bude spát a kdyžtak půjdem i odpoledne.

Kači, přesně to se stalo manželovi minulý týden (nebo kdy jsme to stříhali nehtíky). My je stříháme, jak Mareček usne a manža mu těma kleštičkama taky ucvakl kousek kůžičky na palečku :frowning2: . Ale trošinku si poplakal, že jsme ho jako vzbudili :grinning: a dobrý. A ani jsem mu to nedezinfikovala, aby ho to nebolelo ještě víc, chudáčka :pensive: . Stejně ani nic na dezinfekci nemáme, krom alpy a to mi teda přišlo drastický.
19. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz
Hani, hlavně, že sis to o víkendu užila :wink: . To spaní se Sofince časem určitě spraví, neboj :wink:
19. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Já psici už taky stříhla,krve bylo všude jak kdybych jí tu packu uřízla celou,ale brečela jsme víc já než pes,ta jen lehce zaknučela a já z toho byla špatná ještě týden..
Jinak jsem se právě vrátila od zubaře,naštěstí žádnej kaz nebyl,tak to bylo rychlý..ted se ještě musim objednat na gyndu,ale to nevim kam,jezdila jsem do letnan ale to mám hrozně daleko,tak hledám někoho jinýho,ale to neni žádná sranda..
Sun z jakých stránek si objednávala hračky?
my jsme se včera domluvili že Sofince koupíme k Vánocům toho mluvícího pejska od Fisher Price a našla jsme ho na netu za super cenu,tak ho ještě tenhle týden objednám..
19. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
tak jsme taky zpátky z města, nechtěl se mi tahat kočár tak jsem místo toho tahala autosedačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je to už fakt záhul. káto nic si z toho nedělej honzíkovi se to brzo zahojí a stříhání nehtů je fakt boj, takže se tomu občas člověk nevyhne :wink: hani my to máme jak kdy, ale teda po hodině to je opravdu síla, snad se to sofince brzo zlepší. taky mám občas pocit, že ty miminka jsou pěkně vyčůraný :grinning:
19. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Tak sem snědla tunáka a za chvilku razíme ven tady je přímo nádherně-oproti minulému týdnu..
19. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
hani, my se zase s tomem domluvili, ze kdyz mame ziveho pejska bellinku, ze pejsky kupovat nebudem :grinning:
to spani se male casem urcite upravi, uvidis :wink:
19. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Hanko, tak to jdi, tady se zatáhlo a vypadá to na déšť.
19. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
http://matysek.mimishop.cz/katalog.php?strana=10&kategorie=12688 hani tady odtud, objednala jsem to leporelo na postýlku, válec na lezení, kostky, ty kroužky na tyči, prasečí ponožky :grinning: a ještě nějaký pěnový dekorace na zed, chtěla jsem ještě to pěnový puzzle, ale mají většinu vyprodaný, jen mě štve, že jsem si tam zapomněla přihodit dárek za nákup nad tisíc korun, taky by to mohly dávat automaticky a né takhle blbě :angry:
19. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Andreasku já se včera ptala Petra jestli jí mám koupit mluvící hrnec nebo pejska a on řekla že pejska když jsme psí rodina..no jestli vyjdou ty štěnata,tak nás tady bude fakt požehnaně :grinning:
Holky obávám se že neupraví,protože tohle neni žádnej spurt ona si jen zvykla že v noci zabrečí a já přiběhnu pochovám jí,mlíčko dostane a ještě se mnou usíná v posteli,takže se ted začla budit dřív aby si to pěkně užila,ale tohle musím odbourat protože bych sama za chvilku usla i při chůzi,zkusim to dělat jako dnes že jsme jí nechala brečet a pak usla i když za hodku byla zas vzhůru a zkoušela to znova..snad na mě nebudou za chvilku bušit naštvaní sousedé že je v noci rušíme.. :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
hani tak si chod lehnout pres den, kdyz to jde :wink: ja si taky obcas zdrimnu :slight_smile:
tady jsem nasla nejake hry pro deticky :slight_smile: http://www.babyweb.cz/Clanky/a3104-Pojdte-si-hrat-aneb-Hry-pro-nejmensi.aspx
19. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Hani, musijou s tím sousedi počítat, když máte malé mimčo :wink: . A co kdybys jí měla v posteli teda celou noc?
19. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
hani jsem se chtěla zeptat co ségra? jak pokračuje její těhotenství už ví co budou mít? no zkus to, sousedům nezbyde nic jinýho než to vydržet, já pořád říkám sice je to vzbudí, ale vstávat nemusí tak at si nestěžujou :grinning: tak se mi tady rarášek vzbudil jsem se nestihla ani najíst :confounded:
19. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Sun ségře zbývají 3 týdny do termínu a budou mít kluka Petra..
Tak jsem si udělala ještě kafíčko a snědla makovou buchtu od babi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No já to zkusím,ale Petr bude mít taky smůlu,moc se nevyspí,ale on stejně doma moc často nespí,potřebuji aby se to odnaučila a hezky spinkala aspon 4h v kuse..
Blani já si jí právě do postele nechci učit,jen at pěkně hajá ve své postýlce..
19. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Hani, už za 3 týdny termín :confused: . To uteklo nějak rychle :sweat_smile: . Já vím, že chceš, aby spala sama, ale třeba tě prostě potřebuje cítit, proto tě tak často "volá". Ale jasně, je to na tobě :wink:
19. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
teda hani to letí :astonished: my to přijde, že si to psala nedávno :grinning: tak držím palce. dobrej byl ten článek jak tady dávala jitka, byly tam dobrý rady na to spaní.
19. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
No Sofinka už má 4 měsíce, tak už by měla spát dýl než hodinu nebo dvě v noci. Výjimku bych "povolila" v dobe nemoci. Ale jinak je to podle mýho spíš rozmar.

Náš mladej teď řve v postýlce, protože nechce spát. :angry:
19. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
jo u nás se taky ted řve :grinning: ale on se spíš pořád vzteká, že mu něco nejde, že se mu něco nelíbí nebo jen tak, aby upoutal pozornost protože na něj udělám baf a hned je pusa od ucha k uchu :grinning: jsem se musela smát v tom článku od andy jak tam píšou smějte se, aby vědělo, že je to sranda :grinning:
19. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tak Alex už zabral, ať žije Estivill :grinning:
19. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jj uteklo to hrozně..
Sofinka se ted tak krásně posrandila,že jsme jí musela převlíct a osprchovat tak to už se nám dlouho nestalo,tak ted už se snad konečně vykopeme ven..
Sofča právě začla takhle v noci blbnout od té nemoci,jak měla tu rýmu,tak se v noci pořád budila,jenže si na to nějak nevykla a ted nechce skončit..jasně že je to rozmar protože dřív spala krásně třeba i 7h v kuse..o tom si ted můžu nechat jen zdát..
19. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Sun, jo, to tam bylo dobrý :wink:

Jitu, co to je Estivill :confused: ?
19. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
blani ten pise knihy o nespavosti, jak jsem si ted na netu precetla :grinning:
19. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.